Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászok segítsetek! fórum

Fodrászok segítsetek! (beszélgetős fórum)


11. Anda39
2011. ápr. 20. 12:23

Többféle ilyen terméket is találhatsz a neten, én is nemrég olvastam erről, mert érdekelt. Tapasztalatokat is írnak némelyik fórumon, de csodáról senki sem számolt be...

Az az igazság, hogy már évekkel ezelőtt brit tudósok kikísérleteztek egy anyagot, ami állatoknál azt eredményezte, hogy újra pigmentek kezdtek termelődni az ősz szőrszálakban. Hogy mennyire jutottak, embernél használ-e, és ez forgalomban van-e, még nem sikerült olvasnom.

10. a10e31f3b5 (válaszként erre: 8. - Lemoncello)
2011. ápr. 20. 11:26

jó ötlet a henna.

Ez a pigment visszaállító biztos nem tartós.

9. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 8. - Lemoncello)
2011. ápr. 20. 10:49

Pl. a henna, de vannak már ammónia mentes termékek is.

Ha bemész egy kellékeshez, biztosan fog tudi segíteni. AZ ősz hajra egyébként csak 3%-os hidrogént szabad haszálni, az meg nem annyira vészes sztem!

8. Lemoncello (válaszként erre: 6. - Kiscsibe kicsibe)
2011. ápr. 20. 10:43
Igen, a festés biztosabb eredményt ad, de káros is!:( Régóta festem a hajam az ősz tincsek miatt, de már nagyon unom....:(( Tudsz esetleg olyan "természetközeli" márkát, ami kevésbé káros, mint a "sima" festékek?
7. Lemoncello (válaszként erre: 5. - A10e31f3b5)
2011. ápr. 20. 10:42
Persze, én sem gondolom, hogy egy totál ősz újra fekete lesz vagy hasonló.... Nekem csak pár szál ősz van, szóval azért még a saját hajszínem a több.... Nem sürgős, de kipróbálnám...
6. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 1. - Lemoncello)
2011. ápr. 20. 10:30

Bocsi, de mint fodrász ebben kételkednék, ugyanis az ősz hajszálban nincsenek pigmentek. Bele lehet ugyan tuszakolni párat, de az ugyanúgy kikopik, mint a hajfesték, tehát gyakorlatilag nincs sok értelme...

A festék tartósabb eredményt ad!

5. a10e31f3b5 (válaszként erre: 4. - Lemoncello)
2011. ápr. 20. 10:21

Pontosabban csak akkor tudom, ha a napokban bejutok egy drogériába és elolvasom mi is az. De már 1996-ban hallottam róla. Ha jársz egy drogériában, akkor találsz kétféle dobozt - az egyiket egy nő, a másikon egy férfi látható. Biztos segítenek az eladók.

A dolog nem úgy működik, hogy aki galambősz, az újra fekete lesz.


Sürgős lenne ez neked?

4. Lemoncello (válaszként erre: 3. - A10e31f3b5)
2011. ápr. 20. 10:09
Egy kicsit pontosabban is el tudnád mondani, hogy mi ez a termék? Esetleg priviben? Köszi!
3. a10e31f3b5 (válaszként erre: 2. - Lemoncello)
2011. ápr. 20. 10:01
15 évvel ezelőtt megjelent a drogériákban egy saját hajszín visszaállító termék, most is ott van. Persze, hogy nem állítja vissza. De valamennyi pigmentet bele lehet nyomni, kérdés, mennyire tartós...
2011. ápr. 20. 09:49
Már korábban is hallottam valamiről, ami nagyon érdekelne engem, de ma reggel a Morning Shoy-ban Feri is fölhozta a témát.... És pedig azt, hogy létezik valami sampon, ami valahogy visszaállítja a haj saját színét. Persze nem gondolom, hogy annak, aki már 100%-ban ősz, de pár szálat azt mondják, hogy vissza lehet vele színezni. Ti ismeritek ezt a terméket? Mi ez? Bemosó vagy sampon? Azt tudom, hogy nem festék. Ha tudjátok, hogy miről van szó, írjátok már meg! (márka, név, esetleg ár?)
2011. ápr. 20. 09:46
Fodrászok segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook