FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (13. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

13418. csatret2015-04-07 17:21
Kb. másfél évvel ezelőtt írtam egy levelet az RTL Klub Kereskedelmi Osztályának, kérve, vennék meg a Karadayit - az Ezelhez hasonlóan. Hivatkoztam a két főszereplőre, hogy őket már ismerik és szeretik nálunk is.

Egy árva szó válaszra sem méltattak azóta sem.

Nyilván az egyes külföldi sorozatok behozatalánál a bennfentes illetékesek döntenek, és fütyülnek rá, hogy egyes (hozzám hasonló) nézők mit szeretnének és mit nem!

Gondoljunk arra, a két kereskedelmi csatorna rogyásig tele van mexikói és dél-amerikai sorozatokkal, "csodálatos" édes-bús történetekkel... Biztos csak erre van kereslet. Elég szomorú.

13417. kormi612015-04-07 12:59
javítás:
most még olyan érzésem sem volt, hogy túljátszotta volna a szerepét, szerintem világklasszis volt....

Drlbeauty.com 4.

13416. kormi612015-04-07 12:58
Köszönöm, majd megnézem!

Kenan is jó volt, de Bergé volt ez a rész, az elején amikor hiába könyörög Mahírnak és amikor Mahír kezét a hasára húzza, gondolom a születendő gyermekükért könyörög, és Mahír elutasítja, hát a szívem szakadt meg, ott Berg arcjátéka fenomenális volt.
Személy szerint én nem vagyok oda Bergért vannak dolgai amik nekem nem tetszenek ( de ez nem az én dolgom), de azt elismerem, hogy fantasztikus színésznő és most még olyan érzésem volt, hogy túljátszotta volna a szerepét, szerintem világklasszis volt....
(válasz mankos 13413. hozzászólására)

13415. Gabriella Tünde2015-04-07 10:19
Ez film vagy sorozat?
(válasz zsazsanéni 13414. hozzászólására)

13414. zsazsanéni2015-04-07 08:28
Most újra fenn van a jut...n az Asmali Konak cimű film,valami szláv felirattal. Nagyon érdekes szép film,kár,hogy nem ilyeneket vesznek meg nekünk.Özcan Deniz a főszereplője,még 2002-ben készül ez a film.

13413. mankos2015-04-07 01:46
A Kurt Seyetet felirattal tudod nézni a FB-on.
Most néztem meg a Karadayit, et most jó rész volt.
Igaz hogy Berg szinte végig szerepelt és mindenhol őt dícsérik, de Kenan is legalabb annyirajó volt. Beszélnie sem kell, minden az ott van az arcán.
(válasz kormi61 13412. hozzászólására)

13412. kormi612015-04-06 23:01
Kuzey nekem nem tetszett, viszont a Szerelemben háborúban tetszett volna, ha nem állnak meg egy résznél.
Vissza térve a mai részre, megvolt a fehér öltönyös bírósági jelenet, hát erre is kíváncsi lettem volna, hogy Mahír mit mond, nagyon keménynek tűnik, habár ő Belgintől úgy tudja, hogy Feride elvetette a babát,tehát ez is közrejátszhat abba, ha kemény szavakat használ, de nem tudom mit várt azok után, hogy elutasította Feridét.
Ez a rész Feride szenvedésével volt tele megsirattam szegényt.

13411. kormi612015-04-06 22:50
Nagyon megrázó volt ez a rész is Feride meglátogatja Mahírt a börtönbe, de Mahír nem hajlandó beszélni vele, szegény Feride nagyon kiborul, amikor eljön a börtönből Jasinnal fut össze, nagyon kíváncsi lennék miket mond neki, nagyon elkeseredetten beszél.
Feride mégsem vetette el a babát, (én megértettem volna, ha mégis megteszi, amilyen elutasító vele Mahír) csak az anyjával és apjával is azt hiteti el, hogy megtörtént az abortusz.
Ha jól értetettem Feride gesztusait, de ez csak következtetés, a babát megtartja, de Mahírral végzett....
A vége szőrnyű volt, Nazif papa odaért a tárgyalás befejezése előtt, szerintem Feride nem bírta, és talán szünetet rendelt el, és az irodájában Nazíf apa elmondta neki a történteket és azt is, hogy Szafiét és a kis Nazifot Feride apja ölette meg....

13410. Érsekházi2015-04-06 14:21
Neked is Kellemes Ünnepeket !
Nagyon szeretném ha megvennék a Karadayit , de nem sok esélyt látok erre . Nem tartanák "túl szórakoztatónak " Sokan nálunk nem ilyen jellegű sorozatokat néznek , hanem a gagyikat .
Mi a kemény mag , akik ismerjük a török sorozatokat ez nekünk való .

Azért kíváncsi leszek milyen nézettséget ér el a Kuzey-Güney az esti idősávban . Az rtl-n a ÉNB sorozatnál többet ér az biztos . Jobban jár aki ezt választja . Na majd kiderül !
(válasz varga ica 13409. hozzászólására)

13409. varga ica2015-04-06 10:42
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek! Szerintetek valamikor fogják adni nálunk is a Karadayit,nemlehetne üzenni a tévéseknek valahogy ,hogy vegyék meg ezt a sorozatot is?

13408. mankos2015-04-06 07:31
Szerintem a Kuzey főműsoridőben bukta lesz. Elvileg szűk réteg néz török sorozatokat, ráadásul ez a sorozat még a örök sorozatokon belül is drámai túl szenvedős. Ha a kommerszebb Kurt Seyit ve Sura ne jött be, nem tudom ezt majd hogy fogadják. En szeretem s török sorozatokat, nezem is de a Kuzeyt kimondottan szenvedés nezni
nézni. A fotelhoz kellene költözni, hogy újra nézzem magyarul.

13407. Érsekházi2015-04-05 23:07
Szia ! Rég voltál keveset írsz Te is a fórumon.
Egy kis segítséget kérnék , mit tudsz a Sevdim Alabora sorozatról , ugyanis nem tudom megnézni a 5. bölümöt sehogy sem sikerül. Esetleg nézed Te is még ?
Most már kevesebb sorozatot nézek .
A Maral elég gyenge így az 5. rész után is , nem sok minden történik benne.
A Bedel a 10 .résznél jár és eléggé izgalmas , fordulatos . Persze csak a Karadayi után !!
Köszönöm , ha megírod mi a helyzet a Sevdam-mal .
További kellemes ünnepeket kívánok .
(válasz sorozatmonika 13345. hozzászólására)

13406. Érsekházi2015-04-05 20:00
Tartottam tőle , hogy ez bekövetkezik . Valószínű ez Feride döntése lehet , nem az apja miatt teszi . Nagyot csalódhat Mahirban elakarja őt felejteni teljesen és ami vele kapcsolatos .
(válasz szinten_fan 13405. hozzászólására)

13405. szinten_fan2015-04-05 19:31
Igen, valoban errol van szo. Igy hangzik a masodik elozetes hanganyaga:
BELGIN: Valojaban nemcsak te, hanem mindenki elveszitette benned a hitet, foleg Feride. De talalt kiutat a maga szamara. Elhatarozta, hogy kiszakit magabol es eldob mindent ami hozzad köti. Meg a korhazba is elment ma elvetetni a babat.
FERIDE: On Mahi Kara, alias Karadayi?
MAHIR: Igen, ez en vagyok.
(válasz Érsekházi 13404. hozzászólására)

13404. Érsekházi2015-04-05 16:15
A facebook egyik oldalon ezt írja : Hoce li Mahir povjerovati Belgin kad mu kaze za abortus ?
Megnéztem a szerb nyelv fodítóval és olyasmi jött ki , hogy Belgin beszélt Mahirnak az abortuszról .
A 2. előzetesnél van egy rács előtti jelenet , ahol szoktak beszélőn lenni , tényleg ezt látni .
Izgalmas rész jön újra , már csak 1 nap .

13403. O.Eta2015-04-05 09:41
Igen sokan elmaradtak a fórumról,remélem nem betegség vagy egyéb problémák miatt.Hiányoznak!

13402. Érsekházi2015-04-04 22:15
Örülök , hogy velünk vagy , írjál gyakrabban . Kevesen vagyunk a fórumon .
Sajnos most rosszul állnak a dolgaik , de úgy reménykedem jóra fordul egy idő után . Igen valóban nagyon jó minden színész benne , de ők a favoritok.
Állítólag az RTL szeptembertől újra elkezdi a Szerelemben Háborúban adását .
A HOlDPONT .HU ma arról írt a TV2 április 20-tól főműsoridőben 20:10 elkezdi a Kuzey-Güney 1. évadot vetíteni . A nézői nyomás hatására léptek
valószínü , de akkor a 2.évadot is lekéne adniuk majd . I
Itt a Holdpont .hu oldalon mindig ír a tv műsorokról , újdonságokról ha érdekel valakit .
További kellemes ünnepeket , jó pihenést kívánok !
(válasz Gabriella Tünde 13400. hozzászólására)

13401. Érsekházi2015-04-04 21:55
Igazad van és szerintem mindenki izgul és ideges , főleg amikor rossz történik velük .
Mindig várom az előzeteseket , de azon is felhúzom magam , mert egy talány . Most is Feride baljós jelenete valami nővért is látni és Feride szomorú arccal , kétszer is mutatják . Rögtön rosszra gondolok.....nem véletlen , de bizakodom is azért , hogy mégsem lesz baj .
(válasz varga ica 13399. hozzászólására)

13400. Gabriella Tünde2015-04-04 21:23
Igen nézem a sorozatot, minden részét láttam.Bevallom egy kicsit már unom ezt a rengeteg durvaságot.Már várom a jobb részt, sajnos nem abba az irányba mennek a dolgok.Ennyi durvaság a 104 rész alatt kicsit sok.A szereplők nagyon jók, a téma lehangoló nekem.Már végre történhetne valami, igaz kezdenek kihullani a genszterek, de a "Keresztapa" megint megúszta.Feridét -annak ellenére, hogy biró naivnak tartom, hogy nem látja át a dolgokat.Remélem a babát az apja utasitására nem fogja elvetetni, mert az azt jelentené, hogy Mahirt nem szerette eléggé.Az anyján nagyon csodálkozok, hogy most az apja mellé áll, amikor Ő tudja a mocskos dolgokat MS-ről. Arról nem beszélve, hogy Ő is szült szerelemből lányként egy gyereket.Berg.és Kenan nagyot alakit és sok nézőt ez ülteti le a tv.elé.Kenannak már volt rövid haja a sorozat alatt, ha jól emlékszem, neki minden jól áll.Jóképű pasi, nagyon jó haja van.Azért reméljük, hogy fognak még sorozatbab szerepelni, csak ez a hosszú forgatási idő napi l1-13 óra sok nekik ilyen huzamosabb időn keresztül.Addig várjuk a hétfőket, illetve én szerdán szoktam itt megnézni, sokkal jobb nincs reklám.Azért a fórumot minden nap megnézem és nézem a Kuzeyt és a Szerelembe-háborúban amit kis epizódonként leforditanak a tündérkék.Jó filmek azok is, Kivánc nagyon jó szinész,pedig először nem volt szinpatikus, de nagyon sokoldalu. Majd azért jelentkezem, jó itt a fórumon, jó ünneplést!
(válasz Érsekházi 13397. hozzászólására)

13399. varga ica2015-04-04 21:17
Sokan reménykednek,hogy nem de mivan ha mégis?Én már nemis idegesitem magam de ezt csak mondom,mert igenis ideges vagyok.
(válasz Érsekházi 13398. hozzászólására)

13398. Érsekházi2015-04-04 19:18
Van 2. előzetes
Lehetséges Feride elveteti a babát :(( ???

13397. Érsekházi2015-04-04 17:20
Viszont kívánok Neked is kellemes Ünnepeket !
Ritkán jelentkezel mostanában , nézed még a sorozatot vagy csalódtál benne ? Igaz kezd eléggé megváltozni , de bízom ez csak átmeneti .
Azt olvastam pl : a rövid haj is a drámai változást fejezi ki .
Szerény véleményem : A haj hamar megnő és minden visszaáll Feride és Mahir között .
Türelem és kitartás , még reménykedem a jóban
sokan erre várunk :))
(válasz Gabriella Tünde 13396. hozzászólására)

13396. Gabriella Tünde2015-04-04 15:54
Kellemes húsvéti ünnepeket kivánok minden kedves társamnak.

13395. mankos2015-04-04 05:31
Fekete atlétát eddig is hordott pl abban a részben, mikor Feride ápolja a sebet a hátán talan a 68. és a 81. részben reggel ágyban.....ezeket nem tzdom elfelejteni :-))))

13394. Érsekházi2015-04-03 21:52
Szívesen ! Nem azért kérdeztem csak semmi jelet nem adtál , hogy sikerül e nézned . Örülök , hogy igen .
Neked is Kellemes Ünnepeket !
(válasz O.Eta 13393. hozzászólására)

13393. O.Eta2015-04-03 19:22
Kedves Érsekházi!(Sajnos másként nem tudlak megszólítani) Megtaláltam az általad megadott linken a Kuzeyt,nagyon köszönöm Úgy emlékeztem,hogy jeleztem neked,de a levelezést végigböngészve nem találtam jelét.Kihagy az agyam néha.Mégegyszer köszi!Kellemes Ünnepet!

13392. Érsekházi2015-04-03 18:23
Lemaradt : Nagyon jó a sorozat !

MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓNAK
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK !

13391. Érsekházi2015-04-03 18:19
Kedves Eta !
Működik a Tűz és Víz link amit kértél ?
Remélem jó , mert nálam oké .
Nagyon a sorozat !
(válasz O.Eta 13374. hozzászólására)

13390. szinten_fan2015-04-03 10:59
Karadayi 105 elso bejatszas szovege angolbol forditva:
MAHİR: Mostantol fogva gengszterkent tekintsen ram. Olyannak lasson, aki a sotet oldalra allt, ennyi eleg is lesz.
SUNA: Gyilkossaggal vadjaban fogod meghallgatni a mehedben lakozo gyermeked apjat?
FERİDE: Szembe kell neznem a valosaggal, hogy hogy kiszakithassam Mahirt a szivembol, Suna.
NAZİF: Azonnal beszelnem kell veled, lanyom. (sok kommentelo szerint ez a resz vegen lesz majd...)
YASİN: Meg fogod egetni magad az igazsag neveben. (magyarul inkabb: felaldozod magad az igazsagert)
MAHİR: Barmi legyen is, kell, hogy valami ertelme legyen az elszenvedett vesztesegeknek, Yasin.
Az atelt osszes fajdalom, csak nem volt hiaba. En igenis befejezem, amit felbehagytam.

13389. O.Eta2015-04-02 20:58
Ne keserítsetek el,azért nézem még mindig,mert valami jót is várok különben az idegeim már tűkön táncolnak!Ennyi gonoszságra azért nem számítottam