Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 20-30 évesek beszélgetés-ismerkedés-barátkozás fórum

20-30 évesek beszélgetés-ismerkedés-barátkozás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2022. júl. 23. 08:13
Vannak itt e 30 éves nők ?
2021. jan. 23. 17:04

Szisztok jó estétkivánok!

Leginkább Hatvan es Gyöngyös körzetéből szeretnék lányt baratot keresni

258. semleges (válaszként erre: 256. - Goldeneye11)
2019. máj. 24. 10:23
A valóság ösvényéről való lelépés mit jelent?
2019. máj. 24. 09:53
Sziasztok!27 éves anyuka vagyok Szeretek sütni főzni olvasni.Szeretnék uj embereket megismerni.ha szeretnél megismerni írj!
2018. jan. 16. 19:12

Sziasztok!

30-as igényes nem kamus jóképű és alakú miskolci független mosolygós pasiként ismerkednék barátkoznék lányokkal nőkkel.Sokszor szeretek lelépni a valóság ösvényéről....és megélni a pillanatokat.Ha szeretnéd megélni a létezés örömét velem...teleportáld magad ide mellém.

255. Móki83
2017. aug. 20. 09:35

Sziasztok!


Igaz néhány évvel túl vagyok a 30-on, de ha van aki szeretne barátkozni itt vagyok.

2017. ápr. 25. 16:30

Sziasztok!

Én egy mozgássérült lány vagyok, aki nagyon pozitív, mindig meglátja a jót a világban. Imádok olvasni, nagyon szeretem a verseket, a különböző kultúrális programokat, a filmeket, színházat vagy csak úgy leülni egy kicsit beszélgetni valakivel egy süti/cola mellé. Ha hasonló az életszemléleted, mint nekem és megszeretnél ismerni, akkor írj bátran :) 27 éves vagyok körülbelül velem egykorúak levelét várnám. :)

További szép napot mindenkinek!

2017. ápr. 23. 20:07
Sziasztok! Egy 26 éves csaj vagyok! Szeretnék barátnőket találni itt ezen az oldalon, akikkel tudnák jókat beszélgetni csavarogni közös programokat szervezni, bulizni, esetleg levelező partnert stb. Szeretek zenét hallgatni, néha bulizni, csavarogni, vásárolni, kirándulni, sétálni, bármiről szívesen elbeszélgetek. Jelenleg komoly párkapcsolatban élek mármint vőlegényem van:) Sajnos csak 1-2 barátnőm van, de velük ritkán találkozom, előtte meg akik voltak barátnőim csak kihasználtak, meg átvertek. Ez így annyira rossz, hogy nincsenek igazi barátnőim, remélem itt találok igazi barátnőket :) Írjatok nyugodtan ha megszeretnétek ismerni! :)
2016. dec. 28. 19:41

Sziasztok

21 éves lány vagyok.

Valaki barátkozni vagy levelezni? (Veszprém /Balatonfüred és környéke)

Irj ha szeretnél :)

2016. márc. 8. 09:55

Hello! Andris a becses keresztnevem és Győrben lakom.

26 éves vagyok jelenleg, de úgy gondolom ismerkedésnél barátkozásnál a kor nem számít. :)


Szeretek Rajzolni. A Progresso és a Derwent Pastel ceruzák a kedvenceim. :)

Leginkább Anime vagy valós arcokat rajzolok.


Könyvek terén az Alkonyat, Randall Munroe, Krimi(Agatha C., Poirot, Miss M. etc...)


Imádom a kreativitást.


Szoftver fejlesztő vagyok, de jelenleg kétkezi munkásként dolgozom.


Szeretek sétálni a belvárosban, szépek az épületek. :)


Gyermekeim nincsenek, nővérem gyerekeire szoktam néha vigyázni..aranyosak!


Filmek terén sok mindent szeretek!


Szoktam naplementés képeket készíteni vagy csak úgy az égről. ^^

Sajnos kevés fotózni való van errefelé. :) :/


Nem dohányzom és nem vagyok alkoholista, nyáron néha megiszok egy kevés sört. :D

És nem tartok többre valakit ha az asztal alá tudja inni magát..

Néha megiszok egy jegeskávét hogy el ne aludjak reggel, de nem vagyok függő. :)


Szeretem a mangákat animéket, szoktam rajzaim feltölteni a Deviantra.


Komoly vagyok de belül viszont érzékeny..szeretem a családtagjaimat.. :) Még ha furcsák is. :D


Szerintem jó dolog spórolni, de néha költeni is kell egy keveset. :)


Zenében leginkább Dragonforce, One Ok Rock de vannak régebbi kedvencek mint a Queen, Phil Collins, de Wiz Khalifa és Xzibit is egész jó szerintem! :)

Anime openingeket is szeretem, filmes zenéket, szóval mondhatni vegyesfelvágott a zenei ízlésem!

Persze a könnyedebb lágyabb zenék is jók. :)


email: skullcandyandris@gmail.com

Facebookon 'Andre VH"

250. Nitus
2016. jan. 24. 22:52

Sziasztok. :)


Nagyon szívesen ismerkednék,barátkoznék. :)

2016. jan. 9. 19:41
sziasztok. van valaki aki esetleg szeretne ismerkedni ,barátkozni ? :)
2015. nov. 28. 09:54
Látom itt sem találok egy értelmes embert aki barátkozna beszélgetne velem :(
2015. nov. 26. 22:28
Szívesen barátkoznék értelmes, jóindulatú, tudományok és művészetek iránt érdeklődő emberekkel 21 éves budapesti férfiként.
2015. nov. 20. 16:57
Esetleg Keszthely környékéről nincsen valaki?
2015. nov. 20. 16:48
Sziasztok Marika vagyok 28 éves zala megyei lány szeretnék barátkozni értelmes emberekkel. Bármiről szívesen beszélgetek. Nagyon magányos vagyok egyedül érzem magam és nincsenek barátaim :(
2015. nov. 10. 14:03

Sziasztok!

Hasonlóan mint ti, én is szívesen ismerkednék, barátkoznék :)

21 éves lány vagyok, Győr környéki. Szeretek kirándulni, filmeket nézni, olvasgatni, rajzolni.

Igazából bármiről szívesen elbeszélgetnék; ha gondolod írj nyugodtan :)

2015. aug. 30. 20:33

Sziasztok!

21 éves lány vagyok.Barátokat keresek. Szeretek futni a Maritszigeten, esetleg ez egy jó program lehetne (még kezdő státuszban vagyok).

Emelett nagyon szeretek sorozatokat nézni! :)

Úgy érzem most szükségem van egy kis kikapcsolódásra. nyugodtan írj rám, ha gondolod! :)

e-mail címem: schreckkatalin@gmail.com

2015. júl. 10. 22:00
Sziasztok ! Dunaújvárosból és környékéről keresek barátokat,első sorban lányokkal szeretnék ismerkedni ! 19 éves vagyok,most végeztem a gimiben,ahol nem sikerült baráti kapcsolatokat kialakítanom.
2015. jún. 29. 17:23
Sziasztok!van itt véletlenül Angliában dolgozott,vagy dolgozó profi szakács?kérdeznék tőle
2015. jún. 14. 18:55
Sziasztok 23 eves lany vagyok ismerkednek olyan fiatalokkal akik szivesen mennenek ki kulfoldre elsosorba angliaba ugy gondolom egyutt konnyebb lenne belevagni kiutazas munka szallaskereses kozosen
2015. máj. 29. 17:17
Sziasztok!lányoknak,nőknek megmutatnám skypeon,hogy nem vízköves a fűtőcsövem.......nem kamus nagyméretű pasi vagyok
2015. máj. 6. 16:20
Miskolcon ismerkednék,barátkoznék,igényes vidám pasiként,csak lányokkal
237. solero (válaszként erre: 234. - Brigittaa88)
2015. ápr. 21. 20:20

Hello :)

Én 27 éves csajszi vagyok,augusztusban költöztem fel Bp-re,de szívesen barátkozom új emberkékkel :) Mivel van bőven szabadidőm, szeretek beülni valahova egy pohár italra,vagy csak mászkálni.. nézelődni a városban, bulizni,ilyesmik :) Ha felkeltettem az érdeklődésedet,írj e-mailt. solero@citromail.hu

236. goldeneye11 (válaszként erre: 235. - CanDee)
2015. márc. 31. 11:37
Szia!András vagyok miskolci vidám pasi,volna kedved skypeon beszélgetni?nem sexnyomulós vadbarom vagyok,szép napot neked
235. CanDee
2015. márc. 31. 09:06

Sziaszzok :)


Pestmegyében keresek barátokat haverokat, 20 / L.

Nyitott őszinte ember vagyok, hasonlo jellegű embereket keresek, mert túl sokat csalodtam már másokban. Sajnos suli + melo mellett nincs sok időm élőben ismerkedni, de ami fontos arra bármikor tudok időt szánni :). Ha szimpatikus vagyok írjatok priviben, mindenkinek válaszolok :*

2015. márc. 19. 14:02

Sziasztok!


26 éves vagyok, Budapesten vagy Pest megyében keresek új barátokat, szabadidő eltöltésére( beülni valahova, utazni, kirándulni, bulizni,) Leginkább hétvégente. vagy hétköznap estékre.


Írjatok:)

2015. febr. 22. 10:23
Miskolcon ismerkednék,barátkoznék,igényes vidám pasiként,csak lányokkal
2015. jan. 20. 23:26

Halli!

Nem rég költöztem Székesfehérvára és jó lenne barátokat szerezni. Aki kedvet érez egy kis levelezésre, vagy élőprogramhoz, írjon bátran. :) ( 22 éves lány vagyok)

2014. dec. 9. 10:43
Hahó! Nemrég költöztem a fővárosba és jó lenne új embereket megismerni. Aki kedvet érez egy baráti levelezéshez, vagy élő programhoz, írjon nyugodtan :) (23 éves lány)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook