Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Véleményt kérnék..kinek van igaza szerintetek? fórum

Véleményt kérnék..kinek van igaza szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. f758a7200f (válaszként erre: 59. - Clau26)
2011. ápr. 13. 14:25
Jo, de most, hogy igy lecsapta a telot es nem fog atmenni fel orara a masik szobaba, mit csinalsz? El tudod adni igy is a lakast, nem?
60. Clau26
2011. ápr. 13. 13:35
egyébként alvásra nekem a tuti módszerem a füldugó.Külön csináltattam fül-orr gégészeten nagyon klassz csak a gyerekre ébredek fel:-)
59. Clau26 (válaszként erre: 52. - 40163fd81d)
2011. ápr. 13. 13:33

tudod egyben úgy gondolom igazam van ha forditva lenne és nekem lenne 2 ilyen zajos gyerekem és a barátnőm megkér hogy csak arra a fél órára megtenném e hogy átmegyek a másik szobába velük,hát én zokszó nélkül átmennék és ha csak a szimpla szomszédom kérne akkor is,mert ezt nem tartom olyan nagy kérésnek hogy ne tudta volna megtenni...és miután nem tette meg illetve igy reagált ugy gondolom tévedtem és ilyen barátnőre nincs is szükségem..én lépni épp ezért nem fogok mert akkor nem birnám ki,hogy ki ne osszam és sajnos akkor még rosszabb lenne a helyzet..majd ha lenyugszik remélem helyre jön az esze és ő lép ha nem akkor nem érdekel...

Egyébként én alapvetően ilyen vagyok a büszkeségem mindenek előtt áll inkább felrúgok egy barátságot,egy párkapcsolatot ha arról van szó...

58. syria (válaszként erre: 34. - Vasskriszta)
2011. ápr. 13. 12:15
Ez nagyon jó! :D
57. 40163fd81d (válaszként erre: 56. - F758a7200f)
2011. ápr. 13. 11:54

:)))))


Hát én is megjártam már jó pár albérletet annak idején,természetesen vica versa működik ez a "hülye szomszéd" szindróma.Van amikor mi vagyunk azok,van amikor mások!:)))

56. f758a7200f (válaszként erre: 54. - 40163fd81d)
2011. ápr. 13. 11:13

Nem, a foberlok amikor epitettek a hazat, nagyon sporoltak az anyaggal, igy minden hallatszik...


Mondjuk en nem is izelek most mar, mert koltozunk egy honapon belul, igy meg fellabon is kibirom, sot az sem erdekel hogy kinek adjak ki:), felolem visszajohet az ejjel 4-kor hanyos pincer is :DDDD


55. 40163fd81d (válaszként erre: 46. - Clau26)
2011. ápr. 13. 10:19

Azért kell,mert megteheti.

Ennyi.Sajnos el kell fogadni,hogy mindenki azt tesz a lakásában amit csak akar.

Lehet pipa az ember,dühönghet,de az,ezen mit sem változtat.

Akkor szerintem már jobb az,ha elfogadja az ember ,hogy élnek mellette másféle emberek,mint Ő.

54. 40163fd81d (válaszként erre: 48. - F758a7200f)
2011. ápr. 13. 10:16

:))))

Neked így jó,így van a ritmusod,az időbeosztásod,stb.

De nem várhatod el,hogy más is ugyanígy éljen.

Az ,hogy te előbb megcsinálod a munkákat és utána "zabálsz" ,az a te dolgod.:))


Amúgy szerintem nagyon felületesen alszol,ha egy centrifugára felébredsz!:DDD

....vagy a szomszédodnak van valami ordináré hangos gépe!:))))

53. 40163fd81d (válaszként erre: 47. - Clau26)
2011. ápr. 13. 10:11

Honnan tudod ,hogy egész álló nap otthon van?:))))

Csak onnan tudhatod ,ha te is ott csücsülsz!:DDD

52. 40163fd81d (válaszként erre: 45. - Clau26)
2011. ápr. 13. 10:10

Pedig szerintem egy jó barátság megér annyit,hogy megbeszéled vele a dolgot.

Lehet hogy épp rossz kedve volt,vagy nyűgös volt valami miatt....amúgy meg nincs teljesen igazad .

:))

51. 40163fd81d (válaszként erre: 41. - 8259e66c40)
2011. ápr. 13. 09:59
Így van:))
50. syria (válaszként erre: 44. - 8259e66c40)
2011. ápr. 13. 09:44

Nem feltétlenül.

Csak egy kis megértés, figyelem kell a másik iránt. Én például lazán megkértem a nyugdíjas szomszédomat, hogy ugyan ne hétvégén, szieszta időben fűrészeljen. Egész héten otthon van intézze akkor, amikor a többség dolgozik; én pedig a szomszédjaim nyugalma érdekében nem bömböltetem a kedvenc zenémet az udvaron. És nem vártam meg, hogy szóljon érte valaki, hogy zavarom.

Vagy ha falevelet égetnék, körülnézek, nincs-e kint valakinek száradó ruhája. Az égetést nagy lánggal, rövid idő alatt elintézem, nem úgy, mint egyesek, akik képesek órákra az egész környéket beborítani füsttel.

49. f758a7200f (válaszként erre: 46. - Clau26)
2011. ápr. 12. 15:17

Nem nem-fuggo, az en kislanyom egyedul is megszegyenit egy terminatort :))))


De szerencsere delutan es ejszaka alszik

48. f758a7200f (válaszként erre: 40. - 40163fd81d)
2011. ápr. 12. 15:12

En kicsit tobbet hallok mint egy duruzsolas, mert egy falon van a gyerekszoba a furdojukkel, es nem egy ciklusrol van szo hanem centri a mosas utan (ezutan elalszunk), felora mulva centri az oblites utan (ezutan megint visszaalszunk), kesobb eszebe jut, hogy meg egy extra centri oszt a ruhak maj' hamarabb szaradnak...


Es centri miatt meg igysem szoltam, annak idejen a furas miatt mentem fel egyszer (igy megalapoztam a "barati" viszonyt:D), a centriert meg nem mentem fel, csak neha beszolok a falon keresztul...


Pl en igyekszem a mosogatogepet is mindig este 9 elott elinditani, hogy 10 elott vegezzen.


Sztem nem az van, hogy keson jonnek haza, ok is hetkor mar itthon vannak csak inkabb eloszor leul zabalni ( es ezt nem tajolhatom be, igazad van), es a melokat utan-ra hagyja.


En meg forditva, elobb a "kotelezok" es utana az eveszet:), amit szinten igyekszem hamar lezavarni, hogy 9-kor mosogatas es 10-kor pizsama dobalas :))))

47. Clau26 (válaszként erre: 43. - 0911c83a5a)
2011. ápr. 12. 14:29
én úgy gondolom toleráns vagyok mert közel 1éve hallgatom és soha nem szóltam neki..most kértem meg rá hogy fél órára ha megtenné hogy átmegy velük a másik szobába..erre miért kell úgy reagálni mintha az utcára küldeném..ráadásul jött nekem azzal a szöveggel,hogy a gyerekszobából miért menne ő át a gyerekekkel amikor szinte egész nyáron a másik szobába vannak és az is ugyanúgy tele van játékkal..arról már mondjuk ne is beszéljünk amit sose értettem hogy miért kell egész álló nap itthon ülni amikor jó idő van?Lehet ha a nagyobbik levezetné a játszótéren a mozgásigényét nem igy viselkedne...
46. Clau26 (válaszként erre: 37. - 40163fd81d)
2011. ápr. 12. 14:24
egyébként tény hogy fiúkkal nincs tapasztalatom de a kislányom őt biztos nem zavarhatja mert sose sir éjjel és napközben is nagyon jó kislány,ő nem ugrál nem ordit és nem labdázik,de egyébként szerintem arra is vissza lehetne akkor térni miért kell a zenét üvöltetni reggel 8kor,hogy még a másik szomszádja is átkopog neki..ehhez semmi köze a gyereknek
45. Clau26 (válaszként erre: 37. - 40163fd81d)
2011. ápr. 12. 14:22
nem én rúgom fel..ő csapta rám a telefont..ő haragudott meg rám..köszönni sem képes na én meg nem fogok bocsánatot kérni amiért nincs igaza..
44. 8259e66c40 (válaszként erre: 42. - Syria)
2011. ápr. 12. 13:32
Igazad lehet de akkor nincs más csak egy lakatlan sziget:-D
2011. ápr. 12. 12:09

TOLERANCIA EMBERKEK !!!

Vannak emberek kiket az utan vizetnenek hogy a masokban hibakot keressek akkor ök milliomosak !

42. syria (válaszként erre: 41. - 8259e66c40)
2011. ápr. 12. 11:59
Ott sem biztos hogy nyugta lesz. Mindenki más és más időpontban nyírja a füvet, berregteti az undorító levélszívót, nyírja a sövényt, vágja a fát kör- és láncfűrésszel, vagy éppen a neveletlen kutyája vonyít éjjel-nappal.
2011. ápr. 12. 11:05
Szerintem aki társasházba költözik,annak számolnia kell ilyen dolgokkal.Ha meg már odaköltözött akkor viselje,vagy menjen kertesbe.
40. 40163fd81d (válaszként erre: 39. - F758a7200f)
2011. ápr. 12. 09:32

Olyanért persze hogy nem szólsz,amit tőletek is tolerálni kell,ez természetes.


Én meg azt bírom,amikor mások akarják betájolni ,mikor takarítson ,porszívózzon,centrifugázzon az ember?:)))


Arra nem gondoltál ,hogy mondjuk későn ért haza ,és muszáj volt kimosnia éjjel?

Olyan nehéz kibírni 5 perc duruzsolást,amit te hallasz egy centrifugázásból?:)))))

39. f758a7200f (válaszként erre: 38. - 07c4794583)
2011. ápr. 12. 09:11

Én nem elvárom, inkább csak azt, hogy este 10 után és reggel legalább 7 előtt ne zajongjanak. Ugyanezt én is garantálom nekik, amióta 2-en vannak, a mi gyerekeink is zajonganak, de 10-kor kuss nekik is, és pl mivel a picur délután alszik, abban az időben kuss van a nagynak stb.


Sőt, mivel van több szomszéd pici gyerekkel, akik nyivákolnak mint az enyém, nem is szoktam érte szólni. Engem csak az zavar, hogy ha valaki egy bizonyos óra után este még bulizik, centrifugázik, csetreszezik stb.


Este 7-kor elindítom a mosógépet, nincs az a program, ami 10-ig nem fejezné be a centrizést, nem értem, hogy mások miért centriznek mondjuk éjfélkor?


És a vendéghívás sem zavar, ha hétvégén van, csak hétközben szeretném, hogy hagyják a gyereket aludni, mert másnap iskola van.


Ezért a felsőszomszédékkal már kezdetben is olyan volt a viszony, amilyen, a többiekkel jó.

2011. ápr. 11. 21:58
Igazából az van, hogy a gyerekesek elvárják, hogy őket mindenki elviselje, de ha a szomszédban is gyerek van, akkor persze áll a bál. Másoktól nem tűrik azt, amit a saját szomszédaiknak mindennap el kell viselni. A legszebb, mikor két ilyen szomszéd gyerekes család összebalhézik!
37. 40163fd81d (válaszként erre: 33. - Clau26)
2011. ápr. 11. 21:48

Nem ,természetesen nem.Labdáról szó sem lehet.)))

Ugrálni szoktak az ágyon ,és a lányom folyamatosan gyakorol(tornázik,lazít..stb),ezért soha nem szólok nekik.Amiért egyedül pipa vagyok,ha marják egymást.

Beköltöztünk egy 4 emeletes házba kutyával,macskával ,papagájjal,két gyerekkel,tudtam,hogy lesznek eleinte gondok a megszokást illetően.

De érdekes módon el tudtak fogadni minket,és én is a szomszédaimat,pedig elhiheted még avval is tisztában vagyok kinek van hasmenése,vagy épp melyik náthás!:))


Amíg nem itt laktunk ,addig egy csendes faluban éltünk,de tudod eszembe sem jutott leállítani a szomszédot nyári hajnalban ,hogy mit képzel ,miért nyír füvet,mert az én gyerekem még alszik.

Vagy miért rendeznek kertipartit egy karnyújtásnyira,amikor a gyerekem kinn pihen...

Egyszerűen azt hiszem hajlamosak vagyunk csak a mi érdekeinket nézni mindenekfelett,pedig gondolom nálad is van jócskán olyan alkalom amikor éjjel visít a gyereked,amit viszont a te szomszédaidnak kell szó nélkül tolerálni.

Még azt szerettem volna írni,ami feltűnt,hogy azt írtad,mindig számíthattál rá,hogy jó barátnők voltatok,hogy rengeteget voltál náluk.......képes vagy egy barátságot amiatt felrúgni,mert továbbra is csak azt, és úgy csinálja,vagy éli az életét mint eddig,a te kérésed ellenére,ami eddig úgy tűnik elviselhető volt....?


Ez igen érdekes számomra.

36. vasskriszta (válaszként erre: 35. - Clau26)
2011. ápr. 11. 14:10
:)
35. Clau26 (válaszként erre: 34. - Vasskriszta)
2011. ápr. 11. 14:09
ez jó:-)
2011. ápr. 11. 14:07
"a történet egy buszon játszódik.ül egy kisfiú,az anyukája ölében,és lóbálja a lábát,de úgy hogy közben rugdos egy idős nénit.szegény néni egy darabig tűri-tűri,egyszer csak azonban szól az anyukának.az anyuka határozott hangnemben kioktatja a nénit,miszerint Náluk nincs szabályozás,nincsenek korlátok,az ő gyereke azt csinál,amit akar.végighallgatja ezt az egészet egy agyontetovált punk fiú,kiveszi a szájából a rágóját,odamegy az anyukához,és a homlokára ragasztja.az anyuka teljesen kikel magából,kikéri magának ezt a viselkedést,mire a fiú csak annyit mond Neki:engem is így neveltek,nálunk sem voltak szabályok"
33. Clau26 (válaszként erre: 32. - 40163fd81d)
2011. ápr. 11. 13:34
te hagynád hogy a 6éves gyereked falnak dobálja a labdát és le fel ugráljon az ágyról úgy hogy tudod a másik oldalon lakók vannak?Az hogy elvileg a barátnője és gyerek is van már mellékes...én nem hagynám egy gyereket szerintem igenis meg kell rá tanitani hogy ez nem kertes ház hanem társasház és ezt egy 6évesnek igenis megtudod magyarázni..én igy gondolom...
32. 40163fd81d (válaszként erre: 31. - Agis)
2011. ápr. 11. 10:28

Egyetértek.:))


A gyerekek virgoncak,ezért mérgelődni lehet,de nem érdemes.

Az a bizonyos telefon szerintem butaság volt,és elhiszem ,hogy a barátnő kikelt magából.

Azt hiszem én is ugyanezt tettem volna a helyébe.

Amúgy meg nem illik "zsákbamacskát" árulni,és ha a fórum kiíró nem szeretné ,hogy problémái legyenek a vevőkkel,akkor nem árt az őszinteség a lakáseladásnál.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook