Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nektek mi a tapasztalatotok a síkosítóval? fórum

Nektek mi a tapasztalatotok a síkosítóval? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 19. 09:39
Nekünk ez jött be. [link]
52. mothertiger (válaszként erre: 48. - D41005143d)
2013. nov. 18. 16:43
De itt nem csak a felizgatásról van szó... -_-'
2013. nov. 18. 16:20

Évek óta ezt használjuk, ár-érték arányban a legjobb:


[link]

2013. okt. 31. 13:08
Sosem volt még szükségünk rá.
2013. okt. 31. 12:40
nincs tapasztalat.........de nem is hiányzik
2013. okt. 19. 09:21
nincs igazan szukseg ra,csak egy olyan pasi kell akit szeretsz/nem one night stand-rol beszelek itt/felizgat annyira,hogy nem kell semmilyen sikosito sem.
2013. aug. 27. 10:35
nem feltetlenul szukseges,ha parod altal jol beizgulsz egyentalan nincs ra szukseged!
46. src23
2013. jún. 21. 22:30

Én a vizesbázisut szeretem jobban.

Abból is most vettem késleltetőset.. ez baromi jó!! :D nem is gondotlam volna..pedig kirpóbáltam már egy párat.de ez nagyon bejött most..:


[link]

45. Wicked. (válaszként erre: 41. - Brummimackó)
2011. nov. 13. 13:18
Várjuk...:))
2011. nov. 12. 08:55
nem szukseges,ha a ferfi jol felizgat akkor erre egyentalan nincs szukseg./analnal sem/.
2011. nov. 11. 09:17
néha nem árt, ha kéznél van...
42. 3e437d31f0 (válaszként erre: 41. - Brummimackó)
2011. nov. 10. 15:50

Akkor mi lenne, elpirulnánk?:)

Szeretünk pirulni!:)

2011. nov. 10. 13:40
ha én azt leírnám,hogy milyen tapasztalataim vannak a síkosítóval :D
40. Noémi&Pisti (válaszként erre: 38. - Wicked.)
2011. nov. 10. 11:08
Köszönöm szépen a segítséget!!! :)
39. Wicked. (válaszként erre: 36. - 3e437d31f0)
2011. nov. 8. 18:03
Ha nem fal, akkor padló esetleg? :)
38. Wicked. (válaszként erre: 33. - Noémi&Pisti)
2011. nov. 8. 18:01
Bocsi, az előzőt Noémi&Pisti - nek írtam, de úgy látszik gondom van a "válasz" gombbal...
2011. nov. 8. 18:00

A Megasol EroticX sem rossz, bár jó lenne tudni, hogy miket próbáltatok korábban. A sima vízalapú, illat- és ízanyagmentes síkosítók csak a legritkább esetben okoznak allergiás reakciót; de ha mégis, akkor is, lehet már kapni totál bio, növényi alapú, tényleg minden allergéntől mentes síkosítókat. Igaz, kipróbáláshoz a közel 4e Ft-os áruk miatt neccesek.

Ha beválik, akkor persze nem bánja az ember, de, ha mégsem, az nem esik jól.


Én azt ajánlanám, hogy minden lacafaca nélkül menj be az első gyógyszertárba. Ott mindenképpen lennie kell megfelelőnek. Én is elég nyomi vagyok ilyen téren, mindentől vakarózok, pöttyös leszek, stb. Még a tisztálkodószereket is meg kell válogatnom, de a natúr, vizes alapú Durex síkosító (a 2in1 masszázsgél is) eddig bevált. Gyógyszertárban lehet kapni a Sába és a Gyntima síkosítókat, ezekkel sem volt problémám, de már üzletekben régen vettem, így árakat, választékot nemigen tudok.

36. 3e437d31f0 (válaszként erre: 35. - Wicked.)
2011. nov. 8. 17:27
Nekem megvan a megfelelő önsúlyom, hogy ne a falon landoljak.:)
35. Wicked. (válaszként erre: 32. - 3e437d31f0)
2011. nov. 8. 17:26
Az olaj nekem is inkább a főzéshez jön be:) Nem elég, hogy ragad, de foltot hagy, csúszik mint a veszett fene és nem túl erotikus, amikor akció közben a partner végigszánkózik az "alattvalón", gellert kap a szemközti falon és az ambulancián kell leszedetni a nyakáról a körgallérrá avanzsált, korábban festményként funkcionált falidíszt:)
2011. nov. 8. 13:59
Megasol Erotix. Ez szilikon bázisú, nekünk ez vált be.
2011. nov. 8. 13:57
Én még pár éve próbáltam pár félét és mindegyiktől égő érzésem volt. Nem tudtok valami olyat ajánlani, ami antiallergén és tényleg jó? Köszi :)
32. 3e437d31f0 (válaszként erre: 31. - Wicked.)
2011. nov. 8. 13:48
Így van. Mi is elvagyunk a síkosító nélkül, de én mégis szeretem használni. Nekünk a masszírozáshoz is az vált be, mert nem ragad, mint egyes masszázsolajok. Imádom, amikor masszírozás közben a völgyben csúszkál a szerszámom.:) Anális játékokhoz is használjuk, pedig szeretem természetes módon is síkosítani.:)
2011. nov. 8. 13:42

Nem is szükség kérdése, de tényleg hozzádob egy kis extra élményt:)


Meg azért néha akad az ember lányának is amolyan "in medias res" hangulata, akkor is jól jön. Menet közben aztán már nemigen kell pótolni:))

2011. nov. 8. 00:20
Soha nem volt rá szükségem:)
29. Wicked. (válaszként erre: 11. - 22342e0151)
2011. nov. 7. 23:22

Úgy látom Tatjanára már hiába válaszolok, de az ilyen hozzászólásokra valahogy válaszolhatnékom van:SSS


Utáááálom mikor azt mondják, hogy azért kell a síkosító, mert hibás a krapek, vagy a csaj! Mivel nem illik reklámozni, így cikket másolok be inkább.


"A síkosítószerekkel kapcsolatban komoly ellenállásba lehet ütközni egyes férfiak részéről, de sok hölgy is elutasítja, mondván, hogy ő tökéletesen funkcionál, nincs szüksége efféle dolgokra. A férfiak egy része kifejezetten arra esküszik, hogy a hüvely megfelelő nedvessége kizárólag attól függ, hogy ő mennyire bika az ágyban.

Az interneten rengeteg hozzászólást lehet olvasni az egyes síkosítókkal foglalkozó cikkek alatt, amelyekhez vagy azok szólnak hozzá csak, akiknek ezzel kapcsolatban komoly előítéleteik vannak, vagy ténylegesen azt hiszik az emberek a síkosítóról, hogy csak egészségügyi probléma, vagy ügyetlen férfi indokolja a használatát, pedig ez egyáltalán nem így van.


A síkosítószerek célja a hüvely, a csikló, a pénisz, vagy az ánusz síkossá tétele. Segítségével jóval könnyebb a behatolás, és az aktus ritmusa is gördülékenyebbé válik. Élvezetesebb a szex minden formája a maszturbációtól az anális szexig, valamint az első behatolásnál is nagy segítség szűz hölgyek részére. Szexuális játékszerekhez pedig elengedhetetlen a megfelelő síkosítószer használata a bőr irritációja és az esetleges súrlódások okozta hámsérülések elkerülése érdekében!


Hüvelyi szárazság esetén is elengedhetetlen az intim síkosítás, azonban az tévhit, hogy kizárólag a változókorban lévő hölgyeknek van erre szüksége! A hüvely tartós, vagy átmeneti szárazsága bármely életkorban előfordulhat, mivel a menstruációs ciklus alatti hormonváltozások miatt is ingadozik a hüvely természetes váladéktermelése. Ezen kívül a tamponhasználat, egyes gyógyszerek szedése, a stressz, az alkohol, a cukorbetegség és a nem megfelelő fürdő- és tusolószerek is okozhatnak hüvelyszárazságot.


Síkosítót ugyanolyan körültekintéssel válasszunk, mint bármilyen más egészségügyi, vagy kozmetikai terméket! Nem mindegy milyen készítményt vásárolunk anális szexhez, a szexuális játékszerek anyagában is kárt tehetnek egyes termékek, és egyes síkosítók oldják a gumi óvszer anyagát, ami így átengedheti a különböző kórokozókat és nem kívánt terhességet is okozhat."


Lábjegyzetben még hozzátenném, hogy akármelyik Durex síkosítót használhatod bármelyik óvszerhez, mert mind vízalapú. A 2in1 síkosító- és masszázszselé pedig baromi sokáig elég és bár a használati utasításán az van, hogy felbontás után 2 hónapon belül fel kell használni, de nővéreméknél közel egy évi használat után sem mutatta jelét annak, hogy meg akar romlani.

2011. nov. 6. 22:10
Én egy japán márkára esküszöm, zsupsz, és már benn is van.:)
2011. nov. 6. 18:34
Monoii de tahiti? ismerem ..
2011. nov. 6. 18:29
Van egy keleti masszàzsolaja az Yves Rochernak, az nagyon jol sikosit és nagyon kellemes illatu, nekem nagyon bejôtt:-)
2011. nov. 4. 23:40
Rá kell köpni. Az nem csinál likat.
24. 3c854e49ca (válaszként erre: 23. - D41005143d)
2011. nov. 4. 23:34
Osztom a véleményed: annyival is kevesebb lesz:-) (rossz vicc volt) Szerintem a sikosito jo tud lenni, màr csak azért is, mert ujabb érzéseket lehet vele kiélvezni. Meg védi az érzékeny részeinket a kipirulàstol. Nem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook