Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
15611. varga ica
2016. jún. 5. 10:57
Most olvastam a török hírességek oldalon,hogy Hazal Kayanak főszerepet ajánlottak fel a híres török színész Cagatay Ulusoy új sorozatában szerepelhetne főszereplőként. A hírek szerint Cagatay javasolta a készítőknek,hogy Hazal legyen a sorozatbeli partnere,hisz ők már szerepeltek korábban is együtt egy sikeres sorozatban.Ezt most csak azért említettem meg ,mert jólenne ezt a hírt Kenanról és Bergről hallani,hiszen az ő sorozatuk az egyik legjobb volt,és nagyon sokan szeretnénk őket újra együtt látni.A kérdés az,hogy vajon ők is szeretnék e?
15610. Érsekházi (válaszként erre: 15608. - O.Eta)
2016. jún. 2. 10:41

Nem érdemes találgatnunk , pár hónap múlva látható jele lesz ha úgy van Berg . Kivanc felesége is úgy nézett ki , sőt egy közeli barát azt mondta 3 . hónapban van Basak , de lehet mégsem igaz .

Amerikába mentek most és ott is vett lakást Kivanc , mert ott is karrier vár rá .

Török híresség oldalon volt erről cikk .

15609. zsazsanéni (válaszként erre: 15607. - Klmama)
2016. jún. 2. 08:06
Várom már nagyon,hogy milyen lesz a szerelemben háborúban.Most van magyar felirattal a Kara Sevda.Izglmas nagyon,végül mi fog kisülni.?
15608. O.Eta
2016. jún. 2. 00:24
Bergüzarról készült képeket nézve,úgy látszik,mintha útban lenne a baba.
15607. klmama
2016. máj. 31. 15:41
Zsazsanéni!Nagyon jó lesz a " Szerelemben háborúban" Kivanc főszereplésével,,,, Már kétszer láttam egyszer törökül és felíratozva is,,,, Érdemes megnézni,,,, Én harmadszorra is megnézem mert nekem tetszett !!
2016. máj. 31. 10:55
A Duna TV-n jun.8,este 19,30 kor kezdik vetiteni a Szerelemben háborúban.Kivanc főszereplésével.Remélem olyan jó lesz,mint az Összetört szerelem.Egyre több török filmet hoznak már itt is.Olyan i rajong felénk,aki soha nem volt sorozatfüggő,s nem is nézett hasonló filmeket.
15605. Érsekházi (válaszként erre: 15604. - Varga ica)
2016. máj. 30. 19:36

Semmi részletet nem írtak kivel és lehet az a hamarosan is csak ősszel lesz , de remélem kapunk híreket róla .

Berg érdekes már a második képen a hasán van a keze , lehet semmi összefüggés nincs , csak reflexszerű a mozdulat vagy mégis ?

A Fb. Karadayi oldalon a kép egy rajongóval van Berg kék ruhába .

15604. varga ica (válaszként erre: 15603. - Érsekházi)
2016. máj. 30. 18:11
Vajon kivel fog együtt játszani?Remélem nem Sinem lesz a sorozatbeli párja is.
15603. Érsekházi (válaszként erre: 15602. - O.Eta)
2016. máj. 30. 11:39

Kedves Eta ! Próbálom csak összerakni a "puzzle kirakóst" . Annyi minden van a sorozatban ami a múltban történt , így nehéz kihámozni a lényeget . Az biztos Feyza a gyereke elvesztése okán most Kaan felett "anyáskodik" . Nagyon kíváncsi vagyok hogyan alakul a szerelmi háromszög AliNeyat , hogyan reagál a régi szerelmére és Naz hogyan viseli ezt.


Most olvastam Kenanról 1 év kihagyás után ismét visszatér majd a képernyőre , nem akarja megtörni a sok éves hagyományt / ATV - YAPIM / .

15602. O.Eta
2016. máj. 29. 23:10
Jó,hogy leírtad ezeket a sorokat, mert megnéztem,de nem sokat értettem belőle.Elfáradtam,nagyon feszülten kellett figyelnem a filmre,a színészek arcjátékára,tekintetükre, hogy értsek is valamit.NEM tudtam hova tenni Murat és Ali Nejat kakaskodását.Feyza saját gyermekének elvesztése okán próbálkozik Kaan mellett uralkodni.Tájékoztass továbbra is.
2016. máj. 29. 21:51

Kördügüm nézőktől kérdezném , hogy Ti képbe vagytok most így a 21. rész után ? Egyébként nagyon jó a sorozat ahogy egyre bonyolódik . Olvasom a hozzászólásokat a IC Greek fans oldalon , de most pár dolgot nem értek . Itt van Feyza és Naz konfliktusa Kaan miatt , Feyza miért pezseg annyit a gyerek körül Ő a gyámja talán , hiszen van apja a gyereknek miért a nő irányít .

Aztán a gyerek anyját Didemet ismerte Murat és tőle vette el Ali Nejat , ha jól értelmezem . Az apjához az öregemberhez utcai árushoz is odament . Amikor vitte Murat Kaannak az autót nagyon feszült volt a hangulat Naz és Murat között , sőt AliNejat sofőrje Ibrahim sem szívleli . Feyzának gyűrűt adott Murat az öreg Tarik bey mindenen csak vigyorog , de Ali N- nak egyáltalán nem tetszik ez . Murat mindent megakar szerezni magának . A liftnél a találkozásuk váratlan fordulat , Naz valahogy most nincs jó formában . Enver bey elintézhetné anyagilag-üzletileg Muratot , de ott vannak az emberei akik mindenre képesek ahogy láttuk is .

Kíváncsian várom a 22 . bölümöt .

15600. iscret (válaszként erre: 15599. - Sofi10)
2016. máj. 28. 22:58
Igazad van, itt nem tűnik olyan rövidnek, de szerintem volt már elegánsabb is.Igen, most ezek a nacik mennek, de nekem jobban tetszik, ha a nadrág jobban ráér a cipőre. Na mindegy, biztos fogjuk még látni rendesebb "szerelésben"
15599. Sofi10 (válaszként erre: 15598. - Iscret)
2016. máj. 28. 18:58

szerintem nem rovid a nadrág, csak úgy néz ki a másik képen láthato, de szúk a mostani divat szerint a mi nekem nem tetszik és az alkolmra vehetet volna fel rendes nadrágot

[link]

15598. iscret
2016. máj. 28. 18:04
Sofi10, nekem azon a képen amit belinkeltél, ahol csak a fénykép van, nézd meg, a jobb nadrág szára, ahogy lép, a bokáig ér. Én is tudom, hogy modell volt, nem is vitatom, hogy mindig elegáns, de itt rövid a nadrágja. Egyébként azokon a képeken, ami most került fel a Török hírességek oldalra, ott is azon a képen, ahol ők vannak Sinemmel, ahogy emeli a jobb lábát, ott tisztán látszik. Azért írtam, hogy azon a képen, ahol vásárol és farmer van rajta, annak is hosszabb a szára.Azon a képen jól néz ki.
15597. varga ica (válaszként erre: 15595. - Osi65)
2016. máj. 28. 14:42
Nem tudom,én még nem vettem észre,de minden lehetséges.
2016. máj. 27. 22:15

Én azt látom csoda szép abban a fehér csipke ruhában csak úgy sugárzik . A nadrágos összeállítás is nagyon csinos , Ő a kamera előtt egy igazi díva.

Az is lehet babát vár , de még nem látszik. Mintha pici hasa lenne talán.....

15595. osi65
2016. máj. 27. 19:50
Sziasztok. Láttátok már Bergüzar klip előzetesét? Kisbabája lesz? Olyan, mintha terhes lenne. Nekem olyan furcsán áll a hasán a ruha, rögtön azt gondoltam, nem takargatja, terhes.
15594. Sofi10 (válaszként erre: 15587. - Iscret)
2016. máj. 27. 15:53
még egy video, hol lehet jobban látni [link]
15593. Sofi10 (válaszként erre: 15587. - Iscret)
2016. máj. 27. 15:50

Nem tudom hogy hol láttad Kenant hogy nádrag bokáig ér neki, csodálkoznék, hogy az aki dolgozott mint model, hogy nem tudna fel oltozni?

[link]

15592. Érsekházi (válaszként erre: 15590. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 26. 22:49
Nem egy szimpatikus férfi , de ezek után pláne és a sorozatban sem . A szinkronhangja Kőszegi Ákos színészé viszont sokat dob rajta , nagyon kellemes.
15591. zsazsanéni (válaszként erre: 15590. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 26. 20:19
Ez az Erkan úgy viselkedik,mint egy öreg pedofil.Túl rajong a lányáért.Nurgult láttam az Ask ve cezában,és az Asmali konak sorozatban fiatal korában.Szép is,meg jó színésznő.Ezt a pasit honnan húzták elő,főleg idegesítő abban a szűk zakóban.Az apák szeretik a lányukat,de nem majom szeretettel.De amit művel,a már sok,ha vállalta a filmet,akkor tegyen is meg mindent érte.Ezek után nem igen fogják meghívni valami sorozatba remélem.
15590. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15589. - Érsekházi)
2016. máj. 26. 15:14
Azért remélem nem ítélik el Nürgült.A szinész 2 év büntetést kért, ami gondolom a színészvilágban nagy felháborodás volt.Állítólag ez a mániája, a fia étteremben evett valami kaját, majd elrontotta a gyomrát, az apa gyorsan perre vitte.Engem kiráz a hideg, amikor a lányainak olyan szerelmes szavakat mond, ami nem egy apától illenék,pl.szerelmem stb..Elöször a csókjelenettel kezdődött, hogy Erkan P. Nem akarta megcsókolni Nürgült, de nem ez volt az egyetlen, állítólag már ő dirigált a stábnak is.A utolsó jeleneteket külön-külön vették fel és összemontírozták.Nürgül már nem birta elviselni Erkán közelségét.Ez a szinész nem is egy ismert, lehet hogy ez az első sorozata, mert úgy írják, hogy eddig csak szinházban látták.Nürgül viszont egy ismert, jó és szép szinésznő.Én az Ask ve Cezában láttam, igazán remek volt.Most abban biznak a rendezők, hogy jön a szünet és ezalatt valamit kitalálnak.Ettől jobb színészt is találhattak volna!Még ő kért 2 év büntetést, nem normális!
15589. Érsekházi (válaszként erre: 15582. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 25. 21:34

Mivel Nürgül Yesilcay -ról írtál és , hogy mennyire rossz kapcsolata volt a partnerével / a férfi részéről / úgy olvastam . Egy mai Gecce hír szerint Erkan Petekkaya bizonyos mobil üzenet "sértés" miatt beperelte és most olyat írnak

3 hónap max 2 év szabadság vesztés lehet a színésznőnek .

Pamela Yesilcay Sokk ! így és a magazin részbe van.

15588. Sofi10 (válaszként erre: 15586. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 25. 21:00
Berg, 3-4 éve csinálta Panthene reklámot, elotte csinálta Tuba
15587. iscret
2016. máj. 25. 19:55
A Kara Sevda női főszereplője( filmbeni neve Nihan) kapta a Panten reklámot Berg után. Azt nem tudni, hogy lejárt a szerződése vagy mi miatt lett más. Lehet, hogy évente másnak adják? A fb-n most felkerült kép Kenanról nagyon jó! Itt nagyon elegáns, mint mindig. Nekem itt sokkal jobban tetszik, mint vőlegényként. Nekem az a kép az esküvőn, nagyon nem tetszik. Már korábban is írtam, hogy a nadrágja olyan rövid volt, talán bokáig ha ért, mintha vízmen állt volna a szabónál. Ez a mostani, ez igen. Igaz, csak farmer, de ez normálisan áll rajta. Szuper.
2016. máj. 25. 19:37
Azért gondoljunk bele, hogy hatalmas összegeket kapnak egy-egy epizódért, ami egy heti munka.Nem sajnálom, gondolom Ti sem, de amikor kimondják, hogy 60-80, sőt 100 ezer Tl., akkor ezt kb.100 a szorzó, és a jómenő szinész .bizony nagyon gazdag lehet.Megengedheti magának, hogy 3-4 év után pihen.Kenan és Berg. is abban a szép korban van, a karrierje csúcsán, hogy szerintem még sem engedheti meg, mert pár év kihagyás után, lehet hogy csökken az értéke.Halit már befejezett egy filmet és most kezdik a forgatást, ahol Tuba, Halit és Nejat Isler lesz a főszereplő.Nem értem Berg. mire vár?Ezek a hatalmas összegü reklám szerződéseket is annak kínálják, akik jelen vannak, ugye Bergtől elvették, vagy nem hosszabbitották a Pantene szerződést és valaki- aki ott van nap-mint nap annak adták./Most nem jut eszembe, de valamelyik sorozat fsz. kapta./Berg. az énekléssel koncertet szeretne, nem tudom...Kenan és több szinész is azért harcolt, hogy 60 percre röviditsék le az epizódok idejét, igy nem kellene napi 13-14 órát minden nap forgatni.
15585. varga ica (válaszként erre: 15584. - Szinten_fan)
2016. máj. 25. 18:52
Hát igen egy darabig biztos "eléldegélnek" ebből az összegből.
15584. szinten_fan (válaszként erre: 15583. - Varga ica)
2016. máj. 25. 18:24

Szerintem azert igazabol mi el sem tudjuk kepzelni, mekkora terheles lehet 3 even keresztul oylan sorozatban jatszani, ahol egyik hetrol a masikra gyakorlatilag egy teljes filmnel hosszabb reszt kell osszehozni, hiszen naluk ketoras 1-1 resz. Elhiszem, hogy ezutan szivesen pihennek akar 2-3 szezont is. Mivel most nem nezek semmit, nem tudom, ez valtozott-e, vagyis rovidultek-e vagy sem, de Kenan korabban hatarozottan allitotta, hogy csak akkor vallal ujabb sorozatot, ha rovidebb (normal) reszek lesznek.

Egyik angol nyelvu hirben azt olvastam, hogy keenan az elektronikai cikkeekt reklamozo kisfilmjeiert egymillio torok lirat kap. Most meg megy a harc az uj hazasparert, mit rreklamozzon, allitolag itt mar 7 milliot fognak kapni. Ezert mar erdemes meghazasodni, es akkor nem kell hosszu honapokon at robotolni a penzert...

15583. varga ica (válaszként erre: 15582. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 25. 16:35
Jobb lenne a r...kisasszony helyett inkább Kenant látni valamilyen sorozatba,már nagyon hiányzik.Ugylátszik vagy lehet,hogy a r...kisasszonyt akarja menedzselni,mondjuk rá is fér,mert a tehetsége nem mondom,hogy nulla,de nemsokkal jobb bár amilyen képeket látok róla önbizalma az van főleg mostmár,hogy Kenan elvette.Nekem kissé beképzeltnek tünik,de ezt lehet hogy csak én látom.Amúgy nemis értem,hogy se Berg,se Kenan mért nem vállalnak semmilyen filmet,mért hagynak ki ilyen hosszu időszakot?Igaz nem ők az egyetlenek.
2016. máj. 25. 15:09
A mai Epzódban Deníz Cakirról van egy cikk és képek.Azt írják, hogy nagyon féltékeny tipus, emiatt vált el Ibrahim Celikkoltól is.Akkor Ibrahim már nős volt?Akivel már összejött Deníz -együtt játszottak a Szulejmánban is-már kétszer elvált, ja és az is féltékeny.Azért azt megfigyeltem, hogy megvan a nagy esküvő és bizony elég gyakori a válás.Deníz Cakirral láttam már több filmet, jó és felkapott szinésznő, azonban nekem a szája vagy az ajka olyan fura, jó alakja van.Nürgül Yesilcay kilépett Megtört szivek sorozatból,mert Erkan Petekkaya-val nagyon megromlott a kapcsolata és így a következő évadot nem vállalta.Én még soha nem láttam ezt az E.P.-t, állítólag szinházban volt eddig szerepe.Nekem nem is szimpatikus!Kenant kérdezték a riporterek a terveiről, azonban úgy nyilatkozott, hogy Ő most nem fog semmiben játszani, más tervei vannak, azonban r...kisasszony kezdi majd a forgatást, de egyenlőre mér titok, hogy mit.??
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook