Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3. kerületi óvodaválasztás fórum

3. kerületi óvodaválasztás (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 20. 14:17
E igaz! A mi ovinkban is van sajnos olyan óvónő, akihez a saját gyerekemet nem adnám...:(
5. marques (válaszként erre: 4. - Szabobabo)
2011. ápr. 20. 13:53

Szia!


Ha egy mód van rá, én sem szeretném magánóvodába adni a kisfiam, viszont vannak ovik, amik a nyílt napok alkalmával szimpatikusak voltak nekünk (pl. Ágoston utcai ovi, Százszorszép), mások kevésbé. Az egyik fő szempontunk az óvónők szimpátiája, az egyes intézmények nevelési elve volt.

HA ezek valamelyikébe felveszik, nagyon boldogok leszünk, de ha nem, akkor inkább adom egy magánba, ami szimpatikus, mint egy államiba, ami nem.

Így értettem.

2011. ápr. 20. 12:26

Szia!


Én óvónő vagyok, csak most jelenleg nem dolgozom, mert van egy 6 hónapos babócám, és vele töltöm napjaimat...:)

Én dolgoztam magán, illetve körzetes oviban is...háát, én nem adnám magánba a gyerekemet.

Még akkor sem, ha megtehetném, hogy havonta kiadjak érte 100 ezreket!

A 3. kerületben dolgozom én is, és nem egy híresség járatja hozzánk a gyerekét...

Nálunk is vannak hibák, amibe bele lehet kötni....DE!!!Nem fizetsz érte!!! A magánoviba is voltak problémái az anyukáknak...ami érthető, hiszen nem kicsit nyúl a zsebébe...de egy

óvónő, akkor is óvónő, ugyanazzal a végzettséggel!

Ez magánvélemény, nem akarlak sem megbántani, sem lebeszélni egyikről sem.

2011. ápr. 13. 15:29

szia,


3.kerületi még csak csak (mint pl én) de még másfél évnyire vagyunk az ovitól :)

2011. ápr. 13. 09:42

Úgy látom nincsenek harmadik kerületi anyukák :(

Vagy csak senki sem szeretne erről beszélgetni :(

2011. ápr. 12. 20:23

Sziasztok!


3. kerületi óvodákról szeretnék beszélgetni olyanokkal, akik szintén választás előtt állnak, vagy már óvodás a gyerkőcük.

Természetesen van már favoritunk, de nagyon kicsi az esélyünk rá, hogy bekerüljön.

A körzetes óvoda kizárva.

Magánovikról is várnám a tapasztalatokat. Közülük a Katica és a Törpike szimpatikus elsősorban.


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook