FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (13. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12084. O.Eta2014-03-26 15:43
Tuba férje Onur Seylak, Ő tőle születtek az ikrek.Tuba 2 évig együtt élt Inal Bülentállal,aztán hirtelen szakítottak.Mostanság bele-bele pillantok legújabb filmjébe,főleg azért mert állítólag partnerével együtt őt is meghívták Amerikába Bergüzar és Kenan kettőssel együtt.

12083. zsazsanéni2014-03-26 13:55
Aslan Tubát feleségül kérte a valóságban.Akkor valami rendezővel élt együtt,aki az ASI-t rendezte.Van a Jut.n is róluk valami.Aki itt a huga férjét játszotta az lett az igazi férj a valóságban.
(válasz Vicus 6404 12082. hozzászólására)

12082. Vicus 64042014-03-25 18:22
Aslan a féltestvérét játszotta az Asiban, nem ő a férje, hanem aki a húga férjét játszotta az Asiban.
(válasz zsazsanéni 12081. hozzászólására)

12081. zsazsanéni2014-03-25 07:09
Tubának bármelyik filmje szép.Az ASI-ban szereplő Aslan a valóságban feleségűl kérte.Akkor még a endezővel élt együtt.Általában azok a filmek jók,ahol a szereplőket már láttuk valamelyik filmekben.Így tudjuk,hogy mire számitsunk.
(válasz Vicus 6404 12080. hozzászólására)

12080. Vicus 64042014-03-23 22:28
Ha van kedvetek nézzetek bele a Kara Para Ask első részébe, rengeteg ismerős arcot fogtok látni. A Bahart játszó szinésznő a Karadayiból, Engin és Tuba a főszereplő, az Asiból az Aslant játszó színész stb. Jó a történet, megéri belepislantani.

12079. rittynt2014-03-22 14:24
64. rész
Mahir, aki vállalja a kockázatot, hogy állítsa be az ellensége szabadon, hogy megmentse apját a haláltól, sikerül meggyőzni Turgut.
Mahir és Feride, akik tudják, Turgut is, egyetértenek abban, ezúttal a játék az ő szabályai.
Turgut, hogy szabadon, meg kell adni a nyilatkozatot, hogy a börtön ügyész és továbbadják a Mahir kezét kézzelfogható bizonyíték arra, hogy ő rejtett érintő gyilkosság Szulejmán Savcı.
Feride, aki kinyitotta a haza Suna és megpróbált közel kerülni neki, hogy talán töltse Bahar helyét, úgy találta, hogy a Suna valójában besúgó, hogy a bíró a Legfelsőbb Bíróság.
Ő tapasztalt csalódás még egyszer, és nagyon dühös Suna.
Suna gyűjti a holmiját, és elhagyja Feride házában.
Suna, aki azt akarja, hogy ne Feride, hogy határozza meg a lemondott, ami az utolsó lépés.
Orhan tudását sikerült bujkál az igazságot az apja, de ő tudja, hogy ez csak átmeneti.
Úgy dönt, hogy óvintézkedéseket (lépéseket), hogy megakadályozza apja növekedését még gyanúsabb.
Ayten, aki féltékeny a Süeda, Necdet kaszinó énekes, igyekszik felhívni a férje figyelmét a lány segítségével nőiességét.
Míg Necdet továbbra is tartsa magát elhatárolta Ayten, hirtelen egy este elé kerül Mehmet Saim.
Mehmet Saim ad neki egy nagyon fontos feladat, hogy nem.
Necdet új feladata az a jellemző, hogy ez viszont az összes egyenlegek fejjel lefelé.

12078. kormi612014-03-21 14:48
Televíziós projektek az Egyesült Államokon kívül közzétette a Nemzetközi Emmy Television Awards idei miután a tulajdonosok megtalálása 42.. A tavalyi zsűri tagvállalat részt vesz a Kerem Catay hónapos építési, televíziós sorozat és programok a világ minden tájáról, hogy a szervezet a verseny ebben az évben a "20 Minutes" és a "föld" sorozat bemutatva. Ceremony bizottság mindkét sorozat a legjobb sorozat kategóriában "potenciális tagjelölt" kellett értékelni. "20 Minutes" s vezető színésznő Tuba Buyukustun és Ilker Aksum, valamint a "föld a" csillagok a Bergüzar Korel, és Kenan İmirzalıoğlu a "legjobb férfi / női játékosok kategóriában értékelték. A bizottság levelet küldött négy játékos meghívást a "potenciális tagjelölt, ha azok" a New York-i szeretett volna részt venni a díjátadó ünnepségen. International Television Awards, Emmy jelöltek, majd bejelentette, november elején. Awards tartják az Oscar a TV világ november 24. Emmy Awards kerül bemutatásra, hogy a nyertesek az ünnepségen a fotó.

12077. zsazsanéni2014-03-21 12:19
A férje elég fiatalon halt meg és fiatalabb is volt tőle.Velem egykorú,Bulgáriában született.De több felvételen láttam és Ő is cigizik.Még jó,hogy a filmekben nem fujják.De talán az utcán sem láttam volna,hogy annyira füstölnének,mint felénk.
(válasz Sofi10 12076. hozzászólására)

12076. Sofi102014-03-19 16:12
Olvastam róla egy nagy cikket, az ujság sokáig el volt téve, de valaki mégis csak el vitte, és ott nyilatkozot hogy a férje elég fiatalon halt meg, és akkorában 91 éves édes annyát gondozta, ezt volt 2011.
Arrol is nyilatkozot hogy szineszeknek nagyon alacsony nyugdíjuk van, és 60 év után, már nem nagyon kapnak szerepet szinházba. Soha eszibe nem jutot volna hogy egyszer sorozatba fog szerepelni de rá volt szorulva. Pénzbol a mit kapot a sorozatért csináltatok lakásaba kozponti futést.
(válasz zsazsanéni 12075. hozzászólására)

12075. zsazsanéni2014-03-19 15:20
Láttam én olyan filmben is,hogy faluszéli öregasszonyt játszottRemek volt a Sahnur szerepében is.Csak még mindig nem tudom,hogy a férje fiatalon lépett félre,vagy később.?
(válasz Sofi10 12071. hozzászólására)

12074. rittynt2014-03-19 07:07
A kontraszt erősebb, ha közben Berg mindig Halittal, vagy Alival is kibővítve látható.
(válasz O.Eta 12073. hozzászólására)

12073. O.Eta2014-03-18 14:27
.Sajnálom Kenant Mindenhol,mindig rgyedül van.Most is, mindenki be lelket öntött,együtt érzett a gyászolókkal és egyedül távozott,persze a tolakodó riporterek most sem kímélték.

12072. szinten_fan2014-03-17 15:17
Sajnos most is temetesre gyultek ossze a hires szineszek, a sokakkal dolgozo sminkes 5 eves kislanyat temettek (ha jol olvasom, kompra menet esett az autoval a vizbe az edesanya, igy halt meg a gyermeke - valoszinuleg feldolgozhatatlan...). A kepeken, videokon sokan ott vannak a Karadayi es az Ezel stabjabol is. Az is latszik, ahogy az egyik felvetelen Halit es Kenan olelkeznek ossze bensosegesen, egymast erositendo...
Mindenki probal mindenkibe lelket olteni. Es persze, en is megnezem a kepeket, es abban enm talalok kivetnivalot, hogy ha nem tolakodoan keszitenek felveteleket egy temetesrol, hoszen ezt mar maguk a csaladok is csinaljak. Arra viszont semmi szuklseg nem lenne, hogy meg a mikrofont is odatoljak az arcuk ele, ahpgy ezt Kenannal tettek az egyik felvetelen, ezt mar tenyleg nem kene...

12071. Sofi102014-03-15 22:48
Tomris Incer - Nadide vagy Sahnur ma 66 éves
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/l/t1.0-9/19..

12070. Gabriella Tünde2014-03-14 22:35
Most olvastam az FB-n, hogy ma tárgyaltak a Karadayi 3.évadról és Bergen és Kenanon múlik a film folytatása.A két forg.könyv iró szerint nélkülük nem megy. Milyen igaz, szerintem is Berg. és Kenan húzzák ezt a filmet, ha ők nem vállalják, mással biztos nem lenne ilyen sikere.Arra azért kiváncsi lennék, milyen sztorival tudnák még nyújtani a 3.évadon.

12069. rittynt2014-03-14 08:06
Ha egy sorozatot mondjuk 2 évadra terveznek, nem mindegy, hogy a történet melyik pontján villan be a gondolat, hogy legyen 3. évad. A történet ugyanis 2 évadnak megfelelően építkezik és a tervezett alap csak erős kompromisszumokkal bírja el az újabb szintet.Ezt a különbözetet próbálják a nézettséggel valamint az ehhez szűkséges feszültségfokozó technikákkal biztosítani.Szívesen megnézném az eredeti vázat amire indult a sorozat.

12068. varga ica2014-03-12 16:45
Reméljuk hogy nemfog nagyon ellaposodni most azirók azt igérték hogy felgyosul a tőrténet. A 3. évadrol meg sokan csak találgatnak hogy miről is fog szolni.
(válasz rittynt 12067. hozzászólására)

12067. rittynt2014-03-11 17:16
Az FB-n olvastam egy meghatározást miszerint, a Karadayi Ezelesedik. Berg legerősebb eszköze a mosolya, erre már unalmassá sirattatják. Kíváncsi vagyok hová fejlődik a történet, vagy csak méretre készítik szappanoperát.Ha ebben a szellemben módosul a történet a 3. évfolyamot megbünteti a közönség.

12066. zsuzsu352014-03-10 21:11
Kerestem én is a tôbbi elôzetest.Remélem,hogy nem fognak így csigázni minket hétrôl hétre egy aprocska elôzetessel!

12065. szinten_fan2014-03-10 11:33
Nagyon gyengen eresztik mostanaban mar az elozetes reszleteket meg kepeket. Most a 62-rol is csak egy reszlet jott ki (az is eleg keson). Viszont a kepek kozul egynel latszik, hogy ha Mahir nincs is jelen/kozel Melih temetesen, azert utana ott van Feride mellett, hogy vigasztalja. Ebbo la szempontbol nagyon jo volt, hogy Nazif papa feladta magat es visszatertek Isztambulba...

12064. Vicus 64042014-03-08 08:26
62.rész: Maher és Farida amelyek után az igazság!

Nazif döntése kihat az egész család mélyen

Mahir aki mindent megtesz, beleértve a saját, kockáztatja életét, hogy megmentse apja érzéseit, most meg kell várni a döntést az elnök, hogy folytatni kell, amíg a keresni bármilyen bizonyítékot, amely segíthet. Az egyetlen személy maradt bíró Ali, aki a bíró, hogy az volt a döntő tényező az ügy. Nyilvánvaló, hogy a bíró súlyosan befolyásolta valaki, meg kell találni, hogy mit mondtak, vagy hogyan megfenyegették, hogy ezt a döntést, és a munka a szerzés ez megfordult. Közeledik a bíró meggyőző neki nem lesz könnyű. Közben Maher is felelős személyeket a lövöldözés után a támadó megadta magát a család, hogy azon az éjszakán. Songül lelkiismerete mélyen bántja.

Miután sok vizsgálat és kihallgatás a tanúk, hogy azt állapították meg, annak érdekében, Melih öngyilkos lett. Egy bizonyos, ha Farida nem volt egy jó ok, Melih nem tett volna ilyet. Azért tette ezt, nagyon zavaró érzések Farida. Elkezd keres egy jegyzetet, vagy egy levelet hagyott hátra minden testvér. Saim Mehmet teszi ezt a helyzetet nagyon kényelmetlen. Ez azért van, mert a nyitó régi sebek nem lesz jó mind a Saim és Mehmet Turgut.

Orhan saját érzéseit első gyilkosság elkötelezte magát. Hogy megölte Muhsin vizsgálat alatt. Minden szem a Orhan. Kínozták miután annyira, Orhan ki nem állhatja a saját, ő is hall Serdar apja feladta magát az érzést.

12063. Vicus 64042014-03-05 19:32
Most néztem meg! Nagyon szomorú, és szerintem is fergeteges Berguzal alakítása . Én annyira a hatása alá kerültem, hogy végig sírtam a filmet.
(válasz kormi61 12058. hozzászólására)

12062. iscret2014-03-05 17:56
Igen, én is olvastam az Epizód újságot, szerintem is jó volt olvasni, hiszen szeintem minden eddigi kétséget eloszlatott Halit ezzel a nyilatkozatávan.

12061. Gabriella Tünde2014-03-05 17:15
Végre valami jó hir is! A mai Epizódban cimlapon Halit nyilatkozata:" Örökké szeretni fogom a feleségemet!"Két oldalas cikk, ahol nagyon szépen nyilatkozik Bergüzárról, a szerelmükről, családról.Nagyon jól esett és nagyon örülök neki!!!

12060. rittynt2014-03-04 19:15
http://board.whatisfatmagulsfault.com/ - ról

Meg kell számolni pótkocsik jönni csütörtökön ezentúl ...

Nem tudtam nézni az összes jelenet, mert nehéz nekem.
Látva, hogy sok könny, a fájdalom és az öngyilkosság Melih érintette nekem sokat Röviden ...
Ez fájdalmas volt számomra, hogy néz ... nagyon nehéz a szíve.
Mivel a mentális egészségügyi kapcsolódó kérdés.
De Bergüzar teljesítménye volt, ki a világ ... valaki adni, hogy a nő a Golden Globe, Oscar, bármi ...

Epi 59 fordítás jöjjön holnap ... 60 a végén ezen a héten ... 61 fog dolgozott egy időben ... Jó estét.

12059. zsuzsu352014-03-04 17:12
Szerintem is tôkéletes színésznô,bármelyik amerikai ismertet lekôrôzi!
(válasz kormi61 12058. hozzászólására)

12058. kormi612014-03-04 12:39
Sajnos a tegnap Karadyi részét sem láttam, csak a kiemelt részeket néztem meg, ahol Feride szembesül a halott testvérével, hú......
Érzelmileg nagyon megterhelő lehet ez a szerep, a török internetes sajtó tele van Berg dicséretével. Komolyan én nem is értem, mit akar még Berg tanulni, színészetet biztos, hogy nem kell!

12057. kormi612014-03-04 12:36
Én azt olvastam, hogy az első részek nem jöttek be csak a törököknél abba is akarták hagyni, de úgy döntöttek, adnak még neki egy pár rész esélyt. Aztán szerencsére ezek olyan jól sikerültek, ami meghozta a nézettséget, az első helyeken szerepelt. A közepén volt egy vissza esés amikor majdnem abba hagyták, de szerencsére ezen is átlendültek és elmentek 100 részig. Ezt Songül Oden facebook oldalán olvastam egy vele készült interjúba.
(válasz zsazsanéni 12056. hozzászólására)

12056. zsazsanéni2014-03-03 10:58
Én is nézem a magyaron,de újabban délelőtt adják.Azt irták,hogy a törököknél nem vállt be.Szaud-Arábiában pedig arat.ASI pedig fennt van a Jout.-én orosz szinkronnal.Muratnak nagyon rossz hangot választottak.
(válasz Vicus 6404 12055. hozzászólására)

12055. Vicus 64042014-03-02 20:16
Aki teheti nézze az Igazgyöngyöt is, mert nagyon jó. Én végignéztem törökül és nem bántam meg.
(válasz kormi61 12053. hozzászólására)