Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek Nokia 5230-as telefonja? fórum

Van valakinek Nokia 5230-as telefonja? (tudásbázis kérdés)

10. buschne (válaszként erre: 9. - Urszánné)
2011. ápr. 17. 18:15
Köszi, ari vagy!
9. Urszánné (válaszként erre: 8. - Buschne)
2011. ápr. 14. 21:43
Hát igen igazából nem jeleníti meg máshogy. T-9 ben meg nyomod az egyes számot kétszer akkor kiad egy ilyet :) ha háromszor akkor ilyet:-) és ezt a két verziót lehet másítani a csillag gombbal. Ennyit tudok segíteni.
8. buschne (válaszként erre: 7. - Urszánné)
2011. ápr. 14. 07:02

Köszi, kipróbálom...


És a hangulatjelek akkor zárójelek, meg kettőspontok és kész?

2011. ápr. 13. 20:46
Hát sziasztok! Az én telefonom 3hónapos de az enyémen működik a GPS kicsit fura a programozása és nem talál meg pontosan minden helyet otthonról de ahogy haladok vele kitisztúl az agya és korrigálja magát és oda visz ahová szeretném. A t-9 -ről csak annyit hogy nehéz elkezdeni de utánna ha beleszóltál akkor nagyon jó lesz vele írni. Az a lényege az elején hogy ne nézd hogy mit ír csak annyit csinálj hogy nyomogasd a gombokat. Pl: ha le akarod írni hogy ' anya' akkor egyszer nyomd meg a 2-est a 6-ost a 9-est és a 2-est megint. Próbáld ki nagyon bele fogsz szeretni! És ez a telefon nagyon sok szót tud alapból amit nem kell bepötyögni. Jó szórakozást! :-)
6. buschne (válaszként erre: 4. - Magdi8)
2011. ápr. 13. 13:06
Hát azt én meg sem próbáltam, mert használtan vettem a telót és újraindítottam, így valszeg le kell töltenem az ingyenes verziót, de egyébként én külön GPS-t használok:)
5. buschne (válaszként erre: 3. - Urszánné)
2011. ápr. 13. 13:04

Köszi! Most pont nem tudom megnézni, mert nincs nálam, de én sosem tudtam a T9-et használni:((((


Egyébként, ha beütöttem a kettőspontot meg a zárójel bezárva, akkor a másik fél telóján megjelent a nevetős fejecske.

Mondtam neki, küldjön vissza hangulatjeleket(fejecskéket) de csak a kettőspont meg a zárójel jelent meg.:(( Vagyis nem jeleníti meg őket.

2011. ápr. 13. 06:14
Nekem is az van, én a GPS-t nem tudom rajta használni.
2011. ápr. 12. 22:56
Szia! De van rajta:-) most is azzal írók neked. Én t-9 -cel írók és nekem úgy jön be ha kétszer megnyomom az 1-es számot. Ha tehát megnyomod 2szer akkor bejön a nevetős és ha tovább nyomod akkor a többi egymás után! Szívesen! :) szia:)
2011. ápr. 12. 14:21

Sziasztok!

Lehetséges lenne, hogy nincsenek rajta hangulatjelek?!

Segítsetek légyszi! Köszönöm:)

2011. ápr. 12. 14:20
Van valakinek Nokia 5230-as telefonja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook