Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás Montenegróban fórum

Nyaralás Montenegróban (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 27. 16:49
Montenegró szép, de piszkos. Budvát valóban nem szabad kihagyni, de ha Albániát is meg akarod nézni akkor a Skadari tó kötelező! Csodaszép és ha megtudod nézni a Moracsa völgyét az egy igazí kanyon! Amit még nem láttam az Ostrog de hihetetlen beszámolókat hallottam róla. Ami még nem mellékes, h olcsó.
2011. ápr. 26. 10:33

Szia zsjulika!

Mi már kétszer is voltunk a párommal Montenegróban, egyszer társas egyszer pedig egyéni utazás során. Remélem, nincs tériszonyod, mert vannak gyönyörű, de félelmetes utak! Budva eléggé felkapott hely, picit magasabbak az árak, mint a többi városban, de még a hazaihoz mérten így is olcsóbb. Páratlanok a hegyek, és a tenger is gyönyörű. Homokos és sziklás partok is vannak. Azt nem szabad elfelejteni, hogy a balkánra utazol, tehát a környezet nagyon változatos ami a tisztaságot illeti, palota mellett lehet szemétdomb is a szomszédságban. Páratlan élmény, a helyiek családszeretők, kedvesek. Ami nagyon furcsa volt, hogy a strandon bármit bátran ott lehetett hagyni a napernyő alatt, senki nem nyúlt semmihez. Mindenki nyugodtan fürdőzhet. Szuper, semmihez nem hasonlítható élményben lesz részed. Mi is visszavágyunk.

2011. ápr. 26. 08:02
Két éve voltunk Montenegróban; kocsival mentünk kb 4 napra, Budváig nem tudtunk elmenni ez idő alatt, mert legalább fél napokat szerettünk volna a tengerparton tölteni. Ha történelmi látványosságokra vágysz, a legjobb helyre visznek úgy látom. Hihetetlenül szép vidék. Mivel sziklás, hegyes vidék a városok a tenger partján vannak zömmel. Azt elmondhatom, hogy olcsóbban nyaraltunk ott, mintha itthon tettük volna. A szállást fizetővendég szállással oldottuk meg Zelenikában. az emberek barátságosak; ebből élnek, hiszen a turizmus a legfőbb tevékenységük. A tengerparton olcsó a kaja, a fagyi...minden. Minden nap étteremben ebédeltünk, ittunk is ott, bár nem alkoholt :). Igalóban voltunk többször, mert ott van fekete iszap a parti sávban; ott ültünk a parti köveken beiszapolva - nem tudom mi volt az, de jót tett :).
2011. ápr. 25. 13:59
az én gyerekeim is voltak arra zenélni jól érezték magukat
2011. ápr. 25. 13:57
Másvalaki esetleg?
3. 92422a8764 (válaszként erre: 1. - B838f88be5)
2011. ápr. 25. 13:49
Nagyon szép és kedvesek az emberek ,nem lesz unalmas az biztos:)
2011. ápr. 25. 13:49
Sajnos még nem jártam arrafelé, de rengeteg jót hallottam róla. Megyek én is:)))
2011. ápr. 25. 13:29

Szaisztok!

Járt már valaki esetleg közületek Montenegróban? Idén oda szeretnék belevágni egy társasútba.A városlátogatások során felkeressük Bart,Budvát, a Lovcen Nemzeti Parkot, Mostart, Albániát. A szállás Canj-ban lesz.

Montenegró mennyire szép?Ami fontos legyen,hogy szép hegyeket lássak,és szép kék legyen a tenger. Milyenek az árak arrafelé?

Légyszi irjatok.


Szerintetek nem ciki egyedül utazni oda?Mármint társasutazásra,de egyedül...

Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook