Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez? Van-e valaki, aki hasonló cipőben jár? fórum

Mi lehet ez? Van-e valaki, aki hasonló cipőben jár? (beszélgetős fórum)


8. 9e32886f4a (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2011. ápr. 14. 09:16
Kizárták a bordaközigyulladást. Először csak kis területen fájt, akkor mikor kezdődőtt mintha egy izzó késsel szúrkáltak volna, most már az egész bal oldalam fáj le egészen köldökig, és ugyan az az érzés csak nem olyan intenzíven.A nyomásra való érzékenységet ne úgy képzeld el hogy ha hozzáérek azonnal fáj hanem érzékenyebb mint a másik oldalam, és forróbb is amikor fáj.Az mellett hasmenésem van szinte mindig, de nem fogyok.
2011. ápr. 13. 19:56
Én bordaközi ideggyulladásra gondolok, ha nyomásra is fáj. Hogy fáj egyébként?
6. 9e32886f4a (válaszként erre: 5. - Moncsa85)
2011. ápr. 13. 18:49
már megnem mondom mi volt a neve, annyira emlékszem hogy nagy fehér müanyag doboz benne nagy lószem kapszulák amik sárgák voltak.
2011. ápr. 13. 18:26

Mit szedtél?

Szerintem akkor próbálj valahogy eljutni a másik dokihoz!

2011. ápr. 13. 17:27
AZt kifelejtettem hogy kaptam chrom betegségre való gyógyszert anno amikor csak találgatott a belgyógyászom 2 hétig szedtem de azon kivül hogy sárga lett a székletem nem történt semmi. Így kihúzta a listáról.
3. 9e32886f4a (válaszként erre: 2. - Moncsa85)
2011. ápr. 13. 17:26
Köszönöm a válaszod, nekem is van chrom beteg barátnőm aki elég csúnyán lefogyott, kórházban is járt hosszabb időre nem is egyszer, és van colitises is. Sokszor vérzek is egy minimálisat, de nem a székletem a véres. Azért nem merem bevállalni a béltükrözést mert a doki aki van az egy brutális aki nem a betegekért van..gyomortükrőzésnél is nagy fájdalmat okozott és felsértette a nyelőcsővem. Még altatásba semmerek hozzá menni. A másik normális orvoshoz meg képtelenség bekerülni.
2. moncsa85 (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2011. ápr. 13. 17:08

Szia!

Szerintem menj el vbél tükrözésre! Én Crohn beteg vagyok. A Crohnnak és Colitisznek is vannak aktív és passzív időszakai...

A fogyás viszonylag sok betegnél jelentkezik de NEM MINDENKINÉL! Ha a vérkép gyulladást mutat akkor valami van! Járj a végére mert ha tényleg IBD és nagyon belobban akkor az nagyon rossz (tapasztalat)

A tükrözést ki lehet bírni-nekem 2 volt-felénk bódítanak,van ahol altatnak nem kellemes de az egészség KINCS hidd ezt el egy betegnek!

2011. ápr. 13. 17:02

Már lassan 2 éve fáj a bal bordám alatti rész. Elöször borzalmas fájásaim voltak, teljesen mindegy volt hogy ültem álltam vagy mozogtam független volt ezektől, kb mint amikor egy forró izzó késsel szurkáltak volna.Mellette még hasmenésem volt megállás nélkül, vagy lényegesen puhább székletem a normálishoz képest.

Voltam belgyógyászaton ultrahangon, röntgenen, hasi ct-n,laborban, gyomortükrözésen, székletmintát is küldtem. Egyedül a labor mutatott gyulladást, de nem tudták megmondani mi gyulladt, a hasi ct szerint a májam egy kicsit meg van nagyobbodva de nem haladja meg a borda ívet. A belgyógyász colitisra és chrom betegségre gyanakodott, ám viszont a hasmenés ellenére nem fogyok. 1 év orvostól-orvosig járkálást meguntam mivel a belgyógyász a béltükrőzést ajánlotta amit nem mertem bevállalni.Eltelt 2 év, a fájás maradt de lényegesebben csökkent a mértéke viszont nagyobb területet fed le mint amikor kezdődőtt, hasmenésem is elég sürűn van azóta is, viszont fogyni még mindig nem fogytam, (igaz van hormonzavarom is) viszont most már az egész bal oldalam fáj és néha olyan viszkető érzésem van mint amikor valami gyógyul, nyomásra is érzékeny. Ha van valakinek ötlete vagy hasonló cipőben jár szívesen fogadnám a válaszát, mert én már teljesen tanácstalan vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook