Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
15341. osi65
2016. ápr. 11. 19:50
Irtátok, hogy nem találjátok, hogy hol írnak erről. Én a google-ba szoktam beütni, hogy mahir ferida twitter, és ott tovább böngészem a Kenan, Berguzar oldalakat. Valamint Kenan twitter oldalakon is sok hozzászóló van, illetve Bergüzar twitter oldalakon. Én ott szoktam nézegetni a friss híreket, ott mindent rögtön megírnak. Akik néztétek a Facebookon a Karadayi English oldalt, ott a Laura sokszor fordította a részeket. Neki van egy Karadayilovers twitter oldala, azt is szoktam nézni, jókat írogat. Tesz fel néha emlék videókat is.
15340. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15337. - Osi65)
2016. ápr. 11. 18:18
Szerintem azt nem tehetik meg, hogy nem mennek el.Felnött, művelt emberek és szinészek, bármit is éreznek ott bent, kell hogy tudják az érzelmeiket kontrolálni.Ha nem mennének el, akkor biztos a média egy hétig velük foglalkozna és ez senkinek sem volna jó!
15339. varga ica (válaszként erre: 15337. - Osi65)
2016. ápr. 11. 18:17
Én sem olvastam,meg nemis találom,azt igen hogy meghívták őket,de semmi több.Nemtudom elmennek e ha igen biztos mindketten a saját párjukkal,és még azt is elhinném,hogy nemfognak találkozni.
15338. 55940eb484 (válaszként erre: 15337. - Osi65)
2016. ápr. 11. 15:55
Köszi én még nem láttam, kíváncsi leszek ki megy el és ki nem..izgi :-))
15337. osi65
2016. ápr. 11. 14:39
Sziasztok. Remélem Ti is olvastátok már, hogy felrobbant a karadayi, mahir-feride, Kenan, Bergüzar oldalak attól a hírtől, hogy április 19-én Bergüzar és Kenan együtt meghívottak egy koncerten a leukémiás gyerekek támogatásáért. Megy a fogadás, latolgatás, számítgatás az oldalakon: elmennek, egyik megy el csak, együtt lesznek-e a színpadon, talán úgy mint régen? Mint az utolsó díjátadón, átölelve egymást újra? Ezt latolgatják mások is. Szerintetek? Nehéz lesz mit mondani, miért nem megy egyik vagy a másik.
15336. varga ica (válaszként erre: 15335. - 55940eb484)
2016. ápr. 10. 20:45
Ja,ja a kedvencem,szerintem ők is élvezték.
15335. 55940eb484 (válaszként erre: 15334. - Varga ica)
2016. ápr. 10. 20:33
Igen, talán ezért is "kaptam fel a fejem", kíváncsi vagyok a későbbi reakciókra pl majd mikor lemegy a szülinapos rész
15334. varga ica (válaszként erre: 15333. - 55940eb484)
2016. ápr. 10. 20:17
Én is de most volt az első amikor ilyet írtak,legalábbis igy emlékszem.
15333. 55940eb484 (válaszként erre: 15332. - Varga ica)
2016. ápr. 10. 19:58
kíváncsi vagyok ahogy jönnek részek, ki hogy látja majd azok közül akik újonnan nézik, szoktam olvasni a kommenteket a részeknél
15332. varga ica
2016. ápr. 10. 19:42
Én már erre nemírok semmit,csak bólogatok mert szerintem is ...,de a 3.évad végére azis biztos,hogy történt köztük valami,mármint a valóséletben,mert minden megváltozott.
15331. 55940eb484 (válaszként erre: 15330. - Osi65)
2016. ápr. 10. 19:19
Igen valahol az 2. évad közepén kezdődött igazán, szerintem a 2. évad végére kicsúcsosodik,aztán jött a 3. évad és ott történt valami,a mi miatt visszavettek, de végig érezhető volt, hogy nagy kémia és az összhang, vagy nevezzük bárminek :-)
15330. osi65 (válaszként erre: 15329. - 55940eb484)
2016. ápr. 10. 19:12
Én is nézem a magyar felirattal. Csuda jó!!! A mai részletben én is pont ezt éreztem, pedig már százszor, ezerszer is megállapítottam, hogy annyira valóságos, ahogy játszák a szerepüket. De a mai rész különösen az. Most, hogy magyarul is érthetem végre, talán méginkább. És mintha már ez a rész is, meg amik ezután következnek, mintha valóság lenne, mert úgy érezzük ez nem is egy szerep, amit el kell játszani, hanem önmaguk.
15329. 55940eb484
2016. ápr. 10. 18:46

A FB-on a Karadayi feliratos részei most tartanak a horgászós résznél, mikor elmennek 2 napra abba a panzióba és az egyik kommentelő ezt is

írta:

"/valószínűleg , ez két színész : M. és F. a valóságban is egymásba szerettet, mert annyira hitelesek , hogy nem is lehetne másként alakítani a szerepüket "


ezek szerint aki most nézi, annak is feltűnik ez az.........


(na mindegy oda nem írok erre semmit, mert ha írok valamit, esetleg egy infót, az se így, se úgy nem jó, de ez más téma )

15328. Érsekházi (válaszként erre: 15294. - Sorozatmonika)
2016. ápr. 10. 17:42

Szia ! Rég jelentkeztél a sorozatok nagyon jók , kicsit néha le vagyok maradozva , de az előzeteseket mindig megnézem és annyi izgalom jön még ahogy láttam az Éjszak kir -be is . Mert és Elif összejöttek.... A két öreg nagyon szemét . Vajon mi lehet a vége , nem nézek ki belőle sok jót , de ne legyen igaz . Ezt a sorozatot amit találtam Ibrahim Celikkollal nem ismered Te sem ? Nagyon jól néz ki itt .

Megyek nézem a Kördügüm heti részt :)

15327. Érsekházi (válaszként erre: 15326. - Osi65)
2016. ápr. 10. 17:19

Köszönjük szépen ! Belenéztem tényleg nagy segítség , egész jól elnavigálja az embert .


Figyelem Ibrahim Celikkol rajongók !

Teljesen véletlenül más keresése közben ráakadtam

egy sorozatára ami 2011 - 2012 között forgattak .

A címe : iffet / tisztaság / 40 bölüm - ből áll.

A Youtubon fent van . .

Ebben Deniz Cakir a másik főszereplő .

Megnéztem két részt szerintem jó és nagyon fiatal és nagyon jó pasi benne a színész .

Ezzel a színésznővel mintha együtt is lett volna a magánéletben egy ideig , ilyet lehetett olvasni .

Látta már valaki ezt a sorozatot ?

15326. osi65
2016. ápr. 10. 15:33

Sziasztok, szép vasárnapot. A Kördügüm c. film 13. részének a fordításait elkezdték feltenni az "İbrahim Çelikkol Addicted Greek Fans"

Facebook oldalra.

2016. ápr. 9. 19:47

Ház az biztos lányok , hogy Berg királynő megjelenésű Sinem mellet . Már csak a magassága az alakja miatt is és szebb is sokkal .

Láttuk Sinem a válláig ha ér Kennannak ,némelyik képen eltörpül szinte mellette .

Kenan gondoljuk el , hogy érezné magát abban a tudatban ott van Berg......hát biztosan nem túl jól . Tényleg az lenne a legjobb , ha elutaznának

külföldre , ahogy tervezték legalábbis ezt nyilatkozták februárban .

15324. iscret
2016. ápr. 9. 18:09
Nem illik szebbnek lenni, mint a menyasszony. Ha Berg elmenne, valószínű szebb lenne Sinemnél, mert ha Berg elmegy valamilyen alkalomra, mindig gyönyörű.
15323. varga ica
2016. ápr. 9. 17:22
Sokan foglalkoznak azzal,hogy Bergék elmennek e az esküvőre,van aki azt írja,hogy nem,mert Sinem féltékeny meg hasonlók,de van egy hozzászólás ami nagyon tetszik:....Az a legjobb, ha Berguzar nem jelenne meg a Sinem esküvőjén.Még ha Berguzar csak hord hosszú függöny ő még mindig látszana a legszebb és ízléses nő, egész éjjel aznap este mint a menyasszony. Sinem néz ki, mint egy kis egér Berguzar mellett. Minden fotós szem lesz Berguzar aznap este.Én hiszem, hogy szívességet tesz Berguzar Sinemnek ne menjen az esküvő !!!Ez nagyon tetszett,és milyen igaza van annak aki ezt írta.Amugy tényleg 100%,hogy nemlesznek ott az esküvőn.Most láttam egy pár esküvői képet arról a szinésznőről aki Kenan nővérét játszotta (Ilknur)vagy hogy hívták a Karadyi csoportból látok sok mindenkit de a két párosunk soha sehol nincsenek.Érdekes.
2016. ápr. 9. 16:57

Nem a nősülésével van a bajom (bajunk) hanem , hogy pont ezt a nő kellett neki . Igaz nem ismerjük nem tudjuk milyen ember , de mégis valamiért ellenszenves . Kívülállókénti megítélés szerint nem Kenanhoz való , de ha neki ez kell majd az idő eldönti jó választott e Kenan . Sokáig várt a házassággal és lehet most elkapkodta mégis?

A csaj meg kifogta az aranyhalat , biztos ő járt jobban .

15321. rittynt
2016. ápr. 9. 14:39
Olvasom a fórumtársak negatív észrevételeit, amit részben értek is a Karadayi felől nézve pl. meglepő, de lehet hogy ez lényegében menekülés a 3 éves álomutazás utáni földetérés. Feltételezem Kenan saját (általunk nem ismert) gondjai is okozhatták ezt a rajongók által nehezen elfogadható "megoldást" Kenan most férjként próbaútra indul - allah, adj neki türelmet :).
15320. varga ica
2016. ápr. 8. 18:24
Amugy már Nekem ez az egész esküvő egy hányinger,mi ez a rókakisasszony? a királyi párnak volt ekkora felhajtás,könyörgöm most tényleg ez mind miatta van vagy ezt mind ő akarja?Kenan te a Karadayi után kissé megörültél?Már eleve a pár választás aztán ilyen nagy felhajtás ez nem Kenanra vall.
15319. varga ica
2016. ápr. 8. 18:08
Vajon a válásuk is ilyen látványos lesz?Tényleg nemkívánom Kenannak de a Rókakisasszonynak igen kíváncsi leszek meddig tart a házasságuk.Bár ha szűl egy gyereket, Kenan biztos mellette marad.
15318. O.Eta
2016. ápr. 8. 17:37
Lányok!Szomorú szívvel olvasom soraitokat.Ey évvel ezelőtt nem hittem volna,hogy idáig jut Kenan.Tényleg szeretheti ezt a nőt?Minden mindegy volt neki,csak felejtsen?Nem látom az önfeledt mosolyt, boldogságot a tekintetében , s hagyja, hogy nagy felhajtás legyen körülötte?Rókakisasszony is is gyorsan elfelejtette előző szerelmeit.
15317. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15316. - Érsekházi)
2016. ápr. 8. 15:22
Ezen nagyon jó meglátások!Mi is hasonlóképpen gondoljuk.Ma még azt olvastam, hogy az esküvőt a BBC is fogja adni.Ilyen szinész esküvő még nem volt!Azt hiszi "Rókakisasszony", hogy királykisasszony"Egyre jobban csalódom Kenanban!
2016. ápr. 8. 13:44

Mai írás szerint az esküvő után új házba rendezkednek be a Boszporusznál .


A Fb -n két külföldi hozzászólás a fordítóval amik nagyon jók , igazak . Mások is így látják a helyzetet .

Az egyik : Ebben az esetben a házasság nem egyenlő boldogság , eleget teszünk ígéreteket csak .

A másik : Mindig dühös vagy keserű .

Bergüzar , Kenan meg mindig nagyon boldog és mosolyog . Ez otthon szeretet nélkül ? Talán minap különválnak és csinál gazdag , hogy egy idióta !!! Már mondtam . A kamat ? Egy része ?

Ufffff. Ez a bolond Kenan !!!!

15315. Érsekházi (válaszként erre: 15314. - Gabriella Tünde)
2016. ápr. 7. 20:43

Igen ez a helyzet ! Közben megnéztem és Nektek is ezt ajánlom , mert a másik nem sikerült .

Ucankus magazin , aztán a magyar nyelvre és ha kijön az oldal akkor alul a 3. oldalra , de lehet ez később halad tovább . Jelenleg a 3 . nál van a cikk. Azt írja Nemzetközi média fogja követni az esküvőt . BBC Entertainment csatorna .

Közel-keleten és Görögországban Tv csatorna közvetíti az esküvőt .

Hát ez valóban nagy felhajtásnak néz ki . Nem gondolná az ember Kenanról , hogy így akarná , de a csaj miatt lehet ez .

Igazad van Kivanc sokkal szimpatikusabban megoldotta .

15314. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15313. - Érsekházi)
2016. ápr. 7. 20:25
Én reggel olvastam valamelyik magazinban, hogy milyen hatalmas felhajtás lesz "Rókakisasszony" esküvőjén, mér a forgalmat is le fogják állittatni, 3 szálloda lesz teli vendégekkel stb.Ez olyan lesz, mintha királykisasszony menne férjhez!Én egy kicsit csalódtam Kenanba, nem ilyen hivalkodó, kifelé mutogatónak gondoltam.Ha már ilyen pompát csinál meg kellett volna a menyasszonyt is válogatni.Az hogy pénze van ,nem minden, Mennyivel jobban csinálta KIvanc, pedig neki is van olyan hírneve és baráti köre.Persze ez csak az én véleményem!
2016. ápr. 7. 19:32

Sziasztok megint csendben vagyunk , igaz van nézni való bőven . Alig győzöm én is az É kir....jét a hétvégén nézem , a Végtelen szerelem is van új része és ma Kördügüm is !! Az is hétvégi program ......ha kibírom odáig.

FB-on van egy cikk Kenanról a fordítóval annyit értetettem meg nagy felhajtás lesz május 14 - én a szigeten , sok rajongója van a karadayi kapcsán Kenannak a Görög és Arab országokban a szállodák tele lesznek jönnek sokan . Ezekben a magazinokban lehet erről olvasni , még én sem jutottam hozzá .

Ucankus és Takvim

15312. varga ica (válaszként erre: 15310. - Érsekházi)
2016. ápr. 5. 22:28
A Szulejmánt Én nem néztem,nemigazán érdekelt főleg Meryem miatt nemszerettem,de a Kösem az tetszik.
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook