Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Ha a fogamzásgátlóból a 3. és a 4. tablettát nem vettem be, akkor folytathatom még ezt a hónapot? Vagy ilyenkor mi a teendő?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Szexualitás, libidó

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. handyy2011-04-25 14:45
Köszi a válaszokat!

7. filcike2011-04-25 14:37
elfelejteni elvinni magaddal se semmi...:)
legközelebb azt tedd be először.:)
(válasz handyy 5. hozzászólására)

6. Kis fekete2011-04-25 14:24
Folytasd,de mellette használjatok óvszert.

5. handyy2011-04-25 14:20
Nem felejtem el bevenni sosem, csak most elutaztunk és nem vittem magammal. Így kimaradt 2 nap. A leírásban benne van ha 1 kimaradt akkor vegyük be a következőt, de ha 2 akkor hívjam fel az orvosomat. Gondolom nagyon örülne neki, másik dolog nem is tudom a mobil számát :) Ezért kérdezem járt-e valaki így?

4. timycat2011-04-25 14:15
Feltétlen folytasd; nézd meg a leírást! Én úgy tudom, hogy mikor eszedbe jutott hogy elfelejtetted rögtön vedd be és a következő tablettát meg akkor mikor amúgy rendesen is szoktad, mert különben felborul a ciklusod. De ha 2 tabletta maradt ki azt nem tudom...
De védekeznetek kell egyéb módon

3. filcike2011-04-25 14:13
Folytasd,de óvszer kelleni fog.
van a telón figyelmeztető hang,nekem mindig az csörgött minden este 8kor.Igy tuti nem lett elfelejtve,

2. Den Haag2011-04-25 14:12
Folytasd tovább, de védekezzetek máshogyan!

1. handyy2011-04-25 14:09
Ha a fogamzásgátlóból a 3. és a 4. tablettát nem vettem be, akkor folytathatom még ezt a hónapot? Vagy ilyenkor mi a teendő?