Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valakinek a nem várt előtt 4 nappal pozitív a terhességi teszt? fórum

Volt már valakinek a nem várt előtt 4 nappal pozitív a terhességi teszt? (beszélgetős fórum)


5. Orsi86 (válaszként erre: 4. - Kisszsuzska83)
2011. ápr. 11. 11:10
Minden terhesség más. Nekem semmi tünetem nem volt. Kb a 8. héttől voltam egy picit rosszúl, de nem hánytam 1x sem.
4. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 3. - Orsi86)
2011. ápr. 11. 11:05
Köszönöm, csak már furcsának találtam, hogy miért nem érzek semmit.Hiszen, ha már a hcg termelődik, akkor a tünetek is jelentkeznek nem? Amikor a fiamat vártam nagyon beteg voltam.
2011. ápr. 11. 08:56

Szia!

Gratulálok!:)

Nekem is már a menstruáció elötti napokban mindig pozitív volt a teszt (10-es érzékenységű).

Ha pozitív a teszt akkor nagy valószínűséggel terhes vagy, nem kell,hogy bármit is érezz.

2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Kisszsuzska83)
2011. ápr. 11. 08:55

Halk gratula;)

Az hogy most nem érzel semmit az nem is jelent semmit;)

Vannak kivételek, de általában 6.-7. hét körül jelentkeznek a tünetek.

2011. ápr. 11. 08:36

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni, hogy volt már, hogy valakinek a nem várt menstruációja előtt 4 nappal pozitív lett a terhességi teszt? Nekem még csak szerdán, vagyis 13-án nem kellene megjönnie, de már péntek óta pozitív a terhességi tesztem.

Viszont ezzel ellentétben nem érzek semmit, nem vagyok rosszul, néha kiver a víz, de amúgy semmi különös.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook