Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » COD-os feleségek!Hogy bírjátok? fórum

COD-os feleségek!Hogy bírjátok? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 11. 06:11
cod-os felesegek,mit jelent ez?nem otthon elek s talan ezert nem tudom mirol van szo.
9. Cottilady (válaszként erre: 1. - -bodza-)
2014. jún. 10. 23:11
én ezt 4 évig tűrtem.. Reméltem,hogy majd megváltozik, de mindig csak időleges volt...
2011. ápr. 27. 23:13

Bocsi,hogy eltűntem,de még a játéknál is nagyobb "bajt" művelt,a kicsi is beteg másfél hete.

De mivel már az elköltözéssel fenyegettem,így ez talán hatott,3 napja nem játszik,nem is ül gép elé napközben szinte semmit,este is 2-2.5 órát játszik.Többet van velünk is.

Remélem,nem múló jófiú szerep. :-(

7. f5848578d5 (válaszként erre: 6. - -bodza-)
2011. ápr. 20. 17:14
Próbálj beszélni vele. Kérd meg, hogy ő szabjon olyan időpontot amikor csak veletek foglalkozik.
2011. ápr. 20. 12:01

Medal of Honor már unalmas. :-D


Nem az az én bajom,hogy játszik,de amikor 8 órahosszat képes felállás nélkül,délután 6-éjjel 2ig játszani,az már sok.

Én itthon vagyok a kicsivel (egy éves) gyeden,így ilyen lehetőség nincs.

És szerintem átkozottul elhanyagol minket. :-(

2011. ápr. 19. 14:51

És majd amikor a CoD már nem lesz elég, jön a Medal of Honor, az ARMA és társaik. Szerencsére az én férjemnek ha szólok, akkor felfüggeszti. Egyébként a munkaidőm miatt abban maradtunmk, hogy igyekszik azokon a napokon kiélni a játékszenvedélyét mikor dolgozom.


A teljes igazsághoz persze hozzá tartozik, hogy a számára ez egy tökéletes feszültség levezetés, ami ráadásul jól működik. Hazajön szól, hogy felhúzták, jtszik egy fél órát, majd elmeséli indulatok nélkül, hogy mi volt, lehet, hogy utána még visszaül, de nem biztos.


Ha olyan műsort szeretnék megnézni a tévében ami őt nem érdekli, akkor megszoktam kérdezni, hogy nem-e- akar játszani. :)

2011. ápr. 17. 09:00

Call Of Duty

Valami öldöklős játék.

Az én párom főleg ezzel játszik,mellette farmozik,filmet néz a gépen,így rám és a kicsire nem sok ideje jut.

Volt,hogy 8,5 órán át nyomta egyfolytában a játékot.:-(


Vakri!Ez szerintem rosszabb,mint egy betegség.Az legalább elmúlik. :-(

2011. ápr. 17. 01:36

Én megkérdezhetem, hogy minek a rövidítése? :)

Amúgy az enyém is rengeteget játszik.... :) Hazajön munkából, beül a gép elé és éjfélig nyomja :) Mindig van valami új... WOW, travián, West..... :) Tegnap kapott laptopot, úgyhogy most meg pláne van mire fogni :) De amennyit dolgozik megérdemli, hogy ott üljön, mert amíg nem megy más rovására addig nyugodtan :)

2011. ápr. 16. 23:11
Amúgy tudom mi az a COD, de ahogy hirtelen elolvastam azt hittem ez valami betegség. Bár ha éjjel kettőig nyomja, betegségnek is felfogható.
2011. ápr. 16. 23:07
Mennyit játszik a párotok?Mert az enyém nem tudja,mi az elég,éjjel 2ig is nyomja a gépet. :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook