FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (13. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12404. gabus602014-07-30 00:12
Ha még nem láttátok a legújabb fotókat, akkor jó hír, hogy Halit Ergencnek MÁR NINCS SZAKÁLLA! :D
Nemrég akadtam rá a FB-on a legfrissebb fotókra, amely tegnapi napon készült a nyaralásukról: [link]
Szép estét mindenkinek

12403. Érsekházi2014-07-25 15:11
Eléggé kétségek között hagyja a nézőket a bejátszás , mijöhet még ...?
A fordítóval ezt hámoztam ki a felírat alapján :
Umut - remény
kayboldu - eltünt
peki aska - jól szeretet
ne oldu ? - mi volt ?
Csak probálkoztam , a semminél több ez is .
(válasz kormi61 12400. hozzászólására)

12402. Érsekházi2014-07-25 15:02
Ezen a nyáron nagyon kevés hír van Halitékról , tényleg most csak phenést nyugalmat akar maga körül .Hosszú és nagy munkája van a Szulejman sorozatba nem csoda ha elfáradt. Azért abban reménykedem , hogy Berg nem vesz ki egy éves szüntet és nem lép ki a sorozatból . Nem lenne jó legalábbis nekünk , nélküle a sorozat már nem ugyanaz .
A magazinba volt 20-as lista a legjobbképü fiatal színészek versenye . 1.Kerem Bürsin 2.Engin Akrüyek 3. Kivanc Tatlitug 4. Cagatay Ulusoy 5.Burak Özcevit ..... 9. Kanan Imirzalioglu . Utána még 11 nekünk nagyon ismeretlen van. Még
fenn a lista a gecce.com magazin oldalon az összes híreknél , ha valakit érdekel .
(válasz Gabriella Tünde 12401. hozzászólására)

12401. Gabriella Tünde2014-07-25 07:42
Török magazinban olvastam, hogy Halit több mint 20 ajánlatot kapott, s a legtöbb gázsival.Epizódonként eddig 60 erzet kapott most ajánlottak 80 ezret.Az ajánlatokat azzal utasitotta vissza, hogy egy évig nem vállal semmit, mert pihenni szeretne.

12400. kormi612014-07-23 17:19
megjelent az ATV-n a promója

[link]

12399. rittynt2014-07-22 14:17
Szerintem kell lennie 3. évadnak, pedig emelt fővel befejezhették volna 2 év alatt, de mégis, megpróbálnak annyi bőrt lehúzni róla ami már nincs is rajta. A Seh.-nek sem használt az utolsó évad.

12398. Sofi102014-07-22 13:49
olvastam hogy Cetin Tekindor-Nazif papa, válalt új szerepet másik sorozatba,lehet hogy o lesz az egyik halot és a Erhan Yazicioglu-Mehmet Saim ki lett nevezve igazgatonak Városi szinházba. tobbiek készulnek új évadra. Úgy néz ki hogy a Epizodba mindent jobban tudnak mint maguk a szinészek.

12397. jutka622014-07-22 11:30
Sziasztok lányok sokat olvaslak benneteket és most is csak eszért írok hogy,tudtok e valamit ? Berkuzar korel most olvastam az epizód magazinba hogy Londonba költöznek egy pár hónapra a kor ha ez igaz ! Biztos hogy nem lesz harmadik évad , úgy írja hogy a férfi főszereplő Kenan nem vállalta így Berkuza sem ! De az is lehet hogy megint csak egy kacsa az egész.Nagyon várom már Szeptembert a kor úgyis kiderül !!

12396. Gabriella Tünde2014-07-21 17:36
Valamelyik filmben Berrakkal volt egy szex jelenet,amit úgy irtak, hogy nagyon igazira sikeredett.Berrak Nejat Islernek volt a szerelme, többször szakitottak és kibékültek és úgy irták, hogy Nejat idejutott van része Berrakban benne.Ugyanis a halálból jött vissza.Egyszer Kenan miatt is szakitottak.Most, hogy ismeretes lett, hogy Kenan egy vagyonos pasi, még jobban tapadnak rá a nők, és Ő ezt most ki is használja.Ez csak a felszin lehet, figyelem elterelésre ez nagyon jó.Berrakkal együtt "cigiztek" partiba.Egyébként Kenan nagyon jó pasi és jó parti is!Egykönnyen nem adja be a derekát és neki megfelelnek az eseti kapcsolatok.

12395. rittynt2014-07-21 17:17
A független szabad férfi csak egy idealizált fikció. Szerintem Kenan magányos és csak szűkségből fogad el társaságot.

12394. Érsekházi2014-07-21 11:07
Kicsit utána néztem Marmarison vannak ,a török tengerpart ékköve , így jellemzi a helyet .valóban gyönyörű a képeket látva. Kenan kiélvezi a szabadságot a szép nők társaságát , mert vannak a jelek szerint . Jól teszi, szabad független férfi .

12393. Érsekházi2014-07-21 09:56
Új fotók vannak Kenanról , most a szép fiatal Berrak Tüzünatac színésznővel nyaral . Az Ezelbe volt partnernője az egyetemista szobrász lányt alakította a sorozatba .
A képen látni valami különleges baldahinos ágyuk van , szinte beér a tengerbe....nem semmi .

12392. zsazsanéni2014-07-18 14:54
Burcin az ASI forgatásán balhézott.Talán féltékeny volt Tubára?Utána autóba ült talán karambolozott.Lehet,hogy ott már régóta gond volt közte és Murat között,de kifelé a jót mutatták,hogy minden oké.
(válasz Sofi10 12389. hozzászólására)

12391. Gabriella Tünde2014-07-17 19:30
Több helyen is olvastam Kenanról.Bodrumban és Cesmében valami barátjával ment ingatlanokat nézni, aztán tengerparti telket vválasztott ki és elinditotta a szerzési ügyintézést. Szállodát és éttermet szeretne oda épiteni.Kenan nyilatkozott, hogy a Karadayi, külömböző fellépések és reklámokból összejött pénzés szeretné befektetni.Több újság is foglalkozott ezzel.Kenan optimista lehet a drog ügy miatt, mert ilyen nagymértékü befektetést nem csinálna, ha el kellene vonulnia pár évre.Én hiányolom Halitékat, mert ez nem jellemző rájuk az FB-n régi képeket, de legutóbb kavicsos talajon egy pár papucs és egy könyv látható. Majd megnézem a nőklapjacafet.
(válasz Érsekházi 12390. hozzászólására)

12390. Érsekházi2014-07-17 16:44
A mai nőklapjacafe oldalon a sztárok-ra kattintva Halitékról lehet olvasni meg képek is vannak róluk hol nyaralnak éppen.
a Gecce magazinban Kenanról írt: Híres játékosok, ingatlan befektetést Ő nyerte meg . Valami szállodárol is ír , hogy épittet vagy felújitat majd . Tudtok esetleg valamit erről bővebben ?

12389. Sofi102014-07-16 16:19
Burcin is benne van a drog tarsaságba. Ezt utálom, ha egyszer ki jelentették hogy ell válnak, akkor miért kell másik félre ossze hordani minden félet. Azt olvastam hogy Burcin rendezte a jeleneteket, és ha egyszer szinész, akkor ell kell játszani azt a mit a forgatokonyv eloír
(válasz zsazsanéni 12388. hozzászólására)

12388. zsazsanéni2014-07-16 13:15
Murat Yildirim volt felesége azt nyilatkozta,hogy MURAT egy nőcsábász.Burcin is oda volt Spanyolországban,s utána jelentette be,hogy elválnak útjaik.Csak nem Ő is kábitószer elvonón volt?

12387. O.Eta2014-07-13 06:00
Azt írja a szerb újságíró,hogy kábítószer birtoklása és terjesztése vádjával tartóztattak le tavaly 20 embert.Lehetséges volt,hogy talán elsimulnak a dolgok ,de az igazságszolgáltatás jól működik .Kenant ,a bűnösnek találják,legalább 6,de legfeljebb17évet kaphat.Ez is szomorú !

12386. Sofi102014-07-12 21:51
Kenan nem tudom hogy ki tud lépni a drog ugybol ezt találtam szerbul van írva: [link]

12385. Gabriella Tünde2014-07-12 21:07
Nem gondolnám, hogy Berg.még gondolatban sem, megcsalná Halitot, hiszen Ő nagyon szereti,amit ki is nyilatkoztat.Az is lehet, hogy már terhes neki a sok intim jelenet.Az előzetesből ugyan szerintem mosolyszünet fog következni -már a Karadayiban.Az is lehet, hogy 1-2 hónapra kimegy Londonba és utána kezdődik a forgatás, Lehet, hogy a forg.könyv nincs készen, hiszen a 3.évadot csak a nyár elején döntötték el.Na majd idővel minden tiszta lesz?Sokat beszéltek az utóbbi időben, hogy Ali testvért szeretne, már készen áll rá.Ez is lehet!!

12384. klmama2014-07-12 20:30
Szerintem a két főszereplő nem száll ki a sorozatból,mert mikor bejelentették ,hogy lesz 3. évad mindketten vállalták.Az epizódban én is olvastam , hogy nem vállalja tovább a szerepét de a firkászokra nem kell adni.... nagy a hír több az újság eladás,,, Berg és Kenan nélkül a sorozat már nem lesz olyan és a nézettsége is megcsappan,,, De én reménykedem , hogy nem szállnak ki a sorozatból,,,,

12383. Érsekházi2014-07-12 20:25
Kivanc érdekes módon hiába jól néz ki nekem sem kedvencem , bár mostani szerepeiben kezd nagyon felívelni . Nem tudom ki látta már a 2013 ban készült filmjét a KELEBEGIN RUYASI-t ( a Pillangó Álma ). Ebben a filmben (dráma ) nagyon nagyot alakít. A szerep miatt nagyon lefogyott és teljesen más szerepkörben mutatkozik be. Rám nagy hatással volt a film .
A másik 2014 sorozat a KURT SEYIT VE SURA . Ebben is más karaktert játszik és más szerepkörben bízonyítja tehetségét. Ezért Ő is Arany Pillangó
díjat kapott , megérdemelten . Győzödjetek meg róla , úgyis szünetel a sorozat .
Kár azért, hogy fejébe szállt a sztárság a hírnév, a sok pénz , botrányok sem kerülik el .
(válasz Gabriella Tünde 12381. hozzászólására)

12382. Sofi102014-07-12 20:25
szerintem minden rendbe van Halitéknal, olyan helyen nyaralnak, hova ujságíroknak tilos a belépes, nem kell mindjárt roszra gondolni. Berg nagyon jól tudja hogy az egy félre lépés nem éri meg neki, olyan férjet mint a Halit még eggyet nem talál, és nem minden a kulso szépség
(válasz Gabriella Tünde 12381. hozzászólására)

12381. Gabriella Tünde2014-07-12 19:07
Én is hiányolom Halitékról a hireket,illetve képeket.Ugyan Berg. feltett egy képet, ami a Seh-ből Keremmel a hajón.Én Halit szakállát nézném és a kis Alit ahogy pancsizik a szülőkkel.Ez a csend szokatlan Tőlük.Valami történhetett mert már beharangozták a 3.évadot és azt is,hogy vállalja Kenan.Nekem túl sok volt a Karadayiban a szerelmi jelenetek, mintha erre épült volna a film, ez volt a fő motivum.Halit anyja temetésén amikor Kenan részvétet nyilvánitott, Berggel olyan hosszan ölelkeztek és Berg.anyja kicsit feljebb állt és nagyon figyelte.Ha nem volna valami nyomós ok, nem szállna ki a két főszereplő.Tovább pedig kár is eröltetni, mert hozzánk hasonlóan sokan a két főszereplő miatt nézik a sorozatot.Kivánc nekem sem szimpatikus, azonban az Igazgyöngyben jó a szerepe és nagyon jól játszik. Egyébként nagyon felkapott szinész.
(válasz O.Eta 12380. hozzászólására)

12380. O.Eta2014-07-12 18:44
Burak Ozcivitre gondolsz a hasonlóság kapcsán?Nagyon úgy nézki, hogy átveszi Kenan szerepét.Én nagyon sajnálom,hogy így alakult.Biztos tőrtént valami,amit pontosan sosem fogunk megtudni.Nem lehet véletlen,hogy Halitékról nem jönnek hírek, képek,tavaly pedig tele volt velük a FBNagyon távolra mentek nyaralni is.

12379. kormi612014-07-12 17:12
[link]

remélem nincs jelentősége, de tényleg úgy néz ki, mint Kenan, haja is ugyan olyan rövidre van vágva...:(((

12378. kormi612014-07-12 16:36
Nézem az Igazgyöngyöt (Gümüs) ezért egy kicsit kutakodtam a főszereplőkről. Kivancnak volt egy 11 éves kapcsolata, kisebb nagyobb magszakításokkal, egy rendező nyilatkozott, hogy nem monogám típus a pasi. Songül Odent is elcsábította férjétől a Gübüs forgatása alatt, igaz Songül házassága nem volt túl jó a férje alkoholista volt, ráadásul kiderült a válás során, hogy erőszakos is, verte a feleségét.
Kivanc tényleg elszállt elég sok negatív cikk van róla, a pia az egyik, a legutóbbi forgatás során is volt valami botrány egy idősebb kollégával, az arabok dokumentum filmet forgattak a török sorozatokról, mindenki ingyen vállalta csak Kivanc kért egy valag pénzt.
Songül viszont megmaradt annak a kedves szerény nőnek aki volt egy arab riporter pasi nyilatkozott róla, hogy amikor élőben találkoztak, teljesen levette őt a lábáról és élőben sokkal szebb, sőt gyönyörű, elvolt ájulva a pasi.
Ami még velük kapcsolatban érdekes, Kivanc mindig idősebb nőket választ, a mostani csaj is jó pár évvel idősebb nála.

12377. kormi612014-07-12 16:07
Üdv Eta:))

Nem tudom mért vannak kiakadva Kenanon független férfi azzal kavar akivel akar és legalább kiderült, hogy mégsem meleg.

12376. O.Eta2014-07-12 14:19
Én is olvastam Kivansról, de nem tudtam lefordítani,hogy mi történt vagy mit csinált a repülőúton.Ugyan ebben a magazinban írták,hogy Beren Saat és vőlegénye Los Angelesbe utaztak.Mindenki utazik ,pihen a párjával.Kenan egyedül van,szenved Ámor nyilától,de nemi intenditásában nem kételkedem,hisz előző barátnőjével 6 évig együtt élt,vagy tartott a kapcsolatuk.Nem mondható csapodárnak sem,pedig rak rá a hölgyek

12375. Érsekházi2014-07-12 13:48
Bizony az internettel kinyilt a világ . Egyre több infot , bulvárt lehet a török hírességekről olvasni , sokkal jobban érdekel , mint a hazai celebecskék sztárocskák ( már mindenki sztárocska a legbutább csajszik is csak ki kell tenni valamilyét) .
A
tegnapi gecce magazin híre július 27 Beren Saat- Kenan Dogulu énekes esküvője lesz.
Kivanc Tatlitug most Los Angelesbe van és a repülő úton ittasan balhézott. Ott is megy a bulvár rendesen .
(válasz Sofi10 12374. hozzászólására)