Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! Mi lehet a bajom? fórum

Segítség! Mi lehet a bajom? (beszélgetős fórum)


1 2
43. Várhegyi Márton (válaszként erre: 30. - Seven of Nine)
2011. jún. 23. 09:52

Na, itt is vagyok, kis késéssel, amiért hatalmas elnézést kérek! Amikor Seven of Nine megkeresett, épp ZH-kra tanultam, de betettem a topikot a kedvencek közé, csak az volt a baj, hogy gyakorlatilag leállt a topik, és így a kedvencek főoldaláról eltűnt, nekem meg kiment a fejemből.


Nem tudom, azóta javult-e a Jucus állapota, megtalálták-e, mi okozza a gyulladást.


Talán egy immunológust lehetne megkérdezni, immunológiai megbetegedések járhatnak gyulladással. Bár erre valószínűleg az allergológus is gondolt volna.

Ami még gyakori, hogy valamilyen olyan gyulladásos góc okozza a tartós enyhe gyulladást, amit nehéz kimutatni (nemrég volt egy ilyen eset, egy nőnek kismedencei tályogja volt, vizsgálták mindenhogyan, időbe telt, mire megtalálták).


Jobb ötletem egyelőre nincs.

42. d84afa853b (válaszként erre: 39. - Jucus2)
2011. ápr. 20. 09:28

Jobbulást neked!

örülök, hogy sikerült beszélned szakemberrel.

A hőtérképes vizsgálat lehet megér egy misét:-)

Keress kutass és minden lehetőségnek adj egy esélyt:-)

41. misz
2011. ápr. 19. 22:32

Több újságban olvastam már, hogy hőtérképes vizsgálattal olyan betegségek okaira derítenek fényt, amire senki nem gondolt. Esetleg egy próbát megér. Debrecenben rendelőt is tudok mondani.

Egy másik ötlet, szintén Debrecenben a Klinikán van egy olyan tanszék, ami a ritka betegségekkel foglakozik. Egy riportban beszélt egy orvos arról, hogy ez Dr House magyar módra.


Remélem mielőbb kiderül, mi a gond és megoldás is születik. :) Minden szépet és jót kívánok! :)

40. jucus2 (válaszként erre: 39. - Jucus2)
2011. ápr. 19. 18:53

no jó...nem mosolygós smalíkot akartam írni :(

hanem szomorút :(

39. jucus2
2011. ápr. 19. 18:48

Köszönöm szépen mindenkinek...de azt ezért nem vártam, hogy szinte össze is vesztek :)

de amúgy már keresünk egy pszichiátert akinek kibeszélhetem magam.

(voltam már pszichológusnál, aki eléggé durván és sértőn viselkedet :))

38. szilvike84 (válaszként erre: 5. - Inci79)
2011. ápr. 19. 18:11
:)
2011. ápr. 19. 17:26
meg gyakran az emberek nem igazán tudják a betegségüket sem feldolgozni sem lelkileg és tudom hogy erre sajnos a magyar egészségügyben nem igazán figyelnek oda.én is voltam hosszabb ideig beteg ( persze nem ilyen komolyan ) és csak sodródtam az eseményekkel és legbelül féltem hogy vége lesz egyszer, meggyógyulok végre?ezeket viszont senkinek nem tudtam elmondani, az orvosokat pedig végképp nem érdekelte az ember lelkiállapota.gyakran el sem mondták a dolgokat én pedig féltem és bizonytalan voltam.ilyenkor én örültem volna ha van szakszerű segítségem arra hogy hogyan is dolgozzam fel ezt az egészet ( a hosszú kezeléseket, kórházban töltött időt, félelmet a bizonytalantól ), de ez már tényleg nagyon eltér a fórum témától!
36. d84afa853b (válaszként erre: 34. - Seven of Nine)
2011. ápr. 19. 17:21
teljesen egyetértek veled ebben.első mindig az orvos kell hogy legyen és nem a szomszéd marika néni lányának a gyerekének az esetét kell felhozni.én őszinte leszek nem hiszek a természetgyógyászatban sem de végső soron úgy gondolom ha már az ember az összes orvosi lehetőséget végigjárta akkor az is lehet egy opció, ha mást nem lelki megnyugvás is.meg persze amiben hisz az ember az fog nála működni.
2011. ápr. 19. 16:00
Esetleg autoimmun betegség......
34. Seven of Nine (válaszként erre: 33. - D84afa853b)
2011. ápr. 19. 15:43

igen, csak tudod azoktol felmegy a pumpa, akik (vannak egy paran) kesz adjunktusnak erzik magukat, mert egyszer regen az egyik ismerosuk nagymamajanak a fianak ez meg az volt a baja es megmondjak, hogy ezt es ezt kell csinalni..



Persze remelem Varhegy Marton felhasznalo is benez ide es tud segiteni.


Es persze jobbulast!

33. d84afa853b (válaszként erre: 30. - Seven of Nine)
2011. ápr. 19. 15:38

látod már ezért megérte elindítani a fórumot:-)

kapott egy jó tippet!

2011. ápr. 19. 15:36
orvostanhallgato es eszes is
2011. ápr. 19. 15:35
i
30. Seven of Nine (válaszként erre: 29. - D84afa853b)
2011. ápr. 19. 15:35
azert ajanlottam Varhegy Martont:)
2011. ápr. 19. 15:31

De lehet hogy el van keseredve vagy szomorú és egy kis támogatásra vágyik.Az is megtörténhet hogy az egyik orvosi végzettségű hoxás is olvassa a fórumot és tud tippet adni neki.de az is lehet hogy talál olyat aki már találkozott ezzel a problémával, vagy tud olyat aki igen.

Én csak azt kívánom neki hogy legyen jobban:-)

28. d84afa853b (válaszként erre: 26. - Seven of Nine)
2011. ápr. 19. 15:28
Mi nem vagyunk ez igaz.Én sem arra gondoltam hogy az orvosok nem tudják mi a baja es a hoxan fog megoldast találni rá:-)
2011. ápr. 19. 15:24
itt majd biztos kiderul mi a baja...
26. Seven of Nine (válaszként erre: 25. - D84afa853b)
2011. ápr. 19. 15:23

nem veszem, de az agyszovetgyulladasrol szerintem itt eleg sokan:) nagyon keveset tudnak


ennyi erovel felsorolhatjuk A-tol Z-ig az osszes lehetseges diagnosztikat v gyogymodot,


szaz szonak is egy a vege, mi nem vagyunk orvosok:)

25. d84afa853b (válaszként erre: 24. - Seven of Nine)
2011. ápr. 19. 15:13
Nem szeretnék kötekedni veled, de azt írta, hogy számtalan helyen és kivizsgáláson járt már és nem tudtak neki segíteni.Nem azt kérte, hogy interneten keresztül írjuk meg neki mi lehet a baja, hanem esetleg helyeket, orvosokat, szakrendeléseket tudunk e neki mondani, ahová még elmehetne.Tényleg ne vedd sértésnek!
2011. ápr. 19. 15:05

szerintem inkabb orvosok utan keresgelj, mert nem hiszem, hogy itt tul sok haziasszony ertene az agyszovetgyulladashoz...


vagy kerdezd meg Varhegyi Marton felhasznalot inkabb

2011. ápr. 19. 14:42
Szerintem fel kellene keresned egy reumatológust
22. d84afa853b (válaszként erre: 18. - Jucus2)
2011. ápr. 19. 14:28

Szia!

Örülök, hogy sikerült felgyógyulnod egy ilyen komoly betegségből.Sikerült ezt lelkileg feldolgoznod?Írod az álmatlanságot, rossz álmokat stb.Nem lehet, hogy ezek emiatt vannak?Például félelem, szorongás?

21. Inci79 (válaszként erre: 19. - Clau26)
2011. ápr. 19. 14:24
na erre gondoltam,csak nem tudtam a nevét. :)
20. jucus2
2011. ápr. 19. 14:21
oké, köszönöm szépen :)
19. Clau26 (válaszként erre: 15. - Jucus2)
2011. ápr. 19. 14:21

APMC állapotfelmérés


Nézz utána ezzel a vizsgálattal áttérképezik az egész tested..

18. jucus2
2011. ápr. 19. 14:21

Ja, és még nem szóltam arról, hogy állitólag megváltoztam, más lett a viselkedésem, sokkal többet beszélek :D (én nem tudom, mert nem emlékszek arra, hogy milyen voltama gyulladásom előtt:)), és most már vannak olyan dolgaim is, hogy összeeshetnékem a tömegben, klausztrofóbia, rémálmok vagy álmatlanság(erre vettem egy teát, és tudok álmok nélkül is aludni :D )

És annak ellenére, hogy a suli se megy valami jól, mert évet kell majd ismételnem, még MINDIG POZITIVAN TEKINTEK A JÖVŐRE!

17. Inci79 (válaszként erre: 15. - Jucus2)
2011. ápr. 19. 14:18

:)


Én javaslom próbáld ki ezt a vizsgálatot,5000ft és még a fejedben lévő régi gyulladást is el fogják neked mondani,úgy,hogy nem is kell említened a gép jelzi nekik azt is.Szerintem megér egy misét

2011. ápr. 19. 14:15
Esetleg egy természetgyógyász?
15. jucus2 (válaszként erre: 14. - Inci79)
2011. ápr. 19. 14:14

Hát lehet, hogy valami ilyesmi lesz a vége, mert az orvosok csak a fejüket csóválják. Kéne egy House az országba :D


Hozzám, amikor nem tudták, hogy mi a bajom, és furán viselkedtem, még ördögűzőt is akartak hivni :D

14. Inci79
2011. ápr. 19. 14:11
gondolkoztál már azon,hogy estleg elmégy olyan vizsgálatra,ahol géppel végignézik az akupunktúrás pontjaidon keresztül az összes szerved?Szerintem ott tudnak neked segíteni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook