Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek, tapasztalatok az Indesit mosógépről? fórum

Mi a véleményetek, tapasztalatok az Indesit mosógépről? (beszélgetős fórum)


30. Nanda
2014. dec. 11. 18:34

Nekem sajnos 6,5 év után bemondta az unalmast!:(

Az elektronikájával lett baj,a szerelő szerint minimum 45 ezer lett volna rendbehozni.

vettünk egy másikat,más fajtát.

29. Mezei Virág (válaszként erre: 26. - Frizur)
2014. dec. 11. 12:55

Ja és szerintem a magyar ügyintézők hozzáállásával van a baj!

Talán egyszer visszakapják.. :((

2014. dec. 11. 12:35
Egyik kedves ismerősömnek volt, állandóan dühöngött miatta. Kuka lett a vége.
27. Mezei Virág (válaszként erre: 26. - Frizur)
2014. dec. 11. 12:33

:(((


Vissza a lavórhoz...

26. frizur
2014. dec. 9. 17:56
Ma voltam a fogyasztóvédelemnél, ahol közölték semmit sem tehetek, mert megváltoztatták a törvényt csak ajánlott 15 napon belül megoldani az ügyet, de nem kötelező. Tehát azzal, hogy megrendelték a külföldi féltől az alkatrészt letudták a dolgot. Ez eltarthat akár hőnapokig is nem csinálhatok semmit. Ezért sz...k rám, és nem válaszolnak mert tudják, hogy a törvény a fogyasztót nem védi, hanem abszolút kiszolgáltatottá teszi. Azt tanácsolta a fogyasztóvédelmi öltönyös, hogy irjak "szívhez szóló könyörgő" leveket a forgalmazónak.Nem humorizált, komolyan mondta. Hát könyörogni én nem emberekhez szoktam.
25. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - Frizur)
2014. dec. 5. 20:09

Fogyasztóvédelem

[link]

2014. dec. 5. 17:53
Az első masainám 10 évig ment. Most újra Indesit van és eddig (2 év) még jól működik.
23. 3d787b167a (válaszként erre: 22. - Frizur)
2014. dec. 5. 17:25

:)


Én szeretem.

Szépen mos, nem panaszkodik, én sem, soha nem volt gondom vele.

Már 7,5 éves, és igazán rendes családtag.

22. frizur
2014. dec. 5. 14:04

Senki nem vegyen INDESIT mosogépet, a tapasztalataim alapján azt mondom más INDESIT GÉPET SEM!!!!!

INDESIT MOSÓGÉPEM elromlott a garanciális időn belül vagyok, sőt én marha + 3 évet kötöttem.

Eéromlott a garanciális szervíz bejelenmtés után 4 nappal már kis jött. Megállapították az ékszíj elszakadt, és szakadtában az összes elektromos kábeleket a gépben szétvágta.Mondták meg kell rendelni Olaszországból, 1 hét, 10 nap. Ennek már egy hónapja. Mindig én telefonáltam, kb 2 hét után az ékszíj megjött, de a másik nem. Ide-oda passzolt többszöri telefonomra kiderült, ez az alkatrész ninxs, le kell gyártani. De semmi konkrétum mikor, hogy egyáltalán. Megadtak egy emailcímet, ahonnan természetesen sz.... válaszolni. Hiába hívatkoztam uniós jogaimra, arról nem beszélve, ez nevetséges, egy darabot külön nem fognak legyártani. Nem voltak hajlandók az olasz fél elérhetőségét megadni hiába hivatkoztam jogaimra. Megkerestem, 45 éve Olaszországban élő olasz állampolgár testvérem felhívta őket. Azt mondták ilyenkor csak a csere lehetséges, de ez persze a magyar forgalmazó ügye.

Ők leráznak, gyakorlatilag nem állnak szóba velem.

Szóval emberek ŐRIZKEDJENEK AZ INDESITTŐL!!!!

21. vigike
2014. szept. 24. 21:57
Érdekelne, hogy kinek van IND XWE71252WEU típusú elöltöltős mosógépe és mennyire van vele megelégedve?
2014. ápr. 20. 09:06
nem ismerem.
2014. márc. 17. 12:55

Szeretem.

7,5 éves, kopp-kopp.



Szépen most, rendes kis kollegina. :)

2014. márc. 17. 12:53
Sziasztok! Nekem egy indesit win 102 -em van 2009-ben lett vásárolva mikor lejárt róla a 2-év gari megállt.úgy döntött nem dolgozik tovább,a férjem az szétszedte és kiderült hogy elmostam benne a szénkefét.kicseréltük azóta minden évben cserélni kell,de nagyon sokat használom,van hogy napi 4-szer is mosok vele,de egyszer tuti.de megvárom,míg tönkremegy mert amúgy nincs vele semmi baj,szêpen tisztán mos ami nagyon fontos. Ha valakinek nincs sok penze ez tökęletes választás.
2011. ápr. 12. 21:58

Mi a véleményem, leírom 8 évig volt felültöltős, két családra mostam, egyszer csak katy, az agya leégett, szerelő 30 ezerért újat rakott bele, két hét és megint ugyanaz, kidobtuk két éve.

A szerelő amikor meglátta, ez az? ez új?

Gyönyörű volt kívül belül, hófehéren mosott.

Most AEG van ez penészedik, nem vagyok megelégedve a munkájával.

16. NORIT85 (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2011. ápr. 10. 17:39
Ezt a jó tanácsot tényleg nem szokták elmondani! Az a 30 perc tényleg kell a gépnek,én mindig megvárom.
15. katus3 (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2011. ápr. 10. 17:36
Hú,ezt én sem tudtam,hogy két mosás között várni kell, de megfogadom a tanácsot.
14. f8528030f9 (válaszként erre: 13. - Kovacserika2)
2011. ápr. 10. 16:33

Tök mindegy milyet veszel!Közel ugyanannyit bír mindegyik!Előzöbbi hsz-kben írták és nekem is mondta a háztartási gépszerelő sacc/kb5év.Lehet hosszabbítani vízkőoldókkal ill.mi szoktunk venni fél évente egy folyadékot,amivel üresen átmosom,gyönyőrűen kitisztítja a dobot meg amin átmegy a víz!

Nekem is Indesitem van.Hetente többször megy sokat,most 4éves...várom meddig bírja:)

2011. ápr. 10. 15:52
Mi pont tegnap vettünk egy ilyen mosógépet. Most azt hiszem, mást kellett volna választani. Ahogy itt olvasom róla a véleményeket.
2011. ápr. 10. 15:00

Jók. Jótanács, amit nem szoktak nagyon elmondani. Egy gép mondjuk ötezer mosásra van kb. programozva. Lehet mosni naponta kétszer és hetente kétszer. Érdemes meggondolni, hogy mennyit mosunk, összevárjuk, vagy csak bedobjuk...

Az is lényeges, hogy a két mosás között teljen el legalább fél óra, így a motornak van ideje pihenni, lehűlni. (Ezt a tanácsot kaptam ismerős eladótól...).

11. terek
2011. ápr. 10. 14:49

nekem is Indesitem van, a drágább fajta. Hajdut cseréltük le ami huszon éves volt, egyértelműen látszott a villanyszámlánkon az első hónap után :O Tényleg jók az ergomatok de piszok sokat fogyasztanak.


Indesittel teljesen meg vagyok elégedve, szépen mos és minden programhoz külön be tudom állítani a hőfokot és a centrit :) viszont a gumijában tényleg benne marad a víz amit a gyerek zoknija felszív mert valamiért mindig 1-2 pici zokni odakerül :(

10. Nanda
2011. ápr. 10. 14:27
Nekem előltöltős Indesitem van több mint 4 éve,lekopogom,még nem rozsdásodik,meg vagyok vele elégedve,pedig használom rendesen,épp ma rongyszőnyeget mostam benne!:)A gumitömítést meg minden mosás után szárazra törlöm,mert egy idő után valami szürke nyálka képződött rajta.
9. 4ebcab610b (válaszként erre: 4. - Gyöngyszemü)
2011. ápr. 10. 14:10
Van olyan amelyiknek ez a gumi része úgy van kialakítva, hogy lefolyik a víz róla, nem áll rajta!....bár nem sok.
2011. ápr. 10. 14:09

Nekem is volt Indesit, felültöltős, nagyon szerettem, csak a perem gumirész úgy volt kialakítva, hogy megállt benne a víz és bepenészedett egy idő után....de amúgy imádtam:) Nem volt más semmi baja, pedig sokat tudok mosni!


Anyumnak is az van, de előltöltős, bár az szerintem max. 3-4 éves, de nincs gondja vele!

2011. ápr. 10. 13:38
Sziasztok! Nekünk is Indesit van,6 éves múlt,és tiszta rozsda a teteje. Ezt én is hallottam,hogy a mai gépeket csak 5 évre tervezik,szerelő mondta...
6. 9cf0020815 (válaszként erre: 5. - NORIT85)
2011. ápr. 10. 13:04
Egyet ne felejtsetek el,hogy már minden háztartási gépet max öt évre terveznek,teljesen mindegy,hogy melyiket veszed,alkatrészek Kínában készülnek,csak a nevet vesszük meg!:-(Igen a régi magyar mosógépek elmentek 25 évig és lehet,még most is javítani őket,de akkor más volt a piacgazdaság .Nem tudom még gyártják-e az energomat gépet,de biztosan nem fog működni 25 évig.....
2011. ápr. 10. 12:59
Nekünk is volt,de nem bírta csak 5 évig.Hajdu Energomat a legjobb mosógép. az bírja az éveket,és az alkatrész is fillérekből megvan. A mienk már 25.életévében van,és még ma is 5 adag ruhát kimosott.Igaz 5 évet pihent,még a másik üzemelt.De nem szándékozzuk lecserélni.
2011. ápr. 10. 12:11
Nekünk is az van egész jó. A belső gumija mint minden mosógépnek penészedik vagy mi, igazán nem tudom, befeketedik de mindegyik automata mosógép ilyen. A teteje "ajtaja" pedig kezd rozsdásodni. :-(
2011. ápr. 10. 11:03
Nekem is volt, elég soká bírta, de nem egy életre szól, mint az Energomatok anno...
2011. ápr. 10. 10:48
Nekem kétszer is az volt, a mosással meg voltam elégedve, de a második gépem nem bírta úgy, mint az első
2011. ápr. 10. 10:46
Mi a véleményetek, tapasztalatok az indesit mosógépről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook