Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehetne eltüntetni a keloidos hegeket? fórum

Hogyan lehetne eltüntetni a keloidos hegeket? (tudásbázis kérdés)


6. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - 1d1983f461)
2011. ápr. 16. 18:04

Értem.

Akkor neked is rossz helyen van!:S

7000ft még tűrhető is,ha megoldást hozna a problémára.

2011. ápr. 16. 12:43

Nekem a dekoltázsomon, szuper helyen, mindig hozzá kell ruhát vásárolni....

Igazából tény veszélyes is lehet, mert ha rosszul vagy sokat adnak be könnyen atrophiássá válhat a heg,vagyis nem kitüremkedik hanem befele süllyed így nem lesz szép látvány továbbra se. De ha jó szakemberhez mész nem történhet baj.

Mennyibe kerül? Kb egy éve érdeklődtem, akkor 7000 ft volt egy kezelés nem olcsó, de 6 hetente talán még kigazdálkodható....

2011. ápr. 16. 12:32

Óh,igen!:S Ezt hallottam,h injekciós kezeléssel esélyes h eltűnik.Nekem ezt egy bőrgyógyász mondta,aki csinálta az arcomon a dermarollert.

Akkor azt mondtam,h hanyagoljuk ezt a dolgot.Nekem elég ijesztő ez a dolog.:S


De engem annyira,de annyira zavar az arcomon!:(

Neked hol van?

És kb milyen árban van ez a kezelés?

2011. ápr. 16. 12:25
Plasztikai sebésznél lehet kezeltetni kb 6 hetente menni kell szteroidos injekció kezelésre. Én is ezt tervezem, mert nekem is van egy ami nagyon zavar. Régebbi hegekre más nem használ, de ne várj gyors javulást ettől se! Ha nagyon régi vagy nagyon nagy, akkor akár egy évig is elhúzódhat a dolog.
2011. ápr. 16. 12:20

Tudom,h a nem túl régi hegekre van valamilyen kenőcs.De az nekem már biztos nem használni.

Nekem régi keloidos hegek (2 nagyobb , 1 kisebb) van az arcomon és 2 kicsi a hátamon.


Jártam dermarolleres kezelésre,az vmit javított a helyzeten,de csodát nem tett.

2011. ápr. 16. 12:18
Hogyan lehetne eltüntetnia keloidos hegeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook