Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha éhezel, elhízol! fórum

Ha éhezel, elhízol! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha éhezel, elhízol!

2009. aug. 28. 15:42
Valamennyit kell enni! Ne felejtsd el, hogy maga az emésztés is energiát használ, kalóriát éget el. Csak nem szabad sokat enni.
29. fbb53e1d99 (válaszként erre: 28. - 099c0bed40)
2009. aug. 13. 17:52

Na, én meg eszek, és nem hízok!!!-:)hogy a rossebbe van ez, hogy mindenki fogyni akar......

Nekem ugyanolyan xar, hogy nem tudok hízni!!!

Alkati kérdés az egész..

2009. aug. 13. 11:40

A cím egy baromság, éppen a fordítottja igaz.

Próbáltam, és bejött.( Éheztem és fogytam)

27. Pirosalma (válaszként erre: 25. - Adri25)
2007. okt. 17. 16:33

Szia!

Bármikor lehet, nincs jelentősége.

26. df30cb1959 (válaszként erre: 18. - C469e38f6f)
2007. okt. 17. 15:42
igen mert megláttam egy cikket és írni akartam egyet a saját tapasztalataimmal, csak gondoltam ott jobban megfogalmazták:) igen a google a barátom:P
25. adri25
2007. okt. 17. 07:00
én úgy tudom,h gyümit csak du.2-ig lehet enni
24. Nike girl (válaszként erre: 23. - Cukilany)
2007. okt. 16. 19:33

Jaj nagyon köszi:D

Amúgy ilyesmit szoktam enni,de már ezt sem most meghíztam 4kg,ami az oldalhályamra és a hasamra jött fel és igenis meglátmég azzal a 46kg-mommal is!!!Bizony

23. cukilany (válaszként erre: 22. - Nike girl)
2007. okt. 16. 18:37

Este 6 után egyél nyugodtam, de ne nagyon gyümit, se szénhidrátdús ételt, hanem pl joghurt, túró, főtt tojás, ilyesmit. Gyümi asszem megterheli a pocit.


Van egy fórum aminek pont az a címe h együnk vagy nem 6 után, ott van egy csomó jó ötlet és vélemény, nézd meg...

2007. okt. 16. 18:07

Ugye este 6után már Semmit Nem jó enni max:gyümit!!!NEM??????

MERT HÍZUNK TŐLE??????Lécci valaki válaszoljon mert gonban vagyok ezzel a kérdéssel kapcsolatban:)!

21. Lilcsi
2007. okt. 16. 17:02
hat ez nagyon igaz az en anyukam is amiota csinalt mindenfel diatat hizott meg..
20. Pirosalma (válaszként erre: 17. - C469e38f6f)
2007. okt. 16. 16:53

Szia!

Ne keverjük a diétát se a fogyókúrával, se a testépítők szálkásító étrendjével:-)

Diéta = étrend, szűkebb értelemben: gyógyétrend.


;-)

19. cukilany (válaszként erre: 16. - Df30cb1959)
2007. okt. 16. 13:07
Igen sikeres, csak türelem kell hozzá és akaraterő, ez sok emberből hiányzik, gyors eredményeket akarunk és ott rontunk el...
2007. okt. 16. 08:20

Azért ahogy nézem, ez a cikk innen onnan lett összeollózva (gondolom a saját tapasztalatokon kívül)

ugyanis máshol szó szerint megtalálható.

Na jó kicsit itt ott át lett fogalmazva:)


[link]

[link]


Google a barátod:)

17. c469e38f6f (válaszként erre: 16. - Df30cb1959)
2007. okt. 16. 07:52

Ne keverjük a diétát a fogyókúrával.A fogyókúra, mint a nevében is benne van, kúra jellegű, tehát meghatározott ideig tart.( a 90 naposnak még a nevében is szerepel).Arra jó, hogy az ember megszabaduljon viszonylag rövid idő alatt a testtömegének egy részétől(nem mind zsír lesz, sőt...)de arra, hogy az eredményt megtartsa - szerintem - teljességgel alkalmatlan önmagában.

Tartós súly és főleg zsírcsökkentés csak megfelelő diétával lehetséges.(és mozgással)

De írhatom így is: megfelelő étrenddel...

A különbség tehát az időben rejlik, a diéta ugyanis hosszú távon jelenti az étkezési szokásaink megváltoztatását -és ez igenis lehet sikeres. Ha visszahízod az azt jelenti, hogy NEM TARTOD BE A DIÉTÁT, tehát nem a diéta sikertelen, hanem te vagy gyenge.

2007. okt. 16. 07:19
sikeres? csak utána úgyis visszahízod, akkor meg mi benne a siker!
15. cukilany (válaszként erre: 14. - Hvivien)
2007. okt. 16. 02:02
Minden diéta sikeres a maga módján, csak az embernek általában nincs elég akaratereje, h betartsa az... :-((
2007. okt. 15. 19:08

sziasztok!

nekem az a véleményem, hogy ha lenne igazás sikeres fogyókúra/diéta (sajnos azt még nem találták fel:D) nem lennének túlsúlyos emberek

persze sikeres alatt azt értem h mindenkiről csak úgy olvadnak le a kilók


én is beleestem az éhezés csapdájába, reggeltől estig nem eszek csak iszok, este meg rájárok a hűtőre :S

13. Suhi
2007. okt. 14. 10:06

Sziasztok!


Én is elmesélem hogy jártam. Ifjú voltam és bohó..:)

19 évesen fogyókúra, torna... mert olyan akartam lenni, mint az albérlőtársam. Vele jártam tornázni, tehát ugyan annyit mozogtunk. Ő szinte folyton evett és fogyott, én meg csak "fogyogattam", gonoltam igen én nagyobb darab vagyok nekem diéta is kell. Egyre súlyosabb diéta volt, egyre elvetemültebb lettem, aztán már fogyitabi...stb teljesen elveszettem az eszem. Szüleim 240km-re telefonon próbáltak észhez téríteni, meg kaját küldeni...de értelmetlenül. Aztán nyárra szétment az emésztőrendszerem. Kórház. Akkor már semmi nem maradt meg, ahogy lenyeltem alul már jött is ki... végre "álomsúly". Ilyen áron nem kell, köszönöm.

Azóta félévente vérvétellel figyelnek, fehérjedús étrenden vagyok. A koleszterin és triglicerid értékem határérték alatti, mégis vannak markolásznivaló zsírpárnáim. Természetesen én a szénhidráttól hízom, a finom csokiskakóscsigától:)

Oké... diéta.. nézzük meg az SBD-t. Kipróbáltam, ment is a második két első napjáig, akkor megint omlett reggelire, de az epém nem bírta már a tojást..megadta magát. Akaraterőm lenne, de nem bírja a szervezetem.

Szóval első lépésben elfogadom magam, meg hogy ez van. Másodjára megtürtőztetem magam a kakaóscsigától, harmadsorban meg itthon jógázom, eljárunk teniszezni a párommal és ha van felesleges pénzem, akkor beíratkozok valami jó kis tánckurzusra. (salsa, hastánc a kedvencem)

12. cukilany (válaszként erre: 7. - D606bc0fd7)
2007. okt. 14. 00:11

Igen, egyél. Az elején nehéz nagyon, én is pár hónapja ezt a módszert követem, előtte hónapokig koplaltam, szinte semmit sem ettem, mert tudtam meghízom ha eszem. Majd napi 5ször ennem kellett, 3 óránként, beállítottam a telót és ha csörgött ettem. Úgy nézett ki, h leültem fogtam a villát és szó szerint tömtem befelé, h enni kell, nem ment egyszerűen, mert addig tényleg semmit sem ettem.

Kb 2-3 hét után ráállt a szervezetem, már magától jelzett 3óránként a megszokott időben, h KAJA KELL! Az elején törvényszerűen híztam ppicit, de azután eljött a fogyás ideje.

Fontos, h az a napi 5-6 ne legyen több mint napi 3szori mennyiség, csak kisebbek az adagok...

11. adri25
2007. okt. 13. 19:49
ezzel én is egyetértek veled.
10. Belana
2007. okt. 13. 19:48
Sziasztok! Szerintem a legtöbb diéta túl drasztikus és észnélküli. És biztosan sokan vannak, azzal, ha 1200 kalóriát kell enni előírás szerűan, akkor csak 750 fogyasztunk mert akkor mégjobb lesz. Én rengeteg baromságot csináltam, de most, hogy sajnos ditéáznom kell cukros diéta, mozogni kell ez így legjobb. Éppen ezért azt mondom, hogy mozogni kell és normálisan enni, mindenből keveset többször. Nem szuszogásig kajolni és az éhezés a legnagyobb baromság. Egyetértek.
9. d606bc0fd7 (válaszként erre: 8. - 0c97fbb607)
2007. okt. 13. 15:55
de ha nem eszek keveset pár óránként (még ha nem is vagyok éhes) akkor később annyira megéhezem, hogy nem tudok uralkodni magamon :S
8. 0c97fbb607 (válaszként erre: 7. - D606bc0fd7)
2007. okt. 13. 14:55
Eszedbe ne jusson:))))))A tested nem hülye,ha nem éhes,akkor épp nincs szüksége semmire:)
2007. okt. 13. 14:47
Ha nem vagyok éhes, akkor is egyek?
2007. okt. 13. 14:39
Az első cikkemet mindenkép elről akartam írni. Én a lelassult anyagcserámet nagyon sok zabkorpa, búzakorba és más rostanyagokkal teli ételekkel hoztam helyre. Például a zabkorpa tejjel összeforralva olyan mint a tejbegríz, még ízre is.persze kis édesítővel:) Először azért küzdöttem hogy tartsam a súlyom, majd utána hogy ne hízzak sokat, végül mikor már meghíztam, hogy ne hízzak tovább. És most itt vagyok. Remélem azért mások tanulnak a hibámbol.
2007. okt. 13. 14:04

Nagy részük soha nem fog rájönni, mivel lelkileg gyenge, akaratereje 0, vagy majdnem nulla, anélkül meg nem megy.

A fogyókúra pedig tényleg értelmetlen önmagában, ha nincs folytatás, felesleges elkezdeni.

2007. okt. 13. 13:11

Az összes fogyókúra éhezéssel ,lemondásal jár,magyarul egy nagy kalap szart sem ér!

Az örökös hiányérzet megbosszúlja magát,nem tudom mikor jönnek már rá az emberek,hogy a túlsúlyt nem fogyókúrákkal,gyógyszerekkel lehet eltűntetni.

Hanem avval,ha rájövünk végre mi a túlsúlyunk valódi oka!Ha ezt megtudjuk és megoldjuk a problémát ,akkor a plussz súly is eltűnik szép lassan.

2007. okt. 13. 12:55
Szia! Teljesen igazad van Pandika.Én is kipróbáltam már nagyon sok féle diétát.De a végeredmény az hogy az éhezéses időszak után nem győztem telezabálni magam.Ami pedig lement keservesen annak a duplája jött vissza.Azt hittem a 90 napos diéta befog válni,de nekem aki szereti a tejterméket nem elég 4 naponta enni.Az a diéta is az éhezésről szól.
2007. okt. 13. 10:45
Szia! Ugyanebben a cipőben járok. Csak nagyobb dimenziókban. 93 kilóról 68-ra koplalással, 2 évig tudtam tartani (kevés evéssel és hashajtóval, végül hánytatással...) utána mégis visszajött. Most meg bármibe kezdek bele, csak kudarcba fullad....
2007. okt. 3. 00:08
Mára odajutottunk, hogy tíz emberből kilencen biztosan valami diétát tartanak.Míg hazánkban elsősorban az elhízás okoz komoly problémát, addig a világ számos területén az éhínség.Egy átlagos felnőtt napi 8500 kJ (kilo Joule) energiát használ el. Az élelmiszerekből felvett energia jelentős része hőtermelésre fordítódik - az állandó testhőmérséklet számos előnyt biztosít, de fenntartása energiaigényes - míg másik része mozgásunk, illetve szerveink működése során használódik el.

Ugrás a teljes írásra: Ha éhezel, elhízol!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook