Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amsterdamba olcsóbb repülőjegyet + jó, de olcsó szállást tudna valaki? fórum

Amsterdamba olcsóbb repülőjegyet + jó, de olcsó szállást tudna valaki? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 20. 06:58

MALÉV már 14000Ft-ért kivisz Június közepe felétől.

Szállást meg szerintem is a Booking.com-on keressetek.Rengeteg van.

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Monyóné)
2011. ápr. 19. 19:05

hát igen, az olcsó fapados jegyeket célszerű akkor megvenni mikor kikerül a nyári menetrend.

a szállás meg sajna ennyi amszterdamban :( nem egy olcsó város (meg szerintem amúgy is elég sz*r hely, de hát kinek ez, kinek az:)))

2011. ápr. 19. 17:40
nagyon drága a jegy és a szállás is.:(
2011. ápr. 19. 17:06

szállásért nézd meg a booking.com oldalt, ott válogathatsz igényed szerint (és véleményeket is olvashatsz az adott helyről, bár azt inkább nézd meg a tripadvisor.com-on is)

repjegyet skyscanner.net-en nézd meg, hogy melyik légitársaság megy az általad választott időszakban a legolcsóbban (aztán közvetlenül a légitársaságnál vedd a jegyed, mert minden ilyen közvetítő rátesz egy kicsit).

2011. ápr. 19. 16:01
Nézd meg "triplanet"!
3. monyóné (válaszként erre: 2. - Vike_)
2011. ápr. 19. 15:38
köszönöm aranyos vagy de hotel,motelra gondoltunk.Mindig ide akartam eljutni és most a baba születése előtt akarunk romantikázni egy picit.:)
2011. ápr. 19. 15:30
én tudok 1 címet. Magyar pár,egyszerű de tiszta szállás kb. 20 percre a központtól.
2011. ápr. 19. 15:15
Amsterdamba akarunk repülni a férjemmel nyáron.1-2 éjszakát töltenénk csak ott.A legolcsóbb rep.jegyet + jó de olcsó szállást tudna valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook