Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rettegek a tudattól, h "elveszíthetem"! fórum

Rettegek a tudattól, h "elveszíthetem"! (beszélgetős fórum)


1 2
2015. dec. 21. 00:19
Add be egy értékmegőrzőbe!
55. Bucóka20 (válaszként erre: 54. - E458602baf)
2011. máj. 6. 22:27
Sajnos ez nem ilyen könnyű!Hosszú dolog,de naon fáj.
54. e458602baf (válaszként erre: 53. - E458602baf)
2011. máj. 6. 22:23

Na én meg hülyeséget írok :)

Szóval, látom nyitottál topicot.

Tudom, hogy nagyon rossz most, de próbálj meg ne gondolni rá... foglalkozz sokat magaddal, a barátaiddal és lazíts. Még véletlen se magadba keresd a hibát.

Jó hétvégét és irány bulizni, barátkozni ;)

2011. máj. 6. 22:18
Közbe látom nyitottál topicot is a témában...
52. e458602baf (válaszként erre: 51. - Bucóka20)
2011. máj. 6. 21:58

Óhh :(( Sajnálom.

Felesleges írnom sablondumákat.... Fel a fejjel!

Ha van kedved "beszélni" róla akkor szívesen meghallgatlak.

2011. máj. 5. 05:08
Elhagyott!!!:(((
50. 07c4794583 (válaszként erre: 51. - Bucóka20)
2011. ápr. 21. 21:30

Szerintem joggal parázol, mivel az alkohol ilyenkor kapuhatással van. Ha ne szakítja meg a kapcsolatot azzal a "bizonyos" baráti körrel, minden okod megvan az aggodalomra.


Vigyázzatok ezzel, a kifogások - "csak egy sör" - elég kézenfekvőek, mégis 99%-ban ugyanazt jelentik. Visszaesést.

49. e2579acec2 (válaszként erre: 49. - Bucóka20)
2011. ápr. 21. 21:12
Ez nagyon nem jó így csajszi, nagyon szenvedsz :( nagyon sajnálom. Igazából tanácsot én sem tudok adni, de ő tényleg nem fogja fel a dolog súlyát. Én a helyedben megvárnám, hogy mi lesz ezzel a Németországos dologgal, hogy akkor fogtok e veszekedni, mi lesz utána, de ha így folytatódik akkor én továbblépnék. Persze nem azt mondom, hogy ezt csináld, csak én így tennék.
48. e2579acec2 (válaszként erre: 47. - Bucóka20)
2011. ápr. 16. 08:15
Ja értem, hát remélem nem fog "ügyködni":(
47. Bucóka20 (válaszként erre: 46. - E2579acec2)
2011. ápr. 16. 08:03

De,félek!

De úgy gondolom,h ha ez idő alatt amíg itthon van 1x sem csinálja,akkor kint sem fogja.Szerencsére,ha lehet ilyet mondani,eddig nem voltak ilyen dolgai.Próbálok abba bízni,h hibázott és tanult a saját hibájából.


Ha pedig a hátam mögött "ügyködne",akkor ha a szívem szakadna is meg, az lenne a vége,h elhagynám.Egyszer minden kiderül és annyira lelkiismeretesnek gondolom őt,h előbb-utobb elmondaná.(mint a mostani helyzetben is)

46. e2579acec2 (válaszként erre: 45. - Bucóka20)
2011. ápr. 16. 07:55
Nem akarlak megijeszteni, de nem félsz, hogy ott okoskodni fog vmit? Vagy egyedül lesz?
45. Bucóka20 (válaszként erre: 44. - E2579acec2)
2011. ápr. 16. 07:54

Dolgozni,1 hónapos leállás lesz. (heggesztő)


Már régóta akar külföldre menni,most talán összejön.Remélem nem pont rosszkor.

44. e2579acec2 (válaszként erre: 33. - Bucóka20)
2011. ápr. 16. 07:45
Miért megy ki németbe?
43. Bucóka20 (válaszként erre: 41. - 54840f0fce)
2011. ápr. 16. 07:14
Igen
42. Bucóka20 (válaszként erre: 40. - Andi6020)
2011. ápr. 16. 07:13

Köszi szépen!

Bízok benne,h úgy lesz,ahogy írod!

2011. ápr. 16. 07:11
Katit próbálta?
40. andi6020 (válaszként erre: 38. - Bucóka20)
2011. ápr. 16. 07:09

Ennek tudatában azt mondom (tapasztalat!), hogyha akar, DE TÉNYLEG AKAR, simán le tud állni magától, orvosi segítség nélkül is. Nem olyan nagy gáz ez.

Sok sikert!

39. Bucóka20 (válaszként erre: 38. - Bucóka20)
2011. ápr. 16. 07:02
nem az alkalmak számítanak*
2011. ápr. 16. 07:01

Azt mondta,hogy a -katit- próbálta.Ez kb. olyan 7-8 alkalom lehetett (ahogy én össszeszámoltam).Úgy gondoltam,h ez nem olyan sok,így még nem szokhatott hozzá.De azt mondta,h nem az alkalmaz számítanak,hanem a mennyiség.És ő nagy mennyiségben csinálta.


Bizalmatlan vagyok vele szemben,úgy érzem (ha akarna) bármikor meg tudna vezetni.

Én nem értek hozzá egyáltalán.


Arra gondoltam,hogy felhívom ma v hnap az egyik haverját és elmondom neki ezt a dolgot.Megmondom,h találkozzon már barátommal és akkor kiderül,h igazat mondd-e nekem.Azt mondta,h hétfőn csinálta utoljára.Ha a barátjának is ezt mondja,akkor -oké- és megnyugszok kicsit,de ha hazudik...akkor a leírtak alapján fogok cselekdni.

2011. ápr. 15. 22:02

Na de milyen drog, az baromira nem mindegy. Ha heroin, akkor jó nagy sz..ban vagytok. Ha szúrja, akkor még nagyobban. Ha speed vagy kati, akkor közepes sz..ban vagytok. Ha csak beextazizott vagy bekokszolt párszor (mondjuk 30nál kevesebbszer), akkor csak kicsi sz..ban vagytok.


Ha függőnek vallja magát, akkor a legelső az, hogy NEKI kell akarni lejönni, az nem elég, hogy te akarod. Az első lépés a gázos banda leépítése, telefonszámcserével, mindennel. Amíg ez nem történik meg, jobb ha nyitott szemmel jársz.


Nem minden szer miatt kell bentlakásos rehab meg ilyenek. Sokszor elég, ha egy addiktológus kezeli. De ahhoz fel kell húzni a cipőt és elzarándokolni ehhez az orvoshoz. Tehát AKARNI kell jobban lenni/befejezni az életmódot.


Külföldön ugyanolyan egyszerű cucchoz jutni, mint Magyarországon, elég, ha megint rossz körökben kezd el mozogni az ember, ha jól látom, erre hajlamos.

Ezeket a dolgokat ő is nagyon jól tudja persze, de nem ártana a szemébe mondani, mert sajnos a függők maguknak is rengeteget hazudnak.

36. mkriszti81 (válaszként erre: 33. - Bucóka20)
2011. ápr. 15. 21:44

Bocs, de szerintem egy drogos esetében nem lesz elég az, ha csak vártok, hátha leszokik. Függő lett (és bármilyet használt, függőséget okoz!), nem nagyon fogja kibírni újabb adag nélkül, így vagy agresszív lesz, vagy majd megoldja Németo-ban, ahol nem lehet a nyomában...

Ha fejben még meg is tudná állni a kísértést, a szervezetének nehéz parancsolni, méregteleníteni kellene a drogmaradványokat, utána sokkal nagyobb esélye lenne leszokni. Ezért én még mindig az általam javasolt hatékony segítséget javasolnám...

2011. ápr. 15. 19:53
Jah és abba ne legyél biztos, hogy attól hogy kimegy Németbe nem fogja csinálni. Ha valaki nagyon akarja megszerzi bárhol legyen. És ott még te se leszel ott, hogy miattad ne csinálja.....
34. Noncsi18 (válaszként erre: 33. - Bucóka20)
2011. ápr. 15. 19:52
Én is azt mondom, amit a barátod, hogy ne hibáztasd a haverjait.... Figyelj ha valaki annyira nem akarja akkor nem teszi.... Kínálja akárki... Ő döntött úgy, hogy kipróbálja. Sőt ezek szerint elég sűrűn csinálta :S Nem hiszem, hogy mindig a haver könyörgött neki, hogy na.... na..... hanem biztos, hogy már ő kérte!! Egyszerűen akarat kell ehhez semmi más. Nem akarom nem csinálom, Ennyi!!!
2011. ápr. 15. 15:08

Talállkoztunk,mert nálam volt a töltője.Lementem,beszélgettünk..és akkor fogtam fel,h mit,miért... tett.Nincs mentség,hibázott.De ezt ő is tudja.És azt is tudjuk,h emberek vagyunk és hibázunk.Ezáltal mindenki a saját hibájából tanul.Ezzel nem azt akarom mondani,h nem bánt,nem aggaszt,nem dühít ....csak annyit,h ő a 2,5 év alatt nem hibázott soha.Én pedig igen.Hiszen mindenki hibázik,ki így,ki úgy!

Bár azt soha nem gondoltam volna,h ő a kábítószerhez fog nyúlni.Akár ilyen,akár olyan okból.

Az ok amúgy a kíváncsiság és sztem a kettőnk közötti zűrös kapcsolat volt.És elengedhetetlen volt mellé persze egy drogos,f@szfej,gyökér,semmirekellő társaság.

Ő azt mondja,h a haverjait ne hibáztassam,hiszen ha ő nem akarta volna akkor nem próbálja ki.És h csakis ő a hibás.

Hát szerintem meg nem.Ha nincs drog a társaságba,akkor nem tud belekeveredni.Ő magától nem ment vna el egy drogárúshoz h adjon neki vmi bigyót vagy bármit.

Szal erről ennyit.Mélységesen dühít ez a dolog.Aggódok még mindig.100%-os figyelő állásba vagyok és várok.


Vannak olyan dolgok amiket le kellett szögeznem,ahhoz h folytatni tudjuk a kapcsolatot.

Mondtam neki,h nem mehet ezekkel a haverokkal bulizni és h nem is hívhatja őket.Ha az utcán találkoznak,akkor egy köszönéssel ill 1-2 mondattal gyorsan le kell zárnia a dolgot.

Természetesen a nem drogos haverjaival találkozhat,de bulizni rövid időn belül velük sem mehet.


És ha még 1x csinálja,akkor elmegyünk a ..... drogambulanciára.Nem hagyom el,nem fogok veszekedni..(ezt mondtam,bár tuti kiborulnék).


Most próbálok mégjobban ráfigyelni.Többször hívom(h érezze h mellette állok).De nem akarok nyomasztó,idegesítő sem lenni.


Szóval most várunk.És naon úgy néz ki,h május 4.-én megy 1 hónapra németbe.Legalább helyre jön az agya is.:)

32. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. ápr. 14. 01:05

Huuu ez tényleg nem egyszerű :S:S Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél :S


Mindenképp addig kéne leülni vele beszélni, segíteni neki, leállítani még nem kap nagyon rá :( Akkor már vagy nem lehet vagy nagyon nehéz lesz.

Mindenképp megmondanám neki, hogy válasszon vagy te vagy a cucc. De legyél vele nagyon türelmes, érezze, hogy segíteni akarsz neki és hogy bízol benne.

Meg kéne tudni, hogy mi miatt kezdte el?? Sok stressz, vagy egy hülye haver? És milyen sűrűn csinálja?

Azt írtad, hogy észrevetted hogy fogyott, úgy tudom az csak a gyorstól lehet.....

Meg figyeld, hogy hazudik e... Mert ha cuccozott akkor nagyon nagy lesz a pupillája és sűrűn fújja az orrát. Nehogy tagadja neked, hisz eddig se vetted észre, úgyhogy figyelj a jelekre.

Remélem sikerül megoldani, mert ez tényleg nem játék, meg azt sem kéne, hogy ilyen miatt menjen tönkre a kapcsolatotok :S

Sok sikert neked/nektek!!

31. e2579acec2 (válaszként erre: 27. - Bucóka20)
2011. ápr. 13. 17:55
Remélem tudtok valami jóra jutni este. Jól tetted, hogy elmondtad anyudnak. Majd írj, hogy hogy haladtok!
30. Bucóka20 (válaszként erre: 29. - Mkriszti81)
2011. ápr. 13. 17:39

Igen,elolvastam a bevezetőt.Első körben mindenképpen a "helyi" dorgambulanciát fogjuk felkeresni.És ha úgy állnak a dolgok,akkor ez leszsz a második lépés,bár őszintén remélem,h nem kell tovább lépnünk.


Köszi még1x a segítséget!

2011. ápr. 13. 17:34

Még egy jó tanácsom ha lehet: a Narconon-t azért javasoltam nagyon, mert ott a leszoktatás egyéb helyettesítő drogok és gyógyszerek nélkül történik egészen másfajta módszerekkel (hatékonyakkal), mint ahogyan egy orvos/pszichiáter nekilátna a dologhoz... de az oldalon ez is részletezve van, milyen lépésekkel történik. A végén pedig segítenek alternatívát és új életcélt is találni a drogok helyett.

Ők a teljes embert nézik, és a problémát gyökerestől tűntetik el, nemcsak a testi függőséget szűntetik meg.

És valóban az már fél siker a párod számára, ha te mellette állsz.

28. e705905164 (válaszként erre: 27. - Bucóka20)
2011. ápr. 13. 17:32

igen:)remélem sikerül!!

és ne hagyjátok magára úgy értem,hogy segítsetek neki akkor is ha nem akarja..

27. Bucóka20 (válaszként erre: 26. - E705905164)
2011. ápr. 13. 17:30
Dobtam én már kisebb dolog miatt is.:) De vhogy mindig visszapattant.:) Kicsit már visszatért belém az élet.Megtaláltam a dorgambulanciának a számát,kiírtam.Megnéztem amit linkeltetek és azt is kiírtam.Este kupaktanács....és lépünk vmelyik irányba.De lehet várunk egy kicsit,h magától mennyire sikerül,de lehet nem várunk.Anya a főnök,itt az lessz amit ő mondd.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook