Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
15551. varga ica
2016. máj. 16. 19:26
Különben is mindig azt írták Kenanról hogy nagy nőcsábász volt,és a magas barna modell tipusú nőkre bukik,bocsánat bukott.Hát most jól megváltozott az ízlése.
15550. varga ica (válaszként erre: 15548. - Gabus60)
2016. máj. 16. 19:23
Gabus lehet hogy igazad van tényleg mintha horvát,vagy szlovák oldalon (Fórumon)olvastam volna,de már vagy 4éve én is azt mondom,hogy azóta sincs semmi ilyen hír és szerintem sem igaz.
15549. O.Eta
2016. máj. 16. 19:14
Lányok!Az ominozus cikk, hír a szlovákoknál látott napvilágot,én ott olvastam először.Ebben Kenan mondta,hogy"meleg vagyok".De ezt brahiból tette,botránkozzon meg a publikum.Ugyanezt tette a sajtó Burak Hakkival is.ŐT TÖBBSZÖR IS LÁTHATTUK mostanában barátnőjével Bergüzarnál.6 évig,2,akár 1évig is nem maradegy nő sem még Kenannan sem etyem-petyem nélkül.
15548. gabus60 (válaszként erre: 15547. - Varga ica)
2016. máj. 16. 18:43

Ica!


Egyetlen egy cikk jelent meg, mégpedig 2012-ben a Bors szennymagazinban. Az információ forrása pedig egy horvát újság volt. Szerinted nem a törököknél kellene erről információt találni? Mert számomra egy hiteltelen magazin cikke semmit nem jelent. Erre nem lehet alapozni.


Ha tudsz 3 török cikket belinkelni, akkor elhiszem. Csak 3-mat, több nem kell!

15547. varga ica (válaszként erre: 15546. - Gabus60)
2016. máj. 16. 18:22
Tényleg megjelent róla ez a cikk Én is olvastam méghozzá úgy írták hogy Ő vallotta be ,stb,stb.De kérdezem Én ha ez igaz lenne és ha saját magát leplezi le minek pereli az újságot,mért jár továbbra is nőkkel,és mért nősűl meg,ha már ugyis mindegy.Ez szerintem megint valami kacsa hír volt,azóta sem hallani róla ilyeneket,én legalábbis nemolvastam.
15546. gabus60 (válaszként erre: 15530. - Zsazsanéni)
2016. máj. 16. 18:15

Zsazsanéni!

Mi ez a butaság Kenan "másságáról"?

15545. Érsekházi (válaszként erre: 15543. - Zsazsanéni)
2016. máj. 16. 16:56

A javaslatod szerint megtaláltam ezt a 2012 -es cikket , tényleg nem olvastam még .

Akkor végül is nyílt titok , ha cáfolja ha nem , erre mondják nem zörög a haraszt , ha nem fújja a szél .

Most már tök mindegy , Sinemnek megfelel mindenhogy főleg a bankszámlája .


[link]

15544. varga ica (válaszként erre: 15543. - Zsazsanéni)
2016. máj. 16. 16:02
Annak idelyén én is olvastam ezt a cikket,de azt is hogy cáfolva volt,Kenan be is perelte az újságot emiatt.
15543. zsazsanéni (válaszként erre: 15534. - Érsekházi)
2016. máj. 16. 15:41
Be kell irni a googli-ba Kenan nevét és sok mindent kiad róla.Az hogy más,Ő jelentette be,ha nem volna igaz,akkor már rég törlik.Sok van olyan akiről én sem hinném azt,hogy saját nemét szereti.Én még mindig azt mondom,hogy ez csak olyan kamu esküvő a világ felé.Nem egy hős szerelmes,igaz már 42 évesen mit is várnék el.De ott van a Burak Hakki is akinek gyereke és felesége is volt.Kilépett a házasságból.Már azt várom mi lesz itt a folytatás,majd bejelentik,nem sikerült és kész.
15542. varga ica
2016. máj. 16. 14:16
Hiába írunk mi itt bármit,,főleg azt hogy nem szeretjűk Sinemet,meg hogy nem Kenanhoz való,de sajnos bekell látnunk,még is ő győzött.Majd az idő eldönti,hogy mi lesz remélem még 1-2év múlva még tudunk itt beszélgetni,ha másról nem akkor Kenan vagy Berg uj sorozatáról ,és addigra már többmindenről tudni fogunk.Lehet,hogy Kenan már nemsokára Apuka lesz.Mindenestre, az eskűvőn Berg nagyon szép volt,azért szerettem volna látni őket amikor gratulált Kenannak.
2016. máj. 16. 11:55
Az öltözete Sinemnek nagyon szép volt, a haja pocsék.Kenan egy egyszerű partyn jobban nézett ki, mint vőlegényként.Az a csíkos nadrág rövid volt, a cipő pedig nem egy alkalmi fekete cipő valami velúrféle, ami nem ilyen alkalomra való.Pedig Kenannak jó ízlése van, mindig tudta hogy kell öltözni!Most nem.Sok képet láttam, de most is azt mondom, hogy az egész felhajtás a külvilág felé szólt.Még az EVET is!Olyan homályosan lehetett látni egy képen mintha Halit lett volna, viszont én azt nem láttam, amikor Berg.énekelt.Berget még sokáig fogják emlegetni mert tényleg gyönyörű volt!
15540. Érsekházi (válaszként erre: 15539. - Varga ica)
2016. máj. 15. 23:34

Igen láttuk , de az esküvőn tényleg csinos volt , a ruha is szép volt . Még egyszer megnéztem most a képeket és valahogy nekem Kenan nem tetszett , ezzel a borostás arcával és olyan fáradtnak tűnt az arca . A Vestel reklámba olyan fiatalos és frissen borotvált , ott sokkal jobban néz ki .

Elég gyorsan lezajlott ......ez is megvolt .

15539. varga ica (válaszként erre: 15535. - Osi65)
2016. máj. 15. 22:35
Azt olvastam arról a képről,hogy nem a Kenan esküvőjén készűl,ez egy régebbi kép.Sajnos nemtudok többet.Viszont láttátok Sinemről azt a képet ahol valószinű barátnőkkel van nem tudom eskűvő elötti vagy után készűlt,rövid fehér ruha koszorú a fején,és barna western csizma,borzalom.
15538. iscret
2016. máj. 15. 21:43
hogy Kenannak mindig olyan rövid a nadrágja, mintha vízben állna. Most is van egy kicsit távolabbi kép, ott is olyannak látom. Egyébként elegáns, de nekem ez nem tetszik. Az előző hsz. folytatása, mert nem tudtam befejezni
15537. iscret
2016. máj. 15. 21:39
Berg volt a legszebb, talán helyet is cserélhettek volna a menyasszonnyal. Nem tudom, de már korábbi képeken is észrevettem,
15536. rittynt
2016. máj. 15. 19:00
A kevésbé rokonszenves menyasszony (feleség) az esküvőre a hagyományoknak megfelelően - megszépült, és legalábbis optikailag, méltóvá vált Kenanhoz. Az idő majd igazolja a választást ami lehetett menekülés, de azért halovány esélye van annak is, hogy mi tévedtünk.
15535. osi65
2016. máj. 15. 17:21
Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy hol írták Halit is ott volt. Egy képet látok, sajnos csupa homály. Azon egy kibontott hajú lányt látok, ha közelebbre hozom a képet. Berg haja szép lófarokba volt még este is. Amikor Semával,Eylemmel,Cem-el meg Sema férjével és! egy Halitra talán hasonlìtóval van fényképezve. Ki az a kopaszos pasi. Ica, vagy bárki, mi írta, hogy tényleg ott volt Halit? Az éneklős képen Berg már kibontotta a haját? Ti láttátok?
2016. máj. 15. 16:47

Akkor én nagyon le vagyok maradva , pedig nagyon sok éve olvasok Kenanról , de a "másság" dologról nem tudok csak tőletek . Volt valami konkrét amiről írtak esetleg miért célozgattak erre ?

Kicsit túl borostás volt , jelen esetben nem volt előnyös egy esküvőn és a fogait már rég rendbe rakathatta volna / ennyi pénzből / , mert elég nem szép neki amikor nevet . Különben csinosak és szépek voltak .

15533. zsazsanéni (válaszként erre: 15532. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 15. 14:46
A Berg gyönyörű halványzöld ruhája,most is csodálatos volt benne.Az Ask ve cezában is az imam adta össze Szavast a sógornővel.Semmi franc.Kimondják,az Evetet,s kész,semmi franc.Na de,hogy az egy életre szól-.e azt kitudja?Itt az érzelemnek egy szikrányija se nincs.Itt a külvilágnak szól az egész esküvő is.Ritkán szoktam tévedni már ebben a korban.Nem hiszem,hogy Kenan ettől szebb és jobb nőt nem talált volna.?Zeynep akivel 6 évet volt,az egy szép és aranyos nő. Az hagyta ott Kenant.Ez ami most van,csak a felhajtás,a világ felé,meg a sajtónak,meg szórjuk a pénzt mert van miből.
15532. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15530. - Zsazsanéni)
2016. máj. 15. 12:09
Úgy látom én mi egyformán gondolkodunk és a meglátásaink is hasonlóak.Én ha szerelemmel szeretek valakit nem fogok az "Evetet" kiabálni, mert az érzelmeket le lehet olvasni az arcomról.Berg.nagyon okosan döntött és szerintem Ő aratta a legnagyobb sikert, mert nem a menyasszony, hanem Ő volt az esküvő fénypontja.Valami díszdobozt szorongatott a kezébe, szerintem ajándék volt.Sinemnek tényleg szép volt a ruhája, a sminkje , de amikor megláttam a lógó haját a pót hajfonattal.Igaz, hogy nem egy dús, szép haja van, de valami alkalmi frizura illett volna.A fátyolt is hátra szúrták neki, ami csak az esküre volt fent.Azért azt a pillantást nem láttam az ifjú párnál, mintha egy szerep lett volna.Igaz, ahhoz egy kicsit drága, egyből megírták, hogy 2 millió TR-be került Kenannak.Úgy látszik ott a vőlegény állja a számlát.Nekem olyan semmi a török esküvő, kg.5 perc, kimondják, hogy EVET,kihirdeti az anyakönyvvezető, hogy most már házasok és gratulál.Ennyi.Jó pár filmet láttam, s talán mindegyikben volt esküvő, de én még nem láttam egyházi esküvőt.Talán nincs is?
15531. varga ica
2016. máj. 15. 11:59
Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem volt szép a menyasszony,de Berg volt egy királynő,messze a legszebb és legelegánsabb mindenkitől.
15530. zsazsanéni (válaszként erre: 15525. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 15. 10:20
Borzalmas a nő azzal a póthajjal.Kenan átveszi a mikrofont az anyakönyvezetőtől és úgy mondja ki az EVET szót.Én mindig úgy vagyok vele ez a cécó a külvilágnak szól,hogy ne csámcsogjanak a másságán.Nem egy őszínte szerelem ez.Lehet,hogy ennek a nőnek így is jó.Lesz jó élete és irigye.
15529. Sofi10 (válaszként erre: 15523. - O.Eta)
2016. máj. 15. 08:41
Halit is ott volt, csak késob jot, mert még forgatot befejezo részt.És gondolom hogy senkinek nem kel Bergnek magyarázkodni, ot voltak Karadayibol a két forgatokonyvírok, és azokkal volt [link]
15528. O.Eta
2016. máj. 15. 00:47
Lányok!Izgalmamban teljesen átállítódott angolra a gépem a FB-on.nem értem a kommenteket.Tudna valamelyikőtök segíteni.?NEM MOST, MERT MÁR KÉSŐ VAN,DE HOLNAP,HA LEHET.Ma egésznap a gépen ültem.Mit mondjak,nem volt számomra üdítő.Még a könnyeim............
15527. varga ica (válaszként erre: 15525. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 14. 23:55
Addicted to Kenan İmirzalıoğlu itt is megtalálod.
15526. O.Eta
2016. máj. 14. 22:44
Külön fent van a FB-ON VIDEON
2016. máj. 14. 22:34
Én is végignéztem a képeket és Berg.volt a legszebb, mint egy királynő!Ez a szolíd smink áll neki jól, igy érvényesül a természetes szépsége.A menyasszony ruhája nagyon szép, jól áll rajta, a haja viszont azzal a póthajjal nem tetszik.Itt lóg, ott lóg, Kenan szokás szerint nagyon elegáns, pedig egyszerű, de Ő mindig jól néz ki!Azt a képet nem láttam, ahol kimondja az EVET szót.
15524. O.Eta
2016. máj. 14. 22:33
A FB-on fent van élőben a bolgogító EVET
15523. O.Eta
2016. máj. 14. 22:01
ELTUDJÁTOK KÉPZELNI,HOGY KÜLÖN KÜLDTEK ÉRTÜK REPÜLŐT VAGY MIT ESTÉRE,MERT HALIT FORGAT,DE BERG EGYEDÜL ÉRKEZIK ÉS MAJD A FÉRJ JÖN UTÁNA?Én nem hinném.Ha Berg marad,akkor a Karadayisokkal tölti az estét, vagy az éjszakát,attól függően,hogy a többiek meddig maradnak.Majd később magyarázkodnak
2016. máj. 14. 21:51

A ruhákat figyelem Cansu Dere piros nagy mintás ruhája nem tetszik , gondolom méreg drága lehet , Fahriye Evcen kék ruhája sem nagy szám .

Berg viszi a pálmát !

Kivanc felesége szerintem gyereket vár figyeljétek meg a videón az a rafinált ruha pont a hasánál van olyan rátétszerű , de már látszik a domborodó pocija én úgy láttam .

Az arca is kerekebb , eddig olyan gebe volt Basak.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook