Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az új fürdőkádunk zománca lepattant, most mit tegyek? fórum

Az új fürdőkádunk zománca lepattant, most mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2016. jún. 21. 09:11
:)
15. kittike23 (válaszként erre: 13. - Pipi10)
2011. ápr. 18. 13:30

És előre sose fizess!

Mi a kőművesekkel is megjártuk. Azt mondta h holnap fejezik a munkát, kifizettem, mert másnap délután tudtunk csak elmenni a házhoz megnézni h mit csináltak. Összedobták...de úgy h sirni tudtam volna. pl volt egy szép oszlop amit szerettem volna ha látszódik, erre ők körbefalazták, mert azt mondta neki igy könnyebb volt, mint az oszlop mögött, eldolgozni a falat. És mikor mondtam h nem igy beszéltük meg már be volt pakolva az autójukba minden és csak azt mondta h : de igy volt megbeszélve csak én nem emlékszem!

Szóval mikor oda értem a házhoz már az autónál álltak h ők mennek, és miután elmentek jött a felcsodálkozás, mondtam h többet az udvarba ilyen be se teheti a lábát.AAAAA! Ja, meg mindenre azt mondta h azt majd mi eldolgozzuk, meg az ablaknál is, meg a gerendánál is, úgy h még nekünk 1 heti munkába került befejezni azt, amit ők nem.

Elegem van az ilyen szakemberekből!!!!


Szerintem az elején rögtön le kell szögezni, h ha nem azt a munkát kapom, mint amit elvárok és amiért fizetek, ne is gondolják h kifizetem a munkát!

Mondom én, akivel mindenki kib.szik :D

14. kittike23 (válaszként erre: 12. - Driennke83)
2011. ápr. 18. 13:21

Köszi!

Akkor ezt a filces módszert kipróbálom!

Már azt hittem nem lesz rá megoldás!

13. pipi10 (válaszként erre: 11. - Kittike23)
2011. ápr. 18. 13:19
Értelek. Max ha ott álltál volna mögöttük, akkor tudtad volna bizonyítani a dolgot, de szerintem egy veszekedésen kívül más akkor sem történt volna... Sajnálom, hogy így jártatok. Mi most állunk lassan a zuhanykabin szerelésnél,félek nagyon nehogy eltörjék az üveget, de mondtam nekik, hogy az már az ő felelősségük értelemszerűen. Ha eltörik, fizetik :)
12. driennke83 (válaszként erre: 4. - Kittike23)
2011. ápr. 18. 13:18

Nálunk kb. két éve történt az eset és még rajta van.

Egyébként az üzletben naná, hogy ezt mondják, mert nekik az nagyobb üzlet, mint csak a festék.:)

11. kittike23 (válaszként erre: 9. - Pipi10)
2011. ápr. 18. 13:17

Hát ez az, az üzletben láttam a szép új kádat, meg mikor megérkezett. Miután beszerelték és elmentek a szakemberek már csak a csúnya kád maradt. A szakember azt mondja mi vertük le, ők biztos nem. Nem álltam ott végig nézni h rakták be, nem gondoltam volna h van miért aggódnom.

Holnap jön az asztalos, hát megeszem egészbe :D végig ott fogok mögötte állni :) nézem majd minden mozdulatát :)

2011. ápr. 18. 13:12

Mi már a férjemmel megbeszéltük h új kádat veszünk, de átmenetileg ez marad (remélhetőleg max fél év), és addig lefestjük valamivel, mert majd jönnek a vendégek az új házba, erre leég a pofám h az új kád h néz ki.

Nekem a szomszéd azt mondta h miért nem festek oda valami mintát? Ha ez mellett döntenék (bár férjem szerint erre ne is gondoljak, akkor azt milyen festékkel tudnám megtenni h meg is maradjon?

köszi mindenkinek, aki irt!

9. pipi10 (válaszként erre: 2. - Kittike23)
2011. ápr. 18. 13:11

Láttad a kádat a beépítés előtt is közvetlenül?

Sajnos ezt így bizonyítani már nem lehet, és nem is hiszem hogy erre kapnál egy újat :(

Ahogy többen írták, a zománcjavító festék az segít :) Nekünk is volt ilyen gondunk (nem beszerelés után), de kb 5 éve van lejavítva, nem látszik és nem pattogott le.

8. kittike23 (válaszként erre: 7. - Mkriszti81)
2011. ápr. 18. 13:06
Garancia arra h a szakemberek megütötték a kádat és igy kapok 1 újat?
7. mkriszti81 (válaszként erre: 2. - Kittike23)
2011. ápr. 18. 13:00
én a boltot hívnám fel, garanciának lennie kell rá...
6. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Kittike23)
2011. ápr. 18. 12:58
Nekünk is ezt tanácsolták,aztán akril (asszem),kádat vettünk.erről nincs mi lepattogjon,mert szinte műanyag.
2011. ápr. 18. 12:57
Kádjavító zománc. Gáztűzhelyet is lehet vele javítani.
4. kittike23 (válaszként erre: 3. - Driennke83)
2011. ápr. 18. 12:48

Köszi a gyors választ!

És ez a filces festék ez tartós? Az üzletben ahol a kádat vettem azt mondták vegyek egy másikat (egy újat AAAAA), mert bármivel festem is le, le fog kopni :S

2011. ápr. 18. 12:46

Mi is jártunk így, csak a zuhanykabin ajtaja esett rá a tálcára.

A féjem vett kimondott javítót. Olyan, mint egy filc, de festék van benne és azzal kell kiajvítani a hibát, és hagyni 24 óráig.

Sajnos a nevét nem tudom és a tubusa sincs már meg, de azt hiszem OBI-ban vagy a Praktikerben vettük, de biztos van ott, ahol ilyenekkel foglalkoznak.

2011. ápr. 18. 12:45
Szombaton a szakemberek berakták az új kádunkat, minden jól is alakult, de miután elmentek 1 apró pöttyöt vettünk észre a kád közepén, amin a kezemet végighúzva elkezdett omlani le a festék, egészen kb 1cm átmérű kör nagyságig és virit a fém része. Azt hittem felrobbanok! Persze felhivtam a szakembereket h mi történt, de azt a választ kaptam h ők biztos nem ütötték meg miközben beszerelték. Hát hiszi a piszi, én az új kádat csak az üzletben láttam, mikor kiválasztottam, aaa! Szét robbanok! Most be van épitve. 7 nap múlva költözünk az új házba és a kád katasztrófa! Már anyagilag se fér bele most 1 újat venni, mit teheték? Le lehet valamivel festeni azt a kis részt? :(
2011. ápr. 18. 12:39
Az új fürdőkádunk zománca lepattant, most mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook