FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (13. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12043. rittynt2014-02-26 06:49
Az FB-ről Milih levelének fordítása.
"Minden, ami rossz az én hibám , az én szörnyű titkot a kezében - lábát Ő aki megfenyegetett , én lettem a rabszolgája. Mondtam az elnöknek , hogy a folyamatos kapcsolatod Mahirral . Turguti a gét a legnagyobb hiba az életem, és én szembeszállt vele és közzététele bűn , mert én vagyok gyáva , és semmi . Mi bocsánatot ezerszer . Annak érdekében, hogy az életem hatalmas szerencsétlen hogy értelmes, világos legyen a jövőben. Ha nem megjelenítése jobb lesz . Összegyűjtött dokumentumok , amely segít megtalálni az igazságot. , A rejtekhely tárolja és itt a kulcsa hogy elmegyek . Én bízom benned .
Amikor az emberek meg akart halni a szem nem lát semmit ott. Mi könnyes fia, sem a család, sem az, amit ők hagyta maga mögött hagyja az álmaidat .. tudod talán megbánni. Senki nem lehet kérni, hogy menjen tovább. Elmúltak már elment. Melih viszlát."

12042. varga ica2014-02-25 19:56
Tegnap a 60.rész volt igen elszámoltad.
(válasz O.Eta 12041. hozzászólására)

12041. O.Eta2014-02-25 19:38
A 60.epizod mind a két része fent van a FB.-on,detegnap este nem a 61.fejezet ment?Lehet hogy elszámoltam az epizodok számát és hiába keresem még a 61.-et?

12040. szinten_fan2014-02-25 17:50
Sajna belassult az angol forditas elerhetosege, mert egyedul egy lany maradt, aki csinalja es o azt igerte, hogy eloszor az 59. reszt forditja, aztan az 58-at, majd a 60-ast kesobb (bar lehet, h. meg valtoztathat).
(válasz varga ica 12039. hozzászólására)

12039. varga ica2014-02-25 17:19
Én örülök hogy lesz 3.évad kicsit izgulok hogy meddig huzzák még a gonoszok gyözelmét mert igy lehet hogy kissé vesziteni fog a nézettségböl de reméljük hogy nem válik unalmassá.A tegnapi rész elég szomoru volt és a folytatásrol sincs elképzelésem.A tegnapi részt jolettvona szóról szóra érteni mert rengeteg párbeszéd volt benne és szivszoritó volt ez a rész.

12038. Gabriella Tünde2014-02-25 16:51
Úgy látszik Kenannak sikerült elérnie, hogy a napi forgatási időt lecsökkentik.Egy képen lehetett látni, ahogy a lakására megy és aztmondta, hogy ha ez tovább is igy lesz, hogy reggel 9-től éjfélig vannak a felvételek már most befejezi, mert ezt nem birják. Hát képzeljük el szegény Berget!Már előzőekben is hangot adtak /Halit, Beren Saat/, hogy csökkenteni kell a forgatási időt.Úgy tünik sikerült elérni nekik.Azért én nem vagyok abban biztos,hogy érdemes húzni a harmadik évaddal. Valami nagyon izgalmas dolgot kell kitalálni!!Mi lesz a továbbképzéssel és a baba projekttel?

12037. szinten_fan2014-02-25 13:40
Eloszor Berg twitteren jelent meg, hogy O is benne van a Karadayi 3. evadban (vagyis a folytatasban), ma meg az is kiderult, hogy van az a penz (ahogy sejtettuk), amiert Kenan is meg bevallalja a 3. evadot...
Kerdes, hogy hogyan tudjak ugy elhuzni, hogy megmaradjon a magas erdeklodes/nezettseg. Meg nem lattam a tegnapi reszt, de a megjegyzesek alapjan eddig meg csak a rossz gyozedelmeskedik...
nekem tulajdonkepp tetszene az az otlet, amit korabban lattam az angol oldalon (es itt is beirtam), hogy ezt a Nazif-papas es Turgutos sztorit lezernank iden (huzas nelkul), es a 3. evadban mint biro (es "segedje") nyomoznanak ugyekben, hogy "nyerjen az igazsag" ...

12036. rittynt2014-02-21 22:13
#‎Karadayi‬ Episode 60 Summary (FB - Google)

- Abban a pillanatban, a bíró tört Nazif Kara toll , minden szétesik , Mahir és Feride álmait a jövő , mi tartja Kara családja nehéz időkben , Songül és Yasin álma egy boldog otthon, akkor is Nazif reménye él a családjával . Nazif feladja az ő életét és a harc a családja jövőjét . De lehetséges, hogy Maher feladni ezt a harcot . Mahir elvesztette hitét az igazságban , és annak ellenére, hogy megígéri, hogy Feride , akkor alkalmazza az igazságosság a maga módján . Mahir majd elrabolják Orhan és apja a börtönből . És ő fogja a családját , és új életet kezd velük külföldön. Feride is sokkolta Mahir döntését. Feride megpróbálja elmagyarázni , hogy Mahir , hogy amit ő csinál, az egy nagyon nagy hiba, de nem tudja elrettenteni őt. Mahir meghatározó csinál, amit szem előtt akkor is, ha a költségek elhagyja Feride . Mindenki élete megváltozik örökre . Míg a Kara család pályázik a búcsút titokban az életüket , a szomszédság és az otthoni , Melih is búcsút a családja anélkül, hogy bárki észrevenné . Ő is hozott egy döntést , ő megtalálta a módját, hogy megmentse magát a rossz lelkiismeret , hogy több éve folytat vele.

12035. rittynt2014-02-21 19:49
a 2, előzetes a 60. részből
https://www.youtube.com/watch?v=WxwGSx1tuJg

12034. rittynt2014-02-21 07:29
A törökök esetén a férfi házasságtörése "bocsánatos" esendőség és ellene tiltakozni nemigen szokás az "elkövető" részéről, tehát rajtaragad akár a valótlan híresztelés is.
(válasz O.Eta 12031. hozzászólására)

12033. Vicus 64042014-02-20 23:08
Igen, sajnos nagyon eldurvulnak az események.
(válasz varga ica 12030. hozzászólására)

12032. O.Eta2014-02-20 20:44
A Karadayi nézésének abbahagyásán gondolkodom ,mert már annyira szomorú,hogy nehezen viselik az idegeim.Túlságosan átérzem a két szereplő lelkivilágát.Szebb végkifejletre gondoltam .

12031. O.Eta2014-02-20 20:38
Szomorúan olvastam ma a megjelent Story magazint""Végre visszatalált a feleségéhez!"", mármint Halit Ergenc .Tavaly a nyarat és az ősz elejét is a szeretőjével,Gülsen Bayraktarral töltötte .De hiányzott neki a család, és "visszakönyörögte "magát.Inkább tisztességbő,mint szerelemből tért vissza(2012-ről szól a történet)Igaz lehet?Csalódott vagyok.

12030. varga ica2014-02-20 19:09
Nemtudom látta e már valaki a 60.rész előzetesét igaz tudom ezekből sokmindent nemlehet kiszürni de nagyon ugy nézki szörnyü dolgok következnek.

12029. Vicus 64042014-02-19 17:45
Én is csak olvastam valahol ezeket, nem értek hozzá, ezért köszönöm a felvilágosítást!
(válasz szinten_fan 12027. hozzászólására)

12028. szinten_fan2014-02-19 14:19
Bocsi az off-topic hozzaszolasert.
Hogy eredetibb temankhoz visszaterjek eéerheto a Karadayi 57. reszenek angol forditasa a szokott helyeken!

12027. szinten_fan2014-02-19 11:49
Az angolban a drogot is drug-nak hivjak, meg gyogyszereket is, illetve olyan kemiai anyagokat, amelyekkel kiserleteznek, azokat is ugyanugy drug-nak hivjak. Ilyen alapon vegeznek kiserleteket kulonbozo "drug"-okkal, vagyis kemiai anyagokkal, melyik milyen karosodast okozhat DNS-en, de a DNS-karosodasokat nezve visszafele nem lehet megmondani, hogy azt valojaban milyen kemiai anyag okozhatta, sot, ugye akar napozas/UV is okozhatta. Az is alapot adhat a ket dolog keveresere, hogy sokszor ugyanazok a laborok vegeznek DNS-teszteket es drog-teszteket is, de a ketto ket teljesen kulonbozo dolog (csak osszemosodhat a ket fogalom ezek szerint).
(válasz Vicus 6404 12026. hozzászólására)

12026. Vicus 64042014-02-19 11:12
Én úgy tudom, hogy vannak olyan drogok, melyek károsítják a DNS szerkezetét.
(válasz szinten_fan 12025. hozzászólására)

12025. szinten_fan2014-02-19 10:25
A DNS-ben?? Mirol maradtam le?
(válasz Vicus 6404 12024. hozzászólására)

12024. Vicus 64042014-02-19 10:08
Lehet, hogy nem csak a marihuána fogyasztását nézik, hanem esetleg más drogokét is.
(válasz szinten_fan 12023. hozzászólására)

12023. szinten_fan2014-02-19 09:53
Koszi az infot.
Mondjuk a DNS-en nem tudom, mit vizsgalnak, mert abba nem epul be a marihuana szivas...
A hajbol viszont kimutathato akar egy hasznalat is.
(válasz tyutyuka60 12022. hozzászólására)

12022. tyutyuka602014-02-18 20:09
Az augusztusi színészek kábítószeres vádja több csoportra van osztva. Vannak, akiknél a lakásban is találtak, azoknak azonnal bevonták az útlevelüket és sokan vannak abban a csoportban, akiket a fogyasztás mellett a kereskedelemmel is vádolnak. Ebben van Kenan és többen a Karaday-i szereplőiből, a rendező is ebben van. Burcin, Berrak és még 10 vádlott ellen a fogyasztás a vád. Ezek ellen januárban nem emeltek vádat, mert még nem volt meg a DNS vizsgálat végső eredménye ( a helyzetüket rontja, hogy eleve letagadták a fogyasztást és az eredményük pozitív lett). Nekik csak 1-2 év a büntetés kiszabása, de a vádemeléssel ők is tiltó határozatot kapnak, nem mehetnek külföldre. Sokáig fog elhúzódni a per és még a védőügyvédeknek itt lesz nagy szerepük. Az biztos, hogy senki se fogja megúszni, mert mindenkinél pozitív lett az eredmény. A hajból, nyálból a kimutatáshoz többszöri fogyasztásra van szükség, hiába mondják, egyszer kipróbálták. Legfeljebb felfüggesztett kapnak és folyamatos ellenőrzés alatt lesznek.
A tavaly januárban bevitt színészek, énekesek ellen még most zajlik a per. Ott is 4-5 hónap volt a DNS eredmény kiadása, majd néhány hónap a vádirat megírása.
(válasz Gabriella Tünde 12020. hozzászólására)

12021. szinten_fan2014-02-18 18:44
De akkor ebben a hirben egy nagy ellentmondas van. Hiszen ha tenyleg lenne ellene pozitiv minta bizonyitek, es eljaras folyna ellene, akkor el sem hagyhatna az orszagot, nem? Bar az igaz, hogy tavaly amint kiengedtek Kenant is a par napos fogvatartasbol, mindjart ment is Barcelonaba pihenni. Kerdes, hogy amikor mar megvan a vademeles, akkor is lehet meg utazni?
(válasz Gabriella Tünde 12020. hozzászólására)

12020. Gabriella Tünde2014-02-18 18:04
Ezek a hirek most hétvégi újságokban közölték, lehet, hogy még meg lehet találni.Berrak a tegnapi számban irta, hogy vége a szerepének a Szuliban és a jővőben kimegy Amerikába tanulni.Az Ő hajából vettek mintát, ami kimutatta a kokain fogyasztást. Burcinnál pedig a vizeletből mutatták ki.Riza, aki most a Karadayiban szerepel, hivta Berrakot egy kis szivásra.Gondolom lehallgatták a telefonbeszélgetésüket,. Ha ennyien benne vannak, egymást is belerántják.Ha valóban Kenan nyáron elvonult valami terápiára, enyhitő körülménynek veszik.Azért a szigorú iszlám törvények nagyon fellazultak, valami igaza van Erdogánnak.Ahogy nézem a török újságokat annyi pucér nőt nem látni más országban, legalábbis egy sima napilapban.
(válasz szinten_fan 12016. hozzászólására)

12019. szinten_fan2014-02-18 17:59
Sajnos ezek nem jo fejlemenyek.
beszeljunk inkabb a Karadayi reszrol, neztetek mar? Amikor jonnek le a birosag lepcsojen, ahogy mennek ki, az valami fantasztikus. Mindket szinesz arcan rajta van minden!

12018. Sofi102014-02-18 17:34
Ha igazságot akarnánk, akkor fél világot be lehetne bortonozni, orvossokkal kezdve, managerek és sokan mások és sajnos már nagyon sok fiatal drogozik és mindig vannak ujjab és ujjab drogok. Szerintem ez a cirkusz a szineszek korul azért van, mert meg akadályozták a park megszuntetéset.
(válasz szinten_fan 12016. hozzászólására)

12017. rittynt2014-02-18 17:29
Szerintem példát akarnak statuálni, csak azt mérlegelik mivel érnek el nagyobb riadalmat a művésztársadalomban, anélkül, hogy a hatóságok erkölcsi tekintélye jelentősen csökkenjen.

12016. szinten_fan2014-02-18 15:40
Ezt en most nem ertem, mert a januari hirekben, amikor az ugyeszek altal osszerakott vadiratokrol meg a per(ek) majusi indulasarol irtak, akkor pont azt lehetett olvasni, hogy Burcin es Berrak ellen nem tettek inditvanyt. Vagy akkor azokat teljesen kulon vettek? Hajbol allitolag azt is ki lehet mutatni, ha akar csak egyszer szivtak, de nem tudom, hogy az latszik-e, hogy vajon tenyleg csak egyszer(-ketszer) szivott-e valaki vgay rendszeresen. A szomoru az, hogy ezzel inkabb csak reklamot csinalnak a drognak szerintem, minthogy elrettentenenek.
(válasz Gabriella Tünde 12013. hozzászólására)

12015. varga ica2014-02-18 15:36
A tegnapi rész nagyon szép volt és a vége nagyon szomorú.Azért talán lehet még réménykedni, remélem.

12014. Gabriella Tünde2014-02-18 14:57
miért van erre szükség???