Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírégető répás ital fórum

Zsírégető répás ital (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 25. 10:30

Szerintem ezen esetleg jó sok terpesztős gyakorlat segít. Mondjuk sajnos még nem tartok ott, hogy egy-egy testrész egy-egy kritikus része zavarna, majd kb. fél év múlva:))) Kitartás, rátalálsz úgyis a megoldásra:))

Ezt: [link] próbáltad már?:))

5. Evawitch (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2011. ápr. 25. 10:20
Járok edzőterembe, észrevettem a fogyást, de a combom felső, belső része még mindig gusztustalanul hájas. Az szerintem nekem soha nem fog lefogyni, mert 10-12 évesen is nagy volt. A hasam se mindig lapos, de ennek más oka van. Erre keresem a megoldást, valami salaktalanító kúrát nézek. Gondolkodtam azon is, hogy egy jó ideig nem eszek semmit, csak zöldséget, gyümölcslevet iszok vagy teát. Hátha segít. :)
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Evawitch)
2011. ápr. 25. 10:15
Biztos vagyunk így páran:))))
3. Evawitch (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2011. ápr. 25. 10:04
Nekem is a combom vastag. Engem se zavarna, ha vastag lenne, ha izomból állna, nem lötyögő hájból...
2011. ápr. 25. 09:11
priviben írtam,hogy hová járt:) Na a leg magic: nekem biztos, hogy vékonyít, mert roppant sok zsír van rajta. Biztos, hogy izmosít, de engem pl. nem zavarna, ha izmos "vastag" (nem testépítősen vastag:DDD) combjaim lennének a zsíros vastag helyett:))) Szerintem a guggolás, kitörés inkább vastagít, mint ez. Gyakorlatilag minden torna "vastagít" mert fejleszti-növeli az izmot:))
1. tomka1 (válaszként erre: 24. - Panna33)
2011. ápr. 25. 08:21

Szió!


Köszi :) Megkérdezhetem, hogy a kolléganőd hova járt fogyimasszázsra? Én két bérletet is lejártam, valamit biztos segített, de centikben nem volt mérhető mert ugyanannyi volt mint előtte. Van leg magic-em is :) Néha rászánom magam, csak azért nem csináltam mostanában, mert én is azt hallottam, hogy vastagít és azt meg nem szeretném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook