Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Manapság hol ismerkednek a fiatalok? fórum

Manapság hol ismerkednek a fiatalok? (tudásbázis kérdés)


6. 864c5534c9 (válaszként erre: 2. - Mari20)
2011. ápr. 20. 14:44

Az ilyen "idősebb" fiatalok:

- vonaton, buszon (munkába/suliba menet)

- interneten

- barátaik által megismernek másokat

- munkahelyen, főiskolán, egyetemen, tanfolyamokon

- városokban rendeznek szingli esteket is, ahol csak olyanok vannak, akik egyedülállók, s párt keresnek

- fesztiválokon, falunapokon, tehát rendezvényeken


Nincsenek lekésve semmiről.

Manapság már kitolódott a házasság, gyerekvállalás.


Bár azért lányoknak jobban oda kell figyelni, hiszen ha gyereket is szeretne, s mondjuk nem csak egyet, akkor időben meg kell ismerkedni vkivel, mivel aztán abból általában 2-3 év együttjárás van, s csak utána házasság, gyerek..S nem mindegy, hány éves a lány...


Talán az ismerőseid körében is szét lehetne nézni, van-e olyan család, ahol van egy lányod korabeli szingli fiú...

Hátha össze tudsz hozni egy találkát, s lesz belőle vmi..;DDDD


És tán ösztönözni kell a lányodat, hogy járjon nyitott szemmel a nagyvilágban, s járjon el rendezvényekre, találkozzon barinőkkel, hogy legyen lehetősége ismerkedni.


Fiadról azért nem írok, mert a fiúk amúgy is manapság még később kezdenek el filózgatni komolyabb dolgokon...

5. Pen80 (válaszként erre: 2. - Mari20)
2011. ápr. 20. 14:44

Szia!

Annyi idősen engem piszkált a család, hogy mi van már. Nekem mindig az volt a válaszom, amiben hittem: csak azért nem lesz kapcsolatom, hogy elmondhassam, hogy van. Nem alkalmazkodom olyan emberhez, akihez igazából nem is akarok. Aztán egyszercsak jött valaki, akihez nem is kellett alkalmazkodni. :) Szóval nem hibázott itt senki szerintem, inkább legyen 1-2 évvel később, mint túl hamar, nem? Szerintem ne aggódj.

2011. ápr. 20. 14:36
Sajnos leginkább chat szobákban.
2011. ápr. 20. 14:35
Szerintem nem kell aggódni:) Manapság sokkal nehezebben megy az ismerkedés (sajnos). Valamiért nem találnak egymásra a megfelelő emberek! Egyébként a kérdésre válaszolva: interneten, szórakozóhelyen, baráti körben, munkahelyen...bárhol:)
2011. ápr. 20. 14:32

Azért kérdezem mert , 28é Lányom és 27é Fiam még szabad ,


talán rossz példát mutattam?

akkor hogyan hozzam helyre?


Egy "aggódó" anya

2011. ápr. 20. 14:30
Azt szeretném kérdezni MANAPSÁG hol ismerkednek a fiatalok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook