Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem működik a Firefoxban a könyvjelző, mi lehet az oka? fórum

Nem működik a Firefoxban a könyvjelző, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 14. 08:11
sok szerencsét
2011. ápr. 14. 08:11

nekem is összegabalyodott picit minden, pedig újratelepített rendszer volt, /home könyvtár külön partíción

szóval új telepítés után onnét próbálkozott.

gondos mentés után töröltem az egészet

de nem csak a ffox miatt...

2011. ápr. 14. 08:09

'Alapértelmezés szerint a Firefox 3.6 eltávolításakor a könyvjelzők, böngészési előzmények, kiterjesztések és egyéb bővítmények nem törlődnek. Ezek az adatok a profilmappában találhatók, amely megtekinthető a Súgó menüben a Hibakeresési információ… menüpont alatt. Az Alkalmazás alapadatai részben található Profilkönyvtár sorban található Megjelenés gombra megnyitja a profil könyvtárat az adott operációs rendszeren beállított alapértelmezett fájlkezelőben.


Érdemes megjegyezni, hogy a Firefox 3.6 eltávolítása után, ha a profil nem kerül törlésre, akkor ebből a profilkönyvtárból bármelyik telepített Firefox verzió képes tovább használni a könyvjelzőket, böngészési előzményeket, kiterjesztéseket és bármely más adatot.'


de szerintem ez bármely verzióra igaz

2011. ápr. 13. 16:19
Szerintem jobb lesz ha le törölöd az egész Firefoxot,és újra telepíted. Nekem csak így javult meg.
2011. ápr. 13. 15:43

Nem működik a Firefoxon a könyvjelző.

A bent lévő 8 db-ot tudom használni, se törölni,se hozzáadni nem tudok. Nem viszi se le,se felfelé,egyáltalán nem működik.

Mi lehet az oka? Hogy tudnám helyre állítani?


Ha tud valaki kérem segítségét, köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook