Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi történet fórum

Szerelmi történet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmi történet

1 2
2011. ápr. 19. 21:14

Szerintem a nagy többség volt már ilyen vagy hasonló szituációban, mint a cikk írója. Aki nincs benne az ilyenben és nem tudja milyen érzésekkel, örömökkel vagy épp bánatokkal jár ez, az szerintem jobb ha meg sem próbálja a véleményét itt kifejteni. Mert az olyan lenne, mintha megpróbálna egy főzéshez semmit sem konyító ember a pacalpörkölt rejtélyeiről beszélni..

Én tökéletesen megértem a cikk íróját, és át tudom érezni amit ő is érzett, hisz hasonló szituációban voltam én is, azzal a különbséggel, hogy nekem is volt férjem és neki is felesége és egyszerűen csak sodort minket az ár és a következményekkel nem számoltunk. Az esetek nagyon kevés százalékában megesik igenis, hogy az ilyen kapcsolatok beteljesednek és igenis kitörnek a felek az addigi életükből és igenis képesek elválni - ha kell - csak hogy boldogok legyenek.

Az alapvető bizalmat úgy gondolom, mindenkinek meg kell adni. A cikk írója honnan is tudhatta volna előre, hogy mi lesz a vége az egésznek?? Azért mert a közhiedelem szerint egy házas férfi úgysem fog elválni??? Ne az otthon ülő, mit sem sejtő feleséget sajnáljuk, mert a férfi valamiért ezek szerint félrelép, megpróbál kitörni a házaséletéből. Mindenhez két ember kell. Olyan nincs hogy csak a férj vagy csak a feleség a hibás mindezért.

Ezt lehetne itt még okfejteni és bele menni részletekbe, de tény az, hogy az érzéseket mindenki egyénileg önmaga érzi, és egy már amúgy is szenvedő emberbe nem szabad mégjobban belerúgni, főleg azért sem, mert BÁRKI kerülhet ilyen vagy hasonló helyzetbe - na és akkor lennék kíváncsi hogy mit mondanál...

35. április9 (válaszként erre: 34. - 69490619ae)
2011. ápr. 16. 11:35

Szia Angel80!


Igen hasonló ötleteim nekem is lennének, hogy még egyszer lehetőségem legyen elküldeni a fenébe. Már csak azért is, mert az utolsó 3 év alatt többször ki kellett volna adni az útját, de ő mindig visszakönyörögte magát. És ha tudnád milyen érvekkel?! Én meg azt hittem okos és talpra esett vagyok. De rájöttem, hogy agyament vagyok én is. Az évek során csak magamnak ártottam.

Azóta, hogy elzavartam, nem is beszéltünk, még telefonon sem. Egyértelműen tudattam vele, hogy a szerelem elmúlt, a szeretet pedig kevés ahhoz hogy kárpótolja a tüskéket. Főleg ha nem tesz érte semmit. Kiábrándultam belőle, megvetettem és ezt ő érezte. Mondta is. Úgy hogy elég egyértelmű voltam és ennek örülök.

Ennyi. Soha nem bocsájtom meg magamnak, hogy nem dobtam ki az első alkalommal.

2011. ápr. 16. 07:08

Én biz' visszaadnám neki..:DMegmutatnám (elsősorban magamnak)hogy szerelem volt-e ez a ffi részéről,vagy csak ámítás..:DMégpedig úgy,hogy felkeresném,hogy randizzunk itt meg itt,aztán elmennék megnézni jelen van e mondjuk a parkban,ahol a találkát megbeszéltük,majd hazamennék..:DNyílván hívna hol vagyok,és mondanám,hohy jajjj,mára beszéltük meg?-bocsi...elfelejtettem..Majd legközelebb..:DÉs jót röhögnék rajta..Hiszen ez az ő játéka..Csak visszafelé sülne el..:D

De könnyen írok ilyeneket,hiszen nem voltam még ilyesmiben.A cikk íróját nem ítélem el.A szerelem ellen nincs gyógyszer és ne is legyen.Ha az ember életében egyszer jön,használja ki.Ha többször,nagyon szerencsés.Nekem egyszer jött a mindent elsöprő szerelem...:)Ám 8 hónap múlva elhagyta a földi létet.....Azóta tűzzel-vízzel hadakozok az érzés ellen,hogy nehogy..De ez másik történet..:)

33. mothertiger (válaszként erre: 31. - Zsiráff)
2011. ápr. 12. 20:42
Neked is igazad van egyébként, én ezt is belátom. :)Velem lehet beszélni... :)))
2011. ápr. 12. 18:42
Ahhoz, h egy pasi igy viselkedhessen nőkkel, ahhoz két(v sok)fél kell, ne feledjük. És még valamit. Aki nős pasival kezd, gondoljon bele, milyen érzés lesz, mikor ez vele fog esetleg megtörténni.(senkit nem akartam bántani, csak egy vélemény volt)
2011. ápr. 12. 11:48

No azért a "nagyon nem" szerintem nem helytálló!

Szerintem tényleg nem szabad senkit "élből elítélni" - a pasit sem!

Hihetetlen módon elfogultak tudtok (tudunk) lenni egy-egy történet elovasása után! Mindig meg kellene hallgatni a másik felet is ahhoz, hogy nyilatkozhassunk! Néha csípőből jön a "fikázás" mikor semmi ismereteket olvasunk ki az egyoldalú leírásokból.

2011. ápr. 12. 11:38

Zsiráff, egyszerű valakit élből elítélni, de ahogy Soon3 is írta a 20. hozzászólásban, a "fickó volt ilyen." Ha a cikkíró annyira rányomult volna a pasira, akkor nem vár rá x évet, hanem azon nyomban elkezd érte kepeszteni, és ha jól értelmezted a dolgokat, akkor láttad volna, hogy a pasi kezdte el pedzegetni a dolgot újra.

:/

A "rámászós" nőket én is elítélem, akik sportot űznek abból, hogy nős pasikra hajtanak és családokat rombolnak szét, de ebben az esetben azt hiszem nem erről volt szó. Nagyon nem.

29. Zsiráff (válaszként erre: 13. - Ecc37797d3)
2011. ápr. 11. 06:53
A nő meg nem?
28. Zsiráff (válaszként erre: 6. - Arcansas)
2011. ápr. 11. 06:51
Akkor én is férfi vagyok!?
27. 22342e0151 (válaszként erre: 26. - Április9)
2011. ápr. 11. 06:15
Te ezt sajnálod? Én az első húzása útán képtem volna..
26. április9 (válaszként erre: 25. - Mylady15)
2011. ápr. 10. 23:41
Köszi. Az biztos, hogy ez a hajó elúszott!
25. Mylady15 (válaszként erre: 1. - C4fa353637)
2011. ápr. 10. 23:15

Elolvastam a hozzászólásokat, ahogy kérted. Bocsánat, ha félreértettem valamit, gondolom erre céloztál: a topikindító törölte magát.

Hasonló helyzetben én is voltam és nekem is jólesett kiírni magamból.

Egyet azért fogadj meg, akárhogy alakulnak a dolgok, nem fogadod vissza a pasit...

24. mothertiger (válaszként erre: 22. - Mylady15)
2011. ápr. 10. 14:00

Az utolsó mondatodban van a kérdésedre a válasz: túl sokan vagyunk, akik elfogadjuk ezt az állapotot. :(

Én is voltam ilyenben, 8 évig. Az első három év sem volt túl szép, de a rákövetkező öt maga volt a pokol. Első szerelem volt, ragaszkodtam a sz@rhoz. Bocs, ha vulgáris voltam! :D

23. április9 (válaszként erre: 22. - Mylady15)
2011. ápr. 10. 10:07
Légy szíves olvasd végig a hozzászólásokat. Köszi.
22. Mylady15 (válaszként erre: 2. - Heni68)
2011. ápr. 10. 08:25

A cikk írója már nem tagja a portálnak...akkor nem tudta elviselni a hozászólásokat:)pedig elég finomak...

Írta, hogy az első időszak igen, de az utolsó 3 év!!! nem érte meg.

Eszméletlen, hogy lehet egy eleve rosszul működő kapcsolatot eddig húzni! A pasi jól járt, ismerem a típust: kell a "tisztes" családi háttér, de kell a szerető is, minimum kető, három. A szomorú az, hogy ez legtöbb pasinak meg is adatik, mert túl sokan vagyunk, vannak, akik elfogadják ezt az állapotot.

21. mothertiger (válaszként erre: 20. - D104370848)
2011. ápr. 9. 16:02
Nálad a pont.
2011. ápr. 9. 15:55
Azert szerintem nem egyertelmüen a baratno mindenben a felelos. Ha o nem lett volna,lett volna helyette mas,mint agyan lett is, mert ez a ficko ilyen. Valszeg haremben erezne magat a legjobban, csak hat az Magyarorszagon nem elfogadott.
19. mothertiger (válaszként erre: 18. - Április9)
2011. ápr. 9. 14:53

Hát ez tény, de próbálj meg túllépni rajta. Azt szoktam erre mondani, hogy

"az élet túl rövid ahhoz, hogy a fájdalmat kerülgessük!"

18. április9 (válaszként erre: 17. - Mothertiger)
2011. ápr. 9. 14:43
Csak annyit még hozzászólnék, a feleség igen nyert egy új kapcsolatot. A pasi a szakításunk után válogathatott a meglévő kapcsolataiból. Most az egyik barátnő vette át a helyem - az átvert szerető helyét - mivel még vannak többen is a tarsolyában. Ennyi, több vasat tart a tűzben. Mi nők meg ilyen hiszékeny, hülyék vagyunk.
17. mothertiger (válaszként erre: 16. - 3f54929e3a)
2011. ápr. 9. 14:15

Lehet hogy vannak elveid, de 21 évesen még előtted van az egész élet. Amibe beüthet egy ilyen szituáció is... Én se másztam rá soha nős pasikra, aztán szerelmes lettem. Igaz, hogy köztünk nem történt semmi, de ha az ember valakibe úgy igazán beleszeret, minden felég körülötte. Ez a valóság. Ha valóban elég erősek az elveid, akkor távol tarthatod magad az ilyen dolgoktól, de soha ne mondd, hogy soha.

Szerintem nem volt "mocskos", csak egyszerűen szerelmes. A pasi meg kihasználta. Belegondolom magam a feleség helyébe is: biztos rossz volt neki, de kivárt és nyert. Valamit abból a csélcsap férjéből...


Nem a cikkíró védelmére, csak az élet igazolta dolgokra próbálok rámutatni ezzel a hozzászólásommal. :)

2011. ápr. 9. 12:56

Azt kaptad vissza amit a feleseg kapott töled. Szerinted ez hogyan eshetett neki es a gyerekeknek. Nekem ez tul mocskos volt. Utalom az ilyen nöket akik egy olyan kapcsolatba mennek bele ahol tudja, hogy van csaladja a ferfinek. De az is igaz, hogy a ferfi is hibas söt nagyon is ludas mint te. De neked lehetett volna eszed.



Ezt nem tamadasnak szantam de ez a velemenyem.

Nem kivanok senkivel sem veszekedni ezzel kapcsolatban.

15. 6924121179 (válaszként erre: 13. - Ecc37797d3)
2011. ápr. 9. 12:53
Igazad van! A férjek, férfiak képesek ilyesmire sajnos! Ezért én nem kezdenék nős emberrel, ezt az egyet tudom, mert belegondolok mit éreznék a másik nő helyében. Persze nem voltam ilyen szituban, így csak azt tudom ide leírni, amit gondolok. Más kívülről látni a dolgokat.
2011. ápr. 9. 12:48
én csak annyit szeretnék hozzászólni h ez a szerelem sajnos egyoldalú volt, ő nem szeretett... senkit, csak saját magát...
13. ecc37797d3 (válaszként erre: 12. - Április9)
2011. ápr. 9. 12:48
Teljesen igaz,ez nem egyedi eset,és mennyi feleség nem tud semmiről,miközben azt hiszi hogy minden rendben.Amúgy meg szerintem a faszi undorító,hogy képes volt ilyen dolgokra.
2011. ápr. 9. 12:29
Ez az Én történetem. Nem azért töröltem magam, hogy nem merem felvállalni. Ezt a cikket kb. 2 hónapja írtam, mert akkor úgy éreztem ez megkönnyebbülést jelent számomra. Két hónap távlatában megváltozott minden, másképp látok mindent. Ezért is töröltem magam. Tudtam, hogy kapok hideget-meleget. De ez így is van rendjén. Nem vagyok büszke arra ami történt a hat év alatt. Képmutató sem vagyok, mert ez a cikk nem azért íródott, hogy a család fájdalmát ecseteljem és esetleg az Én megbánásomat, hanem tanulságként saját magam miatt. Nem volt annyi hely és idő, hogy részletekbe merüljek. És most sem akarok. Nem akarom senki felelősségét firtatni, hiszen az éremnek két oldala van és nem egy emberen és nem is két emberen (jelen esetben) múlott az egész. Nagyjából minden eddigi hozzászóló írásában van igazság és tanulság amit remélem akik olvassák ezeket, tanulnak belőle. Nekem ez egy nagy tévedés volt az életemben, egy őszinte igaz szerelmet reméltem, egy normális párkapcsolatot ami megalapozza a jövőnket, akire számíthat az ember jóban és rosszban, örömben és fájdalomban. De mellé fogtam, és igaz, hogy elfecséreltem sok-sok évet. De az is igaz, hogy a szerelem vak és nyomorba dönt. Sajnos kevés olyan pasi szaladgál az utcán aki megfelel az Én - de a hozzám hasonló 40-es éveiben járó nők többségének - elvárásainak. Bárki kerülhet olyan helyzetbe, amilyenbe Én is. Nem mondja senki azt, hogy SOHA. Két hónap elteltével józanabb lettem és lehet, hogy egy kicsit szégyellem is magam. De nem kell ítélkezni ez nem egyedi eset. Nézzen körül mindenki a környezetében. Köszönöm mindenki hozzászólását.
11. b212a66230 (válaszként erre: 10. - 98be58747b)
2011. ápr. 9. 12:26
Egyetértek! Teljesen igazad van!
2011. ápr. 9. 12:22
Undorítónak tartom az ilyen nőket akik tudják hogy van család és belemegy a dolgokba...hányinger....
2011. ápr. 9. 11:13
Sajnos ez is tipikus. Ha nős ember megcsalja a nejét velem, akkor hába hiszem azt, hogy én vagyok olyan fantasztikus és tudok adni valami olyat, hogy rajtam nem fog majd ugyanígy keresztülgázolni, de ez nem így van! Ha a feleségével, sok sok idő után, 2 gyerek mellett megtette, akkor mégis milyen reményeket kergetünk? Igen, a feleség csak, mint zavaró tényező van megemlítve. Az lényegtelen, hogy mit érzett, hogy a gyerekek mit éreztek? Valamilyen szinten ez a helyzet abszurd...
2011. ápr. 9. 11:10

Hatalmas erő a szerelem, de... Én képmutatásnak érzem azt, hogy leírta, hogy nem akart nős férfival "kezdeni" hiszen mégis kezdett... Az lett volna őszinte, hogyha leírja, hogy "kezdetben zavart, hogy családos, de utána lesz@rtam"

Sajnálom, hogy annyian elhiszik, hogy "elhidegültünk egymástól a feleségemmel" szegény nő otthon meg azt hiszi, hogy minden rendben...

7. eb2a9af90b (válaszként erre: 2. - Heni68)
2011. ápr. 9. 11:09
:)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook