Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zeatax kontra Hoodia kapszula/spray! fórum

Zeatax kontra Hoodia kapszula/spray! (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 12. 14:06
Sziasztok, nekem spray van, de az a tapasztalatom, hogy nem veszi el igazán az éhséget. Jobban járok, ha délután éhes vagyok, savanyúkáposztát, retket, paradicsomot eszem, koffeinmentes kávét /édesítővel/ vagy nagy bögre gyümölcsteát, de lehet csinálni krémleveseket, zeller, gomba, vagy amit szeretsz, persze nem tejszínnel, hanem csak magában /hagyma, répa/ összeturmixolva. Édességnek almakompót, vagy natúr joghurt valamilyen gyümölccsel, édesítővel. Nekem mostanában ez a vacsorám, teljesen rákattantam, egy t.scos joghurt /nagyon finom krémes, és olcsó!!!!/ meg a tavaly mélyhűtött eper, levével gyümölccsel, édeskével.
2011. ápr. 11. 06:21
Nekem még az első dobozzal van, nagyon ritkán kell. Idén januárban vettem. De amúgy tavaly január óta update szerint élek, 25 kilót fogytam.
3. d995f34111 (válaszként erre: 2. - Vakri)
2011. ápr. 10. 20:37
És sikerült fogynod valamennyit? Kb mennyi ideig elég egy spray?
2011. ápr. 10. 20:22
Zeataxot nem próbáltam. Hoodia kapszula nekem rettenetes mellékhatásokat csinált, a spray jó. Én akkor szoktam fújni, ha tudom, hogy nem lehetek éhes, mert előtte ettem, de úgy érzem mintha. Akkor fújok párat és tényleg elveszi az ehetnéket.
2011. ápr. 10. 20:17

Most határoztam el, hogy ténylegesen megpróbálom a 15 kilonyi feleslegemet lecibálni magamról. Az a gondom, hogy betegség miatt híztam el, nem mozoghattam, és így nemcsak rám jött 10 kg az alap 5 kg feleslegem mellé, de nagyon ráfüggtem a nasira is.


Arra gondoltam hogy valamelyik "csodaszert" segítésgül hívom, de előtte kíváncsi lennék a tapasztalataitokra! :)

Előre is köszi mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook