FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (13. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12575. O.Eta2014-10-23 03:43
Emlékeztek-e rá,hogy az első évad végén megjelent egy video kép és szöveg(valamelyikőtök le is fordította)amelyiken Mahir felfedezi Feride gömbölyű hasát,mire Feride Mahir meglepetését látva azt mondja:Hozzám rajtad kívül nem ért senki"SETTŐL KEZDVE félti, óvja kedvesét.Valahol a Fórumon biztosan megvan!

12574. mankos2014-10-23 00:07
Jó lenn ha már a Kerime és fia vonallal is foglalkoznának, most eléggé áll a dolog.
Lehet hogy Feride terhes és azért lett rosszul?
Remélem Sunával nem fog valami rossz dolog történni, úgy mint szegény Baharral.

12573. Érsekházi2014-10-22 23:52
Feride apja nem nyugszik , szegény kis nő . Eleinte nem volt szimpatikus amikor is utasításra kémkedett Feride ellen , de utána jó barátnők lettek.Reméljük talán nem tünik el a sorozatból .
Az előzetes jelenet amikor is Feride rosszul lesz , elég aggasztó , reménykedem nincs nagy baj vele . Ilyenkor hajtaná az ember az időt , hogy már hétfő legyen , pedig magától is rohannak a napok .
(válasz O.Eta 12572. hozzászólására)

12572. O.Eta2014-10-22 23:20
Sunával történni fog valami,MS nem nyugszik,hacsak Yasin nem szimatol ki valamit és lép.Mahir végzetes hibát követett el, ezt nagyon nehéz lesz helyrehoznia,bár az előzetesből arra lehet következtetni,hogy figyeli és követi FeridétKülönben nagyon szomorú,szinte hihetetlen,hogy csak szerepet játszik.Várom a hétfőt,bár aggódom értük.

12571. Érsekházi2014-10-22 22:39
Ez az , itt sem jeleskedik mint vőlegény , Osman elis szereti tőle Songült , míg nyomoz meg Mahirral kavarnak.
A másik soriban is mint Ali ott is kicsit kelekótya , de szimpi azért.
(válasz mankos 12570. hozzászólására)

12570. mankos2014-10-22 22:29
Yasin remek ötlete volt ez az éttermes dolog, csak gratulálni tudok neki. Ő se a nők nagy szakértője.
(válasz Érsekházi 12569. hozzászólására)

12569. Érsekházi2014-10-22 22:03
Rámenős az biztos , Mahir csak pislog . Újra néztem pár jelenetet , főleg az éttermit . Feridét ezek szerint Ő hívta oda ,mert folyton hátra néz tekinget várja és amikor megérkezik a szeme sarkából figyeli , egyből arra törekszik Feride kiszúrja valami van közte és a nő között...de a csók nem volt tervezve . Az neki is nagy meglepetés volt .
Az a dal ami alatt fütyülnek nagyon kedvencem .
Az a jelenet is nagyon szép amikor Ilknurt ráveszi Seyis segítse le a fáról a gyereket . Az is szívszorító nagyon . MS szemét nagyon csípi , hogy Suna Feride barátnője , azt vettem ki mikor azt mondja neki :karrier , Istambul , Ankara . Lehetséges oda akarja kűldeni ? Ayten sorsa is izgalmas . Nagyon jó az egész , úgy ahogy van !
(válasz mankos 12567. hozzászólására)

12568. Érsekházi2014-10-22 21:46
Mindig vannak meglepetések , erre nem figyeltem fel és ahogy megírtad , hogy Mahir nem tudja valójában kiis ez a nőcske , fodrász szalonjában elvan szépen , holott jó kis firma . Megnéztem újra a csók jelenetet Mahiron látszik kínosan érzi magát minden izma megfeszül . Erre aztán nem számított .
(válasz varga ica 12566. hozzászólására)

12567. mankos2014-10-22 20:02
Belgin egy ravasz kis dög, Mahir meg nem igazán ért a nőkhöz.

12566. varga ica2014-10-22 17:26
Mahir még nemtudja, hogy Belgin" az a" Belgin.
(válasz Érsekházi 12564. hozzászólására)

12565. sorozatmonika2014-10-22 10:36
Ennyi kegyetlen,szenvdős rész után,pláne biztos,hogy még jön a "java",én megvagyok róla győződve,hogy jó vége lesz.Jónak kell lennie!!!!! És ha így lesz remélem legalább ennyire részletes kidolgozása lesz,mint BORZALOMNAK(ROBBANÁS UTÁN)bízom az írókban.

12564. Érsekházi2014-10-22 10:07
Úgy néz ki az írók/nők/ bekeményítenek és egyre szenvedős kínzós dolgoknak vetik alá őket , mert mindketten szenvednek , de legfőképp Feride .Aki szívvel lélekkel tisztán szereti Mahirt. Azért írtam ,hogy Mahir veszélyes játékba kezdett , mert ugyan a célja Feride távol tartása , de túl messzire ment .Ezzel a Belginnel azért óvatosnak kéne lennie . Aki nőlétére ilyen társaságba forog /maffia/ attól semmi jó nem várható el. Na majd a következőkben elválik hogyan alakulnak a fejlemények .

12563. varga ica2014-10-21 22:41
Én most nagyon dühös és szomorú vagyok.Nem tudom az irók merre mennek el a történettel de nagyon remélem a vége jó lesz.Erre a csókra szerintem senki nemszámitott de ahogy elnéztem Mahir sem.Őt is meglehet érteni hisz Feridét akarja védeni de talán lehetett volna másképp is vagy nem?Amugy én is imádom Kenant nagyon jó pasi és igen ő mindig elegáns és jóképü.

12562. mankos2014-10-21 22:23
Nem tudom, hogy ropmantikus rész az lején azért volt hogy
1. Feride talán terhes lesz?
2. még szomorúbb és szívfájdítóbb legyen a szakítás

Úgy tűnt a csók nem volt benne az előre megbeszélt dolgokban, de ez a Belgin nem sokáig tartotta vissza magát :-(
(válasz Érsekházi 12561. hozzászólására)

12561. Érsekházi2014-10-21 22:07
Megnéztem a részt .
Amilyen bíztatónak indult , annyira szomorú fordulattal zárult a vége. Tudjuk nem lesz sima út a boldogságig . Sorra jönnek akadályok , csalódások . Csak a végére legyen majd happy end . Addig még sokat lássuk őket , főleg együtt .
Ez a Belgin nem vacakol nyílvános helyen megcsókolja Mahirt.
Szegény Feride kegyetlen volt neki a látvány.
Mahir elég veszélyes játékot űz.
Egyre keményebb részek jönnek .

12560. Érsekházi2014-10-21 21:54
A Fatmagülünt láttam már eredeti nyelven /sajnos/ebben a formában .A lényeget meglehet érteni a színészek játéka hozzá segít. Itt Engin Akyürek / KERIM /és Beren Saat jól alakítják szerepüket. Sok más sorozatból ismert színész felfedezhető benne, többek között a Güneyt alakító Bugra Gülsoy is .
Sok sorozatot láttam mindegyik szinvonalas , a színészek a rendezők a zeneszerzők / főleg Toygar Isikli / szerintem a legjobb . Karadayi is az ő zenéje , de sokban hallani a zenéit.
Láttad esetleg a ASK VE CEZAT -T vagy a MENEKSE ile HALIL-t ? Szerintem jók nagyon . A neten lehet vadászni , rengeteg sorozat van , szinte megszámláhatatlan mennyiség.
(válasz sorozatmonika 12557. hozzászólására)

12559. mankos2014-10-21 20:42
Annyira de annyira férfias!
(válasz sorozatmonika 12557. hozzászólására)

12558. szinten_fan2014-10-21 19:02
maris kijott harom eloztes is a kovetkezo reszrol. Ugy tunik izgalmakbn ismet nem lesz hiany. Kicsit "durvara" sikerult Feride "lekoptatasa", bar az teny, hogy ilyen drasztikus lepes nelkul nem tudta volna Mahir tavoltartani ott magatol. Igy meg boldog lehetett 1 "teljes" napig, remenykedhetett, hogy aztan meg nagyobbat essen pofara...
A kov. resz elso elozeteseben azt mutatjak, hogyan szakit Feride Mahirral, eldobva a karikagyurujet. Kozben egy dal szol, aminek az epp szolo versszakat is leforditottak angolra, igy meg tudom osztani vletek. Utana pedig Feride szavai hallhatok szakitaskor.
A dalszoveg:
Szeretkezes kozben, csokok kozt,
Seta kozben, mikozben proballak elfelejteni,
Te sem felejtesz el engem, (de az angol verzio ugy is fordithato, hogy Te se felejts el engem, nem tudom melyik verzio lehetett az eredeti)
Te sem felejthetsz el engem...

FERİDE: En kiirtottam magambol minden hozzaad kapcsolodo pillanatot, Mahir (bar magyarosabban inkabb igy hangzana: en kitoroltem minden kozos perzunket).
Elvetted tolem minden remenyemet. Eg veled Mahir...

12557. sorozatmonika2014-10-21 16:14
köszi,nézelődöm majd.arról nem beszélve,hogy a fatmagült 4x néztem végig. annyira imádom, ha kuzey helyett ezt veszi meg tv2 huh... mindegy.ez is haladás.most néztem bele az aci hayatba, Kenan fiatalon is őrült sármos, így idősebben tiszta "tesztoszteron"A FÉRFI!!!

12556. mankos2014-10-21 15:53
Itt szoktam még nézelődni, ugyanaz csak csinálja, eredetileg Fatmagül fórum, de van Karadayi alfórum is
[link]

12555. mankos2014-10-21 15:52
[link]
Oldalt van aa "Jegyzetek" alatt a ez egyes részek fordítása
(válasz sorozatmonika 12554. hozzászólására)

12554. sorozatmonika2014-10-21 15:45
Nem tudtam,hogy van ilyen oldal?

12553. mankos2014-10-21 15:32
Pont nézem angol felirattal az Ezelt ha meg majd nem lesz hozzá nincs akkor magyarul és utána rögtön törökül.
Még nem néztem hogy végig van e.
De az eredeti hangokat-főleg Kenan hangját- hallani nekem fontos:-))
A Karadayi-val ilyen szempontból szerencsénk van, hogy a KFES oldalon Laura lefordítja angolra és így teljesen tiszta az egész.
Persze mindig megnézem a heti részt élőben és mikor felkerül a fordítás, utána még 1x.
De mondhatni teljesen képben vagyok
(válasz sorozatmonika 12552. hozzászólására)

12552. sorozatmonika2014-10-21 15:12
Az Ezel törökül azért lehet talàn nehéz,mert az öreg sok bölcsességét tanitàsait nehéz megérteni.A Kuzey...meg azért jó magyarul(màr végig néztem törökül)mert tényleg màs értelmet kapnak dolgok.A Karadayinàl is higgyétek el meg 2×-ne az élmény a pontos szöveg ismeretében.Tudom egyelöre esélytelen magyarul,mert mindkét csatornàn megy török s.de reménykedem...hàtha

12551. mankos2014-10-21 14:57
Valóban legjobb lenne az összes sorozatot felirattal nézni, most újranézem az Ezel-t törökül, az első részeknél tartok, szerencsére a YT-on eddig van angol felirattal.
Egyre jobban utálom a szinkront.
Amit lehet élményt, azt elveszi és/vagy elrontja
Még az Aci Hayatot nézem törökül és Kuzey-t magyarul, de ott is elég rossz a szinkron.

És jövő héten nem fogom tudni nézni a Karadyi-t csak hét végén:-(((
(válasz sorozatmonika 12548. hozzászólására)

12550. kormi612014-10-21 14:47
éves=évad

12549. kormi612014-10-21 14:46
Megnéztem a tegnapi rész én is, az évad első részét láttam és a tegnapit az előzőeket csak nagy vonalakba átpörgettem. Az éves első része megviselt nagyon és akkor úgy gondoltam nem nézem, de nem bírtam ki.
Nagyon jó volt a tegnapi rész Kenan játéka lenyűgöző Begr is fantasztikus, a zárójelenetnél ahogy a rövid hajú hölgy megcsókolja, hát ott Kenan fantasztikus az arc izmaival ahogy kitud fejezni.
Láttam a harmadik előzetest, de elég sötét a kép, ott Feride rosszul lesz vagy akik odarohannak hozzá elrabolják? Izgalmas lesz a következő rész is.

12548. sorozatmonika2014-10-21 14:04
Nekem is Kenan Az első számú kedvenc, amikor legelőször megláttam az Ezelben... húúúhhhh.Nem volt semmi.A másik kedvencem Özcan Deniz(Samanyolu, Evim sensin,És múlt héten indult új sorozata a Kaderimi yazilgi gün,Nagyon jó!!!) szóval nekem ő is tetszett,de Engin Akyüerket is szeretem igaz ő inkább a Fatmagülben jött be jobban.Amúgy a sorozatokat egybe értékelem,annyira jók amiket eddig láttam,hogy állandóan tudnám nézni.Kár,hogy nem feliratozzák,mint a korei sorozatokat.Azok dögivel fent vannak felirattal.Nem is kéne,hogy tv-be menjen csak felirattal,mint az amcsik meg a többi... na jó nem tudok a Karadayi hatása alól eszakadni, ez a rész is jó volt.Ui szerintem az is jó lesz,hogy Aytent felkarolják,Sunat ismét megfenyegezi Ms-bey, a mellék szálak is izgik.
(válasz mankos 12545. hozzászólására)

12547. sorozatmonika2014-10-21 13:51
hát nem irigyellek,hogy abba kell hagynod,de este annál jobb lesz nézni.gyönyörűűűű :))

12546. Érsekházi2014-10-21 13:32
Most kezdtem nézni éppen az ominózus jelenethez értem és most elkell mennem , de újra kezdem majd .
Eszméletlen ők ketten így együtt , az ember teljesen a hatásuk alá kerül . Berg , hát ennél jobban nem is lehet kifejezni az érzelmeket egyszerűen tökéletes . Kenánt látni ahogy megolvad a jéghegy , az arca ellágyul és megadja magát. Alig várom ,hogy este folytathassam !