Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak azt tudjuk gyűlölni akit szeretünk? fórum

Csak azt tudjuk gyűlölni akit szeretünk? (beszélgetős fórum)


1 2
54. c548cc9d99 (válaszként erre: 1. - 3c3e631065)
2012. okt. 18. 18:21
hülyeség,azt gyűlölöm akit utálok,főleg azt
2012. okt. 18. 16:19
Nem hi8szem,lehet gyülölni azt is aki sok rosszat tesz
2012. okt. 18. 16:05
Én nem tudok gyűlölni senkit.
2012. márc. 10. 22:42

Eleg regi ez a forum de erdekes..En is egyedul csinaltam vegig a terhessegemet most 4 honapos a pici lanyom,es igaz hogy karacsonytol van valaki mellettunk,azert en meg egyedulallo anya vagyok..

Az en sztorim kicsit mas,nalunk mar tavolsagtartasi itelet is van 'apukatol'..De Isten latja lelkemet nem gyulolom..Sajnalom..Sajnalom mert egy idiota szerencsetlen akaratgyenge jellemtelen senkihazi..

2011. júl. 23. 18:44
én nem gyűlölök senkit...
49. izmike
2011. júl. 22. 17:29
A gyűlölet is egy érzés, ha azt vesszük! Amikor megcsalt az exem gyűlöltem, de muszáj tartanunk a kapcsolatot bizonyos okok miatt,ma már nem utálom, nem bocsátottam meg neki, egyszerűen elmúltak az érzések, számomra közömbös ember lett! Lezártam sztem ez a titka.
2011. júl. 22. 17:25
Van aki tesz róla, hogy örökre megutáljuk... Szerettem? Igen, szerettem...
2011. júl. 4. 00:09
ez nem igaz...van akit gyűlölök és azt mindig is gyűlöltem és gyűlölni is fogom...
46. 3c3e631065 (válaszként erre: 42. - Hóvirág3535)
2011. máj. 27. 22:09

Bennem van az hogy a mamáéknak szeretnél bizonyítani ,tudom hülyén gondolom de ha esetleg látni szeretnék az unokájukat és leviszi a fia és elfelejtek mondjuk popsi törlőt küldeni csak egy pl akkor nehogy már Én valami mit tudom Én mi legyek ilyen apróságok miatt ! Rólam azért ne gondolják hogy rossz vagyok a fiúk miatt amiket beszél hisz NEM ISMERNEK !!Nehéz ezt meg fogalmazni nagyon!!!

Én nem magam miatt akarom elfogadni hogy ok nem akarja hanem a gyerek aki az ő vére őt kell nézni !!Nem kötelező jönnie a bíróság után sem hisz ha jól tudom láthatásra nem kötelezhető és kötelességből ne jöjjön de sokat agyaltam már azon is kitudja kötelességből teszi e a másik gyerek iránt is a dolgokat passz....

45. 3c3e631065 (válaszként erre: 41. - Hóvirág3535)
2011. máj. 27. 22:02

Szia!

Azért ennek nem örülök hogy hasonló a szitu,mivel azért ez nem kellemes dolog,de sajnos ilyen az élet!

Amióta szép idők vannak egyre többet vagyunk lent a játszón ahol rengeteg anyuka van :-) így nem gondolkozom folyamatosan ezeken a dolgokon !

Volt olyan akiktől megkérdeztem hogy miért jó ez az apukának a válasz a legtöbb embertől PROBÁLKOZIK de miért jó ez neki nem tudom :( Hisz ha már elindítottam ezt az egész ügyet végig is csinálom !!!

Én is próbálok normális embert faragni a kisfiamból és nem magamat sajnálom hanem a kisfiamat hisz ő végképp nem tehet semmiről sem és valamilyen szinten mégis rajta csattan ,jó persze még picike de hamar eljön az a kérdezős időszaka majd!!!

A játszótér mellett van a bölcsi és van olyan anyuka akinek oda jár a gyermeke mindig megkérdezem ugye felveszik? mivel későn adtam le a jelentkezési lapot :( De azt mondták mivel egyedülálló vagyok nyugodjak meg fel fogják venni úgy legyen :-) Jobb lesz neki a közösségbe sokkal többet tanul majd ott Én is rengeteget foglalkozom vele de azért vannak dolgok amibe még nem tudom bevonni és akkor marad az hogy szórakoztassa magát ! Szeretnék egy kicsit emberek között lenni és nem csak a kakis pelusról beszélni ....Dolgoznom kell hisz ebből a pénzből nem élünk meg és egyre nagyobb most hogy itt a jó idő sokkal több pelus kell stb...

De szerencsére rendezettek a körülmények így senki meg nem mondaná azt hogy Én egyedülálló vagyok vagy a kisfiamat nem vállalja az apja !

Azon vagyok hogy túl legyek csak nem olyan egyszerű az is bennem van hogy félek az újtól félek a csalódástól féltem a kisfiamat most így jó ahogy van persze jól esne néha egy kis törődés de mégsem vagyok rá készen ...

Persze itt van a gyermekembe az apuka 50%-ka véggülis néha már nevetek ezen az egészen elúszott a nagy hajó maradt a kicsi akit imádok ő éltet érte vagyok :-)

A mamáék meg hallgattak mikor lent voltam csak ugyebár nem ismertek és számukra egy messziről jött ember vagyok ,de ha egy kicsit mélyebben elgondolkozunk akkor gondolhatnák hogy nem a kis ujjamból szívtam ki hogy az ő fiuk az apuka mert ugyebár ő tagad a mai napig !Mint ahogy a mama szavaival éljek "kislányom akárkit megjelölhettél apaként " persze csak SAJNOS a családtagjainkat nem vállógathatjuk meg azok adottak ha tetszik ha nem és ha megjelölhettem volna akárkit akkor egy IGAZI APUCIT aki úgy is viselkedik jelöltem volna !!!Fáj kitudja mit hord rólam össze persze sza.... le de valahogy nem megy kíváncsi vagyok a DNS után mi lesz mit fognak mondani vagy mit fog KITALÁLNI a kisfiúk !!! Nem ilyen embernek ismertem meg igaz mélyen Én sem láttam bele hogy valójában milyen apa csak elmondta hogy van 1 kisfia akit imád és ha felhívta akkor mondta neki hogy szeretlek és a volt nejének meg hogy puszilgassa meg helyette is ! Mikor ott volt velünk akkor csak a fia volt számára ! Nem értem ezt a férfi gondolkodást a gyereke de ő azt nézi hogy tőlem van ,mi nekünk a kapcsolatunk nem volt felhőtlen nem más miatt hanem ő is és én is többnek akartam látszani egy különbséggel hogy ő többet élt mint én és okosabb volt így a szavaimat pikk pakk kitudta forgatni ami már nem menne neki sztm...

És rossz volt már a kapcsolatunk mikor kiderült várandós vagyok Ádámkával :) De számomra ő egy csoda!

Remélem egyszer az ilyen apukák észbe kapnak !

Sokat vagyok jogi fórumon és több dolgot is olvasok sokkal rosszabul tette hogy nem írta alá az apasságit így rosszabul jár de már csak annyit tudok mondani hogy megérdemli hisz lassan 8 hónapos a kisfia és nem nyitotta rá az ajtót milyen lelke van ennek az embernek hogy tud felkelni nap mint nap ?????

2011. máj. 26. 14:38

Szia Hóvirág3535!


Jövök este csak nekem sem olyan egyszerű sajna az itthoni ÉLET oké szép lakás anyum fenttartja de sok minden a fejemhez van vágva :(

Pusz

43. 3c3e631065 (válaszként erre: 42. - Hóvirág3535)
2011. máj. 25. 22:41

Holnap írok csak mára egy csöppet fáradt vagyok :-)

De csak este fele leszek újból !

Köszönöm a jó tanácsokat sok igazság van benne!

Holnap jövök és írok pusz

2011. máj. 25. 10:11

Ja, kinek akarod bizonygatni az igazad és minek?? Te tudod ki az apa , de fogadd el , hogy Ő nem akart és nem akar apja lenni a gyereknek!

Ha a DNS teszt kimutatja , akkor kimutatja és akkor lobogtatni fogod a világnak hogy Ő az apa???És ha meglesz az eredmény és Ő mégsem akarja látogatni, Te miért kényszeríted?? Szerinted az jó a gyerekednek , na meg magadnak, hogy valaki odajárogat mert kényszerítve van és nem azért mert Ő maga akarja a kapcsolatot a gyerekével!!!

Sürősen szedd össze magad , és éld az életed a picivel! Dolgozz , az jót fog tenni, és nem fogsz ilyen marhaságokon agyalni!

2011. máj. 25. 09:08

Tényleg hasonló a szitu! Az enyémnek is van már egy gyereke, de annak is rossz apja volt ...Itt hibáztam én, hogy nem láttam ezt , vagyis nem tudtam milyen szülőnek lenni, jó szülőnek!! Most már tudom, hogy az ilyen emberek nem képesek jó szülők lenni!!

Te meg ne találgasd tovább , mi lesz később, jelentkezik -e vagy sem!! Érdekelni fogja-e vagy sem! Megbánja -e vagy sem!! Nem tudni!! Van ismerősöm aki most már 39 éves és soha nem volt kiváncsi rá az apja! De felnőtt , többdiplomás ember lett, 2 gyönyörű gyereke van és csodálatos családja! Nem kallódott el és nem sérült és nekünk most ezt a célt kell kitűzni, hogy jó embert faragjunk a gyerekeinkből és hogy ne sérüljenek a hiány miatt! Én két éve vagyok teljesen egyedül , és nem is hiányzik senki semmilyen szinten, sem sex, sem párkapcsolat, sem egy ölelés , nagyon jól vagyok , és meg sem fordul a fejemben , hogy ÓÓ , szegény én !

Én is bölcsiztetem már a fiam , nem csak azért mert dolgozok, hanem mert Neki tesz jót a gyerektársaság! Ha lenne párom, akkor is vittem volna, sőtt még korábban is !

Én is sokat agyalok azon, hogy hogyan tudnám majd segíteni a gyerekem, hogy nincs apukája... Ő nem lát borotválkozást , csak azt hogy sminkelem magam....na én itt aggódok. De elég vagány anyuka vagyok és bevonom a gyereket mindenbe.Nehézségeim pl a cipekedésnél vannak , vagy ha beteg, vagy ha én nem vagyok jól és mi lesz ha komolyabb betegség lesz. Sajna nekem a szüleim sem segítenek! Jó a viszonyunk, de nem érnek rá és nem azok a tipikus nagyszülő típusok! Nálam ezért is volt feszkó , mert elvártam , hogy segítsenek, de megtanultam, hogy csak magamrta számíthatok és soha nem várjak el semmit, mert abból lesz mindíg a gond! Te is fogsz még sokat tanulni, mindíg tanulunk ...néha én már nem akarok tanulni, de ba...sszus ez az élet, és ha majd a végére érünk én tiszta lelkiismerettel mondhatom majd el hogy mindent megtettem őszintén és beszületesen!

Majd egyszer túlleszel meglátod!! Igaz egészen elengedni nem fogod soha, hoszen ott van a gyerekedben az 50% apuka, de meglátod pár hónap és máshogy látod majd . Én is másfél évig zokogtam, aztán rájöttem, hogy ezt a rengeteg fájdalmat azért tudja nekem ez az ember okozni, mert engedem....és egyszer csak "átkódoltam" az agyam, hogy nem érdemli meg azt sem hogy gondoljak rá, nemhogy sírjak és reménykedjek. Hidd el túl leszel, légy okos és egyszer talán jön még az IGAZI - ha készen állunk majd ( bár ahogy íram én tök jól elvagyok)! Ja és nehogy már téged bántson, hogy mit gondolnak a nagyszülők! Ha Ők korrekt emberrek lennének, akkor megkerestek volna hogy meghallgassák a Te verziódat is!! De nem, bevették amit a fiuk előadott, vagy tényleg azt mondta nem az ővé és a téma tabu a családban és kész részükről le van zárva! Ne törődj evvel, tudom fáj mert ugyan az a story, de ezen is túl leszel! Na pusz, ha van kérdésed még írj!

2011. máj. 25. 00:29
És próbálom le..... de nagyon nehezen megy :( :( :( Nem a sebeimet nyalogatom csak tudom milyen rossz apa nélkül és bánt a nagyszülők mit gondolhatnak rólam de akkor is az unokájuk a fiából van ő is !!!!
2011. máj. 25. 00:27

Azért az sem semmi amit Te is végi csinálsz hát előtted is le a kalappal :)

Meglesz a dns teszt nálunk de nem biztos hogy a jogaival élni akar lemondani nem tud a gyerekről mivel ez nem így működik jogilag de írtad ha külföldre stb szeretnék utazni vagy óvodai be iratkozáshoz kérik az apa alá írását is !Gondolod hogy dns papír után amit mind a ketten tudunk mi lesz a végeredmény fogja vagyis szeretné a kapcsolatot tartani a kisfiammal ?8 hónapos elmúlt és nem is kíváncsi rá :( Inkább tagadja vagyis úgy kell és fekszik hogy ő nincsen !

Csak bizonyítani szeretném az igazamat !

Kisfiamnak élek csak is :) És amúgy Én minden nap gondolok arra hogy mi lenne ha össze futnánk egymással szembe és ott van a kisfiú is mit érezhetne !

El nem tudom egyenlőre képzelni mással vele sem nem hogy mással az életemet másfél éve nincs senki az életembe semmilyen formában sem !De egyenlőre jó ez így !

Sok ember szerint érdekelni fogja a fia majd ha nagyobb lesz mikor már nem kell pelenkázni stb... De ez hogy van az első gyerekét szereti imádja a másodikat meg nem ???? Nekem ez össze egyeztethetetlen ....

És most fájó szível de megy a kisfiam bölcsibe mivel muszáj dolgoznom szept től hogy megéljünk a gyes mellett!!!!

Bocsi hogy össze vissza írtam de már fáradt vagyok :)

2011. máj. 24. 22:19

Mégvalami: a szülei sem kerestek meg és az élő nagyszülők sem-pedíg tudnak a gyerkről és több éves jól működő kapcsolatról beszélünk!

Egy ideig őket is gyűlöltem , de már őket is lesz....rom! Elfogadtam, hogy ez egy ilyen család és én sajnos kifogtam, vagy ami mindíg segít, hogy azt mondogatom, hogy a Sors így akarta, hogy nekem jobb legyen és tudom, hogy jobb is lesz!!

Már csak egyett szeretnék: egyszer az utcán vagy valahol összetalálkozni és akkor megláthatná a csodálatos kisfiát és talán egy percre elgondolkodhatna, hogy megérte e feladni az őszinte szerelmet , a biztos jövőt , hogy most csak úgy tengjen-lengjen az életben céltalanul és a társkeresőkön váltogassa a partnereit heti szinten!! Na minden jót és tényleg próbáld meg elengedni , csak akkor leszel békés és boldog és a gyereknek ez kell, nem egy instabil, reménykedő,sírós , gyenge anyuka!:))

2011. máj. 24. 21:50

Gyűlölni bárkit lehet,nem kell ahhoz múltbéli vagy jelenbeni szeretet!! Én sajnos egy üzleti partnert gyűlölök , mert agyilag nem normális és olyan dolgokat tesz , ami a gyűlöletet váltja ki belőlem, de a lényegre térve:

Velem kb ugyanez történt. 2 hónaposan hagyott el "életem szerelme" , azért mert meggondolta magát, hogy mégsem akar gyereket, és még szabad szeretne lenni (39 éves) és különben is én úgy is feltudom nevelni egyedül ....Nos igaza lett , mert fel is fogom neveni egyedül és most már 1,5 éves a fiam és nagyon boldogan elvagyunk . Én nem kértem, hogy vegye a nevére és a gyámhatóságnál is lenyilatkoztam, hogy mivel apuka lemondott róla, nem kívánom megnevezni, mert amit a bíróság megítélne pár ezer forintos gyerektartást, nem éri meg nekem az évekig tartó per, na meg ha lemondott róla akkor én nem erőltetem, mert abból jó soha nem lesz, de a fő ok, hogyha az apa nevén van a gyerek és külön éltek, akkor ha pl. Te külföldre mennél nyaralni a gyerekkel, vagy a gyereket táborba küldöd és hasonlók, akkor kell mindíg az apától is az engedély!! Nos én nem fogom Őt keresgetni és ki tudja még mi származhat ebből. Tehát ketten vagyunk nagyon boldogan és így két év elteltével már béke van bennem! Gyűlöltem a gyerek apját azért amit tett , hogy állítólag engem imádott , de persze a gyerekkel már kuka voltam egyik napról a másikra magamrahagyott ....Szóval gyűlöltem és gyűlöltem,és zokogtam minden nap másfél éven át , de most már szívesen meg is köszönném neki azt hogy lett egy gyönyörű gyerekem és azt is hogy időben lelépett. Jobb így, mint pár év múlva, amikor már a gyereknek is fájna!!

Szerintem Te még mindíg szereted ezt az idiótát és reménykedsz ezerrel, azért kérdezel ilyen butaságot, míg Ő már nem szeret Téged hidd el, közömbös vagy neki, dühiti amit most erőltetsz, a gyerek is, hisz nem is ismeri, nem is akarja ismerni, csak te erőlteted. Engedd el szépen , foglalkozz csak a picivel és magaddal .

Én is így voltam és bevallom szerintem még hosszú évekbe fog telni, míg túlteszem magam ezen az óriási fájdalman , de én csak magunkkal törődök és reménykedek és SOHA nem erőltettem. Lesz...rom hogy mi van vele és képeket sem küldtem, sőtt ő nem is keresett, még a családtagjaimmat is letiltotta az iwiw-en, hogy véletlenül se érintkezzen valaki vele. Talán Fél a szarházi, fél az érzelmektől, fél szembenézni velem és a fiával(inkább 39 éves létére társkereső oldalakon hirdeti magát) , de lehet hogy neki tényleg csak ennyi volt, félés ide vagy oda ! Kellett neki a nagy szabadság, a randivonal, meg a lovebox , Hát hajrá, drukkolok neki !

Te meg gondolj arra, hogy ha visszajönne, mi sülhetne ki belőle !! SEMMMI, hidd el, semmi jó!!

Szóval engedd el! Ő nem akarta , Te igen , ezt fogadd el és élj boldogan a picivel! Talán majd jön valaki az életedbe, akinek a legfontosabbak lesztek ezen a Világon és tisztességes apukája lehet a gyerekednek!

2011. máj. 20. 20:00
:)
2011. máj. 17. 07:15
nem
34. 3c3e631065 (válaszként erre: 33. - Dbc8177920)
2011. máj. 16. 22:45

Én nem gyűlölöm tiszteletbe tartom hogy ő a gyermekemnek az édesapja és ennyi .

Ő gyűlöl engem csak ugye szokták ezt mondani hogy csak azt tudjuk gyűlölni akit szeretünk hát nem tudom.... :-(

2011. máj. 16. 22:04
A gyűlölet nem megoldás, csak ha be akarod magad csapni.
32. 3c3e631065 (válaszként erre: 31. - Hello Titti)
2011. máj. 15. 21:11
Annyira gyűlöl hogy a saját gyerekére nem is kíváncsi ? Lassan 8 hónapja hogy megszületett :S
2011. máj. 15. 18:00
ez igy igaz
30. 566f1d9107 (válaszként erre: 29. - 3c3e631065)
2011. ápr. 29. 21:03
:)
29. 3c3e631065 (válaszként erre: 28. - 566f1d9107)
2011. ápr. 29. 20:58
Hát én már nem tudom :(
2011. ápr. 29. 18:48
Ebben van valami!!!Én így éreztem!!!
27. 3c3e631065 (válaszként erre: 26. - 36a26f5226)
2011. ápr. 21. 22:08

Pedig nem egy gyávának ismertem meg :( De abba nem gondol bele hogy ez kiderül valószínű ebben az évben már !!!

És akkor?Miért érte ez meg neki?

26. 36a26f5226 (válaszként erre: 25. - 3c3e631065)
2011. ápr. 21. 21:44

Igen, gyávák, mert ha nem lennének azok, akkor lenne bennük lelkiismeret furdalás a felelősségérzet miatt...

A menekülés = gyávaság .

25. 3c3e631065 (válaszként erre: 23. - 36a26f5226)
2011. ápr. 21. 21:23
Gyáva? Hm... de pont a saját gyermekével szemben ?Igen menekül a felelősség elől sajnos... De nem sokáig :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook