Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbáltátok már a Loreal Casting szőke árnyalatát? fórum

Próbáltátok már a Loreal Casting szőke árnyalatát? (beszélgetős fórum)


7. L.Niki18 (válaszként erre: 6. - Rish67)
2011. ápr. 10. 07:43
Igen sárgás amikor kiszívja a szőkítőpor, de utána szépen befedi a hajfesték. Nekem úgy volt. És nekem elég makacs eredeti hajszínem van. Vöröses szőke a hajam, de inkább vörös...és hát gondolhatod azt milyen nehezen fogná be a festék. :o)
6. Rish67 (válaszként erre: 4. - L.Niki18)
2011. ápr. 9. 20:46
Nekem pár éve pont a szőkitő portól lett klassz sárga a hajam, azt hittem,a helyszinen ájulok el...
5. Rish67 (válaszként erre: 1. - Kati2kaaa)
2011. ápr. 9. 20:44
Szia.Nekem gyárilag méz-szőke a hajam,csak őszülök. Én vagy a mandula-szőkét, vagy a sarki ezüst-szőkét,vagy a napraforgót használom.Egyik sem sárgul be.
2011. ápr. 9. 20:39
Olyan lesz mint a képen a hajad színe, HA fodrásszal festeted be! Ő tudja, hogyan kell. Max tesz rá neked szőkítő port, tehát kicsit leszívatja a hajadat, hogy ne legyen sárga a színe. És nyugi, gyenge szőkítőt fog keverni! :o)És nem fogja tönkretenni a hajadat!
3. Gine (válaszként erre: 2. - Gine)
2011. ápr. 9. 20:29
Ja,most olvasom pontosan,bolti...ezzel nem kísérleteznék,sokszorm sárgítanak,inkább vegyél fodrász festéket
2. Gine (válaszként erre: 1. - Kati2kaaa)
2011. ápr. 9. 20:28

Szia!:)

Ez bolt vagy fodrász festék?

2011. ápr. 9. 20:27
Próbáltátok már? Melyiket,és milyen lett?Középszőke a hajam,szeretném kipróbálni,csak félek hogy sárga lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook