Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Családfelállítás, avagy a Hellinger-módszerről fórum

Családfelállítás, avagy a Hellinger-módszerről (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Családfelállítás, avagy a hellinger-módszerről

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. dec. 5. 16:12

Sziasztok!


Nem ugy mukodik, mint pl. egy terapia? ugy ertem, hogy megvan a problema a megoldasa pedig rajtad mulik es dolgoznod kell rajta.

598. Bigket
2012. nov. 20. 18:39
Én is a ColorGenetics Ÿ-nél voltam egyéni Hellinger családállításon és elmúlt a pánikbetegségem! Azóta sokkal jobban érzem magam,végre teljes életet ÉLEK! :)Köszönet érte Gézának!
597. sariya (válaszként erre: 588. - Fiore001)
2012. okt. 21. 15:56

Szia!

Én voltam családállításon pánik miatt és azóta semmi tünet :)

596. Verseau
2012. júl. 24. 13:24

Ajánlom Mindenki figyelmébe!

A ColorGenetics ® egy különleges egyéni módszer, ami rendkívül mély oldásokat hozhat létre, aminek az oka az, hogy az egyéni problémát nem a gondolati mintánk felől közelíti meg, hanem az Aura-Soma ® üvegválasztással, a jobb agyféltekénk elmeséli a színek nyelvén, hogy mi az, ami éppen zajlik a Lelkünkben. A Hellinger-féle morphogenetikus mezőben dolgozva, pedig ezek az elakadások érezhetőek és oldhatóak is lesznek. Nagyon nagy segítség akkor, ha nem látunk rá az életünk megakadásának a miértjére, vagy pedig olyan ismétlődő történeteket látunk az életünkben, aminek nem tudjuk megközelíteni a gyökerét és azt feloldani.

2012. ápr. 9. 23:41

Sziasztok!

Faragó Melinda családállításán volt már valaki?

2012. márc. 30. 15:09

Sziasztok!

Holnap 10-12ig lesz egy ingyenes előadás a családállításról, egy akkreditált családállító fogja tartani. A Kodály Körönd közelében a Felsőerdősor u. 16, Körönd Könyvesbolt és Galéria a helyszín. Érdekesnek tűnik!

Szép napot :)

593. Csipkerózsika (válaszként erre: 592. - Sokcsoki)
2012. márc. 27. 19:18

Alapvetően egy problémára történik az állítás, de ez lehet, akár egy problémakör is, vagyis lehet több kapcsolati problémának is közös gyökere.

A megoldáshoz az vezet el, hogy a beállított szereplők mind elmondják, hogy érzik magukat a helyükön - pl. testi érzetek -, kihez hogy viszonyulnak. Ebből már lehet következtetni az alapproblémára. Ezután mindenki elmozdulhat, ahová akar, ahol jobban érzi magát, és akkor fog kialakulni a valódi kép: a problémaképlet.

Ezt aztán már a képviselőjét kiváltva az állítónak kell megoldania: pl. kimondani az érzéseit, visszaadni a terheket, kimondani a kulcsmondatokat. Így oldódik meg a probléma, szabadul fel az energia.

2012. márc. 20. 14:44

Sziasztok! Nagyon érdekel a téma, csak nem teljesen értem a családállítás mechanikáját. Ha beállítják a résztvevőket úgy, ahogy az én családom, ill. a kapcsolataim vannak, az hogy vezet a problémáim megoldásához? Nem kötözködök, tényleg nem értem. 3 évet jártam kineziológushoz, nagyon sokat segített, de csak feklszínesen, az alapproblémáim megmaradtak.

A másik kérdésem az lenne, hogy lehet-e több kapcsolati problémával menni, vagy egyszerre csak 1 kerülhet terítékre?

2012. jan. 30. 22:27

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok:)

utána nézek a trnszlégzésnek,mert bevallom még nem hallottam róla,annyi új dolog van már..:))

590. coopeer (válaszként erre: 588. - Fiore001)
2012. jan. 30. 15:27

Én most voltam családállításon és nekem nagyon tetszett. Az hogy hatásos...azt majd meglátjuk, bár mindenki esküszik rá. Voltam transzlégzésen, ami szerintem jó mindenképp.

Én először a transzlégzést ajánlanám és utána a családállítást.

A pánikbetegség összetett dolog, de ott is lelki dolgok vannak a háttérben és ezért mindeképp ajánlom a fentieket aztán szépen lassan elhagyni a xanax-ot:)

589. Csipkerózsika (válaszként erre: 588. - Fiore001)
2012. jan. 28. 20:24

Én kinezológusnál még nem jártam, de jókat hallottam róla.

Családállításon viszont már többször voltam, és szinte bármilyen problémára lehet állítani, nagyon jó. (Bár megrázó élmény is egyben.)

2012. jan. 23. 15:39

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem Hozzátok,van olyan aki pánikos dolgokkal küzd,pl.halálfélelem,szorongás,alvászavar,stb.

és a kineziológia illetve a családállítás segített?

Illetve elöbb inkább egyéni oldás kellene kineziológián,és amikor jobban van lelkileg szorongásügyileg stb.akkor menjen el családállításra?

A kineziológiát,lehet gyógyszer mellett is elvégezni?

Ne haragudjatok a sok kérdésért...

Köszönöm előre is a segítséget!sziasztok

587. coopeer
2012. jan. 11. 19:05

Sziasztok!


Én arra lennék kíváncsi, hogy kinek milyen problémákat oldott meg a családállítás...

2011. okt. 23. 16:33

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra!!! Többnyire jó tapasztalatokat írtok, ez megnyugtat.

Egy hónap múlva én is megyek egy ilyen csoportos terápiára, kicsit félek, de alig várom!!! Remélem előrébb visz a problémák megoldásában.

2011. szept. 28. 03:37
jövőkép alatt azt értem, mikor beáll egy állapot, ami a valóságban akkor nincsen jelen. tehát mást látsz, egy ideálisabbat, egy szebbet, egy rendezettebbet. Más nem tud ehhez hozzászólni, hogy mi lett az állítása eredménye?
584. Konfliktus (válaszként erre: 583. - Annus1234)
2011. szept. 27. 12:36

"jövőkép" ?????


Csak sejtésem van mire gondolsz, de nekem most sem tiszta, BOCSI.


Épp tegnap volt részem segítőként közreműködni, erős érzések jönnek felszínre ami segíthet abban, hogy másképp lássunk dolgokat és ezáltal rendezni tudjuk a múltat és változni tudjunk a jelenben.


MEGÉRTÉS,EGYÜTTÉRZÉS, MEGBOCSÁJTÁS, SZERETET!!!

2011. szept. 26. 10:16
bocsánat, csak nem néztem a válaszodat Konfliktus. Irányított állítás volt, igen, és egy ideális jövőkép volt a vége, ahol a szereplők önkénytelenül érezték, mit kell tenniük. Ezért is kérdeztem, van-e olyan, hogy nem az valósul meg, amit az állítás mutat? Van ilyen élményetek? (De nem úgy értem, hogy közben az állító tudatosan (vagy tudattalanul) ellene tesz az állításban látottaknak. Itt nem ez van.) Köszönöm, Anna
582. Konfliktus (válaszként erre: 581. - Annus1234)
2011. szept. 10. 08:13

"amit az állítás mutatott"

Nem igazán értem a kérdést.

Vezetett, irányított volt az állítás?

2011. szept. 9. 02:54
van köztetek olyan, akinek nem lett hatása az állításnak, nem az a helyzet állt be, amit az állítás mutatott, évekkel később sem? köszönöm, Anna
580. Konfliktus (válaszként erre: 579. - Sonja1224)
2011. aug. 6. 07:03

Köszönöm az infót, már megtörtént nemrég.


Segítőként vettem részt és így is kirobbanó hatása volt...

2011. aug. 5. 14:33

Spos Edit családállítására járok. Kétnapos állítás 12.000.-

Nálam olyan változásokat indított be, hogy azóta is csak kamillázok. Nagyon hosszú lenne most sorolnom a három állítás után megváltozott életminőségem részeit és a sikerélményeimet...

Mindenkit bátorítok arra, hogy találja meg a megfelelő személyt és hittel, bizalommal, nyitottan vágjon bele!

Privátban válaszolok konkrét kérdésekre is...

2011. júl. 21. 18:00
Kinek milyen tapasztalata van a családállításról és kit tudtok ajánlani Budapesten.
577. Riatom
2011. ápr. 11. 21:09

új vagyok még itt, ma olvastam a családállításról elöször.Szegeden hova tudok elmenni és mennyibe kerül egy családállítás?

Előre is ködzönöm.

576. Klimpírozi (válaszként erre: 575. - Mandka)
2011. márc. 31. 14:39
parancs, ugyan miért?A leírtak alapján magam nem sokat teketóriáznék..ha erős volt a válasz bocs, s ha mélyen betalált, nyilván dolgod van vele..
575. Mandka (válaszként erre: 574. - Klimpírozi)
2011. márc. 29. 07:38
köszi a bátorítást vagy parancsot? :)! Nagyon tömör volt és határozzott.:DD
574. Klimpírozi (válaszként erre: 573. - Mandka)
2011. márc. 28. 21:31
indulj családállítani, semmire, senkire se várj!
573. Mandka
2011. márc. 28. 21:07

Sziasztok!

Másfél órám ráment, mire az egyestől elolvastam a végéig... Nagyon hasznos volt, bár egy témát nem feszegetett senki: 3 éve kineziológushoz járok, ilyen-olyan problémával.Mentek az oldások is, úgy érzem hogy az életemben 180fokos fordulatok következtek be, de bevillant egy érdekes dolog: a dédim egyedül nevelte fel 3 gyermekét, (az egyik a nagymamám) mert a férje meghalt a háborúban. Az én férjem is meghalt és a három gyerekem közötti korkülönbség pontosan ugyanannyi, mint a mamáméknál volt, ugyanabban a kiosztásban, a középső lány, a két szélső fiú. És a születési dátumokat összeadva pontosan azok a "sorsszámok" jönnek ki. Azt hiszem, a problémám hasonló, mint a dédimé lehetett. Kérdésem, hogy van e jelentősége szerintetek abban, hogy kineziológus által jelentősen oldódtak a blokkjaim, és hogy evvel a konkrét kérdéssel oda állhatok e családállításra.

2011. márc. 5. 10:04

[link]

Horváth Melinda, Budapesten ajánlom őt is..

571. Klimpírozi (válaszként erre: 569. - Timdi)
2011. márc. 4. 17:14

enyém az öröm..

:)

570. df2a740c00 (válaszként erre: 567. - Klimpírozi)
2011. márc. 4. 14:37
Én igazából személyes tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, ki milyen, kihez érdemes menni, pontosan mennyibe kerül, de azért köszönöm, aranyos vagy:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook