Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » GYES mellett, ha dolgozni szeretnék, nem az eredeti munkahelyemen, akkor milyen papírokra, intézkedésekre van szükség? fórum

GYES mellett, ha dolgozni szeretnék, nem az eredeti munkahelyemen, akkor milyen papírokra, intézkedésekre van szükség? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 16. 14:34
Minden információt megtalálsz a Magyar Államkincstár honlapján.
8. edek
2007. okt. 15. 14:28

Én is érdeklődtem.Azt mondták,nyugodtan dolgozhatok GYES mellett.Nem kell felmondani,hiszen fizetés nélküli szabadságon vagyok.A szabadságomat,pedig csak a GYES

lejárta után kapom meg.

2007. okt. 13. 19:19
Segítséget kérek ebben a témában! Gyes mellet dolgozni fogok de nem az eredeti munkahelyemen, a szabadságaimat nem akarja a munkáltató kiadni csak akkor ha felmondok. Jogos e ez így, mart mástól meg azt hallottam, hogy nem kell felmondanom és kötelesek kifizetni az összegyűlt szabikat.?
2007. okt. 4. 18:28
dolgozhatsz talán, de az eredeti munkáltatód mindenképp tájékoztatni kell, mert a gyeseseket is kell jelenteni havonta az apehnek.
5. edek
2007. okt. 3. 20:52
köszönöm..
2007. okt. 3. 13:28
Próbálj érdeklődni Kézdi Katalinnál a k.kezdi@rodin.hu email címen. Most atláltam én is a neten, ilyesmivel foglalkozik :DD
3. edek
2007. okt. 3. 12:31
Én úgy tudtam,nem kell kilépni.Csak ki kell kérni valami TB kiskönyvet? Nem tudom.Ilyet hallottam,és nem találok róla semmit a neten..
2007. okt. 3. 12:22

Szia. Nem vagok vérprofi, de gondolom az eredeti munkahelyeden fel kell mondanod (nem tom ezt lehet e gyes alatt) és a másik helyen ahol munkát vállalsz ott szerződést kötni a munkáltatóval. Az államtól szerintem nem kell semmi, mert mostmár 8 órában is vállalhatsz munkát gyes mellet..

Asszem

1. edek
2007. okt. 3. 12:09
Tudja valaki, hogy GYES mellett, ha dolgozni szeretnék, nem az eredeti munkahelyemen, akkor milyen papírokra, intézkedésekre van szükség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook