Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vélmények internetes ismerkedésről fórum

Vélmények internetes ismerkedésről (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Társkeresés az interneten

2011. ápr. 18. 18:39
Pár hónapja megismertem valakit egy társkereső oldalon. Ismerkedésünk alatt kiderült, hogy nem igazán vagyok nyitott az újra, nagy nehezen elérte, hogy megnyíljak, előhozzuk az érzéseimet....mikor beszélünk akár órákat, akkor minden okés, aztán napokig semmi, ez nagyon zavart, mondtam is neki, de ha nem így viselkedik, nem hozza elő azokat az érzéseket, amiket előhozott, ha egyből ottvan mindig, akkor lehet nem is keresem...ugye tudjuk, hogy az elérhetetlen izgat mindenkit...De még nem találkoztunk, már jó ideje szeretnék, mert félek, hogy jobban belegabalyodtam már érzelmileg....már mindenfélét beképzelek, talán túl sok az időm agyalni, neki meg sok a meló...de nehéz dolog, hogy egy férfi esetleg életjelet adjon magáról? Vajon mit akarhat, mert messziről jött ember azt mond, amit akar, próbálok neki hinni, de annyira el tud bizonytalanítani ezekkel az eltűnéseivel. Viszont beszél a családjáról, képet is küldött róluk, a múltjáról...értem, hogy nem akarja megégetni magát...de egyszerűen nem értem. Ha csak könnyű kalandot keresne, akkor nem így viselkedne, de akkor mi értelme lenne...habár most ott tartunk, hogy szerdán tali...ha nem jelentkezik, akkor fájó szívvel lezárom és elengedem. Nektek voltak ilyen tapasztalataitok?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook