Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használ valaki kombi kiságyat? Mi a véleményetek róla? fórum

Használ valaki kombi kiságyat? Mi a véleményetek róla? (beszélgetős fórum)


10. eb2be512f4 (válaszként erre: 1. - Polly79)
2012. febr. 25. 17:32

Szia!


Én és a testvérem ebben nőttünk fel és imádtunk aludni benne, sokáig volt kihasználva. Előbb rácsos ágyként funkcionált, a pelenkázó és a tárolórész kiváló pakoló - tárolófunkciót töltött be, majd szétszerelve gyerekágyként is jókat aludtunk rajta.


Mostanság az unokatesók használják, bár a mostani állapot szerint kicsi az esélye, hogy épen visszakapjuk!!! :(

Ugyanis apukám egyik testvére odaadta a sógoráéknak engedély nélkül :(

Pofátlan görény, hogy mást ne mondjak ...

2011. ápr. 16. 14:37
Akkor én "más csatornát néztem". :) Azt hittem, a rácsok fenn maradnak rajta, csak hosszabbá tehető az ágy a pelenkázó levételével. Én egy ismerősömnél láttam olyat, hogy a fejrésznél körbe ott van a rács, mintha kiságyból lenne megcsinálva az óvodás gyerkőceinek. De akkor az nem a kombi kiságy. Bocs, fogalomzavarom volt.
8. a360345bdd (válaszként erre: 7. - Mimmo33)
2011. ápr. 16. 09:53
Ez valóban nagyon szép praktikus kombiágy!
7. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Polly79)
2011. ápr. 16. 09:43

[link]

Nekünk ilyen kombi ágyunk van;)

Ha szétszedjük lesz belőle ágy, íróasztal,éjjeli szekrény,és egy kis fali polc.

2011. ápr. 16. 09:43
Nekem van egy eladó kombi kiságyam matraccal és pelenkázó szivaccsal. Én egy ágyban alszom a lányommal. De nagyon nagy az ágyneműtartója, mély a pelenkázó alatti polc és nem valószínű, hogy leesne a kicsi, hiszen széles az ágy. De igazad van, jobb félni.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Polly79)
2011. ápr. 16. 09:11

Hát hogy maradna? :)) (egyénként nagyon jól nézhet ki, ahogy így elképzelem)

Hisz a pelenkázó részt is elbontod, és egy hosszabb ágy lesz, rácsok, meg minden egyebek nélkül. Mint egy normál ágy.

4. polly79 (válaszként erre: 3. - Szilvia.21)
2011. ápr. 16. 09:00
De a rácsok amik rajta vannak a kiságyon, akkor is ottmarad, ha szétszeded rendes kisággyá,nem? Vagy akkor is leesik róla?
2011. ápr. 16. 08:54
Viszont mi nem szedtük szét miután kinőtte a rácsokat sima ággyá,mert féltünk,hogy leesik,meg kaptunk utána körbetámlásat igy az váltotta fel,de már lehet kapni hozzá feltehető támlát igy meg aztán tényleg sokáig lehet használni az ágyat
2011. ápr. 16. 08:52

Szia!

Mi használtunk és Én nagyon szerettem,szerintem tök pratikus,hogy ott van mellette egyből a pelenkázó.

2011. ápr. 16. 08:50
Használ valaki kombi kiságyat? Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook