Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Igénybe vette már valaki a Fundamenta áthidaló kölcsönt? Megéri? fórum

Igénybe vette már valaki a Fundamenta áthidaló kölcsönt? Megéri? (beszélgetős fórum)


2017. márc. 14. 01:43

Igen, amit a lakásszámlába fizettél eddig az önerőnek számít, hiszen az önerőt a pénzintézetek kérik számon rajtunk, akitől kölcsönt kérünk, és a Fundamentánál ezt látják a lakásszámlában amire a kölcsönt hozzuk el.


Önerő nélkül hirdetni nem fair dolog egy lakásvásárlást, kivitelezhető, de mázli és egy alkalmi vétel kell hozzá!! Ígérni nem lehet, és aki ígéri az legyen gyanús! A minimális önerő igény az országban kölcsönöket illetően 20% hivatalosan kiemelt városokban pl.



Lentebbi kommentben láttam ilyet: - attól félni nem kell, hogy azért ígérik be, hogy nem kell önerő, hogy aláírja bárki is a szerződést!


Hiszen addig amíg nincs meg a teljes vételár addig a pénzintézetek nem fizetnek, így nem lép életbe a szerződés sem, a közvetítő sem kap jutalékot utána. Naki is érdeke megoldást keresni a vevő/eladónak!

9. Katttty (válaszként erre: 8. - Muculu)
2016. máj. 12. 12:48
Szia! Nekem pont ez a kölcsönöm van a Fundánál. Nem azt mondom, h teljes kamu az önerő nélküli megoldás, m elméletben talán még működhetne is, viszont gyakorlatilag szinte semmi esély nincsen rá, h azt tényleg meg lehet úgy csinálni. Szóval nem árt azért óvatosnak lenni, m nálam is közben derült ki pár dolog, amit az elején "elfelejtettek" mondani... Viszont összességében elégedett vagyok, m jól sült el a dolog és fix törlesztőrészletem van.
2016. máj. 11. 16:45
Sziasztok!Olyan kérdésem volna,hogy valóban lehetséges hogy ha igénybe veszem az azonnali àthidalò kölcsönt az màr önerőnek is szàmìt?A héten találkozom egy fundamentás üzletkötővel,és a telefonban mondtam hogy sajnos önerőnk nincs,de minél hamarabb szeretnénk lakàst és ő erre azt mondta hogy semmi gond mert ez már önerőnek is megfelel.Ez nagyon jól hangzik,de mivel sokat kutakodtam fundamentas témákban és ilyet sehol nem olvastam,viszont az ellenkezőjét igen,kicsit tartok tőle hogy ez ilyen mindent beìgérünk dolog csupàn hogy aláìrjuk a szerződést.
7. fbalazs (válaszként erre: 6. - Fbalazs)
2011. máj. 13. 10:49

Hogy pontositsam a kerdest:


Ha a teljes szerzodeses osszeget szeretnem athidalo kolcsonkent akkor gyakorlatilag felveszek egy 8.1%-os fix kamatu hitelt. Kerdes, hogy a hitel torleszto fizetese mellett tovabbra is kell elotakarekoskodnom havi 20-al?

2011. máj. 13. 10:10

Sziasztok,


A Fundamenta Azonnali HItelnel nem teljesen ertem a mukodest.


Eloszor is ha hitel kepes vagyok, akkor a Fundamenta megelolegezi nekem a szerzodeses osszeget, ami 8.4 millio. A hitelkama fix 8.1%. Kerdes az hogy hogyan alakul a torlesztoreszlet, gondolom a havi 20-on felul meg van a torleszto. A web-es kalkulator erre nem tud semmit. Segitenetek?


Koszonom,


Balazs

5. Shinelli (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2011. ápr. 12. 15:35

igen!

mert kiszámítható

mert nem olyan drága, mint a bankoknál,

mert állami támogatás van benne

mert garancia van rá...


ha a Fundát választod, jó döntést hozol.

4. Shinelli (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2011. ápr. 12. 15:32

nekem semmi bajom a Fundával!

én itt gyűjtögetek.

kiszámítható, garancia van rá...

3. Shinelli (válaszként erre: 2. - F303be5590)
2011. ápr. 12. 15:30
miért is?
2011. ápr. 12. 14:40

az egész Fundamenta nem éri meg


hát még a hitelük.............

2011. ápr. 12. 13:45
Igénybe vette már valaki a Fundamenta áthidaló kölcsönt? Megéri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook