Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen sport babakocsit vegyünk? fórum

Milyen sport babakocsit vegyünk? (beszélgetős fórum)


12. Ági05
2011. ápr. 11. 22:16
Köszi mindenkinek:)Könnyebb lesz így a választás,hogy vannak támpontjaim:)
11. 5b59a23de1 (válaszként erre: 7. - Pocak25)
2011. ápr. 11. 14:16
Nekünk is ez a kék van:-)
2011. ápr. 11. 13:58

Nekünk Brevi van, 2 gyereket szolgált ki és teljesen jó.

A dönthető háttámla meg lábtartó egy idő után nem szempont, mert úgysem alszik el 1 éves kora után (legalábbis nálunk) babakocsiban, viszont a bonyolutabb szerkezetek nehezebbek.

9. Clau26 (válaszként erre: 1. - Ági05)
2011. ápr. 11. 13:39

[link]


Nézd meg ezt én imádom!

8. anyucika3 (válaszként erre: 7. - Pocak25)
2011. ápr. 11. 12:38
Ez a márka nekem is volt,a Rider típusa,csak ellopták.Nagyon szerettem,egy hibája volt, a kupola nem volt átfordítható.Én is a bambinótól rendeltem.
2011. ápr. 11. 11:15
[link] nekünk ilyen van és szuper. 6 kg azt hiszem.
2011. ápr. 11. 11:12
Nekem ezek voltak fontosak:A háttámla több fokozatban dönthető legyen,ha lehet vízszintesig,legyen kétoldalt fejtámla,nagy és átfordítható legyen a kupola,masszív váza legyen(szerintem a pár 6-7 kg-os kocsiknak vacak vázaik vannak),jól párnázott kényelmes legyen,lábtartó állítható legyen,kerekei ne túl aprók,elöl bolygósak legyenek,alul nagy csomagtartó,legyen körbe normális oldala,hogy biztonságos és kényelmes legyen,esernyőre csukódjon.Nagyjából ennyi.
2011. ápr. 11. 10:55
Köszönöm:)
4. Reno77 (válaszként erre: 3. - Reno77)
2011. ápr. 11. 10:29
Ja igen, a lábzsák hasznos, de nem feltétlen fontos, be is lehet takarni a gyereket. Az esővédő viszont nagyon jó találmány.
2011. ápr. 11. 10:28

Szia!

Dönthető legyen a háttámla, ha elaludna a baba, tök mindegy, hogy fokozatban vagy fokozatmentesen.

A lábtartó is állítható legyen, ugyanemiatt.

Legyen használható bevásárló kosara alul, célszerű a karfa is, de ez nem olyan lényeges, úgyis be van kötve.

Az első kerekek legyenek bolygosíthatóak és lehessen fékezni a babakocsit.

Az össztömege ne legyen 7 kg-nál több, egy mozdulatos legyen a csukása és összecsukva lehessen rögzíteni, hogy ne essen szét.

Nem érdemes nagyon drágát venni, sok olcsóbb kocsi is ugyanazt tudja.

Nekünk Espiro active van, bejártuk vele egész Rómát, nagyon könnyű.

De ennél olcsóbban is vannak már jók. Pl. a Bertoni babakocsik jó áron vannak és nagyon szépek.

2011. ápr. 11. 10:24
Szia, én most vettem a kislányomnak egy Baby Desing Travel babakocsit és imádjuk:-) Nálunk szempont volt a dönthetőség, lábzsák, esővédő és kosár alul. Nagyon masszív a vázszerkezete és könnyű tolni is. Sokat közlekedünk busszal és nem okoz gondot az emelgetése sem. Maximálisan elégedett vagyok vele.
2011. ápr. 11. 10:16
Kisfiam 7 hónapos.Szeretnék könnyű,esernyőre csukható,de stabil sport babakocsit.A mostani,ami mély és ültethető egyben,nagyon nehéz,széles,nagy kerekekkel.Milyen típust ajánlanátok?Illetve mi az,amit mindenképp tudjon egy sportkocsi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook