Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sportbabánk születése fórum

Sportbabánk születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sportbabánk születése

10. giann
2011. jún. 16. 21:23
Ne haragudjatok, kicsit bénuska vagyok még itt a fórumon, nem is láttam, hogy ilyen sokan írtatok reagálást a cikkre! Köszönöm szépen, nagyon jólesik, hogy ennyien elolvastátok és a gratulációkat:) Kívánok minden kismamának, anyukának sok-sok boldogságot, türelmet:)
2011. ápr. 13. 11:02
Ügyesek voltatok! Gratulálok! :)
2011. ápr. 13. 09:24

:) könnyezek, és most foghatom a hormonokra, de annyira éreztem a mondataidat! köszönöm, h megosztottad velünk!

boldogat-boldogat!

brigo

2011. ápr. 13. 00:24
Gratula a picihez :)
2011. ápr. 12. 20:13

Én is gratulálok Nektek!

A történet elejét akár én is írhattam volna (én is edző vagyok, tervek szerint érkezett mindkét gyerekünk...). Talán egyszer én is ráveszem magam, hogy megírjam gyermekeim érkezését... A fejemben itt van minden:)))

2011. ápr. 12. 19:27
gratula
2011. ápr. 12. 19:12
Nagyon szép a történeted, gratulálok a kisfiadhoz és a cikkben megismert hozzáállásodhoz is!!
2011. ápr. 12. 19:11

Gratulálok a kisfiadhoz, az én Olivérbabócám is most lesz 5 hónapos. A burokrepesztés után én is így jártam, ahogyan te, végig tágítottak, majd sajna én végig is repedtem... De ezek a gyönyörű babócák mindent megérnek, nem igaz? :)))


Alvás terén mi nagyon szerencsések vagyunk, Olivér már 2 hónapos kora óta végigalussza az éjszakát (este 10-től reggel 8-ig). :D

2011. ápr. 12. 16:22
Szép történet. Szerencséd van az 1-2-szeri virrasztással! A kislányom az első másfél évben minden éjszaka kb. 11-5-ig aludt, közben legalább ötször felkelt. Napközben pedig alig aludt és nagyon mozgékony volt. Engem teljesen kimerített és sajnos nem tudtam meg, milyenek azok a csodás első hónapok :( De most már 11 éves, úgyhogy megy az alvás!
2011. ápr. 12. 16:08
Szerintem olyan nincs, hogy valaki nem fél a szüléstől, vagy nem gondolkozik el azon, milyen is lesz, hogyan fog lezajlani...rengeteg születéstörténetet olvastam és az utolsó hónapban, mikor már hordó pocakkal tolattam a lakásban, megijesztett, hogy ennek a gyerkőcnek valahogyan ki is kell majd bújnia belőlem...

Ugrás a teljes írásra: Sportbabánk születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook