Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a hírnév beszél... fórum

Amikor a hírnév beszél... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor a hírnév beszél...

16. ac808a6b30 (válaszként erre: 14. - Arianne113)
2011. máj. 16. 14:46
:)
2011. máj. 15. 01:29
AZ ÉDESANYA TALÁLT EGY BŰNBAKOT S ÍGY MÁR NEM A KISLÁNYÁT KELLETT HIBÁZTATNIA NA MEG ÖNMAGÁT.MINDKETTŐ MEGÉRDEMELNE EGY BEOLVASÁST, TE MEG EGY ŐSZINTE BOCSÁNATKÉRÉST!ÜDV!
14. Arianne113 (válaszként erre: 13. - Ac808a6b30)
2011. ápr. 20. 17:04
Ha most úgy gondolkoznék ahogyan az ő anyja tette anno, akkor azt mondanám neked hogy biztos hogy gyárilag érzéketlen olyan mint az anyja! ... :D Nahát nahát ez most tetszett:)
13. ac808a6b30 (válaszként erre: 11. - Arianne113)
2011. ápr. 20. 16:14
Mindig annak fáj, aki sértett, de szerintem Bea csak nem akar rá emlékezni, vagy valóban gyárilag ilyen érzéketlen!
2011. ápr. 20. 14:59
Nagyon megható cikk volt,főleg,hogy én is elvesztettem szinte az összes gyermekkori legjobb barátnőimet,én is hasonló korú voltam...Hiába az emberi gonoszság mindig gyermekkorban jön elő:(
2011. ápr. 14. 22:37
Köszönöm a jókívánságokat. Egyébként maga Bea sem hiszem hogy emlékszik a történtekre pontosan, mert mikor haragban voltunk pár év után mikor elkerült ugye felsőbb tagozatba, akkor sem emlékezett már hogy mi miért utáljuk egymást... Szóval ez az egész kis történet csak bennem hagyott nagyobb nyomot, én nem haragszom senkire, csak úgylátszik belém égett ez a történet akkor.
10. ac808a6b30 (válaszként erre: 6. - 0a8303ed6d)
2011. ápr. 14. 21:23
Nekem apám volt alkesz. Égetett állandóan, a kis hülye osztálytársaim meg -hogy is érthették volna hisz nem voltak olyan felnőttek mint én- persze röhögtek RAJTAM!
9. pteri (válaszként erre: 8. - Abeni)
2011. ápr. 14. 15:32

Szerintem is!

Bár azt sem értem, hogy Bea annak idején miért haragudott rád, akkor nem sokban különbözhet az anyjától.

Arianne,kívánom, hogy Te olyan anyuka legyél, amilyet Te szerettél volna és legyen boldog életed felnőttként!

2011. ápr. 13. 14:16

Jó gondolat, hogy az anyukájának átadod ezt a levelet.

De szerintem nem neked kellene tisztáznod magad, hanem a Beának kellene elmondania most már felnőtt fejjel, hogy mi miért történt.

2011. ápr. 13. 12:57
Ez nagyon fájhatott neked akkor. De gondolj a Beával eltöltött időkre azok szépek voltak akkor. De annak vége.Le kell zárni. A szülei viselkedéséből pedig megtanultad, hogy felnőttként neked ne legyenek előítéleteid.Biztos, hogy értékesebb felnőtt leszel mindannyiuknál.
2011. ápr. 13. 12:48
Nagyjából tudom miről beszélsz! Az én anyám alkoholista volt, általánosban nem volt egy barátom sem, mert ha néha akadt valaki és eljött hozzánk azt látta, hogy anyám részegen dülöngél! Kemény volt...
2011. ápr. 13. 11:20

Már több száz kilométerre lakunk egymástól, de igazatok van, megérdemelné, hogy átadjam neki a cikkemet.

Én mégsem teszem, se időm se energiám nem fektetem ebbe bele. Lehet hogy ő egész másképp látná a dolgokat mint én.


Úgyis csak veszekedés lenne, vagy lehet már el is felejtette az egészet, neki nemvolt ez akkora jelentőségű mint nekem akkor.

4. ac808a6b30 (válaszként erre: 3. - Ac808a6b30)
2011. ápr. 13. 10:25
És ha ezért megint összeveszel Beával, hát ez van, amúgy sem volt igazi barát, aki nem védett meg az anyja igazságtalanságától:(
2011. ápr. 13. 10:24
Én az anyukájának írnék egy levelet, nem azért, mert számít a véleménye, vagy a bocsánatkérése, hanem hogy én jobban érezzem magam, és pontot tehessek a végére az ügynek, lezárhassam ezt magamban, és megmutassam neki, néha egy gyerek (bár már nem vagy az) inkább viselkedik felnőttként, mint az, aki felnőttnek tartja magát!
2011. ápr. 13. 10:17

Mi lenne, ha az új kapcsolatfelvételt Beával felhasználva beszélnél az anyukájával. Semmi különös, csak információátadásként elmondani ezt a cikket és igazából reakciót sem várva ott hagyni őt. Ha nehezen megy a beszéd, akkor ezt a cikket kinyomtatva, átadva és ott hagyva...

megérdemelné az élettapasztalatot

2011. ápr. 13. 10:08
Ez a kis történet velem esett meg, még általános iskolás koromban. Őszintén megmondom, mély nyomot, mély sebet hagyott bennem.
Sok cikkem van, aki olvasgatja őket tudja, igyekszem nem értelmetlen dolgokról írni.
Nagyon jól esik kiírni magamból a bánatom, vagy épp a boldogságom. Ez utóbbi, most inkább egy bánatomról szól.

Ugrás a teljes írásra: Amikor a hírnév beszél...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook