FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (13. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

13872. szinten_fan2015-06-05 15:22
Kijott a Karadayi 114. rszenek tartalmi elozetese, forditom angolbol:

Feride nem engedi Belgint elmenekulni, hanem az igazsagszolgaltatas kezere juttatja ot. Belgin bortonbe viszik, ahol a birsagi eljarasra var, es kozben a vallomasaban Adnan ugyeszt is bemartja. Adnan, akit korhazban kezelnek, rajon, hogy ot is sle fogjak tartoztatni. A bunosok vegre elkezdenek megfizetni mindazokert a rossz tettekert, amiket elkovettek.

Mahir ugy veli, hogy Ayten is veszelyben van, ezert ot es a babat, valamint a csaladjat is elviszi egy elhagyott helyen levo hazba. Kozben a baba belazasodik, es Ayten, aki olyan terveket szovogetett, hogy Izmirbe megy, nyugtalan es ideges a bujkalas miatt.
Elhatarozza, hogy fogja a babat es lelep. Amig mindenki alszik, titokban visszamegy a hazahoz, hogy elhozza az otthagyott penzt. Azonban ezzel nagy hibat kovetett el. Turgut emberei figyelik az utcat, meglatjak Aytent es kovetni kezdik. A Kara csalad nagyon kozel kerul a vegzetehez...
Vajon Turgut embereinek sikerul oket megolniuk? Vajon Mahir meg tudja menteni a csaladjat?

13871. Gabriella Tünde2015-06-05 07:33
Akkor titkon mégiscsak lehet valamilyen kapcsolat:Azt nem értem miért ilyen titokban?Az előzetest látva nekem nagyon elment a kedvem a vége miatt ettől a filmtől.Miért kell ennyire elrontani mindig a végét?Ennyi izgalom és szomorú rész után miért nem lehetne a vége jó.Mi is jobb érzéssel gondolnánk a filmre.
(válasz O.Eta 13869. hozzászólására)

13870. kormi612015-06-04 21:04
Az előzetesbe úgy tűnik költözik a család, teherautó is látszik megpakolva és elköszönnek a szomszédoktól, tehát lehet hogy tényleg valahol életben van Mahír....

13869. O.Eta2015-06-04 20:56
Lelki beteg vagyok máris,hogy ilyen szomorú vege lesz Mahirnak és a sztorlnak. Erre azért nem számítottam-MÁS:TÖBB VIDEO IS FENT VAN A fb-ON.Kenan a Jack Hjugman koncerten Sinan Koballal volt. Interjut is adott, de ugyebár nem éetettemEz is .meglepett. Erre nem számítottam,hogy ez a nő bejön neki.Bár be kell vallanom a nő nagyon csinos.

13868. Érsekházi2015-06-04 20:31
A Karadayi-Hungary oldalon most olvastam , lehet Mahir mégsem halt meg és Trabzonba várja a családot !!!
Hú de jó lenne !!!
Bizakodom :)
(válasz mankos 13866. hozzászólására)

13867. Érsekházi2015-06-04 20:24
Jobb is , hogy feltetted ezt a videót ,legalább felkészülünk a szomorú helyzetre .
Sajnos náluk a sorozatok nem mindig érnek jó véget .
Igen az Ezel is ilyen volt......de azért szomorú vagyok :( nagyon :(
(válasz mankos 13866. hozzászólására)

13866. mankos2015-06-04 19:31
Igen, szerintem ez sorozat szomorú véget kívánna.
Pont a minap néztem valamelyik részletet és arra következtetésre jutottam, hogy ez egy nagyon szép de alapvetően szomorú szerelem

Aztán lehet csak valami álom, vagy Mahir nem hal meg, csal máshol más néven él tovább majd a családdal??

Először furcsáénak tűnt, hogy előre lelövik poént, de aztán a FB-on valaki feltette ez Ezel végső előzetesét és hát ott is lelőtték a "poént:
[link]
(válasz Érsekházi 13865. hozzászólására)

13865. Érsekházi2015-06-04 19:14
Mégsem lesz jó vége .
Mahir meghalt :(
A család viszont sok szép gyerekkel lett gazdagabb . Feridének fia , Ilknurnak lánya született .
Nagyon sajnálom a végét .....de túl szép lett volna , ha nem így történik .

13864. mankos2015-06-04 19:05
[link]

[link]

13863. mankos2015-06-04 08:08
Mikor nézem őket mindig azt gondolom, hogy két ennyire összeillő embert, a tekinteteik, a mozdulataik is mind ezt sugallják.
Hiányozni fognak, de főleg Kenan.
De legalább újranézhetjük feliratozva.
(válasz varga ica 13862. hozzászólására)

13862. varga ica2015-06-04 00:23
Vajon mit érezhetnek egymást iránt olyan jólenne tudni,az a kép ahol egymásba karolva mennek és nézik egymást szerintem sokmindent elárul,főleg ahogy Kenan néz Bergre,mintha Mahirt látnám és Feridét.De az a kép is nagyon jó ahol Kenan kézenfogva kiséri Berget a szinpadra.Ugy sajnálom,hogy vége, és igaz hogy Kenan azt nyilatkozta hogy,, mindannyian fiatal (nevetés), így lesz a lehetőséget, hogy újra együtt.de ez nemjelent semmit.

13861. Érsekházi2015-06-03 21:46
Köszi a fordítást , megnéztem a videót sokat beszéltek , így legalább tudjuk miről .
Mindketten szépek csinosak , eleve gyönyörű magasak és a piros ruhában Berg rendkívül elegáns .
Szerintem az egész Karadayi csapat színészei kívétel nélkül remek alakítást nyújtottak a sorozatban .
Sajnálom , hogy vége . Hiányozni fognak , de újra nézem a felirattal . Imádom .
(válasz varga ica 13860. hozzászólására)

13860. varga ica2015-06-03 19:50
Kenan: A Ladies első!

Berg: Nagyon boldog vagyok, hanem egy kicsit szomorú. Ez az utolsó esténk. Már a szezon befejeződött. Boldogok vagyunk. Mi lesz a díjakat Szóval ... nagyon boldog vagyok, és köszönöm a szervezőknek.

Kenan: Három éve együtt. A mi területen van egy sor olyan könnyű maradni olyan sokáig. Ez az érték az egész csoport, és azok, akik ma este nincs velünk. Szeretném megköszönni mindenkinek. A Karantai létrehozott egy nagyon különleges kötelék köztünk. Azt hittük, ez csak az utolsó két évben. Tehát tervezett forgatókönyvet. De mindenki a csapat a labdát, így is, és azt akartuk, hogy továbbra is egy évet. És mi van ma. Hogy a tetején úgy érzi, nagyon boldog. De a munka a végéhez közeledik. Egyrészt örülünk, hogy véget ért, a végén ez az időszak, de a másik, sajnálatos, hogy szakadék. De mindannyian fiatal (nevetés), így lesz a lehetőséget, hogy újra együtt. Köszönök mindent.

Riza: bátyja Kenan mondta, mindent. Kérdése van? Valami extra?

Kenan: Ne hallgass, aki kéri, "testvére". Ő idősebb nálam.

Riza: Ó testvér Kenan! Nagyon boldogok vagyunk. Mert minden évszakban élvezetes volt. A szertartások és a díjakat. Nagyon szép csapat. A rendező, a forgatókönyvírók. Dolgoztunk a világon hoztak létre. Köszönet nekik, és a nyilvánosság számára.

Kenan: Én is szeretnék köszönetet mondani az újságíróknak, akik minket választottak be ezeket a díjakat. Ez tett minket büszke, mint egy csapat.
Fordítás megtekintése

13859. varga ica2015-06-03 19:48
Nagyon super képek vannak róluk olyan kár,hogy már nemsokáig látjuk őket együtt.Sajnálom,hogy az életben nemlehetnek egy pár.

13858. Gabriella Tünde2015-06-03 18:08
Berg.megint aratott, gyönyörű volt abban a piros ruhában.A piros nagyon jól áll neki,na és ahogy ránézett Kenanra, nagyon szép páros. Nem véletlenül tesz fel képeket Halit és olyan szerelmesen nézett Bergre az esküvőn.Érzi Ő, hogy nagyon tepernie kell.

13857. mankos2015-06-03 08:01
Ez volt nekem is bajom, tiszta Rendőrakadémia volt az egész, annyit bénáztak a rendőrök.
Azon is gondolkoztam, hogy Mahir elviszi "sétakocsikázni" Turgutot, ugye gyanítom az egyik kezében végig Turgutra fogja fegyvert, a másikkal fogja kormányt , de akkor hogy vált sebességet??
Vagy Turgut csak végig ott ült szépen magától?
(válasz Gabriella Tünde 13855. hozzászólására)

13856. O.Eta2015-06-03 02:15
A MAGAZIN ÚJSÁGÍRÓK SZÖVETSÉGÉNEK DÍJÁT nyerte a Karadayi c sapata, valamint Bergüzar és Kenan.Afb-on sok kép van fent.

13855. Gabriella Tünde2015-06-02 23:18
Most fejeztem be a film nézését, ez az epizód nekem olyan hiteltelen volt.Ennyi baki és kegyetlen dolog 2 óra alatt nem létezik.Belgin 2 óra alatt két embert öl meg, Feridével még nem tudjuk mi történik, talán majd az előzetesből.Mahir egyedül "sétakocsikázásra"viszi Turgutot, kihozva a biróság épületéből.Amikor Feridét kiszabaditja magánakciózik túúlerővel stb.Majdnem minden mozzanatnál ott vannak a "Bakik".Nem hiszem, hogy a 70-s években To.-ban ennyire korrupt és a hozzá nem értés volt jelen az igazságszolgáltatásban.Kiváncsi vagyok a két részben még mi lesz.Azért már több török filmet és sorozatot láttam, de a kb. felénél a végét összecsapták.Lehet, hogy itt is ez lesz?Kár lenne a 112 részért.Majd meglátjuk.

13854. varga ica2015-06-02 21:45
Magazine Újságírók Szövetsége Arany Lens Díjátadás,gondolom dijat kaptak remélem videó is lesz róluk.

13853. varga ica2015-06-02 21:36
Vannak uj képek Kenanékról meg a Karadayi csapatról tudja valaki ,hogy megint nyertek valamit?

13852. varga ica2015-06-02 19:03
A frászt hozzátok rám ,"kikészülők" ha nemlesz jó vége.Már a tegnapi részen is halálra izgultam magam,hiába irja mankos,hogy eléggé gagyi lett a 3.évad én akkor is mindig attól rettegek,hogy rossz vége lesz.

13851. O.Eta2015-06-02 18:17
Mi történhetett?Napok óta nem folytatódik a Kuzey Güney sztori A 66. résznél leállt.Tudjátok az okát?Sajnálnám,mert nagyon jónak találtam

13850. szinten_fan2015-06-02 16:08
Hat en is megneztem most meg egyszer, es szerintem nem lehetettlen, hogy meg lesz. Hiszen Feride azt tervezi, hogy Mahir vedojekent lep majd fel, es akkor ujra a birosagra oltozik fel, hasonloan, mint korabban birokent. Viszont ilyen karikagyurujuk, csak az eskuvo ota van (korabban szegeny Safiye gyurujet "dobaltak ide-oda"). Lehet, hogy megsem sikerul sokat lefaragni Mahir buntetesebol, es ekkor lesz ez a jelenet? Bar ennek meg ellentmond Mahir azon kijelentese, hogy nem engedi, hogy Feride egyedul nevelje fel a kozos gyermeket. Ehhez a "veghez" tehat meg az is "kene", hogy Belgin "kozbenjarasara" Feride elvetleje ezt a masodik babat is, de ez mar tenyleg csunya veg lenne...
(válasz kukac52 13848. hozzászólására)

13849. Brumm-brumm2015-06-02 15:15
@ :)))
(válasz kukac52 13848. hozzászólására)

13848. kukac522015-06-02 15:14
Feride a 3. évadban már nem hordott hajtűt a gyűrűs jelenetben viszont van neki. A haja is "bírónős" és már lemodott. Szerintem ez már nem lesz.

13847. Érsekházi2015-06-02 13:11
Akkor mégis a börtönbe köt ki Mahir .
Vagy feladja magát , vagy mégiscsak lelövi Turgutot ?
Nagyon nem lenne jó befejezésnek és az a gyűrűs jelenet is reményvesztett .
(válasz mankos 13846. hozzászólására)

13846. mankos2015-06-02 12:27
Hivatalossá vált hogy június 15-án lesz az utolsó 115. rész:
[link]

13845. gabus602015-06-02 12:22
Kedves Rajongók/Fórumtársak!

Tájékoztatni szeretnélek benneteket, hogy Szentkutiné Csányi Judit, aki eddig a Török sorozatok és sztárjai oldalon töltötte fel a Karadayi c. sorozat fordítását, a mai nappal megvált az oldaltól, és elindította saját Karadayi-Hungary Facebook oldalát. [link]

Erre az oldalra naponta folyamatosan kerülnek fel magyar felirattel ellátott epizód részek.

Szép napot mindenkinek :-)

13844. mankos2015-06-02 10:58
[link]

Ha bírósági jelenet is volt, akkor ez is lesz?
Ha lesz remélem nem rosszat jelent.
(válasz szinten_fan 13843. hozzászólására)

13843. szinten_fan2015-06-02 10:24
Hu, most megijesztettel, tenyleg volt meg egy bortonos jelenet az elozetesek kozott, amikor a karikagyurut adta vissza Mahir, es ez meg eddig nem illett bele a tortenetbe, tehat valoban, meg lehet, hogy visszavan...
(válasz mankos 13841. hozzászólására)