Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasazó fórum - Tippek, trükkök szép izmos, lapos has eléréséhez fórum

Hasazó fórum - Tippek, trükkök szép izmos, lapos has eléréséhez (beszélgetős fórum)


9. Vicaaaa (válaszként erre: 8. - Cicmic87)
2012. jún. 17. 10:52
Szia! Én is ebben a cipőben járok sajna. 54 kg vagyok, elég vékony testalkatú. Nem ehetek kevsebbet,mert akkor rögtön a popsimről fogynék,amit nem szeretnék,mert elég sokat dolgoztam azon,hogy legyen egyáltalán popóm! De a hasamon van úszógumi,amit szeretnék eltüntetni. Te mire jutottál? Köszi a válaszod.
2011. ápr. 19. 23:00

Sziasztok!

Ahhoz képest,hogy vékony vagyok van a hasamon husi! Sajnos nem tehetem meg,hogy kevesebbet egyek,mert akkor fogyok és hiába dolgozok hasra nem olyan szép. Lászik,hogy ment le róla,de nem az igazi. Szerintetk,mit tehetnék,hogy még szebb legyen?

Jó éjt mindekinek!!

7. e2579acec2 (válaszként erre: 6. - E2579acec2)
2011. ápr. 16. 12:22
Van
2011. ápr. 16. 12:22
Vannak direkt olyan aerobik, ami a hasra dolgozik kifejezetten: has-burning.
5. 5e48d37001 (válaszként erre: 4. - 5e48d37001)
2011. ápr. 16. 09:33
Ja még annyi,hogy előtte mindig csinálok valamiyen kardiót, aerobmozgást,úgy sokkal hatásosabb.Én sem akarok fogyni48-49kg között jojozók 1 éve,de úgy vettem észre így jobban formálódik a has,mintha csak magában csinálom.
4. 5e48d37001 (válaszként erre: 3. - Aludanyi)
2011. ápr. 16. 09:29
Az én trükköm,lábsúlyzó bokákra 1-1kg,és fél-fél kilós csuklósulyzó.Így nehezítem a programot.
2011. ápr. 15. 22:43

Szia Zsu!

Én tavaly óta fogytam kb 27 kg-ot, zsírt már nem nagyon tudok leadni, ami van azt át kell dolgoznom! Én heti 4-5-ször hasazom, kezdem préssel, utána jön a váltott könyök és térd, utána páros lábemelés könyöktámaszban, majd jön a lebegő. Hétről hétre 5-5-el emelem a limiteket típusonként. Ezen a héten az össze napi 120 volt! Ezzel csak az a baj, hogy ennek ellenére boiler vagyok! :(( Oldalt szép feszes vagyok derék irányba, de középen ott egy nagy kupac zsír a "gyomromon". Az alhasamon szinte össze se lehet csípni semmit, az már szépen domborodik. Ma 3-ik hete, hogy csinálom. Talán valamit rosszul csinálok?

2011. ápr. 15. 22:35

Elösszőr jó lefogyni, amit lehet, zsírt veszíteni. Aztán ha sok prést csinálsz, attól szépen dudorodik az izom....1 hónap alatt lehet szép változás.

Minnél többfélét csinálj, annál szebb lesz: lábemelés, felhúzás, ferdepad, felülés, ami belefér...:D

És mellette égesd a zsírt valamivel....mondjuk egy edzés has, másik aerob mocorgás pl. futás, tekerés, úszás....heti 4x.:)

2011. ápr. 15. 22:27

Sziasztok!

Várok mindenkit, aki már hosszabb-rövidebb ideje hasra gyúr! Várom mindenki tapasztalatát és akik már elérték céljukat, azoktól praktikákat, gyakorlatokat, tippeket, trükköket! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook