Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Adis és más fogyis tapasztalatok! fórum

Adis és más fogyis tapasztalatok! (beszélgetős fórum)


23. Bombon (válaszként erre: 19. - D-eszter)
2011. ápr. 11. 19:02

Voltam a DM-ben de nem találtam turmixot!

Megirod a nevét?

Lehet priviben is ;)

22. Bombon (válaszként erre: 20. - Petranova)
2011. ápr. 11. 19:00

Köszi Drága!

Küzdők,nagyon!!

Még több futás még több edzés!!!

Amióta ilyen vagyok még az utcára se szivesen megyek.:(

Ez nem maradhat igy!!

21. d-eszter (válaszként erre: 18. - Bombon)
2011. ápr. 11. 14:35

Még valami eszembe jutott, mivel az én szervezetem is "raktározós" típus a szülés óta, kellene valami ami az anyagcserémet gyorsítja, mert hát hiába nem eszek sokat, ha mindent hasznosítok :).

Nem tudtok ebben segíteni?

20. Petranova (válaszként erre: 18. - Bombon)
2011. ápr. 11. 13:50

Örülök, hogy fórumot is nyitottál, természetesn már bent is van a kedvenceim között.:)

Hallod, neked valami eszméletlen alakod volt a babócád előtt, komolyan mondom, hogy tökéletes!:) Szerintem szépen vissza fogod nyerni!

19. d-eszter (válaszként erre: 18. - Bombon)
2011. ápr. 11. 13:34

Én sem ettem alapból sokat, mégis szülés óta meg sem mozdult a súlyom. (max egy két kiló ünnepekkor fel, de aztán magától visszaállt). Én ezért nem eszem ilyen bogyót, illetve 800 g Lkarnitint (a mozgás mellé nagyon jó, és mivel főleg disznóhúsban van természetesen ezért a diétából többnyire hiányzik) szedek (tudom hogy italban jobb lenne, de így olcsó és elérhető D_Mben). 1000kcal-ára csökkentettem a napi adagom (ami mivel nem voltam nagy evő, nem is megterhelő) és 85 g szénhidrátot eszek egy nap. A turmixot meg a fehérje miatt is iszom, meg vacsi helyett pont jó. Az ultra loss shaket iszom most előtte a T_diétásat, az összetevők azonosak csak az új finomabb és nem marad szemcsés. Egyébként ebben is L-karnitin.

Ma hétfő van úgyhogy két hete tart már az életmódváltásom. És egyre jobban érzem magam.

Egyébként nem ismerem az adit majd utánanézek. Múltkor fogytál vele?

18. Bombon (válaszként erre: 7. - D-eszter)
2011. ápr. 11. 10:59

Eszter!

Nem eszem sokat,sőt! A 2éves lányom tányérjában készitem el a salit+husit...stb.

Mozgok is,már több féle vizsgálaton is voltam ,mert nem érti a Dokim se,hogy miért vagyok ekkora és miért nem megy le semmi!


Milyen turmixot iszol?

Szerencsére nem kivánom az édességet,és már kostolás nélkül főzők :)

17. Bombon (válaszként erre: 16. - Tneksz)
2011. ápr. 11. 10:56

Sziasztok!

Már szedtem egyszer.Most megint belekezdek.

Salátán és fehérje dús ételt eszem,semmi szénhidrát!Futok,boxolok és most kezdem majd a zsirégető tornát.

16. tneksz (válaszként erre: 1. - Bombon)
2011. ápr. 10. 14:04
Te szeded az adit??
2011. ápr. 10. 13:55
Igen, mi is mindig este ettenk jókat. Már alapból a munka miatt nem ebédet, hanem vacsorát főzök. De most már inkább elviszem másnap ebédre.Este csak turmix. Talán az első két nap volt nehezebb. Akkor sem az éhség, csak a nasit megállni. Aztán meg lehet szokni. :)
14. tneksz
2011. ápr. 10. 13:50
Az már jó ha az édességvágyam csökkenti mert én is édesség függő vagyok:(( de nagyon-nagyon na meg az esti nagy kajálások helyett is jó lenne,ha jó lenne:))
2011. ápr. 10. 13:48
A turmix választásnál a fehérje és szénhidrát arányára figyeltem. Kell benne szénhidrátnak lenni, mert ugye étkezést helyettesít, de jó ha a fehérje aránya a nagyobb. azért nem jó a túl olcsó drogériákban kapható, mert alig van benne fehérje, viszont szénhidrát (főleg cukor, tejcukor) rengeteg. Hiába kevés kalória, ha az mind cukor.
2011. ápr. 10. 13:44
Ja és az édesség és a nasi utáni vágyat nekem eveszi teljesen egy finom epres tej. Van még csokis, meggyes és kapucsinós ízben is.
2011. ápr. 10. 13:43
Nekem vacsora helyett tökéletes. Mondjuk úgy kortyolgatom miközben a gyerekeket etetem és mire ők végeznek én is jóllakom. Mondjuk a hatása nem tart örökké. Kb 7kor iszom (előtte 4 kor uzsonnázok) és jól alszok vele egész éjjel. Nem tudom a márkákat lehet e írni. A drága a csokis t diétás volt, amit most iszok az eper vaniliás ultra loss shake. Az új jobban feloldódik a tejben, azért is finomabb.
10. tneksz (válaszként erre: 7. - D-eszter)
2011. ápr. 10. 13:38
Megírod melyik turmixot eszed,most olvasgatok egy fórumon a szűztea turmixról,kíváncsi vagyok arra is de egyébként adi előtt lehet kipróbálom valamelyiket.Csökkenti az étvágyat,jól laksz vele??Mondjuk vacsora helyett??
9. tneksz (válaszként erre: 5. - Bombon)
2011. ápr. 10. 13:31
Igen de már nagyon kevés a tejcim csak napi 1x tudok neki adni :((
2011. ápr. 10. 13:22
Ja én 176cm és 65 kg vagyok. Ami elvileg nem rossz. Viszont megmértem magam egy testzsírszázalékot is mérő mérlegen és ott magas eredmény jött ki.
2011. ápr. 10. 13:18

Nem ismerem a szert, de biztos segítség ha nagyon sokat eszel. Viszont lehet, hogy nem!

Kicsit számolj utánna, hogy kb mennyi kalóriát és szénhidrátot eszel egy nap. (Én 10kg szeretnék fogyni szintén terhesség után) Lehet hogy csak az összetételen kell változtatni. Én mióta ötször ezsek nem vagyok éhes egész nap. (Mondjuk én sokat sosem ettem, csak túl sok szénhidrátot pl éhes voltam ettem egy kiflit, most meg egy kockasajtot, vagy kefirt.) Úgyhogy mielött el kezded szedni tudd meg hogy valóban szükséges e. Én segítságként este csak fogyi turmixot iszok (már a második fajtát, az első szörnyű volt és drága, ez feleannyiba kerül és finomabb). Ez tulajdonképpen (meg napközben a gyümölcs és a joghurt is) sokat segít mert édességfüggő voltam. De a turmix után az sem zavart, hogy a család pizzát evett vacsorára. Meg sem kóstoltam.

A rossz hír viszont hogy akárhogy is fogyókúrázol vagy diétázol mozgás nélkül az izmaid is eltűnnek. És lehet hogy most nem zavar, de majd az utolsó 5-10 kg szenvedés lesz. Úgyhogy én mozogni is elkezdtem életemben először, és nagyon nehéz, nehezebb mint az étrend. De azt olvastam, ha az izmaim terhelés alatt állnak akkor a szervezetnek könnyebb a zsírt energiává alakítani, ha viszont nem mozogsz, akkor az izmot könnyebb. Igazából ezt én csak olvastam, de több helyen is és elhiszem.

2011. ápr. 10. 12:42

Nálunk ugyvolt,lesz kistesó!

Mert ugye azt mondták,hogy gyes lejárta elött megkell születni.Most azt olvastam elég,ha megfogan.

A lényeg ,hogy igy ráérünk(meghát a helyzetünk se olyan most)

Igy most magamra tudok forditani egy kis időt!

És egy kis plussz jol jön ,)

5. Bombon (válaszként erre: 4. - Tneksz)
2011. ápr. 10. 12:39
Még szoptatsz??
2011. ápr. 10. 12:27
Én is nagyon agyalok az adin de nekem még várnom kell babóca miatt de júni-júli körül elkezdem.
3. Bombon (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2011. ápr. 10. 12:13

Szia!

167cm vagyok!


köszi:)

2011. ápr. 10. 12:11

Hajrá!


Testmagasságod mennyi?

2011. ápr. 10. 11:51

Ismét belekezdek........hátha most sikerül!

világéletemben 43gk voltam,teherbesetem.és 86kilóval mentem szűlni!

Végig dolgoztam 10-11órát (kereskedelemben)

Mellette szinte egyedül csináltam a lakfelujjitást!Narancson és mandarinon éltem,mert mást nem birtam enni!Mégis akkora lettem mint egy bálna!

Most 70kg vagyok,már 60kg-nak is örülnék!

Futok,boxolok és most kezdek tornázni is.

ADIs és más fogyis tapasztalatokra lennék kiváncsi!


Csináljuk együtt,vagy csak beszéljük ki:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook