Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vigyél szappant... fórum

Vigyél szappant... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vigyél szappant...

2012. júl. 25. 18:11
Látom idei hozzászólás nincs, pedig mint horgászfeleség szivesen olvasnék arról ki hogyan viseli, ha netán férje 2-3-4 napra elmegy horgászni??
19. Ncilány (válaszként erre: 15. - 173c31dcdf)
2011. dec. 28. 08:22

Nem lom az! Szerintem pont az emlékek miatt kell elkezdeni újból. Biztosan nehéz lesz nélküle kimenni. Itt az ideje, ha csak rá nem szedted magad, és már meg is tetted azóta a horgászás újbóli felfedezését.

( na ezt jól megírtam ;)

18. ilike46 (válaszként erre: 16. - Nikolett5)
2011. ápr. 17. 16:35

Örülök, hogy Te is megtalálod a szépségét ennek a remek időtöltésnek.

A kicsitek pedig, ha most kezdi majd az élet szépségeit felfedezni, mily nagy öröm lesz egy-egy felfedezése a vízparton.

17. ilike46 (válaszként erre: 15. - 173c31dcdf)
2011. ápr. 17. 16:33

Sajnálom, hogy fájó emlékeket juttattam az eszedbe.

Tudod, az idő picit enyhíti majd a fájdalmat, de a hiányát nem fogja pótolni.

2011. ápr. 16. 19:55

Nagyon szép volt! Mi a férjemmel szintén nagy koca-pecások vagyunk, ő teszia dolgát, én drukkolok és idén nyáron már a kislányunka is fertőzzük majd. :)

Soha nem unatkoztam, mindig elvarázsolt a víz szépsége, remélem a gyerekünk is értékeli majd

2011. ápr. 16. 16:43
Köszönöm ezt a gyönyörű élménybeszámolót az utolsó két évtizedet horgászattal töltöttük a szabadidönkben a feleségemmel.Soha egy percig nem unatkozott,és nekem sem a halfogás volt ebben az öröm hanem a kettesben töltött idő,sajnos egy éve meghalt azóta rá sem tudok nézni a horgászfelszerelésemre mert nélküle csak lom az egész.
14. bettike2007 (válaszként erre: 10. - Ilike46)
2011. ápr. 15. 09:01
nekem mindegy itthon vagyunk-e együtt vagy máshol,a lényeg hogy hogy együtt ahogy írtad.az én párom egy napra nem megy.Így nem nagyon megyek,napozni nem szeretek.Többre tartok egy nagy sétát a természetben.
13. ilike46 (válaszként erre: 4. - Melcsi32)
2011. ápr. 15. 08:48
Hát bizony, én is jártam az édesapámmal, de régen is volt, s mennyi emlék, de ez megmaradt nékem, ő már csak emlékeimben él, s a csodás együtt töltött órák.
12. ilike46 (válaszként erre: 7. - Editta16)
2011. ápr. 15. 08:46
Köszönöm szépen, s örülök, hogy tetszett.
11. ilike46 (válaszként erre: 9. - Syria)
2011. ápr. 15. 08:45
Köszönöm, mert ez volt a lényeg, örülök a mosolyodnak.Te vevő voltál a humoromra.
10. ilike46 (válaszként erre: 8. - Bettike2007)
2011. ápr. 15. 08:44

Kedves miért ne lehetne a feleségnek írnia.?

A párom megélte a horgászatot, én meg megírtam, de úgy, mintha ő írta volna. Ez egy érdekes fordulat, csodálom, hogy nem érted.

A horgászat nemcsak arról szól, hogy fagyoskodj, mi például soha nem fagyoskodunk, mert nyáron 9 óránál előbb nem megyünk, s akkor már meleg is van.

Éjszakai horgászatra pedig soha nem megyek.

Ezt a feleség dönti el, mikor csatlakozik.

S unatkozni?? Csak a buta emberek unatkoznak, s én nem vagyok az, mert elfoglalom magam, s közben napozok. Napokra én sem megyek, csak reggel megyünk este jövünk. De az is megesik, hogy horgásztanyára megyünk, s ott napokig is víz mellett vagyunk nagy baráti társasággal.


Ebben még egy a lényeg, hogy együtt!!

2011. ápr. 15. 08:31
Nagyon tetszett a cikk, jót mosolyogtam rajta. :)
2011. ápr. 15. 07:57
Nem értem,ha a horgászfeleség írta miért a férjről szól,kicsit zavaros.Az én párom is horgászik,talán pár órát kibírok én is,de napokig ott lenni vele,éjjel megfagyni a sátorban nem valami csodás.Én kihagyom az ilyen napokat,jobb a puha meleg ágyban itthon aludni,és ha víz mellé vágyok csak lesétálok a szomszéd szabadidőbe.
2011. ápr. 15. 06:11
tetszett az irásod nagyon :)
2011. ápr. 14. 21:02
Sikondán esett az eső, de akadt 1 - 2 horgász.. Nem tudom sikerrel jártak - e.
2011. ápr. 14. 16:49
Nem voltam még, de egyszer biztosan elmegyek horgászni. Zalában itt nálunk rengeteg lehetőség van rá.
2011. ápr. 14. 16:47

Felelevenedett a gyerekkorom, amikoris Apukámmal horgászni jártunk...és általában minden a leírtak szerint történt. :))


Köszönöm!

2011. ápr. 14. 16:17
:)
2. gne2
2011. ápr. 14. 16:15
:D Tisztára, mint az én férjem, akár ő is írhatta volna! :D
2011. ápr. 14. 16:08
Azt mondják a rossz nyelvek, hogy a horgászat a csendes őrültek sportja.
Én, mint horgászfeleség ezt cáfolom.
Megesik, hogy ebben az őrültségben én is részt veszek, de be kell, hogy valljam, soha nem bánom meg.
Az embernek a mai rohanó életben minden kicsi időt meg kell ragadnia, hogy kettesben, a természet közelségében, s annak minden csodáját
élvezhesse. Ezt teszem én is...
Erről szól ez a kis történetem.

Ugrás a teljes írásra: Vigyél szappant...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook