Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
15581. O.Eta
2016. máj. 24. 21:47
Megnéztem a képet(köszönöm),ez nekem nem mond semmit.Érsekházi nem is gondoltam rád,miért okoznál nekem bajt,mindig segítesz, amikor bajban vagyok az interneten.A múlt heti Kenan körüli vitákra gondoltam,s nem szetettem volna újra vitába bonyolódni.
15580. Sofi10 (válaszként erre: 15578. - O.Eta)
2016. máj. 24. 21:35
Képek Kenanrol a mit keresté [link] [link]
15579. Érsekházi (válaszként erre: 15578. - O.Eta)
2016. máj. 24. 21:19

Nem szeretnék semmi bajt okozni Neked csak azt gondoltam én vagyok az ügyetlen , hogy nem találtam meg a képet .

Annyira nem is érdekes , igazad van jobb a békesség :)

Most már készítsen egy szuper jó filmet vagy sorozatot arra várunk .

15578. O.Eta
2016. máj. 24. 20:42
Nem találtam semmit Kenanról.De a témát nem említem,nem szeretnék senki véleményében kutakodni,vitatkozni,ugyanakkor azt is nehezen viselném,ha a véleményem miatt engem bántana meg bármely levelező társam .Én nem nézek ki Kenanból semmi kifogásolhatót.Megjelenésében annyira férfias, határozott.Imádom őt,pedig nem vagyok mai kislány, félreértés ne essék.
2016. máj. 24. 19:09

Eta jól tudod játszott a Szulejmanba a színésznő , azt olvastam Amerikába él oda ment férjhez , de most a forgatásra visszatért . Még nem nagyon olvastam a Kördügümről , még a 19. részt sem

láttam .

Ti tudtok a Kormi61 által említett képről amin Kenan van ? Sajnos mondhatni uborkaszezon van :(

15576. O.Eta
2016. máj. 24. 17:00
Lányok!Semmi jó hír fordítás ügyben a Kördügümhöz?A sok kép alatt vannak információk,de eléggé zavarosak.Enver huga,aki most megjelent a produkcióban,játszott a Szulejmánban.Szulejmán hadfiai lelőtték vőlegényét,bosszúból a palotába lopódzott......zsákban a tengerben kötött ki.Na ez ea színésznő már Amerikában forgat Penelopéval,onnan tért Törökországba a Kördögümbe. Ha tudtok valami "ütőset" írjatok.Üdv. mindenkinek
15575. kormi61
2016. máj. 23. 21:21
Facebookon láttam elég érdekes fotót Kenan a modell barátját ölelgeti a vízbe fürdőzés közbe, hát ha ilyen fotók jelennek meg róla nem csoda, ha elindul a pletyka gépezet. Sinemet még soha nem ölelgette így. Habár azt mondják a török férfiakra ez jellemző én nem akarok messze menő következtetéseket levonni, de nem igazán tetszik ez a fotó.
15574. Érsekházi (válaszként erre: 15573. - Varga ica)
2016. máj. 23. 11:48

Tök mindegy mi volt elmúlt , de most is azt mondom

Kenan az esküvőn nem nézett ki jól , a ruha rendben volt , de az a borostás feje nem illet a képbe , mert olyan öreges kinézete volt tőle . Tudom ez a menő és lehet Sinem így akarta , de neki akkor sem állt jól és egy esküvőn nem így kellett volna megjelennie aki mindig ad magára .

A mostani plázás képein sokkal , de sokkal jobban néz ki . Fiatalos lezser , díjazom amikor szólóba van a képeken és nem Sinemmel virít .

15573. varga ica (válaszként erre: 15572. - Érsekházi)
2016. máj. 22. 17:44
Mert mi mást is mondana,furcsa lenne ha azt mondaná "rossz".Nézem az esküvői képeket,egyszerüen nemtudom Sinemet ugy nézni,hogy szimpatikus legyen tudom bennem van a hiba de ez van.Láttam egy csomó régebbi képet Sinemről meg Ardáról,hát szerintem ők jobban néztek ki együtt,jobban illettek egymáshoz,de valami miatt Ardának nem kellett a rókakisasszony?
15572. Érsekházi (válaszként erre: 15571. - Érsekházi)
2016. máj. 22. 15:51

Az előző témához . Akmerkezi bevásárlóközpontba készült a kép .

A riporter kérdezte Kenant a házassággal kapcsolatban , aki azt válaszolta " a házasság gyönyörű "

2016. máj. 22. 13:44
Kenanék visszatértek már Isztambulba és egy új képen valami ruhabutik ajtajában áll ott készült , nagyon jól néz ki fiatalos . Kipihent és látszik túl van élete nagy eseményén megnyugodott . Szuper a kép róla , Sinem sincs rajta :)
15570. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15569. - Iscret)
2016. máj. 21. 19:53
Igen, úgy látszik a média még mindig foglalkozik ezzel a témával, az újságban ezt meg is írják, mi pedig elolvassuk.Ennyi!Senki itt nem fűzött hozzá semmit.
15569. iscret
2016. máj. 21. 18:13
Még az esküvő előtt mindenki azon izgult, hogy Kenan meghívja-e Bergüzárt, és ő elmegy-e. Hát mint a képek bizonyítják, Berg ott volt. Most, úgy látom az a probléma, Halit volt-e.Szerintem már jó lenne ezt a témát hanyagolni. Talán most már a folytatásra kellene koncentrálni.
2016. máj. 20. 07:40
Tegnapi újságban olvastam, hogy megy a vita arról, hogy Halit ott volt-e Kenan esküvőjén.Az újságírók cáfolják ,hogy ott lett volna, Haliték pedig azt állítják, hogy még egy dalt is elénekeltek Berggel.Hát ha nem látta senki az érdekes, mert lehet azt a dalt felvételről is adhatták.Mutatnak egy homályos képet, de írják hogy Berg.ezen nem is olyan ruhában van.Kenan csak tudja, mert ha ott volt akkor csak gratulált az ifjú párnak.Biztos már előre figyelték a dolgot!
15567. Érsekházi (válaszként erre: 15566. - O.Eta)
2016. máj. 19. 22:53

Eta köszi , a Google -ba beütöttem Rosso Istanbul

lehet olvasni a rendezőről és a szereplők neve is ott van . Mehmet Günsür aki ismert még a Szulejmanba is játszik .

15566. O.Eta
2016. máj. 19. 22:14
Politikai témájú.Női szereplők Tuba,ZERRIN Tekindor és még egy férfi sztár, de nem emlékszem a névre.
2016. máj. 19. 21:32

Milyen témájú filmet forgathat Halit , a címe Vörös Isztambul , ebből nem sokat lehet következtetni , csak ne szomorú legyen . A női szereplőt se tudni kilehet .


Érdekes itt a Kördügümbe megfigyeltem az ital a pohárban nincs elhomályosítva a 19. részben többször simán lehetett látni .


A Gecce . ma azt írta Basak - Kivanc neje a 3. hónapban van .

15564. O.Eta
2016. máj. 19. 20:22
osi65!Köszönöm neked gyors reagálásod,hát a jelzett okok miatt nem jártam sikerrel a keresgélésben.Ha valamit tudtok,jelezzétek,mert óriási segítség.Én csak a Googlival tudok boldogulni.de figyelek mindenre.Köszönök minden segítséget.
15563. osi65 (válaszként erre: 15562. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 19. 20:20

Igen én is kb. szombaton nézem meg a filmet egyben! Úgy sokkal jobb. Ránézek FB-n néhány Kördügüm oldalra, ott úgy is kiteszik a lényeges videó részeket.

Más! Most láttam, Halitról friss képeket, azt írják mai. Nagyon le van fogyva. Biztosan megviselte ez a forgatás. Lehet túl hosszúra sikerült. Hát a szinészeknek sem könnyú.

15562. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15560. - Osi65)
2016. máj. 19. 15:19
Én még tudtam nézni és olvasni a leírást és a görögből fordított kommenteket, de azokat már én sem találom.Az Ibrahim fan oldalon egy-egy kis részről van leírás, valamit ki lehet hámozni belőle.A mai részben új személlyel bővül Feyza volt férjének huga fog visszatérni, aki szerintem egykor szerelemben volt Alinejáttal.Most hogy Naz kezét megkérte és felpereghetnének az események kettőjük között az új hölgy gondot fog jelenteni- az előzetes képek alapján.Én holnap fogom csak megnézni a filmet, mert a sok reklám engem nagyon zavar . /több mint egy óra/
15561. rittynt
2016. máj. 19. 10:21

Két linket ajánlok a figyelmetekbe.


[link]

régi show - részből

karadayi


[link]

15560. osi65 (válaszként erre: 15559. - O.Eta)
2016. máj. 19. 09:02
Szia. Amit én eddig néztem, és előben fordította a görög lány, az az oldal törölve lett. Nem tudom mi történt. Csak az Ibrahim Celikkol greek fan oldal maradt. Legalábbis én csak erről tudok. Vannak még Kördügüm oldalak, de ott én nem találtam jó fordítást. Sajna már én is csak a fan oldalt látom.
15559. O.Eta
2016. máj. 18. 23:41
Lányok!Akik nézitek a Kördügümöt,és megtaláltátok a görög csevegős oldalt(amit én nem) jó lenne ha itt leírnátok a röviid lényeget,tartalmat,hogy képben legyek.Gondolom másnak is jól jönne.Annyit kutakodtam az oldal után,a gépemen minden oldalt leamortizáltam,szerelőt kellett hívnom,hogy visszaálljon a rend.Sajnos ő sem találta meg a keresett oldalt,pedig ti érthetően leírtátok,de nem jött be.
15558. osi65
2016. máj. 18. 19:09
Helló!!! Láttátok Bergüzar új képeit, a videoklip készítéséről? Csodálatosan jól néz ki. A mostani divattervezője nagyon jó munkát végez. Teljesen rá szabja, amit tervez. Mármint fejben. Pontosan látja mi az, ami jól áll neki, és főleg mi illik. Nekem nagyon tetszik. A Neslihan producer a Karadayiból szintén telitalálatot ért el a háttérrel. Ez hát a meglepetés szerintem, meg az élő dedikálás. Biztosan hallottátok szombaton Isztambulban élőben dedikál CD-t Bergüzar. Én azért szurkolok, hogy ezren. Nem! Százezren! legyenek ott rajongók. Ne lehessen férni. Azt kívánom.
2016. máj. 17. 21:38

Kenanunk a asszonykával nászutazik meg úszkál a tengerben , egy darabig ellesznek .


A Kördügüm -ről összelehet szedni némi tartalmat a szokásos Greek fan oldalon .

Klassz volt a 19. rész . Most ahogy olvasom bonyolódik a helyzet , mert Enver bey húga Eylül aki külföldön él hazalátogat . A képek szerint elég régi ismeretség lehet Ali Neyat és közte.

Naz abla mit szól mindehhez , lehet bekavar az új

nő a kapcsolatukba ? Remélem megtudjuk a heti részből .

15556. gabus60 (válaszként erre: 15555. - O.Eta)
2016. máj. 16. 20:26

O.Eta!

Ezért nem szeretek hozzászólni, mert a felét sem értik annak, amit leírok.


Én azt írtam, hogy a törököknél sem jelent meg, tehát nem igaz az egész, és ezért nem érdemes butaságokat leírni, előbb utána kell nézni, hogy valóban így van-e. Én nem rólad beszélek, sajnálom, ha félreértetted.

Természetesen nem te vagy, aki elindítja a lavinát, csak a tiédhez is hozzászóltam, bár látom egyáltalán nem kellett volna úgy általában a témához hozzászólni.


Semmi rossz szándék nem volt bennem, ne vedd magadra, értem, amit írsz.

De tényleg befejeztem, úgy látom értelmezhetetlenek a szavaim.


Szép estét mindenkinek.

15555. O.Eta
2016. máj. 16. 19:55
Gabus!én csak reagáltam az előzőekre, amit írtakSzlovák tv híreiben olvastam,amikor az Ezel ment.Ledöbbentem,isz nagy kedvencem volt már akkor is.Soha nem hittem el a hír igaz voltát,ma sem Én nem írtam,hogy a törököknél jelent volna meg.Lavinát nem indítottam el,bekapcsolódtam egy beszélgetésbe,és liírtam,hogy ez nem lehet igaz.Ha az én írásomat olvastad, akkor a többiekét is kellett,hogy lásd!Nem értem a reagálásod felém.Azért minden jót neked!
15554. gabus60 (válaszként erre: 15549. - O.Eta)
2016. máj. 16. 19:36

O.Eta!


Gondolom, először és utoljára olvastad, hiszen sehol máshol nem jelent meg még hasonló cikk sem a világban, és abban is biztos vagyok biztos, hogy azok a szavak nem hangzottak el Kenan szájából, ez csak egy álhír.

Még egyszer leírom, csak abban az újságban jelentek meg, a törököknél sehol sem.


Ezért nem kellene ilyen butaságokat leírni, mert csak egy értelmetlen lavinát indít el vele az ember, ahelyett, hogy fontosabb dolgokkal törődne.


Ezen kívül egy ilyen kaliberű színész brahiból sem mond hülyeségeket a sajtónak, mert tisztában van a következményekkel.


Részemről be is fejeztem, mert nevetséges az egész témafelvetés.

15553. iscret
2016. máj. 16. 19:29
Én is már többször megnéztem az esküvői képeket. Hát már korábban is írtam, szerintem a nadrágja rövid volt. Nekem a fehér zakó sem jön be igazán. Fehér ing, fehér zakó, fehér a menyasszony, túl sok a fehér. Szerintem egy sötét öltöny talán jobb lett volna. Valóban korábbi eseményeken amikor megjelent, hát igen, az nem volt semmi. A Westel reklám volt a csúcs. Nekem még a Karadayiban is jobban tetszett, mikor mentek lánykérőbe Feridéékhez (67.rész), ott is megborotválkozva, nagyon jó volt. Most miért volt ilyen borostás, hát nem áll jól neki.Hát a menyasszony frizurája sem semmi. Nem igaz, hogy nem tudtak volna szebbet összehozni. Itt olvastam talán korábbi hsz-ban, hogy nem tudom hány fodrász lesz, ahhoz képest a frizura nulla. Na és még egy csók sem volt az Evet után, és egy ölelés, csak kézcsók.
15552. gabus60 (válaszként erre: 15550. - Varga ica)
2016. máj. 16. 19:28

Így van, azért nem kellene ilyen butaságokat írogatni.

További szép estét.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook