Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szombathelyen mi a vélemény az új allergia-orvosokról a MÁV-rendelőben? fórum

Szombathelyen mi a vélemény az új allergia-orvosokról a MÁV-rendelőben? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 15. 09:20
Azért még van egy kis időm,fiam nehezen viseli a cici nélküli létet.
8. Szilvamama (válaszként erre: 7. - Gabóca10)
2011. ápr. 13. 20:00
Hát igen ... sajnálatos, hogy az anyagiak miatt kell esetleg lemondani a szakértelemről és a normális orvosokról :(
2011. ápr. 13. 14:08
Akkor a végén jól sűlt el.Hál égnek hogy nem allergiás a kislányod,mert ez egy átok!A kisfiam 1 éves,2x volt vírusos beteg,mind a 2x volt utána kiütése ill.foltok,de az orvosunk mondta egyszerre hogy attól.Fenistil cseppel lement 3-4 nap alatt.De igen,a doktornő és férje,nagyon jó orvosok,éppen ezért gondolkozom ennyit,de hát két gyerek,jön a húsvét,minden egybe,nem egyszerű!
6. Szilvamama (válaszként erre: 5. - Gabóca10)
2011. ápr. 13. 11:26
Szerencsére semmire! Ezért is mondtam, hogy minden nézőpont kérdése :) Nekünk ez a két alaklom elég volt, hogy kimondja az orvos, hogy nem allergiás. Előőt voltunk már a háziorvosnál, bőrgyógyásznál, senki nem tudta megmondani, hogy mitől vannak a foltjai. A végén mégiscsak a Sóti derítette ki, hogy vírusfertőzés maradványa, de ez vagy 2 hónapomba és elég sok pénzbe került.
2011. ápr. 13. 08:01
Hát az úgy elég húzós!Utoljára a MÁV-ba is 3x kellett visszamennem mert tapaszaim is voltak.Mire allergiás a kislányod?Én nagyon sokminedenre,pollenek,kutya-macska,ami ilyenkor virágzik szinte minden,hüvelyesek(bab,borsó),kakaó,földimogyoró,és a citrusfélékre mindenre.Úgyhogy káosz az életem.
2011. ápr. 12. 21:06
Valószínűleg, mert nem is kértünk időpontot mi sem, csak odamentünk rendelési időben. Allergiavizsgálat 5000, visszarendelés 3000. Persze azóta változhattak az árak, és nem mindegy az sem, hogy hányszor kell visszamenni.
2011. ápr. 12. 20:14
Megkérdezhetem hogy mennyi?AZ a helyzet,hogy szülés előtt voltam kontrollon,még a MÁV-ba,és időközben hallottam hogy lecserélődöt a csapat.Most fejeződik be a szoptatás,addíg mondták ne menjek,mert nem kapok gyógyszert,de már muszály lenne,mert nem vagyok valami fényesen.Gondolom maszekba előbb kapnák időpontot.
2011. ápr. 12. 19:00
Én az Allergiacentrumba vittem a lányom a Sótihoz, nem mondom, hogy olcsó, de nem sokalltam, szerintem ahhoz képest, hgy magán, elég korrekt árak vannak.
2011. ápr. 12. 18:42
Egy éve voltam,még a Sóti-házaspárhoz jártam.Én ragaszkodnék hozzájuk,de maszekba gondolom nem olcsó.Tanácstalan vagyok,milyenek az új orvosok?Ha valaki tud valamit kérem írjatojk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook