Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet az oka, hogy kisfiam éjszaka már hetek óta nem, de a délutáni alvás alkalmával szinte mindig bepisil? fórum

Mi lehet az oka, hogy kisfiam éjszaka már hetek óta nem, de a délutáni alvás alkalmával szinte mindig bepisil? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 9. 20:24

Légy türelmes, nekem a kisfiacskám 3 éves múlt decemberben, és még csak most kb két hete merek vele elindulni itthonról pelus nélkül!!!:-)))))))))))))

Ti nagyon jól haladtok, úgyhogy türelem!!!

5. 98ec496afb (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2011. ápr. 9. 18:03
Egy szakit kéne erről kérdezni.
4. mkjudit (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2011. ápr. 9. 17:13
Akkor a felnőttek is bepisilnének,ha mélyen alszanak.Úgy tudom,hogy ha megérik az idegrendszerük,akkor azt az ingert ami szabályozza a pisilést, az agy alvás közben blokkolja ezért nem pisilünk be. Ezért nem értem,hogy akkor nála miért csak éjjel blokkolja?Tudományosabban nem tudom elmagyarázni..
2011. ápr. 9. 17:07
Valószínűleg délután nagyon mélyen el tud aludni.
2011. ápr. 9. 17:05
Este még többet iszik,mint a délutáni alvás előtt,sőt éjjel 1x,2x felkel inni,mégsem pisil be.Délután szinte mindig! Mi a magyarázata,mit tehetnék ellen,vagy egyszerűen csak legyek türelmes?Május végén lesz 3 éves,tehát kora szerint még nincs elkésve,csak fura,hogy az éjszakát kibírja a 2-3 órás alvást pedig nem.
2011. ápr. 9. 17:03
Mi lehet az oka, hogy kisfiam éjszaka már hetek óta nem, de a délutáni alvás alkalmával szinte mindig bepisil?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook