Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítsetek! Hogy tudnék belépni a freemailre? fórum

Segítsetek! Hogy tudnék belépni a freemailre? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 22. 18:43
:( mindegy, azért köszönöm
2011. ápr. 23. 16:31
nem a fiókot törlik, hanem a leveleket. Én épp így jártam, benéztem, mert már nem használom, és a levelek törölve voltak.
2011. ápr. 23. 15:53
Szerintem 90 nap után törlik a fiókot, ha nem nézted meg az idő alatt. Írj nekik, az a legegyszerűbb.
5. 9896a91eb9 (válaszként erre: 1. - Nikyke20)
2011. ápr. 23. 15:32
A legegyszerűbb, ha újból regisztrálsz. De ha fontos neked, hogy ugyanarra freemail-re menj vissza, kérj jelszó emlékeztetőt.
4. bnedora (válaszként erre: 1. - Nikyke20)
2011. ápr. 23. 15:14
Lehetséges, hogy 3 hónapja nem léptél be, így töröltek. Olvasd el a szabályzatot, abban biztosan le van írva. Én a citromaillel jártam így.
2011. ápr. 23. 15:13

Sziasztok!


Milyen régi a fremail cím?Mert én úgy emlékszem ha 90 napig nem lépsz be törlődik, vagy nem tudom van-e még ilyen.

2011. ápr. 23. 15:09

Mit tehetek, ha elfelejtettem jelszavamat?


Ebben az esetben a jelszó-emlékezteto segíthet bejutni a postafiókba - amennyiben elozoleg beállítottad, és emlékszel a pontos válaszra. Ha pedig alternatív e-mail címet is adtál meg, megkérheted a rendszert, hogy küldje el arra jelszavadat. Ha egyiket sem állítottad be, sajnos nincs mit tenni, a postafiókba más módon nem juthatsz be.


Ha bármilyen kérdésed van a [freemail] használatával kapcsolatban, látogasd meg a [freemail] súgót.

[link]


még jó, akárki akárkiébe bejuthatna.

nincs erre semmi szükség

2011. ápr. 23. 15:06

Sziasztok! A segítségeteket kérném!

Az a problémám, hogy nagyon régen csináltak egy freemail-t, aminek sajna nem tudom a jelszavát, de most szükséges lenne, hogy belépjek!

Hogyan tudom helyrehozni, hogy ismét működjön, ha nem adtak meg alternatív e-mail címet, ahova a jelszót elküldethetném, és jelszó-emlékeztető sincs?

Valami módon helyre lehet hozni, csak nem tudom hogyan... azt tudom, hogy az eddigi levelek elvesznek, de újra működőképes lehet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook