FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (13. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12124. varga ica2014-04-16 18:50
Én nagyon örülnék ha lenne nagyon szeretem Kenant és Berguzert és ha lesz 3.évad biztos lesznek még idegörlő és szomoru részek.
(válasz szinten_fan 12121. hozzászólására)

12123. Sofi102014-04-16 16:56
ami fityeg a legtöbb férfi csuklóján, vagy az ujjai körül azt úgy hívjak hogy komboloi
https://www.google.sk/search?q=komboloi&hl=en&tbo=u&tbm=isch..
(válasz O.Eta 12122. hozzászólására)

12122. O.Eta2014-04-16 13:52
Tudja valaki,hogy mi fityeg a legtöbb férfi csuklóján, vagy az ujjai körül? A mi rózsafüzérünkhöz hasonlít, de nem tudok utána nézni ,mert nen tudom a nevét.Még a negatív szereplők is viselik .

12121. szinten_fan2014-04-16 08:35
En csak olyan infokat latok, hogy igen, lesz 3. evad. Az jo kerdes, mi lesz benne, valoszinuleg meg ebben az evadban valami nagy bonyodalmat be kell hozniuk a kepbe, hogy fenntartsak az errdeklodest.
(válasz varga ica 12120. hozzászólására)

12120. varga ica2014-04-15 20:11
Tudja valaki hogy lesz e 3.évad vagy nem? Már nemtudom hogy milesz annyimindent irnak és nemtudom hogy mi a valos.

12119. szinten_fan2014-04-14 09:12
Fantasztikus szineszek, felelmetes nezesek - meg ha nem is ismerne valaki az egesz sztorit meg a csaladokat, rogton atjonne a kepeken, hogy ki milyen ember es miylen szandekkal ul ott...
(válasz kormi61 12118. hozzászólására)

12118. kormi612014-04-13 10:58
Felrakták a második előzetest is, ott van a Kara család Feridééknél lánykérésen, Nazif papa is ott van.

12117. klmama2014-04-13 10:52
Törökország mohamedán ország és ott a húsvétot nem ünneplik mivel keresztyén ünnep. Hasonló ünnep a törököknél a " Ramadán"amit összel szoktak ünnepelni.Ezért úgy gondolom lesz 21.-én "Karadayi"

12116. O.Eta2014-04-11 16:30
Közeleg a Húsvét.Vajon húsvét hétfőjén lesz-e adás a török ATV-n?Nem emlékszem az elmúlt évben hogyan alakult?Nagyon rossz,hogy semmilyen nyelven nem jelennek meg fordítások a történésekről.Ez már mindig így lesz?

12115. varga ica2014-04-10 18:52
Biztos hogy nemlesz esküvő és szerintem még sok rossz fog történni főleg ha lesz 3.évad.
(válasz szinten_fan 12114. hozzászólására)

12114. szinten_fan2014-04-10 11:32
Lattatok mar a Karadayi uj resz elso elozeteset? Ugy tunik, hogy Mahirnak szerencsere nem lett nagyobb baja, es most nagyon boldogok, hogy sikerult Nazif papat is megmenteni, es mar a hazassagon es (mar) ket gyereken gozndolkoznak... De valahogy a sorozatot ismerve most fog jonni a legnagyobb csapas (derult egbol), attol felek...

12113. kormi612014-04-07 16:37
http://www.ayakligazete.com/cnt/televizyon/iste-ayakli-gazet..

TV STAR újság felmérés LEG nyertesei
A legjobb év SOROZAT: KARADAYI
Legjobb színésznő IDŐSZAK SOROZAT: Bergüzar Korel

Legjobb színész IDŐSZAK SOROZAT: Kenan İmirzalıoğlu

12112. Sofi102014-04-03 17:44
akta táskába Mahir és Feride nem találtak a Turgut vallomásat és az új lenyomatait a mivel ki tudnák szabadítani a oreg Nazifot. Mahir meg igérte a Sinannak hogy még nem végzet vele,és az alkalom nem váratot sokáig.
(válasz szinten_fan 12111. hozzászólására)

12111. szinten_fan2014-04-03 17:07
Kijott a 66 resz elozetes bejatszasa - naaaagyon izgi. Csak nem vegzik ki Nazif papat??!!

12110. Sofi102014-04-02 14:08
Csak azt mutatták hogy Feride mikor meg írta levelet, akkor lehúzta a gyurut és bele tette borítekba. Tobbit megírtam tegnap.
Másik ugyészt aki kihalgatta a Turgutot, azt is baleset érte és meghalt. Mahir, Feride és Yasin mennek bíroságra keresni a Turgut vallomásat, be tornek a ugyész irodájaba, és nem találjak. Kozbe mutassák hogy a MS adja át a Turgut vallomásat Sinannak, azzal hogy most meg kaphatja a Feridet felesegul, mert kozbe apjának dicsekszik a telefonba hogy az ugy jó úton van, és most lesz neki lehetoseg boszút álni a MS. Csak azzal nem számoltak hogy a Mahir nem czipészenk kellet volna ki tanulni hanem nyomozónak és ki spekulálja hogy Feride menjen a Sinan után, azzal az uggyel, hogy azonnal hozzá megy felesegul ha oda adja neki a papírokat, Sinan nagy nehezen bele egyez és mutassák hogy mennek autóval eskuvore, csak azzal nem számolt a Sinan hogy a Mahir vár rájuk, oda vág a sofornek és jól elveri a Sinant ist. Kozbe Feride ki veszi a táskat papirokkal az autóbol.
Bíroságrol a papirokat ell lopta MS soforje és csicskása a kopaszodó férfi.
(válasz szinten_fan 12109. hozzászólására)

12109. szinten_fan2014-04-02 10:41
Koszi szepen! A levelet lattam, hogy olvassa Mahir, de azt nem, hogy ahhoz kuldte a gyurut is Feride. Vajon milyen szoveget talalt ki Sinan arra, hogy hogyan kerultek hozza azok a dokumentunok???
(válasz Sofi10 12105. hozzászólására)

12108. rittynt2014-04-02 05:20
Feride alapvetően jóhiszemű, gyanakodni ott van neki Mahir.Az, hogy az apjával sok mindenben nem értettek egyet, még nem írta felül az apa feltétlen tiszteletét.

12107. Gabriella Tünde2014-04-01 19:52
Feride apja MS. a sofőrjét bizta meg a piszkos dologgal, amikor a teraszon Mahirral volt az ügyész és már mintha Mahir mellé állt volna -a kislányát megmentette- kávét rendeltek és biztos méreg lehetett a kávéban, mert rögtön meghalt.Aki felvette a vallomást az később volt.Mindenhol MS.sofőrje volt és valami irodában is kutatott és meg is talált valami dossziét.Szerintem a legnagyobb bűnöző MS.az "igazságügyi miniszter", az mozgatja a szálakat és mindent el tud érni.Feridének irt levelet is átirta, csak az az érdekes, hogy Feride biró létére nem fogott gyanut.Turgut megölésére is ő adott megrendelést,mert még ezek a maffiózók is vakon mindent teljesitenek MS-nek.Egy kegyetlen ember, remélem elnyeri méltó büntetését!!!Azért nekem sok dolog hihetetlen, hiszen a 70-s években ezek már nem életszerüek. Persze Törökország még akkor más volt.
(válasz O.Eta 12106. hozzászólására)

12106. O.Eta2014-04-01 19:36
Sinanhoz a papírok Feride apjától kerültek,az apa adta át neki,hogy közelítsen ismét Feridéhez, és vegye feleségül.Csak milyen manupalitiv módon jutott a papírokhoz Feride apja?Mennyiben van köze az ügyész halálához?

12105. Sofi102014-04-01 15:52
Meggyilkolták a másik ugyész is és eltuntek a papirok, és rájottek hogy a papirok Sinannal vannak, és meg igérte Feridenek hogy oda adja ha hozza megy. Feride bele egyezet oda is adta az igazolványt hogy intézze a hazásságkotést. Haza ment és irt Mahirnak egy levelet és megírta hogy nem tud neki segíteni és hogy nem lehet az o felesége, gyurut bele tette boritékbe levéllel egyut és oda adta Yasinnak hogy ha Mahir meg áll nála adja oda. Mahir ell olvasta a levelet megfordult és ell rohant. Látni volt hogy mozog a fuggony a Feride szobájan és be lépet a Mahir erkélyen keresztul, meg fogta a kézet és visza húzta a gyurut és azt mondta hogy a gyuru ott marad a hol volt.
(válasz szinten_fan 12104. hozzászólására)

12104. szinten_fan2014-04-01 13:34
Meg csak gyorsan, atporgetve neztem meg a tegnapi epizodot, de konyorgom, mondja meg valaki, hogy hogyan kerult a gyuru ujra Mahirhoz, hogy megint odaadta Feridenek?! Legutobb az elutazasukkor Feride felhuzta, aztan Mahir meg egyszer odaadta neki, akkor most hogy kerult megint Mahirhoz???

12103. Gabriella Tünde2014-03-31 18:29
Én régebben olvastam, hogy Suna beépitett személy, azonban a végén annyira megsajnálja Feridét, hogy segiteni fog neki.Talán a vallomást ő fogja megtalálni? Azért kiváncsi vagyok, hogy kerülhetett ki egy ilyen fontos bizonyiték?Turgut pedig részletesen bevallta, hogy hogyan ölte meg Szulejmánt. Láttátok a választási eredményeket?Úgy látszik Erdogánnak megbocsájtottak.
(válasz varga ica 12102. hozzászólására)

12102. varga ica2014-03-31 18:08
Sokan tippelnek még Sunára hogy segiteni fog nekik ha még egyáltalán benne lesz a sorozatba. A mai résztől kicsit félek mert mivan ha Feride még is feláldozza msgát?Kiváncs leszek a 3.évadra hogy az miről fog szolni?
(válasz szinten_fan 12101. hozzászólására)

12101. szinten_fan2014-03-31 16:41
Ez jo kerdes. Lehet, hogy megis megtalaljak valahol az emlitett bizonyitekokat? Talan Yasin tovabb nyomoz, es talal valamit.
Lehet, hogy Sinan lep elo fogonoszkent Turgut eltunese utan? Most egy ideje hatterbe huzodott, de most ujra eloterbe kerul...
(válasz varga ica 12100. hozzászólására)

12100. varga ica2014-03-31 15:44
Remélem hogy Mahir tényleg meggátolja hogy Feride hülyeséget csináljon.De akkor mi lesz az Apjával kifog nekik segiteni?
(válasz szinten_fan 12099. hozzászólására)

12099. szinten_fan2014-03-31 10:00
Ma megitn fantasztikus resznek nezunnk elebe a Karadayi-ban. Hihetetlennek tunik, hogy Turgut tenyleg meghal. Hianyozni fog, jo szinesz volt. A 65. resz masodik reszleteben Feride azt mondja, hogy a banda nagyfonoket o sajat maga fogja elitelni - meg nem tudja, gondolom, hogy az apjarol beszel.

Leforditom ezt a 65. elozetest nem-automatan:
Turgut halalaval a Nazif Kara szabadulasahoz vezeto ajto bezarult. Mahir es Feride egyetlen remenye az a vallomas es bizonyitek, amely Ahmet Savcı szobajaban van (akit megmergeztek. Amikor a birosagra mennek, nem talajalk meg sem a valloamst sem a bizonyitekot. Mahir tehetetlen (meg van kotve a keze), semmi sem maradt, amit az apjaert tehetne. Az egyetlen dolog, mely Mahirt meg elteti, az Feride bele vetett hite es szerelme.
Nazif Kara szabadulasaho vezzeto vallomas Sinanhoz kerul, Mehmet Saim uron (Feride apjan) keresztul. Sinan, hogy elnyerje Feridet, utokartyakent fogja felhasznalni ezt a kincset.
Nazif Kara szabadsaga igy most ismet Feridetol fugg (szo szerint- Feride ajkai kozott van).
Feride elfogadja Sinan feltetelet, de ezuttal Mahir meggatolja, hogy Feride felaldozza magat.
Nazif halalos iteletenek jovahagyasa nagy sokkot okoz a csaladnak. Orhan, mikor megtudja, hogy apjat felakasztjak, dermedten es remenytelenul ul bortoncellajaban. Latni akarja apjat es mellette allni, de nem engedik. Orhan vegelenul duhos mindenre es mindenkire, sot, ugy veli, hogy a tobbi rabtarsa, akik vedik ot, igazsagtalanul vannak a bortonben (mondjuk ennek nem sok ertelme van igy, ahogy irtak, talan majd kiderul mi is ez). Mint a bortonvella feje, ugy gondolja, hogy meg kell allitani, ahogy most mennek a dolgok,es elhatarozza, hogy terdre kenyszeriti a borton menedzsert.
Ayten repdes a boldogsagtol, mikor meghallja Necdet-to la hireket. Turgutot, aki megbecstelenitette, megoltek. Halas Necdet-nek, aki megolte Turgut erte (hiszi o...).
Ez az elso eset, hogy sajat akaratabol kozelit Necdet-hez (bar a mult reszben mar a feltekenyseg is dolgozott ebben ezugyben...). Mig Ayten es Necdet eletuk legboldogabb napjait elik, Süeda elhatarozza, hogy veget vet ennek.
(válasz rittynt 12089. hozzászólására)

12098. kormi612014-03-30 16:25
Sziasztok!
Hát kövezettek meg, de én végig néztem törökül a Gümüst (Igazgyöngy) az eleje döcögős, de aztán nagyon beindul, nekem jobban tetszik mint a Seherezádé, bocs. Nekem a Seh-vel az volt a bajom, hogy nagyon elcseszték a 3 évadot vagy az nem kellett volna, nem tudom, de ha az nem lett volna akkor nem lenne ez a véleményem. A Gümüsnek legalább van vége, bemutatják a szereplőket 15 év múlva, hogy mi történt velük, na nekem a Seh olyan befejezetlen maradt.
Van benne emberrablás, gyilkosság, börtön, maffia, féltékenység, betegsét....nagyon mozgalmas film.
Ráadásul mivel ugyanazok a forgatókönyvírók, mint a Karadayiba, vannak jelenetek amik nagyon hasonlóak, tehát szerintem szuper egy sorozat ez is, a zenéről pedig még nem is írtam, fantasztikus az is.

12097. klmama2014-03-30 14:15
Egyetértek Zsazsanénivel mert valóban a Török sorozatok nagyon jók igazi mondanivalója van amit a kíváló színészek hitelesen formálnak meg,,,,

12096. nagyi1252014-03-30 09:47
Nagyon egyet értek, mert jók a török filmek, én is szívesen nézem

12095. zsazsanéni2014-03-29 16:30
Van aki kötekedni akar,hogy miért nézünk ilyen filmeket?.Azért mivel mondani valója is van,leköti az embert.A Való világ egy förtelmény,az éjjel nappal,meg hasonló társai.Jó most ápr.7-l a TV2.beszünteti az egyiket.A kilóra vett brazil,meg mexicói filmek egy förmedvények.A Duna TV. most ismétli az Életképeket újra,az nézhető valami,mert normális,és a mai dolgokról szól.A török filmek között van amelyik dijat nyert Monte-Carlóban.Meg is érdemli,mert gyönyörű film.A szereplők kiválóak és tudnak.Nekünk erre van igényünk.
(válasz kormi61 12093. hozzászólására)