Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A rák betegek milyen kiegészítő szereket, kezeléseket alkalmazhatnak? fórum

A rák betegek milyen kiegészítő szereket, kezeléseket alkalmazhatnak? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 12. 14:37
búzalé...frissen facsarva..volt egy ügyfelem még amikor ügyfélszolgálaton dolgoztam és biztosan állitja az orvosok lemondtak róla,ő pedig ha jól emlékszem 1hónapon keresztül csak ezt fogyasztotta és meggyógyult tőle,teljesen egészséges..de nézz utána jobban ha érdekel mástól is hallottam hogy nagyon jó csak a prés elég drága és a búzafűt nemtudom honnan lehet beszerezni..ez a bácsi már termeszti azt tudom..nézd meg a google-ba hátha segit
8. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1. - Vizike)
2011. ápr. 12. 13:51

Kedves Vizike!

Én is rákkal küzdök már 3 éve, eddig sikeresen. Igaz, hogy az enyém mellrák volt, de én már 64 éves vagyok. Mégis amit el tudok mondani a saját tapasztalatomból és a természetgyógyászom tanácsaiból:


1.énrajtam a műtéten kívül az orvosok nem segítettek, a kemó is és a sugár is csak rontott az állapotomon.

2.Innentől elfelejteni a cukrot, annak minden fajtáját, tehát pl.a barnacukrot is. Ugyanis a cukor táplálja a daganatot. Helyette méz korlátozott mennyiségben, vagy Stevia(gyógynövényesben lehet kapni)

3. Innentől elfelejteni az állati fehérjét, annak minden formáját. Tej helyett rizstej, szójatej, tejföl, tejszín helyett pl zabtejszín.Húsok helyett hal, szója.


És ami legfontosabb, a lelki problémától szabadulni, mert a betegséget ezek okozták, és a nyugati orvoslás a lelki dolgokkal egyáltalán nem foglalkozik, holott ennek kéne lenni az alapnak, mert igazi gyógyulás csak a lélek felől közelítve érhető el.

Pl.más oka van a jobb és más a bal mellben lévő daganatnak.


Az "új medicina" a lelki problémákból kiindulva kezdi a gyógyítást.Erre rákeresve itt a neten kapsz sok információt. Nem könnyű olvasmány, de megéri.

És még egy: Ti, a betegnek csak elmondhatjátok mik azok amit tehet a gyógyulásért, dönteni a betegnek kell.


Ajánlom még, hogy vedd fel a kapcsolatot csabi4

fórumozó társunkkal priviben, nagyon sok pozitív dolgot, segítséget kaphatsz tőle.Nagyon segítőkész,hozzáértő közösségi tagunk.


Ha megy a kemó, mellé Flavin7 és sok tavaszi friss

C vit.mellé napi 2400 mg.természetes pl. csipkebogyós, tehát nem gyógyszergyári C vit.(gyógynövényesben nézzetek utána)

Ezek segítenek a kemó mellékhatásai ellen.


Nagyon sok sikert, kitartást kívánok és főleg gyógyulást.

7. anyucika3 (válaszként erre: 4. - Vizike)
2011. ápr. 12. 11:01

Szörnyű egy betegség ez.Az én apukámmal is rák végzett.De Ő legalább nem épült le annyira mint a barátnőm,nem szenvedett olyan hosszú ideig.

Habár a halála előtti pár hetet senkinek nem kívánom.Meg persze az utána következő időszakot sem.

Azért az jó,hogy pozitívan áll a betegségéhez,és remél.Az én barátnőm is bizakodott még akkor is,amikor megtudta áttéteket találtak a tüdején.Pedig akkor már egy szikra remény nem volt.De lelkileg biztosan nem mindegy.

Annyira tarol ez a betegség,hogy szörnyű.Amióta gyesen vagyok 2 kolléganőm temetésén is voltam,egyik még nagyon fiatal volt,és egyet nemrég műtöttek,Őt is mellrákkal.

Sok erőt kívánok a barátnődnek,és a családjának is.És persze bízni kell a csodában az utolsó percig.

6. anyucika3 (válaszként erre: 5. - 93f84765e4)
2011. ápr. 12. 10:55

Gratula az apukádnak,jó nektek,hogy még köztetek lehet.Nekem is van ilyen ismerősöm,Ő is a vastagbél rákot győzte le.Ő 10 éve tünetmentes.

De itt sajnos áttétes rákról van szó....:(

5. 93f84765e4 (válaszként erre: 1. - Vizike)
2011. ápr. 12. 10:26
szia!apukámnál 5 éve diagnosztizáltak vastagbélrákot.megoperálták és most már tul van a kritikus5 éven.ő valahol olvasta hogy egy kutato az 50 es években ugy élte tul a rákot hogy a kemo mellett b17 vitamint szedett mivel gyogyszertárban nem lehet kapni érthetetlen hogy miért de nem lehet.apu utánajárt és ez a vitamin megtalálható a teljes kiörlésü tönköly kenyérben és nagy mennyiségben a sárgabarack magjában.ő nyáron mindig sokat gyüjt belőle és minden nap feltör 1-2 darabot és mai napig is csak a t kenyeret eszi.ő meggógyult.egy próbát neki is megér mert semmi mellékhatása nincs.ha velem is ilyen történne én is ezt alkalmaznám.sok kitartást neki.ne adja fel ez a kulcs!
2011. ápr. 12. 10:09

Köszönöm.

Igen sajnos tudom milyen ez a betegség.

Édesanyám 5 éve áttétes tüdőrákban halt meg.

3 éve 1 barátnőm lett mellrákos, vele is végig csináltam mindent,ő most jól van éppen most korrekciós műtéten van.

Csak ilyenkor minden szalmaszálba belekapaszkodik az ember...Hátha segít, vagy enyhít valami...

Hála az égnek pozitívan áll hozzá a barátnőm is és élni akar!!

3. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Vizike)
2011. ápr. 12. 09:45

Barátnőm a flavon termékeit fogyasztotta,és tömték vitaminokkal.De az a legjobb,ha természetesen tudja bevinni a szervezetbe.

Sajnos semmilyen csodaszer nincs,ami tényleg segítene.Gondolom tisztában vagy azzal,hogy amit leírtál ezzel gyakorlatilag 0% esély van az életben maradásra sokáig.És egy bizonyos szint után sajnos kegyesebb is a halál.

Kemó után mindig rosszul vannak,hánynak.

Teljesen legyengíti az amúgy sem erős szervezetet.

Nagyon sajnálom,én is így vesztettem el a barátnőmet lassan 6 éve:(

Én ott voltam vele még a halála előtti napon is,senkinek nem kívánom,hogy bárkit így lásson,hogy bárki ennyire leépüljön.Szinte felismerhetetlen volt.Ráadásul én akkor 39 hetes terhes voltam.

2. limma (válaszként erre: 1. - Vizike)
2011. ápr. 12. 09:44

Nézd meg a Rákosnak lenni, élni akarni fórumot, sok ötletet találhatsz :-)

Mielőbbi gyógyulást kívánok a barátnődnek

2011. ápr. 12. 09:31

Sziasztok!

Sajnos 1 csodálatos 36 éves barátnőmnél rákot diagnosztizáltak áttétekkel.Nőgyógyászati,hashártya, lép,máj.

Most a 2.-ik kemó után végre már megmarad benne az étel.

Szeretnék neki altarenatív módszereket, kiegészítőket keresni,hogy az lassan 4 éves kisfiát még sokáig szerethesse, nevelhesse,óvhassa innen és ne csak az angyalok közül.

Mindeknek köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook