Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megváltozott a párom :( fórum

Megváltozott a párom :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
449. Fisica (válaszként erre: 438. - Gábor1970)
2011. máj. 20. 18:32
Ez nagyon aranyos, legyetek boldogok!!:)
448. Gábor1970 (válaszként erre: 446. - E417245f24)
2011. máj. 20. 07:39

Drágám!

Én sem tudok megszólalni...Este rohanok haza....

Azért Te is jól álcáztad a válaszodat :).

Mire jók az ilyen fórumok?!!Nem hittem volna.

Én is nagyon hálás vagyok,Hoxa!!!

Gábor.

447. 9bbc382386 (válaszként erre: 446. - E417245f24)
2011. máj. 19. 22:32
Gratulálok!!!!
2011. máj. 19. 13:38

Egyetlenem!

Te aztán jól tudsz titkot tartani!Hát ezért voltál olyan furcsa :D .A vadasparkban tényleg azt gondoltam,megbolondultál,ahogy ott hemperegtél a kecskékkel,de így már megnyugodtam.

És mivel már látom,hogy abszolút tiszta öntudattal,felelősséged teljes tudatában tetted fel a kérdést-és valóban nem először-mi mást mondhatnék:

IGEN!IGEN!IGEN!!!!!

"ANNADORKA"


ui:Köszönöm HOXA!Többet nem tudok írni,mert sírok...

445. 91d4989ab9 (válaszként erre: 444. - Gábor1970)
2011. máj. 15. 17:36
:DDDDDDDDDD
444. Gábor1970 (válaszként erre: 443. - 91d4989ab9)
2011. máj. 15. 17:34

Valószínű,ez lesz.Első karácsonyunkra már vettem neki egy gyűrűt.Akkor megkértem a kezét,de pár hónap után korainak érezte.Megértettem.Mikor kiderült a baba,megint megkértem,de szegény a harmadikkal annyira rosszul volt,egészen félideig,hogy azt mondta,ha nem is lesz nagy banzáj az esküvő után,ő szeretne jót enni-inni,élvezni a mi napunkat,nem pedig térdre vetni magát fajansz istennő előtt a wc-ben.

Múlt héten megvettem a karikagyűrűket,tegnap már úgy éreztem,nem bírom tovább.Egy vadasparkban kirándultunk a családdal és ráhúztam az állatsimogatóban az egyik kiskecske szarvára a gyűrűket.De ahogy lehajolt az állat,a gyűrűk legurultak,a kedvesem meg csak annyit látott,mire odaért a gyerekekkel,hogy simogatom a kecske-és bárány bogyókat-kerestem az aranyakat!:D

El nem tudjátok képzelni,egy szerelmes férfi mekkora állatságokra képes!!!Köszönöm mindenkinek,aki drukkol nekünk!

Gábor

443. 91d4989ab9 (válaszként erre: 442. - Gábor1970)
2011. máj. 15. 14:32
szerintem ültesd le a gép elé és lapozz ide neki, ugy is meglepi lesz és tuti hogy örülni fog, ne vesztegessétek el az időt:DDDDDDD
2011. máj. 15. 14:28

Drága mikor nézel már fel?Már hülyét kapok,naponta többször belépek,van-e válasz?A végén még nem bírom tovább,megkérdezem élőben,de akkor oda a meglepetés :(.

SZERETLEK!!!

Gábor

441. Tücke
2011. máj. 13. 21:07
hopppáááááá ...... úgy látom a másik fél észbe kapott hogy dinka volt:D hát hajrá mindkettőtöknek a közös és boldog jövő reményében
2011. máj. 12. 14:31
;-)
2011. máj. 12. 11:02

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ



Kívánom, hogy legyetek boldogok!!!!


:)

2011. máj. 12. 10:59

DRÁGA "ANNADORKA"!

Regisztráltam,pedig tudod mennyre tartom az ilyen fórumokat!Remélem még nem iratkoztál le és Rám bukkansz,mert nagyon fontos kérdésem lenne.Kétszer már feltettem,reménykedem,hogy többé már majd nem kell :)....

Hála istennek,hogy véletlen megláttam a hozzászólásaidat,rádöbbentem,mennyire önző is voltam.El voltam foglalva a saját fájdalmammal,gondokkal,mit sem törődve azzal,hogy Benneteket érzelmileg hanyagoltalak!Te pedig vártál türelmesen,finoman próbáltál terelgetni vissza a normális kerékvágásba,de én nem vettem a lapot!

Milliószor bocsánatot kértem már,hogy megnehezítettem az elmúlt időszakot,most még egyszer megteszem!

Nem kellett volna mellre szívnod,hogy itt is ki mit mond,ki támad vagy néz takarítónak.... :).Boldog lehet a főnököd,mert neki lesz egyedül az országban 3 nyelven beszélő "takarítónője" :).

Nekem meg van a legcsodálatosabb párom,aki gyémántként ragyog az életemben,kicsi csillagocskáinkkal,Antonival,Patrickkal és a kicsi Annával együtt.És Dorka is rá fog jönni,hogy neki lehetne a legjobb "édes mostohája",akit csak kaphatott!

Édesem!Szeretlek,akarlak egy életre!

HOZZÁM JÖSSZ FELESÉGÜL?!

Gábor

2011. ápr. 17. 21:15
Szerinted gonoszság,amit kérek a páromtól,hogy vegyük egy kalap alá a gyerekeket és ugyanaz vonatkozzon egyikre,mint a másikra?Mi pl.a volt férjemmel anno megegyeztünk,hogy a főbb szempontok mint lefekvés ideje,stb. itthon is és náluk is ugyanazok legyenek.Ne legyen az,hogy apámnál mindent lehet,itthon meg be vagyok rendszabályozva.És a barátnője ugyanúgy szóljon rá a gyerekekre,ha valami nem stimmel,mint ő.Nálunk én már nem nagyon merek.Egyszer szóltam a bent kajálás miatt,meg a lefekvés miatt és már telefonált az anyja,hogy mit képzelek én,hogy elzavarom aludni a gyereket,ha ő nem akar,stb.Nem zavartam és ez még az elején volt és kisebb volt.Azóta nem merek szólni semmiért.Ez sem jó,szerintem.
436. 91d4989ab9 (válaszként erre: 435. - E417245f24)
2011. ápr. 17. 20:19
szerintem akkor ez az ok
2011. ápr. 17. 18:06
Darabokban írok,mert időnként a srácokra nézek.Egyébként hiányzik a kislány-a régi,ölbe ülős,bújós.Tudom,akkor is változik,ha velünk él,de nem ennyire,ebben biztos vagyok.Igazából hiába akartam belevonni a kezdetektől a fürdetésbe,sétáltatásba vagy bármi másba,nem akarta,erőltetni meg nem fogom.A pénzügyi dolgaink kemények,sajnos gondolkodnunk is kell a bölcsődén,csak nem tudom,hogyan fogjuk tudni egyeztetni a beosztásunkat.Én,mint intenzíves nővér csak teljes műszakba mehetek vissza.Lőttek a diplomás ápolói iskolámnak is (egyenlőre)a pénz miatt.Meg sokszor jut eszembe a tanmese,hogy elment az ember a bölcshöz,hogy a fia kibírhatatlan:lop,csal,hazudik.Erre a bölcs:"Menj haza és szeresd jobban!"Hiányoznak a régi közös sütögetések,kirándulások,most meg,hogy el kellett adni a kocsit még nehezebb kimozdulni.Még egy dolgot kinyögött ma a párom:már nagyon régen elment a testvérének kezesnek,mikor hitelt vettek fel és nem fizetik.Mint megtudtam,a párom fizetéséhez is hozzá akar nyúlni a bank!Láttam a hivatalos levelet a polcon már a múlt héten is,de nem szoktuk elolvasni a másik levelét.Nem akart még ezzel is idegesíteni,de elmondta,mert nem akarta,hogy más hülyeségre gondoljak,amiért ingerültebb mostanában.Igyekszem nyugtatgatni,de a zabszem ott van a seggemben most már nekem is!
2011. ápr. 17. 17:53
eGY KÖVET FÚJUNK,CSAK AZ A BAJ,HA ELJÖN A LÁNYA,NEKI MINDENT MEGENGEDNE,ÉN MEG HÁZISÁRKÁNY MÓDJÁRA NEM.Pl.én nem engedem nézni a fiúknak az éjszakai filmet,míg a kislánynak otthon saját TV-je van,amit addig néz,amíg akarja.Nálunk a hálóban van a TV.Meg milyen az,hogy a nála idősebb elmegy aludni,amikor kell,ő meg nem.Vagy a szobában evés:mi nem szoktunk,ő akarna,de nem akarom rászoktatni a gyerekeimet.Szóval mindenki alkalmazkodjon hozzá,mert őt sajnálni kell az anyja miatt,meg hogy megviselte a kistestvér érkezése?Náluk gyakorlatilag eddig sem voltak szabályok,én meg sokáig voltam egyedül a gyerekekkel és nem ment volna másképp,csak hogy voltak határok.A munkája stresszes a páromnak a mentőknél,de ő másabb,mint én,ő a kapuban leteszi a munkahelyi történéseket és nem foglalkozik vele tovább.Ennyiből szerencsés alkat.
2011. ápr. 17. 15:20
a fiaiddal szemben meg lgyetek következetesek az okozná a legtöbb gondot később ha vmit a párod megtilt nekik te meg engeded és forditva. ugyhogy bármi jön beszéld meg a pároddal és egyfélét mondjatok. és akkor a gyerekek is tudják mihez kell alkalmazkodni, csinálhatsz nekik egy napirendet kis vicces táblákat a szobájukba pl hogy reggeli után be kell ágyazni stb, nem tudom még mi szokott gondot okozni
432. 91d4989ab9 (válaszként erre: 431. - E417245f24)
2011. ápr. 17. 15:16
párod munkahelyén minden rendben van? azt kéne kideriteni miért változott meg pár hónapja, de most mindenki stresszes bizonytalan sokminden, hitelek nőnek állások megszünnek lehet hogy ezt érzi a kicsi születésével hogy neki már 4 gyereket kell eltartania meg magatokat, igy már a felelősség is nagyobb rajta lehet hogy ez is nyomja és ettől is lehet türelmetlenebb
2011. ápr. 17. 12:43
Meg talán az sem tesz jót,hogy abban a házban maradtunk,ahol a páromhoz vagdosta az ex a tányérokat,mikor rohama volt,stb,de még 3 évig a szocpol miatt nem tudjuk eladni a házat.Mikor azt írtam,hogy telefonált a "régi életével" a kislányra értettem.pl.elindult a busszal,felhívta,hogy elindult.Útközben hogy úton van.Mikor hazajött láthatásról,még este beszéltek,holott egész nap együtt voltak.Na.ilyenekre mondtam,hogy túlzás.Bár 10 évesen sem járhatott még egyedül játszótérre a lány meg ilyenek,szóval ment a túlféltés teljesen.Egyébként más ilyen nehezen összejött,egyke gyerekek szülein is ezt tapasztaltam,talán féltőbbek a többi szülőnél.
2011. ápr. 17. 12:33
4 éve vagyunk együtt,tehát 1 év után lettem terhes.Az igazi gondok a közös gyerek megszületése után kezdődtek a nevelt lányommal,a párom meg az utóbbi hónapokban más.Harmadik nem jelent meg nála,ez tuti.
429. 91d4989ab9 (válaszként erre: 428. - E417245f24)
2011. ápr. 17. 12:10
hány éve vagytok együtt? bocs ha már irtad
2011. ápr. 17. 07:24
Most reggel bekukkantottam.Hát...az a véleményem,ha egy gyerek kezelhetetlen,az a felnőttek hibája.Lehetne rangsorolni ki mennyire "saras" a dologban,mindannyian benne vagyunk.butternut igazad lehet,mert mikor összejöttünk még hónapokig 30 ezres számlákat telefonált el a párom a "régi életével".Egy karácsony előtt fakadtam ki,hogy mindennek van azért határa...Tegnap este nagyon jól telt,szóba se hoztuk a gondokat!!!Talán ezt kéne megismételni többször.
2011. ápr. 16. 21:57
*kellett*
426. 07c4794583 (válaszként erre: 422. - E417245f24)
2011. ápr. 16. 21:56

Ez nagyon érdekes. Többször végig kellet olvassam, hogy biztosan nyilatkozhassak. Az első, zsigeri reakcióm az volt, hogy a partnered nem vált le egészen az előző életéről és az ahhoz kötődő érzelmi, testi reakciókról. Aztán most hogy másodjára is végiggondolom, nem tudok elszakadni a gondolattól: ő - és te is - minden érzelmi és tanult reakciót abból növesztetek és tápláltok, hogy mi volt az ő előző életében.


Én más okból jól ismerem és tudom ezt a helyzetetet, de igazából hiába tudom, én se tudok leszakadni a gondolkodásmódról, szóval nincs jó tanácsom. El kéne kezdeni egy új életet, kilépni a régi sémákból, béklyókból. Nem olyan egyszerű.

2011. ápr. 16. 21:12
Ha valaki segíteni akar,inkább privát üzenetben tegye.Köszönöm szépen.Úgy látom,több az unatkozó,mint a segítő szándékú.Zümm2,kíváncsi lettem volna a véleményedre.
2011. ápr. 16. 21:09
Azt kihagytam:sajnos elmenni moziba,színházba nem tudunk,mert csak mi vagyunk egymásnak,egyikünk szülei sem élnek,a kicsit meg egyenlőre nem tudnánk kire itt hagyni.De mikor bevállaltuk a babát,tudtuk,hogy a szabadságunknak úgy 5 évre befellegzett.Nevess ki,de imádunk társasozni,képesek vagyunk órákig monopolyzni pl.Szerintem az is bántja a páromat,hogy míg a fiúk sikeresek,szépek,a kislány rossz tanuló és nem előnyös külsejű.Meg saját bevallása szerint is bántja,hogy így elcseszték a nevelését.
423. Zümm2
2011. ápr. 16. 21:05
Furi titeket olvasni. Ugye ti fiatalok, kismamák, azaz tapasztalatlanok vagytok.És rá is értek.Belterjes ez az egész konverzáció.Én csak most tanulom ezt a net dolgot, véletlen tévedtem ide.Baromi lusta lennék reggelente csak azért idelépni,h. jóreggeltezzek.Tudnék pszichológusként jókat mondani,meg 3 kamaszt nevelve...de minek?Bocs a beszólásért.
422. e417245f24 (válaszként erre: 413. - 07c4794583)
2011. ápr. 16. 21:01
Persze szakítunk egymásra.Minden második hétvégénk szabad,csak a kicsi van velünk,a fiúk az apjuknál.A kicsi alszik fél 8-tól,úgyhogy van idő mindent megbeszélni,a gyengédségre is.Amúgy a szerelmi életünk is változatos,játékos,csak havonta van 1-2 alkalom,mikor nem jön össze a páromnál,hiába akarja.Először ilyen problémája akkor volt régen,mikor megszületett a lányuk.Az asszony bekattant,gyermekágyi pszichózisa lett,ő tápszerezte,látta el a gyereket és nagyon megviselte,hogy a felesége ilyen anya lett.Főleg,hogy küszködni kellett a gyerekért,hormonokat is kapott a nő,akkor kezdődtek a pszichés gondok.Hétköznap a nagyfiam is lefekszik 9-kor a suli miatt,a kisebb 8-kor.A két állás veszi el inkább tőlünk a páromat,de az meg muszáj,sajnos.Egyszerűen kimerült,fáradt és elkeseredett.Állítása érzelmei ugyanolyanok,sőt...A szexuális vágy is.Csak belefáradt a meddő küzdelembe a lányával,exével.
2011. ápr. 16. 21:00

Öröm volt végigolvasni a fórumot,míg nem voltam :)


Kellemes estét!

420. 9bbc382386 (válaszként erre: 318. - 22342e0151)
2011. ápr. 16. 20:45
Remélem is hogy nem hasonlítunk :DDD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook