Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bp-i anyukák! Mondjatok nekem OLCSÓ gyerekcipő-boltokat, ahol nem csak csilivili rózsaszínű cipők vannak fórum

Bp-i anyukák! Mondjatok nekem OLCSÓ gyerekcipő-boltokat, ahol nem csak csilivili rózsaszínű cipők vannak (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 19. 08:01
Ha olcsot szeretnél akkor Ázsia Center.Hatalmas a vályszték!
2011. ápr. 19. 07:56

A Krikodil cipőboltoknak van egy beszállítója, ami kicsi és nagy méretű cipőket gyárt. (a beszállító nevére nem emlékszem)

A Baros téren és a Nyugati környékén is van üzlet.

2011. ápr. 19. 07:53
deichmann
2011. ápr. 19. 06:25
Nézz szét turikban is, barátnőm oda jár, ki szokott fogni újakat is, de ahogy mesélte reggel hatra már ott kell lenni, hogy találj valami jót árucsere esetén.
2011. ápr. 19. 06:16
A Decatlon-ban vannak gyerekcipők is, és mivel az inkább sport vonal, szerintem ott találhatsz, ha kifogsz akciósan, jó áron is találsz, de nézz rá a honlapjukra!
2011. ápr. 19. 06:08
Pedig én kapásból a mondtam volna. Én is ott szoktam venni cipőt magamnak. Sajnálom, akkor nincs ötletem.
2011. ápr. 19. 00:01
nekem kellene cipő, olcsón. 31 es lábam van, kislábú nők boltjában nem tudnak nekem készíteni. nyári szandált/ papucsot keresek, nem 10 ezerért, és nem kislányosat. human....c és deichm..... már ellenőrizve, kínaiak is, és még pár kisebb bolt is. köszi a segítséget
2011. ápr. 19. 00:00
Bp-i anyukák! Mondjatok nekem OLCSÓ gyerekcipő-boltokat, ahol nem csak csilivili rózsaszínű cipők vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook