Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Táborozás fórum

Táborozás (beszélgetős fórum)


6. Keress (válaszként erre: 4. - Szakalyadri)
2011. ápr. 16. 01:05
Minden évben a Balatonon voltak, ők kérték, hogy máshova szeretnének menni, mivel voltunk már kint így most örülnének is ha sikerülne kimenniük. Meg azért az sem mindegy, hogy 7, vagy 10 nap.
5. vasskriszta (válaszként erre: 3. - Keress)
2011. ápr. 15. 16:45
de jóóóóóóó.hány éves gyerekről van szó?
4. szakalyadri (válaszként erre: 3. - Keress)
2011. ápr. 15. 12:33
Ez nagyon jól hangzik,szerintem megéri az árát.Én múlt héten fizettem be a fiam egy balatoni táborba,egy hét 25000Ft.És bátran mondhatom neked egy Erdélyben töltött hét közelébe sem fog érni.Nem hagynám ki a helyedbe!Biztos nagy élmény lenne a gyerekednek.
3. Keress (válaszként erre: 2. - Vasskriszta)
2011. ápr. 15. 12:21
Ez Erdélyben lesz júli 8-17. ig régifajta sátortábor a hegyekbe napi 3x étkezéssel túrákkal programokkal 13-15 év körülieknek a sátrakat biztosítják, stb.
2. vasskriszta (válaszként erre: 1. - Keress)
2011. ápr. 15. 10:21
szia!az ár attól függ,hogy milyen táborról van szó.én is néztem táborokat,általában ilyen árban vannak.fontos,hogy mekkora gyerekről van szó,az is fontos,hogy egy egyszerű "gyerekmegőrzésről" van szó,vagy esetleg:nyelvi táborról,sport táborról.....
2011. ápr. 15. 09:46
Találtam egy Erdélyi 10 napos táborozást a gyerekeknek 30000 alatt ez szerintetek sok, vagy nem, mennyibe mennek most a táborok és tud valaki jó tábort!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook