Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta április 20-tól fórum

90 napos diéta április 20-tól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
561. vicuska013 (válaszként erre: 560. - Seashell333)
2011. jún. 9. 12:39

Na igen a fehérje nap elég korrekt. Nekem még a szénhidrát nap tetszik nagyon :)


A keményítő annyira nem, mert ott nincs se hús, se édes kaja (max. a répafőzelék, ha édesebbre csinálom), és a gyümölcsnaptól sem vagyok "le ájulva"

2011. jún. 9. 12:34
Feherje napon annyi finomsagot ehetsz, me szomorkodj hanem arra gondolj, hogy valamit valamiert;)
559. vicuska013 (válaszként erre: 558. - Seashell333)
2011. jún. 9. 10:26
Szomorú vagyok, mert vacsinak/nasinak pont el tudtam volna képzelni :(
558. Seashell333 (válaszként erre: 557. - Vicuska013)
2011. jún. 8. 21:58
Szerintem protein napon nem megy a griz, maradj csak a tejnel:)
2011. jún. 6. 20:33

Kérdés, protein napon a tejbegríz belefér, vagy ne próbálkozzak?


Holnapra krumpli főzeléket tervezek, már olyan régóta kívántam, most pont jól is jön a keményítőnapon :)

556. vicuska013 (válaszként erre: 555. - Seashell333)
2011. jún. 6. 20:32

Haza felé a buszon megettem egy picike zöld almát 6 óra felé, előtte 2-kor ettem az ebédemet. Aztán 7-kor mikor bementem a pékségbe páromnak a reggeli zsömiért nem tudtam ellenállni egy picike fornettis poginak :(


Vacsira kevesebbet ettem, mint, ami a receptes könyvemben van, ott 2 főre ír 6 szál virslit, én csak 2-t ettem meg sajttal + salival, igaz a sali jobban esett :)

555. Seashell333 (válaszként erre: 554. - Vicuska013)
2011. jún. 6. 19:32

Igen, ez mindig jol megmenti az en napomat is:D Mar nincs sok hatra, tarts ki!

Amikor a kollegano ragcsal, gondolj arra, hogy te milyen csini leszel 3 honap mulva!

Nekem is nagyon fontos volt a nasi, de miota dietazom csak 1-2 kiskanal csokikremet engedelyezek magamnak mikor mar ugy erzem nem birom.

Ez az edesseg utani vagy szerintem a hormonokkal nagy osszefuggesben van. Mielott meg kell jojjon erzem, hogy ha nem eszem valami edeset elajulok...

Szerintem inkabb nyalizzal 1 kiskanal csokikremet vagy egyel egy kocka csokit, minthogy elrontsa a kedved a dietatol az, hogy allandoan ott az eszed.

Fogadd meg, hogy pl ebed utan egy oraval johet 2 kocka csoki, es ennyi eleg kell legyen...Menni fog, meglatod...

2011. jún. 6. 16:09
Eddig kibírtam, már csak 3/4 órát kell kibírnom, utána, ha úton leszek talán nem lesz gond. Ha nagyon nagy gubanc van, akkor jön az életmentő tictac a táska mélyéből, vagy a rágó, hogy édes íz legyen a számban :)
2011. jún. 6. 15:41
Na fergeteges lesz, most jut eszembe, hogy szombaton ballagásra megyek, ahol grill husik lesznek :(, jajj nekem diéta. Remélem lesz valami "kecskekaja" zöldség is mellé...
552. vicuska013 (válaszként erre: 551. - Seashell333)
2011. jún. 6. 15:37

Az a baj, hogy nagyon megszokta a szervezetem, hogy minden nap van valami picike nasi féle, sokszor elég 1 kocka csoki is. most biztos vagyok benne, hogy a tudat, hogy nem szabad enni erősíti bennem az édesség utáni vágyaimat. Főleg nyáron, amikor szinte minden este szoktam fagyit csinálni, de 2 naponta legalább. Kezd enyhülni a kényszer, hogy egyek, de még mindig motoszkál bennem. Főleg, hogy a kollégám mellettem csokis zabfalatot eszik, kólát iszik, vagy épp csokit és hát mindig megkérdezi, hogy "kérsz?"


Alapvetően az nem tudom, hogy a fehérje napon tejfölt lehet enni? Mert én elég sokszor uzsonna gyanánt eszek 1-1 kis pohár tejfölt, mert ugye az ebéd (1-2 óra) és a vacsora (7-9 óra) között elég sok idő van, sokkal több, mint a reggelim meg az ebédem között, és hát ugye a buszon közel 2 óra holt időm van, amikor nem nagyon tudok semmit csinálni...

551. Seashell333 (válaszként erre: 550. - Vicuska013)
2011. jún. 6. 15:28

Szerintem valamit valamiert kedves Vicus!:) Meglatod holnap mar nem lesz olyan nehez, mert buszke leszel magadra, hogy kibirtad! ;)

Ha nagyon nem birod akkor edd meg csak nyugodtan a tejfolt egy ici pici cukorral:)) adj idot magadbak rakattani erre a dietara.

2011. jún. 6. 15:00

Sziasztok!


Én ma kezdtem a 90 napost, de úgy érzem, hogy megőrülök, ha nem ehetek 2 falat valami édességet. Az ebédemen már túl vagyok, soká lesz még vacsora, mert csak 7 után érek haza munkából, és még mire megcsinálom a kaját, lesz vagy este 8. Sajnos nem hoztam magammal semmi olyat, amit tudnék enni maximum 1 kis pohár tejföl van nálam, amibe esetleg tudok egy kevés cukrot, meg citrom héjat tenni. Szerintetek???

2011. jún. 6. 13:14

Szia Kriszta! Elkoltoztem:D Kimba nem irt ide, te elmentel, megtalalsz a Gyakori kerdesek a 90 napos dietarol cimu forumon.

A tobbit olvashatod a naplomban.

Orulok, hogy megerkeztel, remelem nagyon jol telt!Varom a beszamolodat:D

2011. jún. 6. 00:35
Sziasztok lanyok!Visszajottem:)Azt hittem visszajovok regenyeket fogok olvasni,de nem voltatok tul beszedesek!Holnap megprobalok este gep ele ulni habar az uj hazunk meg szalad.Puszi mindenkinek!Remelem jol vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!
547. kimba1
2011. máj. 30. 12:31

Én egy hónap alatt leadtam 5 kilót,de mellette szinte semmit nem mozogtam.

De abbahagytam,mert úgy néz ki,kismama vagyok.

Én csak ajánlani tudom ezt a fogyókúrát.

546. Seashell333 (válaszként erre: 545. - Martin3)
2011. máj. 29. 22:56

Szia. En is csak 6-7 kg-t szeretnek leadni, es mar leadtam 3.5 kg-t. Nem tartottam be minden szabalyt es megis mukodik. Most ugy dontottem kihagyom a gyuminapokat mett a 90 napot vegig szeretnem csinalni, de nem akarok tobbet fogyni mint 6-7 kg.

Fogj neki, jol fog menni;)

545. martin3
2011. máj. 29. 22:47
sziasztok! aki a fórum szerint április 20-tól csinálja mennyit sikerült már leadnia? csak azért kérdezem érdemes-e elkezdenem...bár én csak 6-7kg-t szeretnénk leadni
544. Seashell333 (válaszként erre: 543. - A96b778af4)
2011. máj. 23. 17:03
Jo szorakozast Kriszta! De miert csak jovo csutortokon? Azt mondtad updateolsz minket nyaralas ugyben! Ha lesz lehetoseged irjal!
543. a96b778af4 (válaszként erre: 542. - Seashell333)
2011. máj. 23. 16:37
Szegenykem,jol vagy?En veled erzek szedules ugyben.Jo bulast:)Kimba te is vigyazz magadra.Csajok most bucsuzom,jovo csutortokon jovok.Addig is jok legyetek!!!!!!!!Sziasztok
2011. máj. 23. 13:45

Sziasztok! Meg megvagytok??:)

En ma rettenetesen szedulok. Igy ebredtem es nem akar elmulni. Az a gyanum, hogy leesett a vernyomasom. Meg is kell jojjon, lehet ez is kavar. De ilyen meg nem tortent velem miota dietazom. akkor ereztem igy magam mikor fizioterapiara jartam. Harmadik nap annyira leesett a vernyomasom, hogy 80/50 volt, akartak hivni a mentot..

Most nyakalom a folyadekot, talan ez segit...

541. kimba1
2011. máj. 22. 20:11

Sziasztok lányok,

köszi az aggódást,de egyelőre minden rendbe.

Hétvégén keveset vagyok gép előtt.

De majd jelentkezem.

2011. máj. 22. 10:01

Sziasztok lanyok! Hogy telt nektek a " vilagvege?":))))

Micsoda baromsag ezzel ijesztegetni az embereket!....mar akiket lehet....:)))

Ugyesen kibirtam a gyuminapot, aztan eljott az este, elmentunk a szulinapra es bunoket csinaltam...:-/ 3 szelet vajkremes bagett, egy mareknyi mindenfele mag, ket pohar koktel( vodkas!!!)

Jaj de orulok, hogy egyelore nincs kilatasban buli meg ilyesmi...Most mar tenyleg ossze kell szednem magam, mert karbavesz a sok munka!!!

Ma asszem szaladok egy jot kutyukammal. Jo ido van, de nincs nagy meleg. Jot fog tenni a bunos lelkemnek:D

Es ti merre bujkaltok?

539. Seashell333 (válaszként erre: 537. - A96b778af4)
2011. máj. 21. 12:10

Remelem en is, hogy Kimbaval minden rendben, csak kenyelmesen lustalkodik a felarnyekban...Ez egy kismamanak kotelezo!!!!:)))

Kimba ha belepsz irjal! Latod, hogy aggodunk erted????:)

2011. máj. 21. 12:08

Sziasztok. A tegnapi napot nagyon nagyon megunnepeltem....rettenetesen sok kaloriaval...A naplomba leirtam mi tortent.

ma gyumi nap, bunhodes ;) de nem banom...:D

Napozom, iszom kegyetlenul...Eddig megittam 2 narancs levet es ittam egy macchiatot.Megneztem egy adagban 85 kaloria van, a tasakon nem irta de megneztem a dobozon.

A tegnapi Melba Toastiban pedig porciokent 135 kaloria(10 darab) az izesitettben pedig 235 kaloria 10 drb-ban.

Kriszta, csak ugyesen, ne stresszelj sokat, meg egy kicsike es repultok ;) Ott aztan nem lesznek koltozes gondok, festes gondok, suli gondok ;)

2011. máj. 21. 06:00
Jo reggelt,lanyok.Kidobott az agy fel 5kor,rosszabb leszek mar mint az anyam!(mar az is vagyok)Nagyon sok pakolnivalom van,ma festes,raadasul allandoan jonnek megnezni a lakast is.orulet.A fiuk nagyon izgatottak mar:))Mi is.A tegnapi kaloria bevitelem igen eros volt,de az edzesem is.Meg meg este uszni is voltam a fiukkal.Az edzom azt mondta ha csak 1200 eszek es nem 1500 nem fogok fogyni:(((HOL VAN KIMBA????Remelem minden ok vele.
536. a96b778af4 (válaszként erre: 535. - Seashell333)
2011. máj. 21. 05:54
yammii,gulyas!Imadom
2011. máj. 20. 17:29

Sziasztok!

Kicsit maskepp sikerult a mai nap, mitn terveztem.

Tizoraira tortat ettem, mert jott a baratnom es tortaval kedveskedett:)) Igyhat nem lesz mara csokikremes palacsinta:))Macchiatot is kettot ittam egymas utan vele, es a tortat ket macchiato kozott ettem...szoval a mai nap tele van bunokkel...Es ez meg nem minden, ma este gulyasvacsora lesz 6 szemelyre;) En csak nezni fogom.Ugy jol laktam a delben 2 szelet piritossal par csepp olajjal rajta, hogy felre allt a hasam. Igaz, hogy ettem melle egy paradicsomot es nehany retket is.

Azota nyakalom a folyadekot, fel vagyok puffadva, mar reg nem ereztem igy magam..:( Na de rendbe jovok, mert ma nem eszem tobbet, esetleg kesobb majd egy kis csokikat;)

2011. máj. 20. 14:38
Na ,mar mentem is.
533. a96b778af4 (válaszként erre: 532. - Seashell333)
2011. máj. 20. 14:37
hat inkabb ideges vagyok mint izgatott.Merges vagyok mert nem tudom merre szaladkjak.Reggel gym,bevasarlas,most pakolok,a suliban sportnap,suli utan uszas,most meg holnap ki kell festenunk.Szornyu!!!!!Megneznek egy filmet nyugodtan,nem tudom mar milyen az:((olyan reg volt.
2011. máj. 20. 08:53

Jo reggelt lanyok! En is itt vagyok, meg nagyon almosan, de mar potyogtetek;)

Mony, orulok, hogy megkerultel! Sok sikert neked tovabbra is!

A gyumi nap nekem sem kedvencem, de valamit valamiert;) Ki kell birni. Majd egyre konnyebben fogod viselni.

Egyel keves mogyorot, pisztaciat, mazsolat, az segit. A folyadek nagyon fontos, ha nem iszol eleget, nem fogsz fogyni. Tedd ki a 2 litres palackot tele vizzel es estig el kell fogynia. En a dieta elott max 2 pohar vizet/ teat ittam naponta. Sosem voltam szomjas. Most 2-3 l- rel iszom naponta es van szomjusagerzetem, iszom, es kevesbe vannak emiatt evesi rohamaim.

Kriszta koszike a gratulaciot. Lassan, de biztosan haladok a cel fele:D Neked sok turelmet a csomagolashoz, biztos magy izgiben van a csalad a nyaralas meg a koltozes miatt:)))

Mindenkinek szep napot kivanok! En ma unneplem az egy honapot csokikremes palacsintaval:D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook