Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell helyesen használni a goffrisütőt/grillsütőt? fórum

Hogyan kell helyesen használni a goffrisütőt/grillsütőt? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 17. 13:57

Hát köszönöm, de azt hiszem nem lettem okosabb :)

Tényleg nincs senki kerek e világon, aki hasonlóan járt, mint én?

11. Zorg27 (válaszként erre: 9. - Piltzne)
2011. ápr. 17. 13:44

Hm, lehet, hogy túl sok elektromosság van benned, és mikor hozzá érsz rövidzárlatot csinálsz :) :)

Miért nem kérted meg a férjed, hogy ő próbálja ki?? Lehet nála nem lett vna semmi baj :D

2011. ápr. 17. 13:16

Ja, a konektor folyamatosan használatban van, arról megy a kávéfőzőnk, mindig be van dugva és semmi baja.

Szóval nem értem....pedig annyira finom lett volna ma is az a husi...az első három darab legalábbis remekül sikerült. A többi meg megsült egy serpenyőben :(

2011. ápr. 17. 13:14

Hát ez a vízér remekül hangzik :))). Vagy csak nekem van negatív kisugárzásom????:) Gyerekkoromban nem nyúlhattam a porszívóhoz, mert azonnal elromlott, ha én kapcsoltam be. Ez komoly! De nem bántam túlságosan :)

Egyébként valóban mind a három készüléket ugyanabban a konektorban használtam, de nem ugyanazon a helyen...ha az a fél méter egyáltalán számít...vagy pont arra folyik az a fránya vízér :)

Az első kettő szinte azonnal felmondta a szolgálatot, csak egyszer vagy kétszer tudtam használni őket. A harmadikat már két hónapja használom, tényleg semmi gond nem volt vele, de ma meghalt...

Levettem a lapokat és megnéztem a fűtőszálat. Olyan szép, mintha új lenne az egész kütyü. Semmi sem folyt bele, az biztos. Tisztítani csak a lapokat kellett, kivéve, tehát a gépet nem érte víz, az biztos.

2011. ápr. 17. 13:06
Tisztításnál se folyhat bele víz? Bár nekem volt, hogy kicsit belefolyt, de pár napra félreraktam száradni, utána semmi baja nem lett. Nekem inkább az a gondom vele, hogy bár ugyanaz a recept szerint készítem a gofritésztát van, hogy kiszedhetetlenül beleég (ilyenkor palacsintasütőben amerikai palacsintát sütök a tésztából) máskor meg tökéletes lesz. Ez miért van?
7. Vecy (válaszként erre: 3. - Piltzne)
2011. ápr. 17. 12:47

A tömegárut cáfolva írom, hogy nekünk van kettő ilyen sütőnk is, külön gofri sütő (Hauser), meg ugyanezen típus (azt hiszem) a melegszendvics sütőnk is. Semmi nagy márka. Évek óta nyúzzuk mindkettőt, tökéletes működik mindkettőnek a hőérzékelője, szépen kapcsolgatja magának.

Szóval nem gondolom, hogy mindegyik masina ilyen. Talán valamit tényleg nem klappol nálatok.


(rendezzétek át a konyhát, lehet vízéren van a sütő :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD )

6. Móriczka (válaszként erre: 3. - Piltzne)
2011. ápr. 17. 12:46

Szia szerintem is teljesen így kell használni ,és még azokat a hiba lehetőségeket is kizártad ami lehetne zárlat stb stb .

Sajnos ez akkor pech a köbön :-((

5. Zorg27 (válaszként erre: 3. - Piltzne)
2011. ápr. 17. 12:42

Hát, lehet, hogy a férjednek van igaz, de nem próbáltad meg másik konektorba dugni? Vagy ott is ezt csinálja?

Nekem egy ősrégi sütőm van és tökéletesen működik, pedig én is néha elfeledkezem ról és "úgy" marad :D

4. amaal1 (válaszként erre: 3. - Piltzne)
2011. ápr. 17. 12:39

Szia! Nekem Tefal van, igaz, főként a melegszendvics sütő betétet használom, a gorfi és a grill nem igazán van használatban.


Nem tudom, mi lehet a gond Nálad. Úgy kell használni, ahogy leírtad. Belerakod a cuccost, megvárod míg a lámpa kialszik és kiveszed. Én néha elfelejtem, akkor sincs gond, nem ég meg benne az étel...

2011. ápr. 17. 12:35

Szeretném tudni, hogy mit rontok el.....a harmadik készülék mondja fel a szolgálatot a kezeim között. A cserélhető lapos goffri- és grillsütőkről beszélek. A használati útmutatók szerint csak be kell dugni, figyelni a kislámpákat és a készülék jelzi, hogy mikor van sütésre készen illetve önmaga kapcsolgat, ezzel tartva a megfelelő hőfokot.

Na az enyémek kb 15-20 perc tökéletes üzemidő után lekapcsoltak és soha többet nem indultak újra..... Teljesen kihűtöttem, sőt, napokat vártam, akkor sem. A konektorunk jó, nincs rövidzárlatunk és nem folyattam bele semmit :)

Férjem szerint elromlik a hőkioldójuk, mert nagyon silány minőségű tömegáruk. Na de mind ilyen????!

Kérem írjátok le, hogy ti mennyi ideig és hogyan használjátok ezeket a készülékeket illetve van-e valakinek hasonló tapasztalata.

2. Zorg27 (válaszként erre: 1. - Piltzne)
2011. ápr. 17. 12:29

Szia,


Mire gondolsz?

Olajozásra?

2011. ápr. 17. 12:28
Hogyan kell helyesen használni a goffrisütőt/grillsütőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook