Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » RR Alakreform magazinját hol tudom beszerezni? fórum

RR Alakreform magazinját hol tudom beszerezni? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 5. 00:31

Igazából elég sajátosan diétázok.. Mert egyszerre update(de csak annyiban, hogy meddig ehetek pl. paprikát...) és kcal számlálós.. :D

Nekem tetszik az újság, csak aki nem rendelkezik sport múlttal és nem is edzett, az belehal ezekbe a gyakorlatokba.. :D legalábbis én majdnem így végeztem.. :D

Annyi zavar, hogy a dvd-n is majdnem ugyanezek a mozdulatok vannak.. :)

Bár én nem lennék képes erre, amit Réka csinál.. 3 gyerkőccel, aerobik edzőként, feleségként is a maximumot kihozni magamból, és még újságot is szerkeszteni.. Ezért nagyon tisztelen és becsülöm!

6. Tné (válaszként erre: 1. - Patriciaaa)
2011. máj. 3. 12:44
Én megvettem de eladnám írj ha nem kaptál még.
2011. ápr. 27. 13:35
Debrecenben az Update Pékségben vettem, a Csapón. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy szerintem nem éri meg az árát. A tornagyakorlatok mindegyikéhez kell valami eszköz, de nem ám súlyzó, ami jó eséllyel van is otthon, hanem gumiszalag, RR dvd stb. Az étrend pedig tele van Update lisztes termékekkel. Amik egyrészt elég drágák, másrészt én fogyókúra alatt ilyen mennyiségben nem enném, mint ahogy tejszínt sem raknék a levesbe. Szerintem ennél van hatásosabb diéta. De ez csak az én véleményem, nem lebeszélni akartalak. Szóval, ha meg akarod venni, akkor Debrecen.:)
2011. ápr. 27. 11:53
A debreceni tescoba találtam! :D utolsó darab volt... :D
2011. ápr. 20. 14:36
13.kerület shell kút a Dózsa György úton a sinek alatt amik mennek a nyugatiba..ott tegnap este volt vagy 10 db! :)
2011. ápr. 20. 12:51

Akkor nézzél még többet meg mert kell,h legyen belőle még.

Vagy pékségbe ha van nálatok.

2011. ápr. 20. 12:49
Voltam már vagy 3 újságosnál, még a benzinkúton is keresem de nem találtam.. :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook